Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-16, 16:51   #2341
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za odpowiedzi w kwestii kwasów i żeli, nie przypuszczałam, że się nie różnią, tym bardziej, że używania kwasów się generalnie nie poleca na wakacje (czego nie można powiedzieć o żelach, więc jeśli ktoś mógłby jeszcze zweryfikować te nasze spostrzeżenia, byłoby dobrze) .
Dziewczyny na stronie BU jest napisane,ze kwasy hialuronowe( ZELE hialurnowe) nie maja nic wspolnego z kwasami hydroksylowymi (aha,bha,pha) ktorych zadaniem w skrocie jest zluszczanie naskroka. Natomiast "kwas" hialurnowy ma za zadane w glownej nawilzyc nasza cere. Kwasy hialuronowe mozna spokojnie uzywac w wakacje i przez caly rok, hydroksylowe tez ale trzeba uzywac remy z wysokimi antyUV.

Wiec kwas hialurnowy i kwasy typu aha,bha zdecydowanie sie miedzy soba roznia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 17:51   #2342
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dokładnie , ja mam kwas zwykły , potrójny i z pantenolem i alantoiną - używam na codzień
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 19:55   #2343
Melmania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez mgs127 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o temat własnoręcznie przygotowanych kosmetyków to jestem laikiem póki co(ale się dowiem o co chodzi w temacie ) i nic mi nie mówią te hydrolaty, hmm to taki tonik tak?
Z BU to prościzna wszystko jest w zestawie i wystarczy postępować zgodnie z instrukcją.
Jeśli chodzi o hydrolaty to bardzo dokładny opis jest na BU: http://www.biochemiaurody.com/vademekum/hydrosols.html

Edytowane przez Melmania
Czas edycji: 2012-06-17 o 20:23
Melmania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 17:09   #2344
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

a ja mam takie pytanie dziewczyny
mam jeszcze żel hialuronowy z datą 06/12 (zostało mi jeszcze trochę w butelce) - cały czas przechowywany w lodówce i teraz nie wiem czy po upływie terminu jeszcze go używać czy straci swoje wartosci - jak myslicie?
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 21:05   #2345
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie dziewczyny
mam jeszcze żel hialuronowy z datą 06/12 (zostało mi jeszcze trochę w butelce) - cały czas przechowywany w lodówce i teraz nie wiem czy po upływie terminu jeszcze go używać czy straci swoje wartosci - jak myslicie?
Może jakiś tam procent swoich cennych wartości już powoli traci, ale zdecydowanie go używaj. Swój żel HA, przechowywany na łazienkowej półeczce, dokończyłam pół miesiąca po gwarancji. Szkody nie było
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 07:26   #2346
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Może jakiś tam procent swoich cennych wartości już powoli traci, ale zdecydowanie go używaj. Swój żel HA, przechowywany na łazienkowej półeczce, dokończyłam pół miesiąca po gwarancji. Szkody nie było
tak myślałam właśnie że tak zrobię dziekuję

złożyłam nowe zamówienie wczoraj i zamówiłam sobie ten zachwalany peeling enzymatyczny - zobaczymy jak się u mnie sprawdzi, poza tym ten sok z aloesu (bardziej dla męża na wysuszoną i podrażnioną skórę na buzi), olejek arganowy i monoi, oraz serum z granatem i CQ10 i olejek myjący bezzapachowy

zawsze mam oczywiście problem co wybrać bo wiele mam jeszcze u nich nieprzetestowanych produktów i zawsze mam dylemat a co wziąć a co nie - oczywiście żeby cena nie była kosmiczna


używałyście tego serum z granatem? nada się na dzień?
bo w sumie kupiłam z myślą na noc ale teraz nie mam nić na dzień
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 10:46   #2347
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, czy któraś z Was próbowała zmieszać HA z hydrolatem i zrobić z tego taki tonik? ;>
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 12:18   #2348
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
używałyście tego serum z granatem? nada się na dzień?
ono jest przede wszustkim na dzien, przeciez jest naszpikowane niby ochroną UV, moje lezy w lodówce, na razie męcze eliksir winogronowy

Cytat:
Dziewczyny, czy któraś z Was próbowała zmieszać HA z hydrolatem i zrobić z tego taki tonik? ;>
ja nie probowalam, bo sam hydrolat to dla mnie taki tonik własnie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 12:46   #2349
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dla mnie też, ale gdzieś czytałam, ze ponoć taka mieszanka wspomaga nawilzenie i jestem ciekawa, czy któraś próbowała
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 15:56   #2350
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Dla mnie też, ale gdzieś czytałam, ze ponoć taka mieszanka wspomaga nawilzenie i jestem ciekawa, czy któraś próbowała
Wypróbuj sobie z małą ilością, ale moim zdaniem to nie będzie dobrze współgrać, bo dla mnie żel hialuronowy działa za bardzo ściągająco, tworzy taką powłokę na twarzy jakby, bardzo niekomfortową. Zdecydowanie lepiej się sprawdza z wymieszany z olejem (jednorazowe porcje) nałożony na spryskaną hydrolatem twarz.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:38   #2351
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

czasami po nałożeniu żelu hialuronowego zaczyna się rolować wiecie może dlaczego ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 17:45   #2352
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
czasami po nałożeniu żelu hialuronowego zaczyna się rolować wiecie może dlaczego ?
Mi się nigdy nie roluje Może za dużo go nakładasz
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2012-06-18 o 17:46
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:54   #2353
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny czy któraś ma serum z wit C bez dodatku alkoholu?
Ja zamówiłam ale nie doczytałam że trzeba kupić osobno alkohol, na stronie niby polecają dodać ale nie jest to konieczne.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 19:28   #2354
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Wypróbuj sobie z małą ilością, ale moim zdaniem to nie będzie dobrze współgrać, bo dla mnie żel hialuronowy działa za bardzo ściągająco, tworzy taką powłokę na twarzy jakby, bardzo niekomfortową. Zdecydowanie lepiej się sprawdza z wymieszany z olejem (jednorazowe porcje) nałożony na spryskaną hydrolatem twarz.
Solo mi nie służy, z olejami się boję, bo moja twarz ostatnio trochę strajkowała, więc nie chcę znowu się dobić. Generalnie od roku stosuję HA mieszając z każdym kremem i maseczką jakiej używam.
Cały czas sie zastanawiam czy robic taką mieszankę, ale przy niedużej proporcji HA w stosunku co do hydrolatu
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 19:48   #2355
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś ma serum z wit C bez dodatku alkoholu?
Ja zamówiłam ale nie doczytałam że trzeba kupić osobno alkohol, na stronie niby polecają dodać ale nie jest to konieczne.
Przepisy na mazidłach na serum z olejową wit. C są bez alkoholu. Ja mam bez, zrobiłam sobie wzbogacone serum 3xRose - dodałam do niego wit. C z mazideł, bo najpierw zamówiłam, a potem dopiero przemyslałam, że i tak już za dużo różnych na raz używam , więc porównując przepis z mazideł zrobiłam taki eksperyment i muszę powiedzieć, że sprawdza się super . Poza tym, ze jest oczywiscie mega tłuste, tylko na noc, moze alkohol niweluje właśnie ten efekt.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 22:05   #2356
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
czasami po nałożeniu żelu hialuronowego zaczyna się rolować wiecie może dlaczego ?
Albo nakładasz za dużo, albo na coś tłustego? Mnie się więszosć sklepowych żelów jakie miałam rolowała, a żel hialuronowy z BU jeszcze nigdy.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 00:02   #2357
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Serio to serum flavo c takie tłuste? Mam do niego kompleks silikonowy miałam nadzieje ze nie będzie takie tłuste z tym...
Ukrecilam dzis eliksir winogronowy i olejek mający pomarańczowy.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 09:36   #2358
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Ukrecilam dzis eliksir winogronowy i olejek mający pomarańczowy.
masz gluta z eliksiru? ja juz powoli mam dosyc, moj glut sie powieksza, w dodatku im dłuzej mieszkam eliksir przed nałożeniem tym glut robi sie wiekszy. BU jak mogłaś tak zniszczyc taki super produkt
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 10:53   #2359
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
masz gluta z eliksiru? ja juz powoli mam dosyc, moj glut sie powieksza, w dodatku im dłuzej mieszkam eliksir przed nałożeniem tym glut robi sie wiekszy. BU jak mogłaś tak zniszczyc taki super produkt
Rzeczywiście coś się zmieniło z konsystencją eliksiru winogronowego, zauważyłyście zmianę w składzie? bo ja własnie nie. A jeśli chodzi o używanie to eliksir przelany do buteleczki air-less wraca do takiej samej konsystencji jak wcześniej - płynnej. Glut jest odczuwalny jedynie przy przelewaniu. Więc ja nie uważam, że zniszczyli, chciałabym tylko wiedzieć CO zmienili w składzie.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-19, 11:11   #2360
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja nie posiadam buteleczki air-less przy użyciu tego kroplomierza (aplikatora) przy butlelce glut jest niemozliwy do wyciągnięcia, wiec staram sie troche nalac z buteleczki, ostatnio tak sie zamotałam ze połowe (na szczescie juz jakas resztka została) wylałam sobie na podłoge

co najdziwniejsze działanie na skóre pozostało bez zmian
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 11:34   #2361
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Serio to serum flavo c takie tłuste? Mam do niego kompleks silikonowy miałam nadzieje ze nie będzie takie tłuste z tym...
Ukrecilam dzis eliksir winogronowy i olejek mający pomarańczowy.
ja robilam flavo c z alko i tluste tak bardzo nie jest konsystencja mocno lejaca wiec trzeba uwazac przy aplikacji ale efekty nie do opisania serum 3x rose jest zdecydowanie tlustsze

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja nie posiadam buteleczki air-less przy użyciu tego kroplomierza (aplikatora) przy butlelce glut jest niemozliwy do wyciągnięcia, wiec staram sie troche nalac z buteleczki, ostatnio tak sie zamotałam ze połowe (na szczescie juz jakas resztka została) wylałam sobie na podłoge

co najdziwniejsze działanie na skóre pozostało bez zmian
a ja mialam takiego 'gluciora' jak robilam flavo c myslalam ze serum poleci do kosza ale po kilku dniach pobytu w lodowce glut zmienil swoj stan na lejacy
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 11:58   #2362
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
a ja mialam takiego 'gluciora' jak robilam flavo c myslalam ze serum poleci do kosza ale po kilku dniach pobytu w lodowce glut zmienil swoj stan na lejacy
wlasnie to jest najdziwniejsze, jednym gluciora niweluje temperatura pokojowa, innym lodówka

(tez zauważyłam ostatnio jak przelewałam kolejną porcje z lodówki ze jest lejący, niestety po paru godzinach w łazience zrobil sie glut, a wlasciwie glut sie robi w momencie zabełtania )
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 12:50   #2363
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
wlasnie to jest najdziwniejsze, jednym gluciora niweluje temperatura pokojowa, innym lodówka

(tez zauważyłam ostatnio jak przelewałam kolejną porcje z lodówki ze jest lejący, niestety po paru godzinach w łazience zrobil sie glut, a wlasciwie glut sie robi w momencie zabełtania )
Ja wszystko z vit c trzymam w lodowce z nadzieja ze tam nie ulotni mi sie tak szybko
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:34   #2364
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś ma serum z wit C bez dodatku alkoholu?
Ja zamówiłam ale nie doczytałam że trzeba kupić osobno alkohol, na stronie niby polecają dodać ale nie jest to konieczne.
Ja się zastanawiam czy w serum migdałowym koniecznie musi być alkohol. Może pytanie jest głupie, ale nie znam się na tym specjalnie. A alkohol mi nigdy nie służył w składach. No i tak na rozmyślaniach mi czas leci a nie zrobione serum leży.
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 14:00   #2365
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

mi dzisiaj zgluciało właśnie flavo c, niedawno robiłam glut jak niewiem, obrzydliwe, kojarzy mi się z jakąś flegmą wstawiam do lodówki mam nadzieje że sie rozpusći...

wczoraj robioy eliksir winogronowy nie zgluciał i wszystko z nim ok, podoba mi się ta delikatna konsystencja i zapach,

mam nadzieje ze flavo c rozglucieje bo zamawiałam z polski do anglii i wielkie cyrki był jak rodzice mi przesyłali paczkę więc oby podziałało bo jak nie to
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 15:05   #2366
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

O flavo c nic sie nie martw... tez mialam probelm z przesylka, pozniej jeszcze alko domawialam i tez powstala galaretka.. trzymaj w lodowce caly czas, wstrzasnij od czasu do czasu i wsio bedzie oki

P.S.. szkoda tylko ze na stronie bu nic nie jest wspomniane o tej galaretce :/

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2012-06-19 o 15:08
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 16:00   #2367
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ja własnie miałam ostatnio (tzn jakiś czas temu) serum winogronowe ale teraz jak piszecie o tym glucie to właśnie go nie zamówiłam

a może ta rzekoma promocja ma związek z tym ze on ma taką konsystencję
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 16:09   #2368
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
ja własnie miałam ostatnio (tzn jakiś czas temu) serum winogronowe ale teraz jak piszecie o tym glucie to właśnie go nie zamówiłam

a może ta rzekoma promocja ma związek z tym ze on ma taką konsystencję
A ja będę je zamawiać zawsze, bo działanie ma fantastyczne i jest to jedyny z produktów BU na którym cudownie wygląda i trzyma się podkład (mineralny). Naprawdę wystarczy przelać je do buteleczki air-less, żeby problem gluta zniknął. A nawet moim zdaniem ma ono lepszą konsystencję niż wcześniej, bo nie spływa z palców przy wyciskaniu pompką, tylko jest gęstsze. Ja je kocham nadal .
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 16:55   #2369
cytrynka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 31
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, co mogę zamówic na BU na cerę z rozszerzonymi porami, szybko przetłuszczającą się, jednak wrażliwą i lekko naczynkową? Mam już hydrolat z kocanki (na noc) i z kwiatów pomarańczy (rano), wieczorem używam też żelu hialuronowo - peptydowego (mam 40 na karku). Matuję się pudrem anty uv - świetny jest (tak na marginesie). Chciałabym coś na dzień. Poradźcie proszę, dopiero zaczynam swoją przygodę z BU

Edytowane przez cytrynka2012
Czas edycji: 2012-06-19 o 16:57
cytrynka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 22:38   #2370
sushi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam serdecznie, to mój pierwszy post w tym wątku. Właśnie robię duuuże zamówienie z BU, dopiero drugie, ale na pewno nie ostatnie :P
Z pierwszego zamówienia jestem bardzo zadowolona, szczególnie z oleju MONOI, który jest po prostu genialny! Zamówiłam też olejek myjący z dodatkiem olejku z drzewa herbacianego i jak na razie nie mam zastrzeżeń.
Z kolei bardzo rozczarował mnie zachwalany wielokrotnie hydrolat oczarowy :/ Niestety mnie trochę uczulił, po zastosowaniu poczułam pieczenie na twarzy, cera zrobiła się zaczerwieniona i podrażniona....nie wiem nawet, czy robić kolejną próbę....
Teraz zastanawiam się teraz nad zamówieniem jakiegoś serum, zainteresowało mnie to na okolice oczu naczynka i AZELO-oliwkowe, macie może jakieś doświadczenia z tymi produktami?
Mam cerę wrażliwą, naczynkową i mieszaną, więc zamierzam ją jakoś ukoić i doprowadzić ją do jako takiego porządku, może polecicie mi jeszcze jakieś produkty, które będę mogła dodać do zamówienia?
Chciałabym się jeszcze dodatkowo zapytać, czy jest ktoś zainteresowany wymianą hydrolatu oczarowego na jakiś inny, bo ja go na pewno nie zużyję, a szkoda, żeby się zmarnował. Użyłam raz, więc prawie pełny
Zamawiam teraz kocankę i różę damasceńską, mam nadzieję, że te mnie nie zawiodą tak, jak oczarowy :/
sushi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.