Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-30, 17:25   #4981
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Co za wynik , moje chyba najdłuższe teraz też mają gdzieś 47/48 cm.
- Jak mierzysz?

Klaudenc, dam znać Pewnie będę testować za tydzień. Na razie rozgryzam co mnie puszy, mam pewne przypuszczenia, ale muszę to potwierdzić, więc w sobotę powtarzam ostatnią i przedostatnią pielęgnację .
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 17:39   #4982
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

moje najdłuższe kontrolne pasmo ma 66 cm - ale często obcinam końcówki, siedzę z nożyczkami i ciacham wszystko rozdwojone czy z kulkami na końcach - chyba nigdy nie zapuszczę
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 17:39   #4983
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
ja już dawno zarzuciłam stylizację bo nie widziałam sensu mając 2a/2b - nadal jednak olejuję i ogólnie dbam, już nie pamiętam kiedy je ostatni raz czesałam niestety ciągle borykam się z wypadaniem i na tym głównie skupiam swoją uwagę. wrzucam fotki z dziś - po myciu i samodzielnym wyschnięciu, bez ugniatania, żelu itp kolor to wypłowiałe indygo, muszę znów nałożyć bo włosy mi rosną 4-5 cm na miesiąc więc odrosty widać zwłaszcza całe siwe skronie
OMG! 5 cm w miesiąc? Co z nimi robisz ?
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 17:40   #4984
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Sereniti ILE CI ROSNĄ NA MIESIĄC?! UMRĘ tu chyba z zazdrości...
Włosiska super!

Doe jaką farbę dorwałaś?
Co do kozieradki to mam mielone nasiona bo niby lepiej działają, ale tragedia, tu w UK to wszyscy, że 'o coś curry zaleciało'....

Klaudenc to się chwal efektami, ale może do mnie na pw, żeby przykrości sobie nie robić...

Imperfecta no jak tak patrzę to identyko wygladają te podprosotowane falki po naturalnym schnięciu [na górze], wiadomo ze mam krótsze i mocniej wycieniowane więc będą wygladac inaczej, ale ogółem widze mnóstwo podobienstw.


Macie racje one sa bidy cięzkie i dlatego się tak prostują dopomogę i działa.
Koniec zamartwiania.
Ile trza pomóc o pomogę a resztą się nie martwięn;]
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 17:51   #4985
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Doe jaką farbę dorwałaś?
Co do kozieradki to mam mielone nasiona bo niby lepiej działają, ale tragedia, tu w UK to wszyscy, że 'o coś curry zaleciało'....
- Też z superdruga. Hmmm... mi jeszcze nikt o curry czy kurczaku nie wspominał... Jutro i w piątek poproszę kilka osób o obwąchanie :P No ale ja mam właśnie nasionka i jak dla mnie, to działają rewelka

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Macie racje one sa bidy cięzkie i dlatego się tak prostują dopomogę i działa.
Koniec zamartwiania.
Ile trza pomóc o pomogę a resztą się nie martwięn;]
- Tak trzymać! A ja trzymam kciuki i wspieram mentalnie
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 18:20   #4986
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
- Też z superdruga.
AAa mango copper. Pamiętam używałam na samym początku na odrosty i mam jeszcze jakieś 12 odzywek z kazdej paczki co zostały xD
On mi słuzył na poczatku ale wypłukiwał się do nieladnych wypłowiałych żółtopodobnych kolorów i robiły się pasy więc dofarbowywanie odrostu nie wchodziło w grę, henna łapała w tygrysa, wyglądało to strasznie więc przerzuciłam się na Olię copper.
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 18:27   #4987
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
AAa mango copper. Pamiętam używałam na samym początku na odrosty i mam jeszcze jakieś 12 odzywek z kazdej paczki co zostały xD
On mi słuzył na poczatku ale wypłukiwał się do nieladnych wypłowiałych żółtopodobnych kolorów i robiły się pasy więc dofarbowywanie odrostu nie wchodziło w grę, henna łapała w tygrysa, wyglądało to strasznie więc przerzuciłam się na Olię copper.
- Na szczęście u mnie się "dobrze" wypłukuje, w każdym razie pasów i nic żółtego nie zaobserwowałam. 12? oO Wow, ja na razie mam jedną Jeszcze trochę poczekam z farbowaniem, bo odrost nie wali po oczach, i muszę dopaść ocet jabłkowy...
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 18:33   #4988
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

używałyście szamponów Fitomed? który najlepszy? one są do codziennego mycia czy do oczyszczania?
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 18:35   #4989
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

piję skrzypokrzywę 2 razy dziennie, biorę wit B z humavitu i używam sesy przed każdym myciem tzn na noc daję kozieradkę a sesę rano na 2 godziny przed myciem -z tym ze mnie zawsze włosy rosły min 2 cm na miesiąc nawet jak nic nie robiłam teraz używam jeszcze kurację rzepy z joanny ale to na wypadanie. zauważyłam ze włosy kręcą mi się fajnie jak daję mix oleju rycynowego i ryzowego na długość a po umyciu mocze je w wywarze ze skrzypu pokrzywy i suszonej pietruszki - nie muszę robić dosłownie nic a i tak falują i nawet na 3 dzień fala jest szkoda tylko że nadal nie mogę pozbyć się puchu - zwalam winę na hennę
odnośnie paznokci - ciągle mam takie jak Joanku a nawet dłuższe, co kilka dni piłuję na krótko ale i tak rosną w zawrotnym tempie i są twarde jak skała - wszystko dzięki skrzypokrzywie, szkoda tylko że wszędzie szybko rosną mi kudły
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 19:25   #4990
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez wojownicza ksiezniczka Pokaż wiadomość
Ojej ojej ojej zakochałam się w nich ponownie


Pisałaś coś jeszcze o Jantarze że używałaś teraz, podrażnia Cię ja szukam teraz czegoś jako wcierki typu Jantar ale nic nie ma...
Dziękuję Kochana

Są jeszcze te Radicale

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Imperfecta no jak tak patrzę to identyko wygladają te podprosotowane falki po naturalnym schnięciu [na górze], wiadomo ze mam krótsze i mocniej wycieniowane więc będą wygladac inaczej, ale ogółem widze mnóstwo podobienstw.
Ja mam wrażenie, że Twoich włosów jest więcej niż moich ale ogólnie tak zerknęłam teraz i fakt, podobne są
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 20:35   #4991
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez bijum Pokaż wiadomość
Joanku, pisz czym prędzej, bo wszystkie tu z ciekawości poumieramy. Mnie też link nie działa.

Mam pytanko - mieszałyście może cokolwiek na włosy z kakao?
Mieszałam kiedyś maskę z kakao Wygładziło mi włosy, koloru nie zmieniło Ale dałam nie tak dużo, może pół łyżeczki na łyżkę maski.

Cytat:
Napisane przez judis Pokaż wiadomość

A co do codziennego mycia włosów z czystej konieczności a nie chęci - to są jakieś sposoby dla moich krótszych kłaków, żeby nie traciły formy przez noc? Próbowałam kiedyś spać w jednej pozycji na plecach, ale nie wytrwałam
A spanie w jakiejś gładkiej chuście na noc? Wiem, że wygląda średnio, ale u mnie się sprawdzało. W takich nieodgniecionych sucharkach z żelu, na to chustka, może być jak do plunkingu i tak spałam, rano odgniatałam.

Cytat:
Napisane przez bijum Pokaż wiadomość
Z moimi włosami walczyłam o wiele, wiele krócej, w sumie kilkanaście razy tak naprawdę je stylizowałam. Wtedy wyglądają i tak marnie, jakoś tak: 1, 2. Lubię się w falach, dużo lepiej się w nich czuje. Włosy myję codziennie i żeby codziennie tak wyglądały, na samą stylizację musiałabym poświęcać ponad godzinę. Bez żadnej stylizacji wyglądają <o tak>. Postanowiłam, że będę dbać o nie jak o kręcone, bo taka pielęgnacja dużo bardziej im odpowiada, ale stylizację sobie odpuszczę. Skoro natura nie obdarzyła mnie lokami o jakich marzę, nie mam co kombinować.

A co ludzie gadają, to odsączaj sobie przez drobne sitko.
Dbanie o fale to niekoniecznie stylizacja Ja też teraz często nie stylizuję, często wspominam o tym, że synek mi nie daje i suszę je na prosto chłodnym nawiewem suszarki, rozczesując grzebieniem w trakcie suszenia. Mam teraz zdrowe włosy i spokojnie mogę tak robić, puchu strasznego nawet nie ma, choć dużo bardziej wolę się w stylizowanych, to niestety nie zawsze mam możliwość
Joanku - głowa do góry
bijum - bez stylizacji u Ciebie jest naprawdę w porządku, wiem, bo śledzę na blogu

Cytat:
Napisane przez bijum Pokaż wiadomość
Jako człowiek szukający mocnych wrażeń i niecodziennych doświadczeń, dziś po raz drugi spróbowałam znaleźć zastosowanie balsamu po depilacji na włosy. Po raz kolejny się nie zawiodłam!

Balsam zmieszałam z odżywką w proporcji 1:1 jako d/s, a potem taki malutki groszek wtarłam jako b/s. Tak mięciutko, tak milutko.
Tak mi mów, będę kombinować jeszcze z balsamem

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Pomierzyłam moje włosie w tym miesiącu (sądząc po odrostach) mam ponad 3cm przyrostu długość całkowita włosów to w najdłuższym miejscu około 47cm
Szalonaaa

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jednak wrzucam zdjęcie! normalnie szok! Bez żadnych stylizatorów, wyschnięte naturalnie odzyskuję w nie wiarę niekiedy po stylizatorach nie miałam takiego dołu jak teraz. Tak wiem, góra słabo, ale no takie już są jak im nie pomogę
Kolor pomijamy
Wspaniałe, i to bez stylizatora

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
używałyście szamponów Fitomed? który najlepszy? one są do codziennego mycia czy do oczyszczania?
Miałam do włosów suchych i normalnych, u mnie jako oczyszczacz, bo sporo ziółek i lubiał wysuszyć, używany co mycie
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 20:40   #4992
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Wspaniałe, i to bez stylizatora
Dziękuję
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 21:01   #4993
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Tipsiara? Cholerka, nigdy bym nie wpadla, ze mozna mnie postrzegac jako tipsiare, bo mam dlugie paznokcie. Naturalnie mam dlugie i piluje takie dlugie w pol kole to juz w ogole jak tipsiara rasowa :p
Rasowe tipsiary mają szpony takie o > Też mam długie pazury i bardzo je lubię. Jak wyrastają za długie to aż się nie chce piłować

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jednak wrzucam zdjęcie! normalnie szok! Bez żadnych stylizatorów, wyschnięte naturalnie odzyskuję w nie wiarę niekiedy po stylizatorach nie miałam takiego dołu jak teraz. Tak wiem, góra słabo, ale no takie już są jak im nie pomogę
Kolor pomijamy
Ooo bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Aziddee - też bym się bała, tym bardziej przy mojej iście białej karnacji.. wyglądałabym jak marchewa ;D a zostawię ją niech leży, jak mi pewnego pięknego razu urosną długie włosy, a ta henna bedzie zdatna do użytku z chęcią ocieplę sobie kolor końcówek, o
U mnie bankowo by tak było Też żem biała.

Cytat:
Może jak Ci wyleca te martwe to te nowe co urosną będą mocniejsze. Ja sobie tak mówię zawsze, jak mi włosy lecą... ostatnio nawet mi na rekę jak mi co nieco więcej wyleci bo takie słabiutkie są gdzieniegdzie i bejbi hery takie dłuższe wylatują, to niech sobie odrosną nowe. A stres to paskudna sprawa na włosy. Mi wystarczy jednego większego stresa mieć jeden dzień, a kolejne mycia to kępka kudełków w odpływie. w każdym razie trzymam kciuki, byleby najgorsze odpukać.
Mam nadzieję, że wyrosną mi nowe, bo jak nie to depresja jak nic Nie należę do osób narzekających, raczej staram się po prostu chwytać wszelkich możliwych rozwiązań, ale jak widzę ile mi włosów zostaje to ciężko się nie stresować.

Tęcza i jednorożce. Mam widzieć tylko tęczę i jednorożce
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 21:05   #4994
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Ooo bardzo ładne
Dziękuję bardzo
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 21:20   #4995
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Powiedzcie mi, czy jak.zaczynalyscie tez z kazdym myciem coraz mocniej krecily wam sie wlosy? Albo to moja psychika, albo z kazda odzywka wzmacniaja skret ^^

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 21:47   #4996
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Joanku, z pewnością się pochwalę po jakimś czasie pielęgnacji. Nie liczę na cuda bo one mają tendencje do przezroczystości w rogu paznokcia, ale np. przy kciuku mam bardzo twarde i poza opuszkę sporo.
Doe - a no ta ma glicerynę to może spuszać też, ale mi sie nie zdarzyło, lubię jej używać np. pomiędzy myciami - jak nie chcę myjać szamponem. i wtedy spoko tydzień bez mycia szamponem moge przeżyć, takze dla mnie przydatna rzecz, szczególnie że zamierzam ograniczyć mycie i myć tylko w piątki i wtorki. Codzienne mycie jest u mnie i tak zbędne i ekstremalnie męczy kudły :/ mam nadzieję, że dobrze im to zrobi.

A propo porostu - to mi też teraz rosną jak wściekłe. Strzelam że ze 2 cm na miesiąc jak nie więcej. Po miesiącu od cięcia mama mi znowu podcinała i znowu mi powyrastały po kolejnym miesiacu, szczególnie tył, co daje 2 miechy od pierwszego cięcia. Moje hery to maja tak, że mi rosną szybko do ramion, a potem zastój.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2014-04-30 o 21:50
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 21:56   #4997
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Ooo klaudenc przerwy tak jak ja. Ja myje w niedzielę i środy ;p

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 22:08   #4998
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Ooo klaudenc przerwy tak jak ja. Ja myje w niedzielę i środy ;p

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Ja tylko w soboty jak miałam czas to myłam w środy jeszcze, ale to jak miałam naprawdę zachciankę
I dlatego zastanawiam się jeszcze czy może przez to mam ten łupież, że tak rzadko myję?
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 22:14   #4999
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja tylko w soboty jak miałam czas to myłam w środy jeszcze, ale to jak miałam naprawdę zachciankę
I dlatego zastanawiam się jeszcze czy może przez to mam ten łupież, że tak rzadko myję?
Ja miałam kiedyś przez to że myłam raz na tydzień między innymi, jak częściej to problem się zmniejszył, więc i może tak Spróbuj sobie częściej je umyć i zobacz co będzie.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 22:40   #5000
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Jak wy dajecie rade tylko dwa dni w tygodniu :p ? Ja to co dwa dni myje, inaczej sa tluste

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 22:42   #5001
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Ooo klaudenc przerwy tak jak ja. Ja myje w niedzielę i środy ;p

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
- Też myję podobnie We wtorki i soboty, no, czasami zamiast w sobotę, to w niedzielę
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 23:10   #5002
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Jak wy dajecie rade tylko dwa dni w tygodniu :p ? Ja to co dwa dni myje, inaczej sa tluste

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie wiem w sumie, ja nigdy problemu z tłuszczeniem się włosów nie miałam, więc najwidoczniej po prostu już takie są teraz mam nieco wszystko zachwiane, ale jak była równowaga no to mimo aktywności fizyczniej codziennie myłam sobie raz na 5 dni, a tłuste i tak nie były tylko zakurzone, czy coś.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 01:46   #5003
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Martek mi wypomniała (sympatycznie bardzo), że nie stylizuję już na skręt, niestety włosy skręt tracą coraz bardziej wraz z długością i brakiem warstw
wywijają się tylko końce, trochę grzywka, a reszta prawie prosta, ledwo jakaś falka

tak jak judis napisała, im dłuższe, tym bardziej proste

jak do Was trafiłam w czerwcu 2011, to były takie
pierwsze próby CG, wyglądały bardzo dziwnie, tłusto, ale ja oczywiście byłam zachwycona, że coś tam faluje



systematyczna pielęgnacja i odpowiednie cięcie zaowocowały złotym okresem dla moich fal:







no a teraz prościzna w sumie, po cg zostało mi osuszanie w koszulkę, suszarka z letnim i zimnym nawiewem, i mycie kubeczkowo

__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 08:46   #5004
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Malina, czym w końcu robiłaś? fajny ten kolor masz. Pisałaś, że zastanawiałaś się między Pure Paprika a Mango a kupiłaś coś innego jeszcze. To co w końcu kupiłaś? Ładne są, lśniące, wyglądają na zdrowe.. no ale gdzie te fale

PS Trzeba nowy wątek
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 08:58   #5005
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Maliniarko!, uwielbiam Twoje włosy! Nawet te proste! Chociaż oczywiście szkoda skrętu. Piszesz, że nie stylizujesz na skręt, a jakbyś stylizowała, to coś by się udało wydobyć? Ogólnie, pod względem kondycyjnym włosów, jesteś moim niedoścignionym ideałem .
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 10:27   #5006
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś przez to że myłam raz na tydzień między innymi, jak częściej to problem się zmniejszył, więc i może tak Spróbuj sobie częściej je umyć i zobacz co będzie.
no tylko nie bardzo mam czas na tygodniu żeby umyć włosy i nie suszyć ale spróbuję. Najwyżej olej będę nakładać do pracy na 9h
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 13:18   #5007
jakisnick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 124
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Dzisiaj był krem z Isany na noc. Jest gładziuchno i miluchno
jakisnick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 13:18   #5008
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Malina, czym w końcu robiłaś? fajny ten kolor masz. Pisałaś, że zastanawiałaś się między Pure Paprika a Mango a kupiłaś coś innego jeszcze. To co w końcu kupiłaś? Ładne są, lśniące, wyglądają na zdrowe.. no ale gdzie te fale

PS Trzeba nowy wątek
w koncu zrobiłam L'Oreal Preferance Havana, ale wyszły bardziej rude niż na opakowaniu, ale na żywo mniej rude niż na tym zdjęciu
Cytat:
Napisane przez Doe Pokaż wiadomość
Maliniarko!, uwielbiam Twoje włosy! Nawet te proste! Chociaż oczywiście szkoda skrętu. Piszesz, że nie stylizujesz na skręt, a jakbyś stylizowała, to coś by się udało wydobyć? Ogólnie, pod względem kondycyjnym włosów, jesteś moim niedoścignionym ideałem .
chyba całkiem nieźle się trzymają skoro wytrzymały dwa całościowe rozjaśniania na przestrzeni roku, w tym ostatnie rozjaśnianie i dwukrotne farbowanie w ciągu kilku dni
ale końce to jakaś pomyłka - miałam przepiękne końcówki (mimo, że farbowałam) gdy nie czesałam włosów, a teraz...
wiem, że rozjaśniałam i farbuję, ale wg nie główny sprawcą zniszczeń na końcówkach jest TT i czesanie na sucho

jeśli chodzi o stylizację, to próbowała ugniatać to z żele i dyfuzorem, nawet pokazywałam tu na wątku, ale jakoś to smętnie wygląda, takie wiszące smutne, wygniecione falki, przy skalpie płasko (dlatego jestem zdecydowanie za warstwami u kręciołków)



__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-05-01 o 13:19
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 14:20   #5009
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Cześć dziewczyny Jestem tu nowa i chciałabym się Was spytać czy pomogłybyście mi zdefiniować moje włosy?
Zdjęcie aktualnego stanu włosów znajdziecie w albumie. Od jakiś 3 tygodni zaczęłam o nie dbać. Zastanawiam się, czy udałoby mi się wydobyć z nich piękne loki/fale jak na zdjęciach powyżej I oczywiście je zapuszczam
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 15:28   #5010
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

Zapraszam do XX części wątku KLIK
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 16:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.