potrzebny dobry dermatolog w warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-25, 11:22   #1
silje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
Question

potrzebny dobry dermatolog w warszawie!!!!


czy ktoś zna dobrego dermatologa w warszawie,ktory pomoże wyleczyć trądzik?i niezbyt drogiego... prosze pomóżcie!!!

Edytowane przez silje
Czas edycji: 2005-05-25 o 14:24
silje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 09:40   #2
GoodBoy
Przyczajenie
 
Avatar GoodBoy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

Polecam klinikę dermatologiczną na koszykowej. Nic nie musisz płacić, bo jest państwowa i są świetni dermatolodzy (polecam ambroziaka, kwieka, udaya). Sam się tam lecze i jest ok. Aha jak ktoś ma trądzik to jedynym skutecznym lekiem jest roaccutane (350zł 30tbl) lub polski odpowiednik izotek (200zł 30tbl). Oba te leki mają w swoim składzie izotretinoinę i naprawdę nie ma nic skuteczniejszego na trądzik. Inne leki działają tylko w czasie stosowania i trądzik wraca po zakończeniu kuracji, a w przypadku izotretinoiny trądzik jest wyleczony na zawsze. Dodatkowo lek ten oprócz zwalczania krost, usuwa także wągry, bardzo zmniejsza, a w niektórych przypadkach nawet całkowicie eliminuje tłuszczenie się skóry i ogólnie sprawia, że cera jest czysta i normalna. Niestety lek ten ma skutki uboczne w postaci wysuszania ust (popękane usta), wysuszania oczu, gardła itd. Jednak można sobie z tym radzić stosując pomadki nawilżające, krople do oczu. Wszystkie skutki uboczne ustępują po zakończeniu kuracji, która trwa od kilku do 8-10miesięcy w zależności od stopnia trądzika i tolerowania leku przez organizm.
GoodBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 16:33   #3
silje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie!!!!

dzięki wielkie mam jeszcze prosbe-czy moglbys podac mi dokladny adres kliniki,nazwe i ewentualnie telefon,jesli jestes w posiadaniu takowego? bardzo prosze.
silje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 06:35   #4
kania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 14
Smile Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

Zgadzam sie z moja przedmówczynią na Koszykowej są bardzo dobrzy specjaliści!!!
Tylko ze do nich trzeba czekać...
podam Ci namiary do dwóch lekarzy tam pracujących( u drugiego z nich teraz sie lecze))i jest super))a pierwszy z nich leczy moja koleżanke.

Doktor Pniewski- przyjmuje za 100 zł w melitusie (klinika dr.Noszczyk)i w prywatnym gabinecie ul.Marszałkowska 87/77 tel:628-82-19
Doktor Petkov- w prywatnej lecznicy ul.Fieldorfa 5a, tel:671-06-06, 671-06-15
kania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 08:05   #5
silje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

dzieki na pewno sie wybiore.leczylam sie juz u jednego dermatologa i niestety tradzik powrocil mam nadzieje ze teraz go wylecze.
silje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 11:50   #6
GoodBoy
Przyczajenie
 
Avatar GoodBoy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

Cytat:
Napisane przez kania
Zgadzam sie z moja przedmówczynią na Koszykowej są bardzo dobrzy specjaliści!!!
Tylko ze do nich trzeba czekać...
podam Ci namiary do dwóch lekarzy tam pracujących( u drugiego z nich teraz sie lecze))i jest super))a pierwszy z nich leczy moja koleżanke.

Doktor Pniewski- przyjmuje za 100 zł w melitusie (klinika dr.Noszczyk)i w prywatnym gabinecie ul.Marszałkowska 87/77 tel:628-82-19
Doktor Petkov- w prywatnej lecznicy ul.Fieldorfa 5a, tel:671-06-06, 671-06-15
Nie zmieniaj mi płci, jestem przedmówcą
Nie wiem po co jej podałaś namiary do ich prywatnych gabinetów, po co ma dziewczyna płacić? Może iść do tych samych lekarzy za darmo, tylko do panstwowej kliniki, a leczenie trądziku jest długofalowe i będzie miała co najmniej kilka wizyt więc można zaoszczędzić sporo kasy. I wcale nie trzeba czekać długo! Zapisujesz się i przychodzisz na wizytę w tym samym dniu Jedyna niedogodność jest taka, że zapisy są rano o 7:30 jest otwierana recepcja, ale trzeba być już ok 7:00 żeby dostać numerek (nie ma możliwości zapisania się przez telefon).
ADRES> ul. Koszykowa 82a (visa vi filtrów) TEL> 502-18-04
GoodBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 18:44   #7
silje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

dzieki GoodBoy za informacje ciesze sie ze bede mogla zaoszczedzic kase-bo faktycznie prywatnie to by sporo kosztowalo. teraz zostalo mi sie zapisac i czekac na efekty
silje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 10:48   #8
kania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 14
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

I badz tu człowieku dobry....i po co mi to było tylko zostałam op...no i sorki za nieumyslna zmiane płci...
po co podaje ? bo chce pomóc...tylko tyle i az, a wybór oczywiście zalezy od pytającego, jednak warto miec w czym wybrać?
niestety ja nie moge tracic całego dnia na wizyte u lekarza(urlop rzecz swieta a nic by mi nie pozostało, szczegołnie ze jest jak powiedziałeś to leczenie długofalowe czyli wielo-wizytowe...
Pozdrawiam.
kania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 23:19   #9
Martes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

Jesli chodzi o doktora Pniewskiego, to mimo ze pracuje on w Melitusie, mam bardzo zle doswiadczenia z nim. Chodzilam do niego w innej prywatnej klinice, w ktorej przyjmuje, mialam wtedy okropne problemy z cera: tradzik, rany saczace, no koszmar! Dr Pniewski, nie wiem dlaczego, bardzo bronil sie przed zrobieniem wymazu z rany i kompletnie nie zwracal uwagi na to, ze mowilam mu, ze mam alergiczna cere. Za kazdym razem jak pojawialam sie w gabnecie, zupelnie nie wiedzial jak ocenic moje zmiany na skorze i wyciagal medyczne podreczniki, ktore przy mnie dlugo wertowal w poszukiwaniu schorzen, ktorych objawy by pasowaly... W koncy zaczal mnie leczyc antybiotykiem, potem drugim, ktory byl za silny i za dlugo stosowany, tak, ze w rezultacie przerwalam leczenie u niego z jeszcze gorsza cera, rozwalonym zoladkiem, cienkim portfelem i urazem do warszawskich dermatologow.
Martes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 13:07   #10
julia_218218
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

nie znam dobrego znam najlepszego Pan Dr. Łukasz Preibisz Dermatolog -rewelacyjny Lekarz , rewelacyjne podejście do Pacjenta;-)
julia_218218 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:34   #11
Rosario Tijeras
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 81
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

Witam,
czy w Warszawie jest otwarty gabinet WellDerm? Obiło mi się coś o uszy, tylko nie mam pojęcia gdzie jest gabinet.

Edytowane przez Rosario Tijeras
Czas edycji: 2012-02-28 o 13:41
Rosario Tijeras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 11:31   #12
Kityy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

Witam
Mam pytanie co do wspomnianej wcześniej kliniki dermatologicznej przy ul. Koszykowiej w Warszawie, z racji tego że wpis był z 2005 r. czy przyjmują tam dalej wspomniani przez GoodBoy'a dermatolodzy? Potrzebuje jakiegoś dobrego, a właściwie najlepszego dermatologa na mój trądzik (najlepiej jakby to nie byli prywatni dermatolodzy)
Kityy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 18:03   #13
Madlan24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

nie wiem jacy dermatolodzy teraz przyjmują, ale najbliższe wolne terminy są dopiero w lipcu...:/
Madlan24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 19:42   #14
Kityy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

a to już nie ma tak, że się rano przychodzi na 7:30 i jest rejestracja na wizytę na ten sam dzień?
Kityy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 10:01   #15
Madlan24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

na to wychodzi że nie...:/ poszłam ostatnio rano i pani z recepcji powiedziała mi że jak chce się umówić na wizytę to dopiero na lipiec
Madlan24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 11:11   #16
nedzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

Od siebie moge dorzucić Panią dr Łukomską. Wyleczyła mój trądzik, a byłem u wielu specjalistów.
nedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 18:23   #17
m0nix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

to też dorzucę pod rozwagę - dr Ewa Chlebus, autorytet w tej dziedzinie, ponieważ dr specjalizuje się własnie w leczniu trądziku - tu klinika http://novaderm.pl/
m0nix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 12:14   #18
indylindy
Przyczajenie
 
Avatar indylindy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

Mimo upływu lat od postu o doktorze Kwiek, dzwoniłam na Koszykową-nadal tam pracuje,ale do samej rejestracji już nie sposób dotrzeć. Wie ktoś może,czy przyjmuje także w ramach NFZ?
indylindy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 12:58   #19
guru9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

Ten temat może jest już trochę stary ale ja też dorzucę to swój kamyczek. Problemy skórne a w szczególności trądzik w większości przypadków spowodowane są alergenem zawartym w pożywieniu. Alergen odkłada się w skórze i układ immunologiczny atakuje to miejsce. Potem w zmienionej skórze rozwijają się bakterie itd na które są różne maści itd, po których jest niby lepiej ale problem powraca. Niestety maście i sterydy tylko maskują problem, który może ujawnić się po latach w innym narządzie i wtedy nie będzie to już mały trądzik ale poważna sprawa. Natomiast po odstawieniu alergenu trądzik mija jak ręką odjął. Problem jest tylko w odpowiednim zdiagnozowaniu i zidentyfikowaniu. Polecam raczej wizytę u dietetyka, w Warszawie http://www.acai.waw.pl
guru9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-03, 10:40   #20
BasiaWin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: potrzebny dobry dermatolog w warszawie

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie, cierpiące na trądzik do udziału w badaniu klinicznym. W ramach udziału w badaniu oferujemy bezpłatną opiekę medyczną oraz pełną diagnostykę medyczną.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt 602-134-865
BasiaWin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 11:40:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.