Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-23, 21:20   #31
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
hej. ja mam urzadzenie wielofunkcyjne epson stylus CX3650. przez okolo rok nie bylo uzywane. teraz zakupialm nowe tusze. problem jest taki: gdy chce cos wydrukowac to polowa kartki ( w pionie) zostaje nietknieta. cala szerokosc kartki jest drukowana tylko gdy dzialam w trybie roboczym. ale wiadomo, jakosc nie ta. juz nieraz byla czyszczona ale to nic nie daje. czy da sie cos z tym zrobic? czy postawic na nowszy model?
Hej,
jeśli domowe czyszczenie nie pomaga,to pozostaje oddać ją do serwisu. Tam najczęściej radzą sobie z tym problemem, choć nie zawsze da się udrożnić taką zaschnietą głowicę. Koszt takiej naprawy to ok 40-60 zł. Jeśli nie dadzą rady to pozostaje zakup nowej drukarki.
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 21:24   #32
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
hej. ja mam urzadzenie wielofunkcyjne epson stylus CX3650. przez okolo rok nie bylo uzywane. teraz zakupialm nowe tusze. problem jest taki: gdy chce cos wydrukowac to polowa kartki ( w pionie) zostaje nietknieta. cala szerokosc kartki jest drukowana tylko gdy dzialam w trybie roboczym. ale wiadomo, jakosc nie ta. juz nieraz byla czyszczona ale to nic nie daje. czy da sie cos z tym zrobic? czy postawic na nowszy model?
mozna sprobowac czegos takiego: http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1 a jak nie zadziala, to faktycznie do serwisu.
(jakby link nie dzialal, to w szukajce allegro wpisalam: epson płyn udrażniający)
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.

Edytowane przez witchwq
Czas edycji: 2010-08-23 o 21:25
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:04   #33
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

a co myślicie o HP Deskjet F4580 albo Canon MP250 ? chodzi mi głównie o jakosc, zuzycie tuszu i jego ceny.
__________________


CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 09:09   #34
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Cytat:
Napisane przez CarmenSandiego Pokaż wiadomość
a co myślicie o HP Deskjet F4580 albo Canon MP250 ? chodzi mi głównie o jakosc, zuzycie tuszu i jego ceny.
Hej!
Jeśli chodzi o jakość wydruku to będą miały porównywalną (bardzo dobrą jak na domowe potrzeby), jak większość 2-kartridżowych drukarek.
Jeśli chodzi o ceny drukowania. Do Hp-ka pojawiły się już zamienniki-dosyć drogie, ale mają ok 5x większą pojemność niż oryginalne tusze (4ml). Oryginały występują w 2 wersjach. Hp 300 org czarny 4ml - ok 50zł , kolor 4ml -ok 60zł. Duże wersje czarny ok 100zł kolor ok 120zł. Zamienniki mają ok 20-25ml i kosztują ok 80zł/szt.

Jeśli chodzi o canona to na tą chwilę na rynku są tylko oryginały, także w 2 wersjach-mała i duża. PG-510 czarny mały-9ml, cena ok 60zł, kolor mały CL-511 cena ok. 70zł. Czarny duży-15ml ok 75zł. Duży kolor CL-513 -12ml ok 85zł.
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 14:49   #35
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

dzieki za odpowiedz, drukarki jszcze nie kupilam
teraz waham sie czy kupowac wielofunkcyjne czy laserowke .
__________________


CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 17:30   #36
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Cytat:
Napisane przez CarmenSandiego Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz, drukarki jszcze nie kupilam
teraz waham sie czy kupowac wielofunkcyjne czy laserowke .
Powiem Ci tak laserówka wychodzi znacznie taniej (nawet gdyby nowy toner kosztowal 150zł( na 1500-2500 stron) to i tak w przeliczeniu opłaca się bardziej niż atrament który kosztuje 50-80zł/1 tusz i wystarcza na 100-300 stron w drukowaniu to raz, jak kupisz sobie osobno skaner to masz o wiele lepszą jakość skanowanych kopi. Znacznie częściej psują się urządzenia wielofunkcyjne. No wiesz wszystko wsadzone jest w jedną skrzynkę i jak się cos zepsuje to najczęściej nic nie działa :/
No i laserówce drukuje szybciej, taniej+nic Ci tam nie może zaschnąc nawet jak stoi 3 lata nieużywane.
Minusy - jedynie druk czarno-biały, kolorowych laserówek do domowych warunków nie opłaca się kupować ( drogo bardzo wychodzą).
Pozdrawiam
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 22:02   #37
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

dzieki bardzo, własnie coraz bardziej jestem za laserowka, jak juz znajde cos konkretnego to poprosze o opinie o ten model.
__________________


CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 11:14   #38
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

a jaki model kupilas? do mojej starej drukarki tusz kosztowal 2zl, ale juz jej nie produkuja :/ podobnie jak wiekszosci drukarek 'pasujacych' do tanich tuszy.
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:58   #39
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Goferek moglabys napisac cos o zestawach do regeneracji tuszy? mam canona.np takich
http://allegro.pl/pixma-mp140-mp240-...386081699.html

i czy da sie moze cos zrobic z pelnym zbiorniczkiem na zuzyty atrament w canon pixma ip1500 lub 1000?
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:40   #40
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

goferek_go mam nadzieję, że nadal udzielasz jeszcze porad

Potrzebuję wymienić urządzenie wielofunkcyjne (moja hp officejet 5610 łomocze, ciągła blokada karetki, byle jaka jakość druku) i skłaniam się do wyboru między Epson Stylus SX515W a Brother DCP-J315W lub jakąś podobną.

Potrzebuję przede wszystkim dobrej jakości druku (rozważałam hp adventage 209a, ale ze względu ma małą rozdz druku mono odpadła) w czerni i kolorze, zdjęć nie zamierzam w domu drukować, ale jakieś obrazki na potrzeby hobby czy zaproszeń ślubnych. Do powyższych zamierzam stosować polecone zamienniki dulin.

__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 13:21   #41
milena98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 36
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Ja z kolei wybrałabym raczej materiały oryginalne, bo pewniejsze. Choć z drugiej strony zdarzało mi się zamawiać zamienniki przez internet na e-atramenty.pl i tez były ok. Decyzja należy do Ciebie
milena98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-05, 15:30   #42
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Jakość druku będzie podobna. Sugerowałbym się ceną materiałów ekspolatacyjnych. Brother ma znacznie tańsze tusze ( jeśli chodzi o zamienniki), ale jesli chodzi o oryginały to trzeba by porównać po prostu ceny kartridży.
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 17:21   #43
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak działa urządzenie wielofunkcyjne wifi? W sensie - kupuje, stawiam gdzie chce, łapię moją sieć domową, konfiguruje coś tam i to wszystko? Później jak chce coś druknąć, to tylko klikam "drukuj" i komp sam widzi drukarkę czy jak? proszę się nie śmiać laika
Zastanawiam się nad kupnem takiego urządzenia, bo mam dosyć kabli, kabelków itd :/ zależy mi na w miarę tanich tuszach i dobrej jakości wydruku. Ktoś, coś poleca?
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"

Edytowane przez kobieta_wamp
Czas edycji: 2012-01-05 o 17:23
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 09:46   #44
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Dokładnie jak napisałaś. Nie znam się na technicznych szczegółach, ale działa to podobnie jak inne sprzety bezprzewodowoe ( myszka, klawiatura). Ma pewno jakiś nadajnik który trzeba podłączyć do komputera i tyle
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 12:37   #45
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Dzięki za odp a polecasz jakieś urządzenie wifi?
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 09:44   #46
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Kobieta_wamp- tutaj akurat nie pomogę. Urządzeń WiFi jest stosunkowo mało na rynku. Musisz zerknąć co akurat jest dostępne i wybierać miedzy nimi. Zwróć uwagę na materiały eksploatacyjne, które potrafią być bardzo drogie. W razie pytań pisz
__________________
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:48   #47
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Hmm.. ok, dzieki dzisiaj ide na zwiady
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 11:15   #48
vogelek
Raczkowanie
 
Avatar vogelek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 339
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Urządzeń z wifi tez jest bardzo dużo na rynku. Ale co do wyboru to dużo zależy od tego do czego potrzebna będzie Ci ta drukarka i ile chcesz na niej drukować. Ogólnie nie polecam epsonów (są zdecydowanie za wolne) i lexmarków (są zdecydowanie zbyt awaryjne i drogie w eksploatacji)

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------



---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------



Cytat:
Z jednej strony mogę powiedzieć, że taki urok tych drukarek, z drugiej strony nie wiem jakie tusze były włożone gdy kupiłaś drukarkę. Epson najczęściej daje tusze pełnej pojemności czyli takie jakie potem możesz kupić w sklepie ( w przeciwieństwie do canona i hp-ka, gdzie najczęściej są wersje startowe).
Te drukarki mają to do siebie, że czyszczą sobie dysze przy każdym włączeniu. Nawet jeśli drukujesz tylko na czarno to kolorki i tak się kiedyś skończą, bo przy kazdym czyszczeniu schodzi z nich po trochę atramentu.
Radzę zainwestować w dobrej jakości zamienniki ( cena ok 15zł/szt) i drukuj zobacz na jak dlugo wystarczą ( zamienniki mają większe pojemności) i czy bz zadowolona.
Co do canona -canon do każdej drukarki daje pełne tusze, podobnie jak hp i wszystkie firmy obecnie na rynku. Jedynie nie do laserowych drukarek najczęściej dodawane są startowe tusze. Co do canona -kej ma drogie tusze jednak można je bez problemu zastąpić zamiennikami calidadu lub skyhorse które dają bardzo zbliżone efekty. Nie mówiąc już, że Canon w przypadku urządzeń z 5 tuszami ma oddzielny czarny tusz do tekstu i nie ma potrzeby posiadania wszystkich pełnych tuszy -czyli możemy mieć tylko czarny do tekstu resztę puste i nadal można drukować. I tak oryginalne tusze są drogie ale za to jaką maja wydajność
__________________
Jestem "dys" nie zwalnia mnie to jednak z poprawności językowej. Jeżeli zobaczysz błąd ortograficzny/gramatyczny/logiczny zwróć mi na niego uwagę. Będę bardzo wdzięczna.

Edytowane przez vogelek
Czas edycji: 2012-01-09 o 11:18
vogelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 21:13   #49
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Chcę kupić drukarkę laserową. Na co zwrócić uwagę? Widzę, że jest duża rozpiętość cenowa - od 300zł do ponad 1000 albo nawet kilku tysięcy. Chciałabym tylko, zeby była w miarę wydajna, ponieważ dużo drukuję. Obecnie mam urządzenie wielofunkcyjne HP, ale niestety tusze są bardzo drogie, a starczają ledwo na 200 stron.

Czy np. taka drukarka będzie ok?

http://merlin.pl/Drukarka-laserowa-B...08,913587.html
__________________



Edytowane przez _chocolate
Czas edycji: 2012-01-19 o 21:15
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 21:37   #50
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Ja mam takie pytanie.Mam Epsona Sx105 wszystie tusze są niedawno dokupiłam nwy czarny i mi wskazuje,że wszytskie cztery do wymiany i już brak w nich tuszu...Potrzasam nimi tusz jest.wyjełam wszystkie po kolei wstawiłam spowrotem i ten sam problem.Wczesniej ponownie wstawienie pomagało teraz nie.

Proszę o odpowiedź
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 23:46   #51
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

A masz oryginalne tusze? Mi tak zawsze pokazuje przy zamiennikach, że pojemnik jest pusty - chyba chodzi o to, że rozpoznaje, że pojemnik był nie pierwszy raz napełniany.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 23:57   #52
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Mam orginalne
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 11:01   #53
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

To nie wiem chyba nic się nie zrobi.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 19:55   #54
vogelek
Raczkowanie
 
Avatar vogelek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 339
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie.Mam Epsona Sx105 wszystie tusze są niedawno dokupiłam nwy czarny i mi wskazuje,że wszytskie cztery do wymiany i już brak w nich tuszu...Potrzasam nimi tusz jest.wyjełam wszystkie po kolei wstawiłam spowrotem i ten sam problem.Wczesniej ponownie wstawienie pomagało teraz nie.

Proszę o odpowiedź
Epsony nie zużywają całości tuszu -część zawsze zostaje.
__________________
Jestem "dys" nie zwalnia mnie to jednak z poprawności językowej. Jeżeli zobaczysz błąd ortograficzny/gramatyczny/logiczny zwróć mi na niego uwagę. Będę bardzo wdzięczna.
vogelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 23:05   #55
goferek_go
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 166
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie.Mam Epsona Sx105 wszystie tusze są niedawno dokupiłam nwy czarny i mi wskazuje,że wszytskie cztery do wymiany i już brak w nich tuszu...Potrzasam nimi tusz jest.wyjełam wszystkie po kolei wstawiłam spowrotem i ten sam problem.Wczesniej ponownie wstawienie pomagało teraz nie.


Proszę o odpowiedź
Wszystko zależy od tego co to znaczy niedawno.
Nie możemy powiedzieć, że tusz nie ma prawa być pusty bo niedawno go kupiliśy :P Bo wiadomo tusz możesz zużyc w ciągu jednego dnia. Jeśli jesteś pewna, że masz w zasadzie nowy tusz to musi on działać. Jeśli nie działa oddaj go w ramach reklamacji. Są tam chipy i czasami się uszkadzają.
Nie jest prawdą, że tusze te nigdy nie zużywają się do końca, jak ktoś niżej napisał, ale fatycznie czasem jest tak, że tusz pokazuje, że jest pusty mimo, że są w nim jeszcze jakieś resztki ( słychać przy potrząsaniu). Jeśli jednak tusz jest prawie pełny to po prostu trzeba go oddać na reklamację. Epson raczej nie robi problemów i wymienia reklamowane towary na nowe.

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:56 ----------

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Chcę kupić drukarkę laserową. Na co zwrócić uwagę? Widzę, że jest duża rozpiętość cenowa - od 300zł do ponad 1000 albo nawet kilku tysięcy. Chciałabym tylko, zeby była w miarę wydajna, ponieważ dużo drukuję. Obecnie mam urządzenie wielofunkcyjne HP, ale niestety tusze są bardzo drogie, a starczają ledwo na 200 stron.

Czy np. taka drukarka będzie ok?

http://merlin.pl/Drukarka-laserowa-B...08,913587.html
Zasada jest prosta- im prościej tym lepiej, im prościej tym mniej rzeczy w drukarce które mogą się zepsuć. I ta zasada w praktyce się sprawdza. Jeśli nie potrzebujesz dodatkowych bajerów jak np dupleks ( za który najczęściej trzeba troszkę dopłacić) to spokojnie kup najzwyklejszego Hp-ka lub tego brotherka, którego pokazujesz.
Większość drukarek w tym przedziale cenowym niewiele się różni od siebie jeśli chodzi o parametry. Tym bardziej jeśli masz tylko porównanie z atramentówką- co byś nie kupiła będziesz zadowolona. Nie kupuj tylko samsunga bo mają strasznie drogie tonery.
Brother, ten z linka ma bardzo tanie tonery i bardzo przyzwoite parametry więc polecam
__________________

Edytowane przez goferek_go
Czas edycji: 2012-01-23 o 23:07
goferek_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 22:13   #56
kredka20
Raczkowanie
 
Avatar kredka20
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 305
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Pozwolę sobie odświeżyć ten wątek zamiast zakładać nowy.
Toner od mojej drukarki dopełnił swojego żywota. Szukałam jakiejś firmy w Gdańsku, w którym by go zregenerowali, ale jeszcze takiej nie znalazłam. Model mojej drukarki to Samsung ML-1915.
Możecie mi polecić jakąś firmę, która mi go zregeneruje? Bo sama trochę boję się to robić. Ewentualnie zdecydowałabym się nawet na wysyłkę gdzieś w Polskę, jeżeli cena byłaby w miarę atrakcyjna.
kredka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 18:50   #57
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Proszę o odpowiedź kogoś bardziej zorientowanego niż ja... bo zgłupiałam właśnie.
Kupilam nowe tusze dwa tygodnie temu. Wydrukowałam jakies 45-50 stron (sam tekst, tylko jeden mały obrazek) . Dzisiaj chcialam wydrukowac kilka stron i nagle drukowac przestało, lampki od tuszu zaczeły sie świecić. To możliwe aby tyle stron zeżarło mi cały tusz? Czy ktoś mnie zrobił w bambuko napełniajac te tusze nie do konca?
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 20:10   #58
Hetane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 91
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
Proszę o odpowiedź kogoś bardziej zorientowanego niż ja... bo zgłupiałam właśnie.
Kupilam nowe tusze dwa tygodnie temu. Wydrukowałam jakies 45-50 stron (sam tekst, tylko jeden mały obrazek) . Dzisiaj chcialam wydrukowac kilka stron i nagle drukowac przestało, lampki od tuszu zaczeły sie świecić. To możliwe aby tyle stron zeżarło mi cały tusz? Czy ktoś mnie zrobił w bambuko napełniajac te tusze nie do konca?
A jaki masz tusz i jaką drukarkę? Bo to jest możliwe-ale zależy od tuszu -ich pojemność jest podawana w stronach przy 5% zadruku
Hetane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 21:12   #59
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

A masz nowe tusze czy napełniane?
Te napełniane nieraz szybciej schodzą.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 05:49   #60
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Drukarki, tusze , tonery- masz pytania? Chętnie pomogę :)

dziekuje za odpowiedzi!
Tusze mam napełniane, drukarka hp f2480. Jak będe w domu to sprawdze pojemnosć, ale mi sie wydają takie standarowe....
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-25 14:02:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.