Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 19:21   #2101
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Bardzo Wam dziękuję za link i rady dotyczące róży. Z filmiku wynika, że najlepiej powinien mi pasować sunrise, a w rzeczywistości nie do końca tak jest. Myślę nad tym rose. Nude wydaje mi się, że może mało widać. Ostatnio też się zastanawiam nad tym ciemnym Honey, jako bronzer, bo chyba zdecuduje się na golden fairest i fajnie by było trochę przyciemnić twarz.
Dzisiaj miałam na sobie podkład matujący natural light i jak mnie koleżanki w pracy zobaczyły to powiedziały, że ładnie wyglądam, że kolor mnie ożywił. Po kilku godzinach jednak zaczęłam się strasznie świecić i już nie wyglądało to tak ładnie jak rano. Któregoś dnia jak miałam natural fair to od razu kiepsko wyglądał.
Najlepiej wyglądają na mojej twarzy golden fair i golden fairest, przy czym ja czuję się najlepiej w tym ostatnim.
Czy też zaobserwowałyście, że te podkłady matujące z lini natural gorzej leżały? Może mają inny skład?
Jeszcze raz dziękuję za opinię dotyczące róży
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 20:45   #2102
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja Wam powiem, że przestałam używać korektora medium. W miejsca gdzie potrzebuje większego krycia to małym pędzelkiem nakładam koleną warstwę podkładu. I wszystko jest pięknie
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 12:37   #2103
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziś testuję matujący Golden Fairest wraz z różem Nude. Muszę przyznać, że fairest na ta porę roku jest dla mnie idealny a nałożony pędzlem kabuki dake bardzo naturalny wygląd, mimo że nałożyłam trzy cienkie warstwy aby zakryć bardzo czerwone policzki.
Dwa dni temu testowałam kryjący Golden Fairest i również byłam bardzo zadowolona. Wczoraj nałożyłam BareFaced Innocent, który kolorystycznie również mi pasuje, ale z trwałość ma tragiczną
Wcześniej moje testery nakładałam flat topem Hakuro i zdarzało się, że podkład był widoczny na twarzy, chyba muszę dopracować swoją technikę nakładania kosmetyku tym rodzajem pędzla
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:30   #2104
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Dziś testuję matujący Golden Fairest wraz z różem Nude. Muszę przyznać, że fairest na ta porę roku jest dla mnie idealny a nałożony pędzlem kabuki dake bardzo naturalny wygląd, mimo że nałożyłam trzy cienkie warstwy aby zakryć bardzo czerwone policzki.
Dwa dni temu testowałam kryjący Golden Fairest i również byłam bardzo zadowolona. Wczoraj nałożyłam BareFaced Innocent, który kolorystycznie również mi pasuje, ale z trwałość ma tragiczną
Wcześniej moje testery nakładałam flat topem Hakuro i zdarzało się, że podkład był widoczny na twarzy, chyba muszę dopracować swoją technikę nakładania kosmetyku tym rodzajem pędzla
I jak test wyszedł?
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:40   #2105
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
I jak test wyszedł?
Użyłam dziś flat topa do nałożenia kryjącego golden fair i krycie jest o wiele lepsze niż przy użyciu kabuki. Nakładałam malutkimi porcjami na każdą część twarzy i rzeczywiście podkład pokrył twarz bardzo równomiernie Odcień ten jest ciut za ciemny dla mnie, ale przez cały dzień nie wystąpiło błyszczenie i skóra miała ciepły, promienny wygląd. Nałożyłam róż Nude pędzlem skunks, co dało naturalny efekt.
Jutro użyję flat topa do nałożenia któregoś z najjaśniejszych goldenów i porównam do efektu przy nałożeniu przez kabuki.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 16:48   #2106
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja dzisiaj dostałam swoje próbki <jupi> niestety było już za późno na testy, więc te dopiero jutro ;-) do czterech zamówionych próbek, dostałam próbkę podkładu rozświetlającego Dark Beige - hmm może przyda się jako bronzer (o ile nie będzie się bardzo świecił)
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:29   #2107
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Użyłam dziś flat topa do nałożenia kryjącego golden fair i krycie jest o wiele lepsze niż przy użyciu kabuki. Nakładałam malutkimi porcjami na każdą część twarzy i rzeczywiście podkład pokrył twarz bardzo równomiernie Odcień ten jest ciut za ciemny dla mnie, ale przez cały dzień nie wystąpiło błyszczenie i skóra miała ciepły, promienny wygląd. Nałożyłam róż Nude pędzlem skunks, co dało naturalny efekt.
Jutro użyję flat topa do nałożenia któregoś z najjaśniejszych goldenów i porównam do efektu przy nałożeniu przez kabuki.
Ja dziś miałam golden fairest matujący nałożony flat topem z SM. Coraz bardziej podoba mi się efekt minerałów. Nie to, że wcześniej nie, ale z każdym dniem coraz bardziej Jutro zobaczę jak sprawuję się kryjący golden fairest. Podobno szybciej się waży niż matujący, trochę się tego boję Ale zaryzykować trzeba
Jakoś mnie teraz ciągnie do róży. Ciekawe czemu?
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 18:45   #2108
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam golden fairest matujący nałożony flat topem z SM. Coraz bardziej podoba mi się efekt minerałów. Nie to, że wcześniej nie, ale z każdym dniem coraz bardziej Jutro zobaczę jak sprawuję się kryjący golden fairest. Podobno szybciej się waży niż matujący, trochę się tego boję Ale zaryzykować trzeba
Jakoś mnie teraz ciągnie do róży. Ciekawe czemu?

Mnie też kuszą róże po cichu liczyłam na gratisową próbkę właśnie różu
może jak sprawdzą się u mnie podkłady to zamówię zestaw <myśli> ale to dopiero po testach :P
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:47   #2109
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam lat 30+ i boję się róży
Jednak Nude jest bardzo neutralny i raczej jego będę się trzymać. Również planuję zakup zestawu, ale to jak zużyję trochę próbek Na trochę mi starczą
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:48   #2110
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ma ktoś może do wymianki/sprzedaży golden fairest? kryjący albo matujący, w sumie rozświetlający też przygarnę ;p
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 19:46   #2111
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja muszę pohamować swoje zapędy na AM, bo mam go dopiero na twarzy 3. dzień , a już odległe myśli krążą po głowie
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 20:52   #2112
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny, gdyby któraś szukała pudru poprawiającego trwałość Annabelle to Lavera trend sensitiv jest idealny
co do róży to świetna sprawa, że dawali gratisowe do zamówień, dzięki temu mam Sunrise - ideał
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 21:10   #2113
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja dzisiaj dostałam swoją przesyłkę. Dorzucili mi w gratisie natural dark przy zamówionych 4 próbkach golden fairest. Ktoś gratisy chyba na chybił trafił pakuje.
Poza tym mam wrażenie,że mniej sypią proszku do pojemniczków niż na początku
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 21:13   #2114
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
ja dzisiaj dostałam swoją przesyłkę. Dorzucili mi w gratisie natural dark przy zamówionych 4 próbkach golden fairest. Ktoś gratisy chyba na chybił trafił pakuje.
Poza tym mam wrażenie,że mniej sypią proszku do pojemniczków niż na początku
Ja również dostałam próbkę ciemnego podkładu przy zamawianych fairest :-/
I również zauważyłam różnicę w ilości podkładu w słoiczku, różu dostałam zdecydowanie jest pełny pojemniczek, aż muszę uważać przy otwieraniu.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 21:50   #2115
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
ja dzisiaj dostałam swoją przesyłkę. Dorzucili mi w gratisie natural dark przy zamówionych 4 próbkach golden fairest. Ktoś gratisy chyba na chybił trafił pakuje.
Poza tym mam wrażenie,że mniej sypią proszku do pojemniczków niż na początku
Ja tak samo! Zastanawiałam się czy to ze mną jest coś nie tak? Głównie temu boje się zamawiać próbki jako 'naczelny' podkład, bo muszę mieszać - ostatnio golden fairest było jak kotek napłakał a używam go najwięcej.. żeby chociaż był rzeczywiście 1g a nie poniżej.. mam tylko nadzieję że to ich chwilowe 'załamanie' a nie obniżanie standardów tego co było, bo się znudziło staranie się..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 22:18   #2116
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Ja tak samo! Zastanawiałam się czy to ze mną jest coś nie tak? Głównie temu boje się zamawiać próbki jako 'naczelny' podkład, bo muszę mieszać - ostatnio golden fairest było jak kotek napłakał a używam go najwięcej.. żeby chociaż był rzeczywiście 1g a nie poniżej.. mam tylko nadzieję że to ich chwilowe 'załamanie' a nie obniżanie standardów tego co było, bo się znudziło staranie się..
u mnie w próbkach były pełne słoiczki A przy zamówieniu zestawu z podkładem golden fairest dostałam próbkę golden fair Więc ja jestem zadowolona
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 22:42   #2117
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
u mnie w próbkach były pełne słoiczki A przy zamówieniu zestawu z podkładem golden fairest dostałam próbkę golden fair Więc ja jestem zadowolona
Komentarz próbki gratisowej sobie daruję, bo to ich dobra wola (chociaż jak nie chcieli dać jasnego podkładu mogli dać jakikolwiek róż). Ale mniejsza ilość proszku niż wcześniej jest naprawdę niemiłym zaskoczeniem
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 08:49   #2118
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja musze zrobic zamowienie i sie zastanawiam matujacy czy kryjacy, ale chyba padnie na matujacy bo chyba wspominam go lepiej (nie pamitam juz, mam w domu jeden matujacy ale w ciemnym odcieniu i teraz bede uzywac w nim smiesznie)
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 09:35   #2119
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Na pierwszy ogień poszedł :-D Golden fairest matujący, wygląda ładnie, nic się nie odznacza, póki co dobrze trzyma mat ;-) - zwykły podkład bez pudru bambusowego nie dawał rady. Zobaczymy jak będzie dalej :-P
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 18:20   #2120
ettera
Raczkowanie
 
Avatar ettera
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

cześć dziewczyny

od jakiegoś czasu zaczęłam interesować się bardziej naturalnymi kosmetykami więc kwestią czasu było zamówienie przeze mnie kolorówki mineralnej
skusiłam się na annabelle ze względu na ceny i duży wybór - chociaż akurat z tego powodu miałam duże problemy przy wyborze odpowiedniej formuły/ koloru

zamówiłam zarówno próbki podkładów matujących i kryjących - celowałam w naturalne i najjaśniejsze kolory więc zamówiłam natural fair i fairest
do tego dwa jasne i neutralne róże: nude i romantic
i korektory: light i medium

w gratisie matujący beige fair - także tutaj nie było kolorystycznej wpadki ze strony firmy

póki co to zauważyłam że faktycznie ilość kosmetyków w opakowaniach się różni najmniej mam podkładów w wersji kryjącej i korektorów, pozostałe słoiczki są pełniejsze...
dorzucę Wam zdjęcie dla zobrazowania - używałam kosmetyków tylko do wypróbowania kolorów więc nie zrobiłam dużych ubytków

póki co przetestowałam na twarzy tylko korektor light i jestem przerażona jego odcieniem, nie wiem czy uda mi się jakoś zniwelować tę jego wybijającą zieloność


aaaa i najważniejsze co mnie zaskoczyło we wszystkich próbkach - każdy z tych kosmetyków ma delikatne drobinki w sobie czy to normalne ? nie są to jakieś duże drobiny ale są widoczne na skórze przy roztarciu

jutro zacznę testowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg minerałki.jpg (14,5 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez ettera
Czas edycji: 2014-01-14 o 18:21
ettera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 20:36   #2121
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ettera Pokaż wiadomość
aaaa i najważniejsze co mnie zaskoczyło we wszystkich próbkach - każdy z tych kosmetyków ma delikatne drobinki w sobie czy to normalne ? nie są to jakieś duże drobiny ale są widoczne na skórze przy roztarciu
Jak ja dostałam swoje próbki podkładu kryjącego to myślałam, że mi rozświetlający wysłali napisałam do nich maila, przysłali mi próbkę rozświetlającego i okazało się, że jednak nie pomylili, a rozświetlający miał w sobie tych drobinek o wiele wiele więcej. Na twarzy wszystko ładnie się stapia i drobinki nie są widoczne
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 17:18   #2122
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Jak ja dostałam swoje próbki podkładu kryjącego to myślałam, że mi rozświetlający wysłali napisałam do nich maila, przysłali mi próbkę rozświetlającego i okazało się, że jednak nie pomylili, a rozświetlający miał w sobie tych drobinek o wiele wiele więcej. Na twarzy wszystko ładnie się stapia i drobinki nie są widoczne

Ja w takim razie ślepa jestem Nie widzę drobinek, poza rozświetlającym, a wiem, że powinny być
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 22:39   #2123
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

kryjący używam już przeszło 1,5 roku i drobinek w nim nie widziałam
aż jutro sprawdzę jeszcze :O
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 08:26   #2124
ettera
Raczkowanie
 
Avatar ettera
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

drobinki są widoczne w świetle sztucznym, w słonecznym ich nie widać - na twarzy na szczęście też nie
użyłam wczoraj matującego natural fairest - myślałam że będzie za jasny ale ładnie się wpasował efekt ładny chociaż niestety sypka formuła podkreśla suche skórki
wczoraj makijaż zmyłam po 3h i nic się złego z nim nie działo, ale dziś przetestuję minerały w bardziej wymagających warunkach

za to zakochałam się w różach nude wygląda bardzo naturalnie, wystarczy odrobina, po roztarciu nie widać plam

oczywiście już udało mi się wysypać część różu podczas wczorajszego malowania, eh uroki sypkich kosmetyków i niezdarnych rąk
ettera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 09:24   #2125
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ettera Pokaż wiadomość
oczywiście już udało mi się wysypać część różu podczas wczorajszego malowania, eh uroki sypkich kosmetyków i niezdarnych rąk
ja raz otworzyłam pudełeczko testerowe z różem do góry nogami tj. odkręcałam kiedy zakrętka była na dole Dobrze że się w porę zorientowałam i nie wysypało mi się całe tylko troszkę po bokach
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 09:29   #2126
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
ja raz otworzyłam pudełeczko testerowe z różem do góry nogami tj. odkręcałam kiedy zakrętka była na dole Dobrze że się w porę zorientowałam i nie wysypało mi się całe tylko troszkę po bokach
Dokładnie taką samą sytuację miałam dwa dni temu

Wczoraj jakoś średnio mi leżał kryjący golden fairest
A dziś jakbym nałożyła inny podkład ślicznie wtopił się w skórę i idealnie zakamuflował zaczerwienione policzki
Wczoraj wieczorem zaaplikowałam sobie po raz pierwszy kwas hialuronowy i potem na noc olej kokosowy. Czy to może mieć znaczenie? Czy po prostu moja cera miewa kaprysy odnośnie podkładów?
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 16:37   #2127
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja dziś pokombinowałam. Na strefę T nałożyłam matujący, a na policzki i resztę twarzy kryjący. Na koniec jeszcze delikatnie dodałam rozświetlającego na kości policzkowe. Efekt bardzo dobry

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
ja raz otworzyłam pudełeczko testerowe z różem do góry nogami tj. odkręcałam kiedy zakrętka była na dole Dobrze że się w porę zorientowałam i nie wysypało mi się całe tylko troszkę po bokach
Ja tak otwierałam pierwszy raz testery.
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-16, 21:08   #2128
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a mi kurcze ostatnio kryjący się nie trzyma twarzy Po krótkim czasie cała twarz jest zaczerwieniona jakby bez podkładu tylko z plackami w miejscach gdzie położyłam korektor... ostatnio mam masakrycznie przesuszoną cerę, myślicie, że to może być przyczyna? Kupiłam już Cetaphil i będę z tym walczyć bo zwykłe, nawet te bardzo dobrze nawilżające kremy nie dają rady...
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 12:36   #2129
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Ja, przy cerze tlustej, stosuje Annabelle rozswietlajacy. Kiedy dostalam go w probce, to zastanawialm sie jak taki "brokat" mozna sobie klasc na twarz. Ale z musu, bo tylko to mialam pod reka, uzylam i zakochalam sie w efekcie jaki wychodzi. Ze wzgledu na moja skore ja i tak swiece sie po wszystkim, ale po tym rozsiwtlajacym najmniej. Bo ani matujacy, ani tym bardziej kryjacy nie dawal zadowalajacego efektu - czesto sie ciastolily, wycieraly, wlazily w pory, a ten rozswietlajacy zadnego z tych efektow nie prezentuje. No i o dziwo nie jest pozbawiony wlasciwosci maskujacych - gdy pojawi sie jakis czerwony syfek to spokojnie go zakrywa i kolor jest taki sam jak reszty skory. Jednym slowem polecam szczerze (acha uzywam najjasniejszego goldena)

Witajcie
Postanowiłam jak większość z Was spróbować minerałów
Postanowiłam wypróbować produkty Annabelle z uwagi na tanie próbki żeby nie żałować kasy jak mi nie przypasują .
Od kilku dni wertuję internet w poszukiwaniu zdjęć odcieni podkładów żeby wybrać odpowiedni odcień. Dzięki lilianatoja zdecydowałam się na podkład rozświetlający tylko nadal nie wiem jaki odcień
Przeczytałam w internecie że odcień Beige ma najwięcej różowych tonów , czy jeśli używam podkładu Rimmel, Match Perfection Foundation (Podkład dopasowujący się do cery) nr light porcelain to Annabelle Beige będzie odpowiedni?
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 14:13   #2130
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Witajcie
Postanowiłam jak większość z Was spróbować minerałów
Postanowiłam wypróbować produkty Annabelle z uwagi na tanie próbki żeby nie żałować kasy jak mi nie przypasują .
Od kilku dni wertuję internet w poszukiwaniu zdjęć odcieni podkładów żeby wybrać odpowiedni odcień. Dzięki lilianatoja zdecydowałam się na podkład rozświetlający tylko nadal nie wiem jaki odcień
Przeczytałam w internecie że odcień Beige ma najwięcej różowych tonów , czy jeśli używam podkładu Rimmel, Match Perfection Foundation (Podkład dopasowujący się do cery) nr light porcelain to Annabelle Beige będzie odpowiedni?
Kochana nie zrobię Ci swatcha, bo u mnie dzisiaj tak brzydka pogoda, że nic nie wychodzi ładnie na zdjęciach. Po przeczytaniu Twojego posta od razu poleciałam zrobić porównanie Rimmel Match Perfection nr 010 jest niemal identyczny z Beige Fairest z AM oba mają różowe tony.
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.