Zaproszenia Agi:) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Papierowy zawrót głowy

Notka

Papierowy zawrót głowy Forum dla ludzi, którzy lubią tworzyć z papieru. Tutaj dowiesz się jak zrobić ciekawą kartkę lub scrap. Zaprezentujesz swoje dzieło. Zapraszamy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-04, 15:46   #991
Sylwi_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 7
Dot.: Zaproszenia Agi:)

Witaj
Pozwoliłam sobie napisać tego przydługiego posta, bo jestem pod wielkim wrażeniem Twoich prac
Nie ukrywam, że bardzo lubię taki elegancki minimalizm jaki widać w Twoim zaproszeniach. Po cichu liczę na to, że mi kiedyś też uda się osiągnąć tak wysoki poziom. Tym bardziej na to liczę, bo właśnie złożyłam wniosek o dotację na założenie działalności. No i właśnie tutaj pojawiają się moje pytanie do Ciebie-będę Ci bardzo wdzięczna, jeżeli zechcesz mi na nie odpisać. Rzecz tyczy się głównie maszyn i urządzeń. Jeśli to nie jest tajemnicą zawodową , to byłabym wdzięczna za odpowiedź jakiej drukarki używasz? Tzn chodzi mi o to, czy atramentowej czy laserowej; widzę że pracujesz na papierach zarówno fakturowanych jaki i metalizowanych, a podobno (jak wyczytałam na specjalistycznych forach) każda z tych drukarek jest niby do innych rodzajów papieru. Zauważyłam też, że drukujesz również w kolorze srebrnym i złotym-można wiedzieć, jak to robisz? Normalna drukarka chyba raczej nie da takiego efektu. No i jeszcze jedno pytanko; temat ten poruszałam na wątku o maszynkach tnąco-wytłaczających, ale odzew był raczej niewielki. Można wiedzieć, jakich używasz? widać, że sporo tego robisz i tak się zastanawiam, czy kręcenie korbką przy takich ilościach nie jest męczące? Przyznam się, że właśnie z tego powodu myślałam na elektryczną Cut'n'Boss lub starszym modelem eBosser Craftwella. Może wiesz coś o nich (awaryjność, komfort pracy, jakość pracy itp) a może sama używasz? Ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie na ich temat na polskich stronach, w sklepach też rzadko są i niewiele mogą mi powiedzieć. Może jednak lepiej wybrać np. Big Shot Plus? No i ploter tnący- używasz jakiegoś? Jestem blisko kupienia Cricut Explore, ale zastanawiam się też nad ScanNCut Brother. Podobno cricut lepszy, ale kto to wie...
Uff, to chyba wszystko Będę Ci naprawdę bardzo wdzięczna za odpowiedź i wszelkie sugestie, ale jeżeli nie masz ochoty/czasu mi odpisywać, to ok, zrozumiem.
Pozdrawiam serdecznie
Sylwi_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Papierowy zawrót głowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 16:46:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.