Cellulit - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-16, 10:55   #61
Regina43
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Cellulit

A ja mogę polecić, bo wypróbowałam z bardzo dobrym efektem, aktywną kurację antycellulitowo - wyszczuplajacą Dermiki z serii Passione Body. Kuracja trwa 14 dni. Dwa razy dziennie smarujemy nasz cellulit hydrożelem i czekamy, czekamy, dni mijają, a my naprawdę widzimy efekty. Niech wszystkie mleczka i balsamy, którymi smarujemy sie przez całe miesiące i lata spłoną ze wstydu. Oprócz dobrego nawilżenia właściwie nic nam nie dają, a ta 14 dniowa kuracja, naprawdę rozprawia się z naszą pomarańczową skórką doskonale.klas ki:
Regina43 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 19:50   #62
alegriadelavida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Question Dot.: Cellulit

Panno Izabelo, nie wiem skąd wysnuła Pani tak daleko idące wnioski, że body wraping czyli owijanie się folią może spowodować powstawanie rozstępów. To brednie. To tak jak gdyby po wizycie w saunie dostała Pani rozstępów. Trzeba wiedzieć co nieco o etymologii rozstępów zanim wg chce się o nich dyskutować.
alegriadelavida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 22:37   #63
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Cellulit

Cytat:
Napisane przez alegriadelavida Pokaż wiadomość
Panno Izabelo, nie wiem skąd wysnuła Pani tak daleko idące wnioski, że body wraping czyli owijanie się folią może spowodować powstawanie rozstępów. To brednie. To tak jak gdyby po wizycie w saunie dostała Pani rozstępów. Trzeba wiedzieć co nieco o etymologii rozstępów zanim wg chce się o nich dyskutować.
Czytałam o tym, stąd wnioski

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:58   #64
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: Cellulit

Cytat:
Napisane przez alegriadelavida Pokaż wiadomość
Panno Izabelo, nie wiem skąd wysnuła Pani tak daleko idące wnioski, że body wraping czyli owijanie się folią może spowodować powstawanie rozstępów. To brednie. To tak jak gdyby po wizycie w saunie dostała Pani rozstępów. Trzeba wiedzieć co nieco o etymologii rozstępów zanim wg chce się o nich dyskutować.
A jak się chce używać trudnych wyrazów, to trzeba znać ich znaczenie, a następnie dyskutować.

Etymologia jest działem językoznawstwa zajmującym się pochodzeniem wyrazów.
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 08:09   #65
milim
Przyczajenie
 
Avatar milim
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Cellulit

Cytat:
Napisane przez gosiowo19889 Pokaż wiadomość
Witam! Czy któraś z Was używa może DETOCEL? Jak działa, czy pomaga? Widziałam ostatnio reklamę w telewizji i nie wiem czy w ogóle opłaca się to kupić.
Używałam i ..... kicha na całej linii. Zawiodłam się srodze
milim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 13:15   #66
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Cellulit

Ja walczę ze zmianami hormonalnymi i mimo, że jestem wysoka i szczupła, gdy po prostu stoję, to widać, że mam cellulit. Mojemu chłopakowi oczywiście to nie przeszkadza, ale mi tak. Udało mi się prawie pozbyć widocznego cellulitu z ud i brzucha, ale niestety na pośladkach został i jest widoczny i brzydki. Stosuję diety, kremy, żele, masaże, zabiegi kosmetyczne, ćwiczenia. Wszystko na nic. Od jakiegoś czasu już zaczęłam się poddawać. Pośladki wyglądają źle i już raczej takie zostaną. Czuję się strasznie widząc dziewczyny z gładkimi pośladkami w bikini, gdy ja, chuda osoba, mam aż taki cellulit.

Czy którakolwiek z was zaleczyła cellulit mając problemy z hormonami? (Mam zespół policystycznych jajników , przez co byłam, jestem i będę leczona tabletkami hormonalnymi)
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 19:49   #67
katie_881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Cellulit

aankaa092, mam ten sam problem! Jestem naprawdę szczupła a mój cellulit widoczny jest gołym okiem na całych nogach.. tragedia jakaś. Podejrzewam, że u mnie może to być związane z tabletkami antykoncepcyjnymi bo od kilku miesięcy strasznie mi się to pogorszyło, a własnie biorę inne tabletki. Dlatego mam zamiar je zmienić. Może to pomoże no i oczywiście standardowa walka typu masaże, ruch itp.. Tyle, że mój ginekolog uważa, że tabletki nie mają wpływu na cellulit więc nie wiem jak mu to argumentować i który dokładnie składnik tabletek ma na to wpływ. Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki!
katie_881 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 09:54   #68
jaqoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Wink Dot.: Cellulit

Też jestem szczupła, a mimo to zostałam dotknięta tym problemem. Środki antykoncepcyjne są zdradliwe, przez nie przybieramy na wadze a te osoby które z reguły są szczupłe i mają szybką przemianę materii- tak jak w moim przypadku nabierają tkanki tłuszczowej szczególnie na udach i pośladkach, a potem szybko zrzucają to, poprzez nawet wejście po schodach i dłuższy spacer i tak tworzy się celulit ( byłam u lekarza i mniej więcej tak mi to wytłumaczył). Myślę, że nie warto faszerować się lekami... Mi osobiście bardzo pomógł w tym problemie polecony przez koleżanke (i tu dziwna nazwa;p) SCRUB olej z zielonej kawy- zamówiłam go z przez internet i naprawdę polecam. I wyjdzie taniej niż te wszystkie tabletki na celulit, a działa!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-05 o 11:00 Powód: link
jaqoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 19:12   #69
Karmelowa007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Cellulit

Jak któraś z Was jest z Opola lub okolic, to polecam salon Piękne ciało. Naprawde skutecznie walczą z tym koszmarem, maja tez kriolipolizę, czyli zamrażanie tkanki tłuszczowej. Wszystko czyściutkie i sterylne, panie bardzo miłe
https://www.youtube.com/watch?v=sRhXHcm21h0
Karmelowa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 18:16   #70
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Cellulit

Karmelowa007 dzięki za namiar na ten salon Piękne Ciało z Opola, bo napisałam koleżance i już była u nich na zabiegu właśnie tej kriolipolizy i jest póki co zadowolona, chociaż wiadomo że to za wcześnie na efekty wow. Szkoda, że ja mam tak daleko ale może jak się wybierzemy do niej to się na coś zdecyduję.
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 19:16:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.