Bioserma Cicabio , a cera naczynkowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 10:06   #1
Divers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1

Bioserma Cicabio , a cera naczynkowa


Witam,

Mam cerę naczynkową próbowałem już wielu kremów jednak żaden nie zdawał rezultatu. Ostatnio zdecydowałem się na zabieg zamykania naczynek laserem. Po tym zabiegu dermatolog zalecił mi stosowanie kremu Bioderma Cicabio na podrażnioną skórę . Zauważyłem jednak, że ten krem nie tylko ładnie zagoił podrażnienia powstałe na skutek zabiegów laserem ale również w znacznym stopniu uspokoił moją cerę. I tutaj moje pytanie czy można stosować ten krem w codziennej pielęgnacji twarzy, a odstawić stosowane do tej pory kosmetyki przeznaczone do cery naczynkowej?
Divers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 16:04   #2
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Bioserma Cicabio , a cera naczynkowa

Ponad rok temu uczestniczyłam na szkoleniu produktów Biodermy. Rozmawiano również o Cicabio.
Dla mnie Cicabio sprawdzał się również bardzo dobrze na mojej podrażnionej, płytko unaczynionej skórze. Miałam wrażenie,że trochę "wycisza " moje naczynka. Jakie było moje zdziwienie kiedy szkoleniowiec powiedział, żebyśmy pamiętali, że ten krem absolutnie nie nadaję się do skóry naczynkowej ponieważ zawiera dużą dawkę jakiejś tam substancji(nie pamiętam jakiej), która przyczynia się do nadreaktywności naczyń i w efekcie do ich pękania.
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.