Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-16, 15:48   #3871
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Chciałabym jednak uslyszec dlaczego osoba na dziej dobry dostala wiecej a ja zostalam tak nieoceniona tykjo nie wiem jak mam fo tego podejsc, jak zapytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tego się nie dowiesz, nawet jak zapytasz wprost. Mój były pracodawca chyba by mnie wyśmiał. A tak ode mnie: Może ona miała większe kwalifikacje? Może firma zauważyła tę osobę i zależało jej na tym, by ją zatrzymać? Może akurat firmie lepiej się wiedzie i chce pozyskać tę osobę, by potem w nią inwestować, bo wie, że się to zwróci? Może ona jest z polecenia/rodziny?
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 15:58   #3872
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Potrzebuje porady. Pracuje w penwym miejscu prawie rok. Bylam na zastepstwie, od tego miesiąca dostałam umowę o pracę. Zostalan poinformowana, ze na to stanowisko jest zaplanowane tyle wynagrodzenia ile mialam i nie ulegnie ono teraz zmianie. Nie byloby w tym nic zlego gdyby nie to, ze przyszla nowa osoba na to samo stanowisko i otrzymała na dzień dobry na zastepstwo większą pensje niż ja:/ co byscoe zrobiły w takim wypadku? Czy isc do szefa i cos powiedziec? Odechciało mi sie juz wszystkiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie idź do szefa. Różnice w pensji nie muszą oznaczać niesprawiedliwości, choć wyobrażam sobie, że może to boleć. Na twoim miejscu po prostu bym egzekwowała lepsze warunki bez powoływania się na koleżankę. Argument "ona dostała więcej" nie będzie żadnym argumentem do podwyżki.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 16:01   #3873
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
A jestescie z ta dziewczyna "identyczne" pod wzgledem doswiadczenia itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pracuje prawie rok, ona swiezynka pierwsze dni pracy. Wczesniej też nie miala doswiadczenia w tej branży.
Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Tego się nie dowiesz, nawet jak zapytasz wprost. Mój były pracodawca chyba by mnie wyśmiał. A tak ode mnie: Może ona miała większe kwalifikacje? Może firma zauważyła tę osobę i zależało jej na tym, by ją zatrzymać? Może akurat firmie lepiej się wiedzie i chce pozyskać tę osobę, by potem w nią inwestować, bo wie, że się to zwróci? Może ona jest z polecenia/rodziny?
Mamy podejrzenia ze osoba jest po znajomosci ale to jest dla mnir wielka niesprawiedliwosc. Pracuje tu juz troche wsyztsko ogarniam, mam doświadczenie i na dodatek jeszcze musze uczyć ta osobe wsyztksiego i odwalac najgorsza robote bo ona dopiero zaczyna. Polubilam ta prace ale odechcialo mi sie wszystkiego. Niestety nie moge ssobie pozwolic na bezrobocie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 16:21   #3874
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ja pracuje prawie rok, ona swiezynka pierwsze dni pracy. Wczesniej też nie miala doswiadczenia w tej branży. Mamy podejrzenia ze osoba jest po znajomosci ale to jest dla mnir wielka niesprawiedliwosc. Pracuje tu juz troche wsyztsko ogarniam, mam doświadczenie i na dodatek jeszcze musze uczyć ta osobe wsyztksiego i odwalac najgorsza robote bo ona dopiero zaczyna. Polubilam ta prace ale odechcialo mi sie wszystkiego. Niestety nie moge ssobie pozwolic na bezrobocie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak po znajomości to masz odpowiedź. Więcej to nikt Ci nie powie, bo pracą po znajomości mało kto się chwali. Wiem, że to niesprawiedliwe, ale nic z tym nie zrobisz. Tak po prostu jest. Możesz odejść, możesz zostać, możesz zostać i intensywnie szukać pracy. Ja też miałam mieć bardziej stabilne warunki zatrudnienia ale za tę samą stawkę. O Jezuśku, co za zaszczyt
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 16:27   #3875
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 16:36   #3876
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
O też o tym pomyślałam, że tamta dziewczyna ma lepsze zdolności negocjacyjne. Wskazała wyższą stawkę, nadal mieściła się w widełkach i ok, taką dostała.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 19:51   #3877
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

To nie tak, ze ja zawolalam tyle. Mnie sie nikt nie spytał o moje wynagrodzenie, czy jestem zadowolona z dotychczasowego a tymbardziej ile chciałabym zarabiać na umowie o pracę. Ja zostalam postawiona przed faktem.dokonanym. Dostalam do podpisania umowie o wtedy zobaczyłam ile na niej jest i byl wybor albo podpisujesz albo spadaj...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-16, 20:05   #3878
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
To nie tak, ze ja zawolalam tyle. Mnie sie nikt nie spytał o moje wynagrodzenie, czy jestem zadowolona z dotychczasowego a tymbardziej ile chciałabym zarabiać na umowie o pracę. Ja zostalam postawiona przed faktem.dokonanym. Dostalam do podpisania umowie o wtedy zobaczyłam ile na niej jest i byl wybor albo podpisujesz albo spadaj...

Może nowa koleżanka postanowiła jednak negocjować? Może podwyższyli stawkę?


Rozumiem, że to irytujące, ale możesz pogadać z szefem o podwyżce. Ale o swojej, w ogóle nie wyciągaj pensji innych pracowników.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 20:15   #3879
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
To nie tak, ze ja zawolalam tyle. Mnie sie nikt nie spytał o moje wynagrodzenie, czy jestem zadowolona z dotychczasowego a tymbardziej ile chciałabym zarabiać na umowie o pracę. Ja zostalam postawiona przed faktem.dokonanym. Dostalam do podpisania umowie o wtedy zobaczyłam ile na niej jest i byl wybor albo podpisujesz albo spadaj...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W takiej sytuacji bym spytała, czy stawka jest negocjowalna, a jeśli nie, że potrzebuję kilku dni do namysłu. No nic, już po ptokach.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 20:18   #3880
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Może nowa koleżanka postanowiła jednak negocjować? Może podwyższyli stawkę?


Rozumiem, że to irytujące, ale możesz pogadać z szefem o podwyżce. Ale o swojej, w ogóle nie wyciągaj pensji innych pracowników.
Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
W takiej sytuacji bym spytała, czy stawka jest negocjowalna, a jeśli nie, że potrzebuję kilku dni do namysłu. No nic, już po ptokach.
Pojde sie spytać. Nie mam nic mowic o wynagrodzeniu innych? Myślałam zeby powiedzieć cos w stylu ze czuje nieoceniona mimo tylu miesiecy pracy a niektóre osoby na dzień dobry dostają wiwcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 21:29   #3881
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Pojde sie spytać. Nie mam nic mowic o wynagrodzeniu innych? Myślałam zeby powiedzieć cos w stylu ze czuje nieoceniona mimo tylu miesiecy pracy a niektóre osoby na dzień dobry dostają wiwcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to nie jest dobre podejście, bo wtedy wchodzisz w rolę oskarżycielki. Tutaj zastosuj bardziej dyplomatyczne podejście. W końcu chcesz więcej kasy, której szef nie musi Ci dać.

Spytaj o możliwości renegocjacji albo co musisz zrobić, by dostać szybciej podwyżkę.

Wizażanki może coś jeszcze podrzucą, bo mają często lepsze pomysły.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-16, 21:43   #3882
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Pojde sie spytać. Nie mam nic mowic o wynagrodzeniu innych? Myślałam zeby powiedzieć cos w stylu ze czuje nieoceniona mimo tylu miesiecy pracy a niektóre osoby na dzień dobry dostają wiwcej

Jeśli idziesz do kogoś prosić o cokolwiek, postawa roszczeniowa i wypominanie "A bo Kasia zarabia więcej, a robi to samo" nigdy nie jest dobrym wyjściem.


Wiem, że nie powiesz tego w ten sposób, ale tak możesz zostać odebrana, a na co ci to?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 05:29   #3883
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jeśli idziesz do kogoś prosić o cokolwiek, postawa roszczeniowa i wypominanie "A bo Kasia zarabia więcej, a robi to samo" nigdy nie jest dobrym wyjściem.


Wiem, że nie powiesz tego w ten sposób, ale tak możesz zostać odebrana, a na co ci to?
Wiem, dlatego prosze was o radę jak to w delikatny sposob zalatwic. Uwazam ze musze cos zadziałać bo jesli nie zawalcze o swoje nadal bede tak traktowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 08:04   #3884
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Piątek - ciekawe czy dostanę odpowiedź w sprawie rekrutacji ten cały dyrektor generalny mega zapracowany jest, więc się nie zdziwię jeśli nic nie będzie, tym bardziej, że napisał mi, że "postara się sprawdzić"
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 11:56   #3885
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

No i nie dostałam tej pracy moja passa szczęścia została przerwana

Za treścią zadania "napisz program, który sparsuje i wyświetli pliki w html" kryło się dużo więcej i niestety się nie domyśliłam
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 12:02   #3886
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
No i nie dostałam tej pracy moja passa szczęścia została przerwana

Za treścią zadania "napisz program, który sparsuje i wyświetli pliki w html" kryło się dużo więcej i niestety się nie domyśliłam
Nie ma co się zniechęcać. Życzę powodzenia.

Ja jakoś zawiesiłam szukanie nowej pracy, chyba nie mam na to weny ostatnio. Byłam umówiona na dwie rozmowy i z obu zrezygnowałam.

Edytowane przez MsLizard
Czas edycji: 2018-08-17 o 12:04
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 12:04   #3887
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Nie ma co się zniechęcać. Życzę powodzenia.

Ja jakoś zawiesiłam szukanie nowej pracy, chyba nie mam na to weny ostatnio. Byłam umówiona na dwie rozmowy i z obu zrezygnowałam.
Zniechęcić to ja się nie mogę, bo dużo mnie kosztowało, żeby móc się przekwalifikować
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 12:50   #3888
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
No i nie dostałam tej pracy moja passa szczęścia została przerwana

Za treścią zadania "napisz program, który sparsuje i wyświetli pliki w html" kryło się dużo więcej i niestety się nie domyśliłam
O kurczę, przykro mi! Ale jednocześnie jestem pewna, że bez problemu znajdziesz coś innego. Każde takie doświadczenie się przyda, żeby zorientować się w branży.
Strasznie jestem ciekawa, jakie jeszcze oczekiwania mogły się kryć za takim zadaniem?
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 12:50   #3889
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-17, 13:08   #3890
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Treść zadania brzmiała dokładnie "Masz dostępne dwa pliki .csv i .prn - napisz program, który je sparsuje i wyświetli w postaci pliku .html"
A w domyśle było "Masz przykładowe pliki .csv i .prn - napisz program, który za każdym razem będzie parsował pliki tych formatów i zapisywał każdorazowo do nowego pliku html, oprócz tego struktura danych może się zmienić, a pliki wcale nie muszą być przedstawione w htmlu 1:1 zgodnie z parsowanym plikiem, ważne żeby program był uniwersalny" jedyne za co jestem zła, że inaczej nie zapisywałam do HTMLa, bo mogłam to zrobić w dynamiczny sposób np. javascriptem, a ja zrobiłam dosyć sztywno. Z tym, że nadal byłoby to za mało, bo przyczepili się do zbyt słabej obsługi wyjątków (zasugerowali log4j'a).
W ramach ćwiczeń zrobię dokładnie taki sam program z tym, że tym razem znam dokładne założenia wrzucę potem na githuba

Edytowane przez Ariada
Czas edycji: 2018-08-17 o 13:11
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 13:22   #3891
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 14:18   #3892
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Szczerze to nie chce do tej firmy, która mnie odrzuciła aplikować, bo gdyby nie to, że pierwsza pracę ciężko dostać i mialabym wybór to raczej nie chciałabym u nich pracować - zdecydowanie najlepiej się czuje w dużych firmach i jestem nastawiona na poznawanie ludzi, a tutaj znowu miałabym kilka osób na krzyż w biurze. Oni zresztą też nawet się nie ogłaszają z ofertami, wiec po prostu o nich zapomnę

Do capgemini wystarczy a2 z niemieckiego, wiec to nie tak dużo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 14:47   #3893
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 313
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Pojde sie spytać. Nie mam nic mowic o wynagrodzeniu innych? Myślałam zeby powiedzieć cos w stylu ze czuje nieoceniona mimo tylu miesiecy pracy a niektóre osoby na dzień dobry dostają wiwcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj sobie spokój, naprawdę. Kłóć się o swoje wynagrodzenie, nie innych. Osobom ze znajomościami zawsze będzie łatwiej, w każdej firmie.

Chyba, że szef przywoła przykład tej osoby. W takich sytuacjach faktycznie ja sama nie wytrzymuję i wskazuję, że "to chyba nie zupełnie tak".
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 15:05   #3894
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=476bc3dbac029ec3a9e93a7 df5eb47c70ae0ad31;8550326 1]Daj sobie spokój, naprawdę. Kłóć się o swoje wynagrodzenie, nie innych. Osobom ze znajomościami zawsze będzie łatwiej, w każdej firmie.

Chyba, że szef przywoła przykład tej osoby. W takich sytuacjach faktycznie ja sama nie wytrzymuję i wskazuję, że "to chyba nie zupełnie tak".[/QUOTE]Chce sie klocic o swoje wynagrodzenie oczywiście nie dosłownie. Przy podpisuwaniu umowy uslyszalam ze a to stanowisko powonnam mieć mniej niż mam bo tako budżet jest na to zaplanowany, a tu na dzien dobry osoba dostaje duzo wiecej wiec chyba nie bedzie glupio jak przytocze ten argument?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 15:27   #3895
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 15:43   #3896
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Chce sie klocic o swoje wynagrodzenie oczywiście nie dosłownie. Przy podpisuwaniu umowy uslyszalam ze a to stanowisko powonnam mieć mniej niż mam bo tako budżet jest na to zaplanowany, a tu na dzien dobry osoba dostaje duzo wiecej wiec chyba nie bedzie glupio jak przytocze ten argument?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli się powołasz na ten argument to możesz narobić problemów nowej koleżance - chcesz tego? A potem sobie wyobraź, że nic nie ugrasz, a Szef powie o tym tej dziewczynie i będziesz miała z nią kwas, a pracować razem trzeba. Opłaca ci się używać tego argumentu?? Rozumiemy, że jesteś zła ale wysil się trochę bardziej z tą argumentacją.

A odnośnie powoływania się na argument kredytowy to niby Szefów to nie obchodzi ale zawsze to jakiś konkretny powód, który u mnie akurat zadziałał
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 15:54   #3897
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Chce sie klocic o swoje wynagrodzenie oczywiście nie dosłownie. Przy podpisuwaniu umowy uslyszalam ze a to stanowisko powonnam mieć mniej niż mam bo tako budżet jest na to zaplanowany, a tu na dzien dobry osoba dostaje duzo wiecej wiec chyba nie bedzie glupio jak przytocze ten argument?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie jest dobry pomysł, naprawdę. Bo zwolnią Ciebie i może koleżankę. U mnie np. bardzo poważanie podchodzą do tajności wynagrodzenia i nie można o tym rozmawiać ze współpracownikami.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 16:16   #3898
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 16:21   #3899
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Może i nie można, ale ja bym z takim czymś do szefa nie poszła. Co innego jak sobie pogadam z koleżanką o jej nowej umowie, czy dostała podwyżkę itd, a co innego pójść do kierownika i wygarnięcie mu, że chcę podwyżkę, bo ktoś inny zarabia więcej. To nie jest dobry pomysł
iinnkkaa, idź pogadaj na spokojnie, a jak nic nie wskórasz, to zacznij szukać nowej pracy. Bez sensu siedzieć tam, gdzie Cię nie szanują.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 16:26   #3900
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-08 21:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.