Frezarka - ceny, opinie, frezy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy Waszym zdaniem urządzenie do manicure i pedicure jest niezbędne??
Tak 135 63,98%
Nie 30 14,22%
Nie wiem 15 7,11%
Można wiele mówić na ten temat .... 31 14,69%
Głosujący: 211. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-23, 11:18   #1201
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Frezarka do pięt- polecicie jakąś?

Cytat:
Napisane przez PrissyGirl Pokaż wiadomość
"Gabinet podologiczny" to nie jest miejsce, do którego chodzi się w celu usunięcia zrogowaciałej skóry, litości...
Mnie się wydaje że jesteś w błędzie. Zrogowaciałej skóry nie usuwa sie pumeksami ani tarkami ani też frezarkami w domu. Można sobie narobić raczej klopotu niż mieć wygodę. Źle ścięta skóra ponoć się buntuje i odrasta szybciej a frezarką też mozna sobie zrobić krzywdę. Pisze o tym wiele artykuów, poszukaj tylko w necie.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 11:20   #1202
mmaya
Przyczajenie
 
Avatar mmaya
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: frezarka do paznokci

dziewczyny mam pytanie. chcę kupić sobie frezarkę do skórek bo bardzo mi się podoba jak mi manicurzystka zrobiła paznokcie. chciałabym się sama tego nauczyć. czy jako totalny amator waszym zdaniem uda mi się uzyskać sensowny efekt, czy mogę sobie tylko szkody narobic? jakiego sprzętu powinnam szukać? z jakimi końcówkami? bardzo proszę o pomoc.
mmaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 07:34   #1203
AneczkaRak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: frezarka do paznokci

Wydaje mi się, że jak wszystkiego to i tego trzeba się nauczyć. Nie wiem cyz jest to trudne, ale tak bez żadnego doświadczenia może być ciężko
AneczkaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 08:47   #1204
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: frezarka do paznokci

Patrząc na kogoś kto robi manicure to sprawa wydaje się prosta, ale wcale tak nie musi być. Frezarka to przecież wysoko obrotowa maszyna i wystarczy chwila nieuwagi, trochę niepewnej ręki i poleje się krew. Nie wspomnę o nieumiejętnym dobraniu frezu.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 20:39   #1205
mmaya
Przyczajenie
 
Avatar mmaya
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: frezarka do paznokci

nie, no pewnie ale wszystkiego mozna się nauczyć. nie jest to w koncu jakies rocket science
mmaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 08:40   #1206
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez mmaya Pokaż wiadomość
nie, no pewnie ale wszystkiego mozna się nauczyć. nie jest to w koncu jakies rocket science
pewnie, że można się nauczyć
to tak jak z samochodem, jedni robią prawko za pierwszym a inni za 12 razem
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 09:17   #1207
ania604
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 16
Dot.: frezarka do paznokci

Dziewczyny mam frezarkę Sonobella Veloce i zepsuła się rączka. Nie ma ktoraś na odsprzedanie rączki do niej? Albo informację gdzie mogę kupić nową? Gwarancja niestety się skończyła...
ania604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 11:43   #1208
MEGAPRISCILLA98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: frezarka do paznokci

Polecam Ci abyś sprawdziła na które frezerce będzie ci lepiej pracować, ja uczyłam się kilka lat temu i wtedy frezerki były zupełnie inne i nie przypadły mi do gustu, ostatnio pracowałam na frezarce z diamentowymi końcówkami i była rewelacyjna, i świetnie ułatwiała pracę i oczywiście zaoszczędzała sporo czasu.
MEGAPRISCILLA98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 10:41   #1209
Halari
Raczkowanie
 
Avatar Halari
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: frezarka- frezy

Odgrzewając temat, przeglądam sobie właśnie frezarki na allegro, ale coś czarno to widzę. Chyba dużo tam podróbek, prawda? Taką któraś z Was ma? http://allegro.pl/simplynails-frezar...109842196.html Warto? Przyznam, że trochę boję się kupować sprzęt na allegro. Zawsze istnieje opcja że dostanę jakiś podrobiony bubel... Poradźcie, gdzie wy kupiłyście frezarki
__________________
Dziecko to uwidoczniona miłość.

Zapuszczam!
11.09.2011 - 64 cm
Halari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 11:48   #1210
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Frezarka do pięt- polecicie jakąś?

Nie mam jak wejsc z link ale kup sobie champion ivory w markosie albo activie bedziesz zadowolona
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 07:19   #1211
delfinek47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny chiałam sobie kupić frezarkę ale nie wiem którą wybrać, chciałabym coś wmiarę porządnego
myślałam nad tą:
http://allegro.pl/frezarka-jd800-35w-30tys-obr-manicure-i-pedicure-i5116789523.html
w salonie w którym robią mi pazurki jest ta:
http://allegro.pl/simplynails-frezarka-zestaw-do-pedicure-65-watt-i5087183269.html
różnica ogromna w mocy...
czy ta pierwsza mi wystarczy? nie chce kupować bubla, wole jakoś skombinować kase i diłożyć jeśli to konieczne

Edytowane przez delfinek47
Czas edycji: 2015-03-09 o 07:21
delfinek47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 08:31   #1212
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez delfinek47 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chiałam sobie kupić frezarkę ale nie wiem którą wybrać, chciałabym coś wmiarę porządnego
myślałam nad tą:
http://allegro.pl/frezarka-jd800-35w-30tys-obr-manicure-i-pedicure-i5116789523.html
w salonie w którym robią mi pazurki jest ta:
http://allegro.pl/simplynails-frezarka-zestaw-do-pedicure-65-watt-i5087183269.html
różnica ogromna w mocy...
czy ta pierwsza mi wystarczy? nie chce kupować bubla, wole jakoś skombinować kase i diłożyć jeśli to konieczne
Ja na własny użytek kupiłam taką za 50 zł i jestem zadowolona. Ja bym brała tą tańszą, bo ta za ponad 500 zł jest już do takiego profesjonalnego salonu, chyba że taki chcesz otworzyć
__________________
_________________________ ___

Zapraszam do obejrzenia mojego świątecznego rękodzieła!





https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post53652022


_________________________ ___________

Moje motto:
"Wystarczy chcieć"
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 08:58   #1213
delfinek47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 18
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Przyznaje że poważnie się zastanawiam nad wejściem w ten biznesik, ale na początku nie liczę na tłumy stojące pod moim salonikiem więc może ta tańsza wystarczy ?
delfinek47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 09:26   #1214
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez delfinek47 Pokaż wiadomość
Przyznaje że poważnie się zastanawiam nad wejściem w ten biznesik, ale na początku nie liczę na tłumy stojące pod moim salonikiem więc może ta tańsza wystarczy ?
Myślę, że ta tańsza wystarczy Tym bardziej, że nie wiadomo jak Ci się wszystko rozkręci. Ryzykiem będzie dużo zainwestować w drogie wyposażenie. Lepiej dołożyć do lepszych żeli, hybryd itp. rzeczy, które jednak są tutaj najważniejsze.
__________________
_________________________ ___

Zapraszam do obejrzenia mojego świątecznego rękodzieła!





https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post53652022


_________________________ ___________

Moje motto:
"Wystarczy chcieć"
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 12:38   #1215
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: frezarka- frezy

ja dostałam niby porządny niemiecki sprzęt... albo nie umiem sie poslugiwać albo bubel jak inna chinszczyzna...
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 09:41   #1216
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: frezarka- frezy

Trzeba mieć szkolenie z obsługi frezarki?
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 12:13   #1217
belgisto
Raczkowanie
 
Avatar belgisto
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 42
Dot.: frezarka- frezy

Heh, może nie o tyle kurs, ale powinnaś porozmawiać przynajmniej z osobą która pracuje na takim sprzęcie. Niech Ci pokaże.
Z tego co mi wiadomo, można wyrządzić sobie dużą krzywdę. Powinno się mieć wyczucie bo zbyt mocne "sfrezowanie naskórka" może się źle skończyć.
Dla własnego bezpieczeństwa poszłabym do salonu albo kosmetyczki
Pozdrawiam
belgisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 13:15   #1218
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: frezarka- frezy

Cytat:
Napisane przez belgisto Pokaż wiadomość
Heh, może nie o tyle kurs, ale powinnaś porozmawiać przynajmniej z osobą która pracuje na takim sprzęcie. Niech Ci pokaże.
Z tego co mi wiadomo, można wyrządzić sobie dużą krzywdę. Powinno się mieć wyczucie bo zbyt mocne "sfrezowanie naskórka" może się źle skończyć.
Dla własnego bezpieczeństwa poszłabym do salonu albo kosmetyczki
Pozdrawiam
Dzięki belgisto to dobra rada najlepiej widzieć jak ktoś to robi a potem zabierać się za to samemu. Tylko czy każdy potrafi frezować profesjonalnie? Hmmm chyba nie każda ktora ma frezarkę robi to powiedzmy tak żeby uczyć innych co?
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 18:17   #1219
liiikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Exclamation FREZARKA czym się kierować przy kupnie frezarki

Hej chciałabym się poradzić czy mam się kierować przy kupnie frezarki , głównie do pedicure, żeby dobrze poradziła sobie ze zgrubiałym naskórkiem tzn wiem też że chodzi o dobrze dobrane frezy ale chodzi mi czy np Prędkość maksymalna: 14000 czy 20000 to nie za mało .

Edytowane przez liiikaa
Czas edycji: 2015-04-04 o 18:28
liiikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-04, 16:22   #1220
mamba9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z FREZARKĄ :(

https://mimari.pl/pl_PL/p/Zestaw-Fre...FSEYwwodcyMAQQ a ta?

Edytowane przez mamba9
Czas edycji: 2015-06-07 o 18:29
mamba9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 21:08   #1221
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: frezarka do paznokci

Mamba, raczysz żartować.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 16:53   #1222
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Frezarka - pomocy totalne zagubienie

Podbijam!

Cześć!
Chcę kupić frezarkę http://allegro.pl/frezarka-marathon-...214963620.html do użytku domowego.
Czy da sobie radę z piętami? Kompletnie się na tym nie znam.
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 15:02   #1223
Simona97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY i skuteczny preparat do usuwania skórek

Cześć dziewczyny
Chciałabym kupić frezarkę do paznokci i nie wiem jaką wybrać. Nie planuje profesjonalnego zajmowania się paznokciami, ale chciałabym mieć taki sprzęt dla siebie wyłącznie do potrzeb domowych. Przeglądałam frezarki polecane przez was na forum( nie wiem czy tutaj powinnam zamieścić tego posta ale nie widzę innego miejsca na mój wywód) oraz frezarki które były na stronach kosmetycznych jak i też na allegro. Te na stronach kosmetycznych były profesjonalne i co istotne bardzo drogie( a ja nie chciałabym na to wydać nie więcej niż 150 zł) dlatego też zrezygnowałam z szukania profesjonalnych urządzeń i znalazłam coś co mi odpowiada i ma w nazwie "frezarka do paznokci " co więcej jest małe i ma w zestawie potrzebne końcówki. Jednak ze względu na to, że się na tym nie znam chciałabym zapytać czy warto w nią inwestować czy nie... http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5507208893
Z góry dziękuję za wszystkie porady
Simona97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 10:00   #1224
agusiaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
frezarka do domowego użytku

witam
poszukuję frezarki do domowego użytku.
Od lat robię sobie żel na pazurki i hybrydę. Jestem starej daty kosmetyczką, wiele lat już nie w zawodzie, w wyniku choroby.

Od jakiegoś czasu przymierzam się do frezarki, którą robiłabym sobie żel na pazurki, ale nie mogę się zdecydować jaką.

Jet tego tyle na rynku, że nie wiem która będzie dla mnie odpowiednia. Nie ma sensu kupować też takiej profesjonalnej chyba.

no nie wiem, poradźcie czy takie co mają 10W to jest sens?
i czy potrzebny jest mi ten pedał?
agusiaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 14:07   #1225
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: frezarka- frezy

Ten artykuł znalazłam w Bazie Wiedzy LNC Jaką frezarkę wybrać? – różnice i rodzaje frezarek. Moim zdaniem jest świetny i przede wszystkim przydatny. Nareszcie ktoś potrafi coś wyjaśnić np ten cytat:

Jak pracować frezarkami do manicure?
Mając powyższe na uwadze proponuję:
  • Używać miarowych, dobrej jakości frezów. Gorszej jakości frezy mogą się szybko wykrzywiać i zniszczyć tuleję zaciskową frezarki.
  • Do usuwania skórek używaj drobnoziarnistych frezów diamentowych, kamiennych oraz Ony Clean służące wyłącznie do tego. Kształt stożkowy, cienki.
  • Do usuwania mas żelowych lub akrylowych należy używać najpierw gruboziarnistych frezów a po wstępnym usunięciu popraw frezem średnioziarnistym i drobnoziarnistym. Najpierw frez ze ze stali chirurgicznej (inaczej z wąglika spiekanego), kształt stożkowy lub stożek ścięty, potem fez diamentowy również w kształcie stożka.
  • Do obróbki wałów paznokciowych używaj cienkich, drobnoziarnistych frezów. Uwaga, obróbka wałów wymaga ogromnej wprawy i precyzji każdej stylistki paznokci.
  • Do polerowania paznokci np. akrylowych najlepsze są frezy polerskie. Powinno się używać najpierw polerki wyrównującej a potem polerki khaki dającej wysoki połysk paznokciom.
  • Do skracania paznokci możesz użyć frezu kamiennego. Najlepszy jest kamień biały. Do delikatnego wyrównania paznokci można użyć diamentowego frezu czołowego, który boczne ścianki ma gładkie a czoło ziarniste.
  • Do matowienia naturalnej płytki możesz użyć frezów kamiennych lub diamentowych - drobnoziarnistych.
  • Pamiętaj, żeby obroty frezarki były dostosowane do konkretnego frezu. To bardzo ważne. Producent frezów znakuje swoje produkty informując o możliwości zastosowania konkretnych obrotów.


Frezarki do pedicure.


Najlepsze są frezarki z pochłaniaczami pyłu, ale jeśli w gabinecie nie wykonuje się zabiegów podologicznych a tylko pedicure na zdrowych stopach to tutaj mogą sprawdzać się również frezarki bez pochłaniacza. Muszą one być jednak dostatecznie mocne ponieważ opór na skórze stóp jest większy niż na paznokciach dłoni. Frezarki do pedicure w mojej ocenie powinny mieć następujące cechy:
  • Lekka, zgrabna rączka.
  • Szybkie mocowanie frezów na „klik”.
  • Obroty prawe i lewe.
  • Ilość obrotów od 4 tys do 30 tys / min.
  • Moc przynajmniej 60 Watt
  • Wejście frezów (tuleja zaciskowa) 2,35 mm. Taki wymiar mają frezy w europejskiej normie.
  • Instrukcja w j. polskim.
  • Możliwość serwisowania najlepiej u producenta lub dystrybutora w Polsce.

Wybierając taką frezarkę do pedicure (bez pochłaniacza pyłu) tak jak w frezarkach do manicure muszę zdawać sobie sprawę z zagrożenia jakie stanowi pył powstały podczas frezowania.
Mimo iż pedicure kosmetyczny najczęściej wykonywany jest po moczeniu stóp to po wyschnięciu skóry w moim otoczeniu mogą fruwać drobniutkie jej cząsteczki. Jedna mała rada - aby utrzymać wilgoć skóry stopy jak najdłużej owiń drugą stopę folią lub wilgotnym ręcznikiem do czasu skończenia pierwszej stopy.
Pamiętaj też o maseczce higienicznej gdy podejrzewasz szybkie wysuszanie się skóry.

Jak pracować frezarkami do pedicure.
Zasady są podobne jak w frezarkach do manicure jeśli chodzi o zastosowanie frezów.
  • Zawsze używaj tylko miarowych, dobrej jakości frezów. Gorszej jakości frezy mogą się szybko wykrzywiać i zniszczyć tuleję zaciskową frezarki.
  • Do usuwania skóry na podeszwach stóp używaj jednorazowych kapturków ściernych lub frezów diamentowych TWISTER. Te ostatnie są bardzo trwałe i skuteczne, lecz po każdym pedicure (na zdrowych stopach) powinny być poddane dezynfekcji.
  • Jeśli chodzi o kapturki ścierne to w grę powinien wchodzić kształt półokrągły o ziarnistości 80 do zbierania najgrubszej warstwy, 150 do wyrównania i 240 do wygładzenia.
  • Odpowiednie wielkości to 7 mm. 10 mm i 13 mm. Inne rozmiary moim zdaniem są bardzo rzadko używane.
  • Pamiętaj, żeby obroty frezarki odpowiednio dobrać do wielkości frezu.
Resztę doczytajcie sami- bedzie warto. Wystarczy ten temat wpisać w wyszukiwarce google
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 09:24   #1226
scheherezade
Raczkowanie
 
Avatar scheherezade
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 341
GG do scheherezade
Dot.: Frezarka do pedicure i manicure do 200zł...

Cytat:
Napisane przez ponaa Pokaż wiadomość
Witajcie! Przymierzam się do kupna frezarki do 200zł, która nie będzie totalnym badziewiem.. Potrzebuje frezarkę do użytku domowego, która poradzi sobie przy pracy przede wszystkim ze stopami. Wiem, że im większa moc tym lepiej, ale w moim przedziale cenowym znalazłam frezarki tylko o mocy do 35watt.
Odbywając staż w salonie kosmetycznym (kończę studium kosmetyczne) najtańszą frezarką, na której pracowałam była Promed 2520, była ona dla mnie dość wygodna, miała 40 watt. Ze względu na to szukam czegoś podobnego do niej tylko nie aż tak drogiego (Promed 2520 kosztuje około 1200zł).
Czy możecie jakąś polecić, bo jest tego tyle, że głowa boli..

Zastanawiałam się też nad JD500 i JD800-mają spore branie na allegro i jest ich dość dużo, ale przeraża mnie waga rączki 210g przy dłuższej pracy może powodować to bóle ręki..
Co myślicie? Czekam na pozycje godne polecenia......
Witam serdecznie,dziewczyny ja również bardzo proszę o aktualizację,może ktoś ma coś ciekawego na oku i poradzi.
Nie interesują mnie frezarki do domowego użytku,chciałabym znaleźć choć średni sprzęt który trochę posłuży może nie będzie aż tak straszył ceną
__________________
https://www.facebook.com/skandal1istka

17/01/13 r 360 Nagor okrągłe Dr. A.D Szczecin
160 cm , 46, kg --> w trakcie utuczenia się
scheherezade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 16:05   #1227
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Frezarka do pedicure i manicure do 200zł...

Jeśli chodzi o sprzęt do 200 zł to jedynie jd500. Do niezbyt zajechanych stóp da radę raz na jakiś czas. Ponad dwa lata cieszyłam się tym modelem od Activ i bardzo sobie chwaliłam, aż potem popsuła mi się, ale na moje własne "życzenie".

Teraz jestem szczęśliwą posiadaczką marathona champion ivory. Oryginał ma 40W i białą rączkę. Koszt to ok 700-800 zł, absolutnie wart swojej ceny. Do sporadycznego pedi super daje rade.
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 19:52   #1228
scheherezade
Raczkowanie
 
Avatar scheherezade
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 341
GG do scheherezade
Dot.: Frezarka do pedicure i manicure do 200zł...

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o sprzęt do 200 zł to jedynie jd500. Do niezbyt zajechanych stóp da radę raz na jakiś czas. Ponad dwa lata cieszyłam się tym modelem od Activ i bardzo sobie chwaliłam, aż potem popsuła mi się, ale na moje własne "życzenie".

Teraz jestem szczęśliwą posiadaczką marathona champion ivory. Oryginał ma 40W i białą rączkę. Koszt to ok 700-800 zł, absolutnie wart swojej ceny. Do sporadycznego pedi super daje rade.
dziękuje za info muszę obczaić tę drugą
__________________
https://www.facebook.com/skandal1istka

17/01/13 r 360 Nagor okrągłe Dr. A.D Szczecin
160 cm , 46, kg --> w trakcie utuczenia się
scheherezade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 12:24   #1229
wiosnula
Raczkowanie
 
Avatar wiosnula
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Frezarka do pedicure i manicure do 200zł...

ale Wy piszecie o frezarce do skóry, czy do paznokci? marzy mi się aktualnie taka do paznokci, bo zarówno manicure i pedicure robię sama w domu. Możecie coś polecić?

Osobiście do skóry stóp mogę polecić tę elektryczny pilnik Scholla. wiem że cena może odstraszać, choć chyba też sporo spadła od momentu, kiedy pojawiły się w sprzedaży. ja sama pewnie nie zdecydowałabym się na zakup, głównie właśnie przez cenę na starcie, ale dostałam ją w prezencie. na początku stwierdziłam, że fajny gadżet, choć bez szału, ale teraz, po ponad roku użytkowania, mogę szczerze powiedzieć, że warto.
wiosnula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 08:51   #1230
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: frezarka- frezy

Bardzo fajna treść.

Edytowane przez Zbyt_Szalona
Czas edycji: 2015-10-26 o 10:33
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:24:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.