Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-26, 00:37   #4711
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez bajkizajac Pokaż wiadomość
Najczęstszym błędem w przypadku walki z trądzikiem jest wysuszanie skóry. Przecież naturalną reakcją skóry w przypadku wysuszenia jest... wydzielanie jeszcze większej ilości łoju. Na dowód przypomnijcie sobie jak wygląda twarz po całodziennym opalaniu. Na początku jest sucha, ale potem ciężko sprawić, żeby przestała się błyszczeć. Według mnie ciekawe i rzetelne sposoby są opisane chociażby tutaj: KLIKNIJ . Generalnie wszystko lepsze od wysuszania skóry, które zamiast pomagać - jedynie pogarsza sprawę,
Bo to się nie wysusza skóry, tylko samą krostkę na początku

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 20:17   #4712
niesza
Raczkowanie
 
Avatar niesza
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Nie nakładajcie na twarz żadnych domowych maseczek, żeli ani kremów bo mogą wam zostac blizny po trądziku. Możecie nabawić się nawet zapalenia skóry. Co więcej, odpuście sobie okłady z warzyw, mają za dużo nawozu a w tym substancji, które także mogą wam tylko zaszkodzić. Idźcie do dermatologa albo weźcie tabletki. Ja też męczyłam się z trądzikiem ale brałam Nonacne i mi pomógł.
niesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 10:40   #4713
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez niesza Pokaż wiadomość
Nie nakładajcie na twarz żadnych domowych maseczek, żeli ani kremów bo mogą wam zostac blizny po trądziku. Możecie nabawić się nawet zapalenia skóry. Co więcej, odpuście sobie okłady z warzyw, mają za dużo nawozu a w tym substancji, które także mogą wam tylko zaszkodzić. Idźcie do dermatologa albo weźcie tabletki. Ja też męczyłam się z trądzikiem ale brałam Nonacne i mi pomógł.
Wątpię, żeby maseczka drożdżowa pozostawiła blizny. A tabletki tak, ale tylko jeśli są konieczne i tylko wtedy...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 20:52   #4714
kolorchabrow
Raczkowanie
 
Avatar kolorchabrow
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 359
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Mój sposób na trądzik : robię sobie "maseczkę"ale tylko na chore miejsce (ja mam trądzik tylko na 1 policzku, nie wiem dlaczego, śpię na drugim, jeśli się opieram ręką to też nie o ten) z miodu i nalewki propolisowej tak żeby wyszła z tego dobra konsystencja, żeby za bardzo nie spływało i jako,że miód się lepi wiąże włosy w kitkę. Propolis mocno barwi na żółto ubrania (skórę jeśli zastosuje się go samego na twarz też,ale da się zmyć pocierając gąbką. Używania samego nie polecam,bo wysusza) więc używam tej maseczki tylko w dzień. Trzymam ją na twarzy tyle czasu ile tylko mam wolnego. Stosuję to jakieś 2 tyg, trądziku prawie nie ma, duża część przebarwień się mocno przejaśniła a na tym mi zależało - działa lepiej niż skinoren itp. Jest to mój własny pomysł, na pewno nie mogą tego używać osoby uczulone na miód i inne produkty pszczele. Pomysł wziął mi się stąd,że propolis oprócz tego,że jest stosowany np na przeziębienia to można nim polewać rany żeby się szybciej goiły. Na mnie to dobrze działa,nie wiem jak na innych. Na noc kładę krem nawilżający z pharmaceris do skóry alergicznej,jest dość drogi ale wydajny, nie ma sztucznie podkręconego zapachu.

Edytowane przez kolorchabrow
Czas edycji: 2015-10-02 o 20:57
kolorchabrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 19:08   #4715
niesza
Raczkowanie
 
Avatar niesza
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 31
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Wątpię, żeby maseczka drożdżowa pozostawiła blizny. A tabletki tak, ale tylko jeśli są konieczne i tylko wtedy...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Zwracam honor, rzeczywiście maseczka drożdżowa nie jest taka zła. Najpierw co nieco o niej przeczytałam ( http://strefatradziku.pl/drozdze-na-...omowe-sposoby/) a potem sama zrobiłam według przepisu.. Może blizny miała po czymś innym.. Niesprawdzonym kremie też. Generalnie jest ok
niesza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:40   #4716
klaudiaaa1207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Pomocy !!!

W sobote ide na dość dużą impreze andrzejkowa, a wczoraj wyskoczyły mi 3 wielkie krosty na brodzie pod nosem i na nosie mysle, ze to po maseczce która dzień wcześniej zrobilam próbowałam juz jakiś kremów ale nic nie pomaga a robia sie jeszcze bardziej czerowne skóre mam raczej normalna nie jest ona zbyt tłusta i krosty na prawde rzadko mi wyskakuja . Macie moze jakieś swoje skuteczne sposoby nie, chociaż zeby stały sie troszke bledsze. Licze na wasza pomoc !
klaudiaaa1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 10:19   #4717
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pomocy !!!

Cytat:
Napisane przez klaudiaaa1207 Pokaż wiadomość
W sobote ide na dość dużą impreze andrzejkowa, a wczoraj wyskoczyły mi 3 wielkie krosty na brodzie pod nosem i na nosie mysle, ze to po maseczce która dzień wcześniej zrobilam próbowałam juz jakiś kremów ale nic nie pomaga a robia sie jeszcze bardziej czerowne skóre mam raczej normalna nie jest ona zbyt tłusta i krosty na prawde rzadko mi wyskakuja . Macie moze jakieś swoje skuteczne sposoby nie, chociaż zeby stały sie troszke bledsze. Licze na wasza pomoc !
Odsyłam do wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93521
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 19:24   #4718
matuleczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Co myślicie o stosowaniu aloesu na trądzik? Jak myślicie, sprawdzi się?
matuleczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 22:43   #4719
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez matuleczek Pokaż wiadomość
Co myślicie o stosowaniu aloesu na trądzik? Jak myślicie, sprawdzi się?
czytałam że sie sprawdza.

Sama stosuje codziennie rano żel aloesowy, i kiedys chciałam tez smarować się tym sokiem z poprostu wyciśniętym z liści aloesu.

Ale jeszcze nie próbowałam
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 16:32   #4720
Madzix19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Żeby usunąć trądzik trzeba najpierw poznać jego przyczynę. Proponuję zacząć od diety i ćwiczeń. Nie dziwi was to, że osoby wysportowane z reguły nie mają takich problemów? Jesteśmy tym co jemy. Fastfoody to zabójstwo dla naszej skóry i nie tylko, a siedzący tryb życia tylko to wszystko wzmacnia. Do tego jakiś łagodny krem na bazie składników naturalnych np.***********i oszczędzimy setki złotych na lekarzach i antybiotykach... Moja przyjaciółka brała Izotek - pół życia spędza w maku, na piwie i nic nie robiąc i faktycznie jej te pryszcze zniknęły, ale do cholery gdyby tylko dbała o swoje ciało to problemu by nie było! Sama zanim zaczęłam chodzić na siłownie miałam nieciekawą cerę i ciągle się świeciłam... W końcu nie wstydzę się siebie samej ... A więc dieta, ćwiczenia i kremy typu ******i będzie dobrze dziewczynki

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2016-04-26 o 07:21
Madzix19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 15:23   #4721
ula0009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 13
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

A może po prostu robić, co jakiś czas zabiegi oczyszczające skórę (poza codzienną pielęgnacją oczywiście). Tutaj jest ciekawy przypadek i piszą, że właśnie takie regularne dbanie daje efekty

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2016-05-23 o 20:50 Powód: link
ula0009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-21, 12:28   #4722
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Moje najnowsze odkrycie - olejek z czarnuszki

Krostki bardzo szybko się po nim goją
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 17:47   #4723
ishqbina4
Raczkowanie
 
Avatar ishqbina4
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez anakonda Pokaż wiadomość
Jako domowy sposób polecam woda i sok z cytryny. Podobno po tym schodzą. Dobre tez sa plasterki na wągry. Mi się zawsze na nosie robią i w jego okolicy, ale ja nie babram się w jakieś maseczki tylko... to wyciskam . Najlepszy sposób na pozbycie się tego cholerstwa.
A należałoby też się wybrac od czasu do czasu do kosmetyczki.
Maseczka peel-off.

Działa, na prawdę, ale trzeba umieć, za pierwszym razem nic mi nie wyszło.

1 łyżeczka żelatyny ( ja kupuję w "listkach- wtedy półtorej listka )
1 łyżeczka zimnego mleka

Parę sekund w mikrofalówce - ma być płynne i ciepłe w czasie nakładania.

I teraz tak:
Najpierw robię długą parówkę ( para wodna oczywiście), żeby otworzyć pory.
Na suchą i czystą skórę, ciepłą maseczkę nakładam najpierw cienką warstwą pędzelkiem do makijażu.
Ponieważ za pierwszym razem robiły mi się jakieś śmieszne dziurki i spływało, zaczęłam używać do tego zimnego powietrza z suszarki, szybko zastyga i nakładam drugą, cienką warstwę.
Na krawędzi kładę grubszą warstwę żeby było łatwo oderwać. Staram się nie gadać, nie ruszać twarzą 😂.
Jeśli mam czas, suszę zimnym powietrzem, jest szybko.
Suche odrywam powoli, tak jakby pod włos, pod odpowiednim kątem.
Widać od razu zaskórniki!
Oczywiście nie te totalnie głęboko osadzone,ale bardzo dużo całego syfu (sorry) wychodzi, złuszcza się naskórek.
Po zdjęciu maski myję dokładnie twarz, na koniec płuczę zimną wodą żeby zamknąć pory.
Przemywam twarz tonikiem wymieszanym z paroma kroplami olejku z drzewa herbacianego i nakładam krem.




Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
ishqbina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 07:10   #4724
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzieś daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 210
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez ishqbina4 Pokaż wiadomość
Maseczka peel-off.

Działa, na prawdę, ale trzeba umieć, za pierwszym razem nic mi nie wyszło.

1 łyżeczka żelatyny ( ja kupuję w "listkach- wtedy półtorej listka )
1 łyżeczka zimnego mleka

Parę sekund w mikrofalówce - ma być płynne i ciepłe w czasie nakładania.

I teraz tak:
Najpierw robię długą parówkę ( para wodna oczywiście), żeby otworzyć pory.
Na suchą i czystą skórę, ciepłą maseczkę nakładam najpierw cienką warstwą pędzelkiem do makijażu.
Ponieważ za pierwszym razem robiły mi się jakieś śmieszne dziurki i spływało, zaczęłam używać do tego zimnego powietrza z suszarki, szybko zastyga i nakładam drugą, cienką warstwę.
Na krawędzi kładę grubszą warstwę żeby było łatwo oderwać. Staram się nie gadać, nie ruszać twarzą 😂.
Jeśli mam czas, suszę zimnym powietrzem, jest szybko.
Suche odrywam powoli, tak jakby pod włos, pod odpowiednim kątem.
Widać od razu zaskórniki!
Oczywiście nie te totalnie głęboko osadzone,ale bardzo dużo całego syfu (sorry) wychodzi, złuszcza się naskórek.
Po zdjęciu maski myję dokładnie twarz, na koniec płuczę zimną wodą żeby zamknąć pory.
Przemywam twarz tonikiem wymieszanym z paroma kroplami olejku z drzewa herbacianego i nakładam krem.




Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
O kurcze nigdy nie słyszałam o takiej maseczce...tylko, że nie mam w domu mikrofali
saoriQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 07:45   #4725
ishqbina4
Raczkowanie
 
Avatar ishqbina4
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
O kurcze nigdy nie słyszałam o takiej maseczce...tylko, że nie mam w domu mikrofali
To kąpiel wodna

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
ishqbina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 14:14   #4726
kilinka
Raczkowanie
 
Avatar kilinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 127
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

U mnie też pojawiają się niedoskonałości, całkowicie nie umiem ich się pozbyć. Staram się kupować kosmetyki dostosowane i w miarę naturalne. Nie używam też ręczników do wycierania twarzy tylko chusteczki. Raz w tygodniu robię maseczkę z dead sea mud, wody i wody morskiej i trzymam 5-10 minut. Skóra jest matowa, ale dość nawilżona. Podobno dobra jest mikrodermabrazja
kilinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 14:24   #4727
ishqbina4
Raczkowanie
 
Avatar ishqbina4
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 67
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Słyszałyście o serii kosmetyków z firmy Dr Alvin? Można na eBay zamówić, koleżanka stosuje i widzę już efekty po jakichś dwóch tygodniach.. Tylko nie wiem czy te kosmetyki nie są zbyt silne bo chyba na bazie jakichś kwasów.. Ktoś używał?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
ishqbina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 11:03   #4728
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Możesz poczytać sobie skład tych produktów. Sama staram się nie używać bardzo agresywnych kosmetyków do cery trądzikowej bo sprawiają u mnie wiecej szkody niż pożytku ( na przyklad nie była dla mnie dobra kuracja atredermem, która spowodowała u mnie prawdziwy wysyp pryszczy).
Za to zauważyłam,ze skóra powoli uspokaja mi się po serum Sevolium - zawiera w większości naturalne składniki, znikają mi po nim krostki i nie mam tylu rozszerzonych porów.
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 22:47   #4729
ews96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze domowe sposoby na trądzik(w jednym wątku)

Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
O kurcze nigdy nie słyszałam o takiej maseczce...tylko, że nie mam w domu mikrofali
Możesz też dodać węgiel aktywowany, po prostu rozwalić taką kapsułke i wsypać do tej żelatyny wtedy wychodzi coś a la te ciemne plasterki do kupienia w sklepach a węgiel ma właściwości oczyszczające i jak magnes przyciąga zanieczyszczenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ews96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 12:02   #4730
ayumi71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 17
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dziewczyny, stwierdzilam, ze czas powiedziec STOP tradzikowi.

Jako nastolatka wlasciwie w ogole nie mialam problemow z pryszczami - pojawialo sie troche zaskornikow, ale i tak kazdy zazdroscil mi cery. W wieku ok. 19 lat wszystko sie zmienilo.

Ogolnie mam taka 'kaszke', pelno drobnych pryszczy (ktore wlasciwie sa zatkanymi porami i czasem sie po prostu uaktywniaja), do tego pojawiaja mi sie na brzegu ust czasem jakies dziwne krostki (nie opryszczka - po prostu takie male krostki, zreszta widac, ze na tym brzegu ust tez sa zaskorniki), no i codziennie cos 'do wycisniecia', czy to na brodzie, czy to na skroniach (na jednym policzku pojawilo mi sie ostatnio naraz ok. 10 sztuk). Oczywiscie mam zaskorniki.

Jestem osoba palaca, zazywajaca hormony antykoncepcyjne (nie w formie tabletek) i hormony na tarczyce, wiec prawdopodobnie ma to wszystko na to wplyw. Zdaje sobie z tego sprawe. Tylko ze do niedawna jeszcze jakos sobie radzilam, bo odzywialam sie naprawde bardzo zdrowo i mialam sporo ruchu zwiazanego z moja praca. ostatnio pracuje w trybie siedzacym i ogolnie mam malo ruchu no a w mojej wrecz podrecznikowej diecie zaczely sie pojawiac grzeszki - slodycze, jakas pieczona pizza itd. Ale to jeszcze nie byl szczyt wszystkiego: najgorsze ze przeprowadzilam sie. Cos jest tutaj z woda nie tak. Moja twarz stala sie jeszcze okropniejsza, pojawily sie pryszcze i zaskorniki na plecach!!! czego nigdy wczesniej nie mialam...
Moim pierwszym krokiem bylo calkowite zrezygnowanie z makijazu. Probowalam skore nawilzac (to dziwne, ale krem przeciwzmarszczkowy ziaja dzialal dobrze - mimo ze zmarszczek nie mam, po prostu mialam ten krem w domu), uzywalam specyfikow antytradzikowych, wszystko na nic.

Teraz mowie DOSC. Wszystko ma swoja przyczyne. Biore sie za siebie.
Krok 1: calkowicie eliminuje wode z kranu. Do mycia twarzy uzywam wody przegotowanej. Potem przemywam twarz taka specjalna woda do czyszczenia twarzy, cos jak tonik (od przyszlego tygodnia zamienie to na tonik cytrynowy).
Krok 2: Rano maseczka z platkow owsianych, mleka i miodu; wieczorem maseczka cynamonowa.
Krok 3: Picie drozdzy oraz uzupelnianie flory bakteryjnej (probiotyki - kefir, kiszonki). Zastanawiam sie, czy maseczka z kefiru nie bylaby dobrym pomyslem, wlasnie przez te probiotyki.
Krok 4: Zmiana diety! Stopniowo, po pierwsze absolutne wyeliminowanie slodyczy. Po drugie zamiana zwyklego chleba na chleb czarny pelnoziarnisty. Zamienienie jak najwiecej posilkow na warzywa, owoce i ryby, kasze. Bede sie starac wszystkie witaminy przyjmowac z pozywienia, zeby nie musiec ich suplementowac.
Krok 5: Chocby sie walilo, chociazby 15 minut ruchu dziennie, jesli juz naprawde nic innego nie bedzie realne, to chociaz przysiady, pajacyki, taniec.

Mam nadzieje, ze moj plan sie uda !
ayumi71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 07:55   #4731
Ryska23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Stosuję herbatkę z bratka w połączeniu z okładami na twarzz jego naparu od około miesiąca (zaczęłam po przeczytaniu artykułu na temat jego właściwości tutaj: http://niebywalesuwalki.pl/2016/08/h...rowia-i-urody/ ). Przez dwa tygodnie wydawało mi się, że jest gorzej, ale po miesiącu widzę zdecydowaną poprawę stanu skóry. .
Ryska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 18:47   #4732
Linda123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Sposobiki na trądzik: pić dużo wody, dzięki niej organizm może wypłukać toksyny ze skóry, brać tabletkę cynku dziennie. Stymuluje regenerację uszkodzonej skóry oraz przyspiesza znikanie trądziku, przemywać j twarz wacikami namoczonymi w ciepłej wodzie -skóra Twojej twarzy będzie oczyszczona i odpowiednio nawilżona, zmieniać
poszewkę poduszki każdego dnia. Nie pozwól, aby bakterie zaatakowały Twoją twarz w nocy. Dużo zdjęć trądziku http://www.bolimnie.com/choroba/tradzik-pospolity istnieje Jest wiele innych rzeczy, których możesz spróbować, próbować do skutku
Linda123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 12:48   #4733
BasiaWin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie, cierpiące na trądzik do udziału w badaniu klinicznym. W ramach udziału w badaniu oferujemy bezpłatną opiekę medyczną oraz pełną diagnostykę medyczną.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt 602-134-865
BasiaWin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 20:26   #4734
lamboo
Raczkowanie
 
Avatar lamboo
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 62
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Szukam opinii nt. żelu Aquclin. Czy ktoś stosował lub stosuje i może powiedzieć jak to działa?
lamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 22:37   #4735
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lamboo Pokaż wiadomość
Szukam opinii nt. żelu Aquclin. Czy ktoś stosował lub stosuje i może powiedzieć jak to działa?
Substancja czynna ta sama, co w Benzacne czy Brevoxylu. Moim zdaniem nie warto, u mnie nie było efektu, tylko wysuszenie i podrażnienie. Ale niektórym pomaga, szczególnie punktowo.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 13:00   #4736
Natalus1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Dziewczyny potrzebuję pomocy, mam problem z trądzikiem, mydło siarkowe nie pomaga, znalazłam w google tą stronkę xxx ale nie ma tam komentarzy i nie wiem czy sposoby na trądzik które są tam podane działają, któraś z was stosowała np maseczkę z białka kurzego jaja lub z miodu?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-30 o 00:56 Powód: Link.
Natalus1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-30, 22:20   #4737
Marikaa23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 2
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Natalus1994 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pomocy, mam problem z trądzikiem, mydło siarkowe nie pomaga, znalazłam w google tą stronkę xxx ale nie ma tam komentarzy i nie wiem czy sposoby na trądzik które są tam podane działają, któraś z was stosowała np maseczkę z białka kurzego jaja lub z miodu?
Może spróbuj sobie parówek na twarz z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego? Mi pomogły i fajnie oczyściły skórę. Ważne jednak żeby olejek był naturalny i bez żadnej chemii dlatego warto zwrócić uwagę czy firma ma te wszystkie ekologiczne certyfikaty. Ja kupuję olejki xxx bo właśnie do nich ma zaufanie i cena też jest dostosowana do jakości. Dodajesz trzy krople olejku do wrzącej wody i trzymasz twarz nad wodą przez 15 minut. Daj znać jak efekty.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-07 o 20:32 Powód: Reklama.
Marikaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 14:16   #4738
Noise_Girl
Przyczajenie
 
Avatar Noise_Girl
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 8
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja to nawet miałam takie maści skomponowane przed dermatologa, ale one tez na mnie nie działały zbytnio dobrze. Ostatnio próbowałam kosmetyków z serii La Roche, ale również kicha z tym - tylko kasę wydałam, a po nich miałam czerwoną skórę.
Tydzień temu zamówiłam jakiś krem Sevolium, stosuję codziennie i widzę poprawę stanu skóry na twarzy, on ma naturalny skład i naprawdę nie wysusza, nie podrażnia mojej BEZNADZIEJNEJ skóry, krostek jest o wiele mniej.
Noise_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 12:36   #4739
Lela20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Na trądzik najlepszy jest kolagen, po tygodniu już widać efekty a radzi sobie też z bliznami po trądziku 🙂🙃🙂

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7462127455
Lela20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 05:10   #4740
macia_229
Przyczajenie
 
Avatar macia_229
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 12
Dot.: Domowe sposoby na trądzik - ZBIORCZY

Ja stawiam na dobrą pielęgnację skóry, bo czytałam że trzeba używać takich środków co nie podrażniają i mam taki ziołowy płyn do mycia twarzy naturalny i do tego krem sevolium, on też jest z naturalnych składników. I już po tygodniu widzę poprawę
macia_229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 11:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.