Kolor z trwałej farby schodzi po kilku umyciach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-14, 09:47   #1
caroline19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 31
Unhappy

Kolor z trwałej farby schodzi po kilku umyciach


Witam drogie forumowiczki. Mam nadzieję, że ktoś ma podobny problem do mnie. Widziałam na forum, że taki problem mają głównie osoby, które rozjaśniały włosy, bądź przechodzą dramatycznie z jasnego koloru na ciemny

Sprawa dotyczy moich włosów, które są naturalnie ciemnymi włosami...(ciemny brąz, w lato nieco jaśniejszy). Mój problem dotyczy szybko zmywającej się farby (nie szamponetki). Nie ważne czy farbuję u fryzjera, czy w domu, czy palette, garnier, wella, joanna...spłukuje się po 4-5 myciach...
Włosy farbuję na czarny...po 4-5 myciach kolor jest nadal ciemny...ale nie ma już nic wspólnego z kruczo czarnym kolorem...
Już sama nie wiem jaką farbą włosy zafarbować, żebym mogła się cieszyć kolorem chociaż z 3 tygodnie
Może ktoś mi coś doradzi?
Dodam, że staram się farbować włosy tak co 4 albo 5 miesięcy, żeby nie obciążać włosów... (swoje mam na szczęście ciemne, więc odrostów nie widac...zresztą po czym jak wszystko się w sumie wypłukuje...) Pomocy
caroline19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 10:02   #2
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: Kolor z trwałej farby schodzi po kilku umyciach

Jesteś jakiś fenomenem !
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 10:10   #3
caroline19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 31
Dot.: Kolor z trwałej farby schodzi po kilku umyciach

Wiem, że jestem fenomenem. Zawsze wszyscy narzekają, że czarny nie schodzi Może jest ktoś komu farba też się szybko wypłukuje i poleci jakąś farbę, która utrzymuje się nieco dłużej Już nie wiem co mam robić. Nawet o hennie czytałam, ale też podobno niektórym się spłukuje jak szamponetka.
caroline19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 11:36   #4
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Kolor z trwałej farby schodzi po kilku umyciach

No niestety to wina rozjasnianych wloskow.. mysle, ze problem bedzie dalej niezaleznie od marki czy jakosci farby, az Twoje wloski nie odrosna a te rozjasniane juz zetniesz.
(Sama przez krotki czas przyciemnialam i to nie drastycznie, ale dalej mi sie wyplukuja- choc na swoje szczescie wrocilam do jasniejszego balejazu wiec nie widac juz. )
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 12:27   #5
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Kolor z trwałej farby schodzi po kilku umyciach

Cytat:
Napisane przez SummerGlow Pokaż wiadomość
No niestety to wina rozjasnianych wloskow.. mysle, ze problem bedzie dalej niezaleznie od marki czy jakosci farby, az Twoje wloski nie odrosna a te rozjasniane juz zetniesz.
(Sama przez krotki czas przyciemnialam i to nie drastycznie, ale dalej mi sie wyplukuja- choc na swoje szczescie wrocilam do jasniejszego balejazu wiec nie widac juz. )
Przecież caroline 19 właśnie NIE ma rozjaśnionych włosów....

Autorko wątku, może spróbujesz naturalnych metod - Henny?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 13:18   #6
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Kolor z trwałej farby schodzi po kilku umyciach

MOJA MAMA MA TO SAMO farbuje na czarno a po prau myciach farby nie ma sa braz odrosty i farba z czubka glowy poprosty splywa...czarne na tylko wlosy od polowy;/;/;/ i to farbuje naprawde drogimi farbami a co sie okazuje te tanie typu joanna sa bardziej trwale i nie splukuja sie i wowczas nie trzeba farbopwac co miesiac tylko co 3 np.
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 13:35   #7
caroline19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 31
Dot.: Kolor z trwałej farby schodzi po kilku umyciach

No właśnie się zastanawiam nad henną, chociaż słyszałam że też często się szybciutko spłukuje... Ja już nie wiem co mam robić. Ktoś poleci coś z tą henną?
caroline19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.