nie mam juz sily - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-10, 07:05   #31
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: nie mam juz sily

Cytat:
Napisane przez Kasiunia26
kurcze! widocznie ja wychodze za dinozaura!!! Ślubujemy za tydzień i musze przynać że jedyną rzeczą zrobiona absolutnie bez Jego wiedzy i konsultacji to był zakup sukni slubnej ( nawet jej nie widział) ! Pozatym jakieś 2 miesiace po zareczynach ustaliliśmy date a tydzień po przystąpiliśmy do pertraktacji! Zdanie na pewne tematy np. alkochol wymagały przedyskitowania ale zawsze dochodizliśmy do kompromisu a anstępnie przystępowaliśmy do działnia! i tak na 3 meisuace przed ślubem wszyściunio było gotowe, jedynie musiałam jeździć na ostateczne przymiarki sukni Ale moze to dlatego, ze od początku studiów każde z nas mieszka zdala od rodziców hehehe <pozostało 6 dni panieństwa>aaaaaaaaa

gratuluję zaangażowania TŻ w przygotownia,
aczkolwiek nie widze związku z mieszkaniem z daleka od rodziców a chęcią angażowania sie w przygotowania do ślubu
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 09:28   #32
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: nie mam juz sily

heh no ja widze po zaznajomionych parach które tak samo przezywaja ten sam problem biernego narzeczonego! poprostu niektrózy faceci lubiabyc wyreczani ( nie wszyscy ) jeśli mieszka sie samemu zabardzo nie ma kto wyreczać i samemu trzeba sobie dać rade czytając ten post nie bierzcie rozumcie go jako atak na pary mieszkajace razem!! ja poprostu tak obserwuje w moim otoczeniu! swoja droga faceta zadko interesuje kolor kwiatów jakimi jest przuozdobiony kościół na jego slubie czu wogóle cokolwiek i mozę z tego wynika ich średni lub zerowe zaangażowanie w przygotowania! Tak czy siak nie można pozwolić aby tylko jedna osoba wszystko robiła i zeby czas przygotowań do tak wielkiej uroczystości był czasem ciagłych kłótni i awantur !! czasami potrzebne sa godzinne rozmowy do skutku!! takie jest moje skromne zdanie <pozostały 4 dni panieństwa >
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.