Endermologia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-01, 21:35   #1
Kamisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2

Endermologia


Witam

Mój problem nr.1( nie jestem tu chyba osamotniona) to CELLULITIS i zbyt dużo tłuszczu na udach...Szczerze mówiąc ogladając swoje nogi - nie wiem czy to tłuszcz czy Cellulit.Ogólnie jestem szczupłą dziewczyną ale moje nogi od kilku lat nie nadają się do pokazywania .Walczę podobnie jak inne wizażanki - ćwiczenia , dieta , kremy- efekty są - ale małe...
Ostatnio myślę bardzo poważnie o endermologii- czytając o tym dowiaduję sie o cudach jakie może zdziałać .Ale jest to wydatek dla mnie ogromny - ok. 1500 zł za serię zabiegów Czy któreś z dziewczyn skorzystały z tych zabiegów, czy któras może poowiedzieć, że warto? Ja już jestem zdesperowana - ostatecznie przeznaczę na to te pieniądze - ale muszę być pewna że nie na darmo.Napiszcie proszę co sadzicie o endermologii.Będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
Kamisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-01, 21:50   #2
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Endermologia

W zeszłym roku zaliczyłam 12-15 zabiegów (nie pamiętam dokładnie ile), 2 tygodniowo, wydałam mnóstwo kasy (90 zł za każdy zabieg +120zł za specjalne ubranko).
Efekt znikomy.

Lepszy rezultat widziałam po zwykłych ręcznych masażach "wyszczuplających" (ale sumiennie 2 x w tygodniu przez 3 m-ce), albo po zabiegach z Guamem u kosmetyczki (tu nawet dość spektakularny).

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 11:37   #3
Kamisss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2
Re: Endermologia

Hmm - no właśnie,dziękuję pixie za odpowiedź ...Ale może jest ktoś komu endermologia pomogła...Ja już nie wiem co mam robić z tym Cellulitem i moimi nogami - to miała być ostatnia deska ratunku...Chociaż Guamu jeszcze tez nie stosowałam...Opis działania tych rolek masujących zachęca do skorzystania,ale teraz to zupełnie niewiem co robić pomóżcie - proszę
Kamisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.