Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-20, 19:45   #2761
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja sie cieszę, ze przeszłam na platynę, bo teraz siwych nawet nie będzie widać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:53   #2762
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja nawet nie wiem, jak się do takiej zmiany zabrać. Fryzjerom nie ufam, a sama wiedzy w tym zakresie nie mam żadnej, podobnie jak czasu, żeby ewentualnie temat rozeznać.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 19:56   #2763
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

No ja wiedziałam, ze tylko fryzjer, innej opcji nie miałam. Fakt, ze to był dłuuuugi proces, ale uwazam, ze warto było być upartym i czekac na spelnienie swojej wizji
No i teraz mogę spokojnie co 6-7 tygodni robić włosy. A w sumie nawet i 8 by dało rade, ale wtedy odrosty juz mnie mocno irytuja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:06   #2764
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cori starośc starosci nierówna
Stosuj z radością jak Cie upiększają, ja moge Ci tylko pozazdrościc

Olu ja tez w brunetkach gustuję w blondzie się nie widzę wcale.
Dla mnie moje siwe wlosy sa strasznie dolujące i mam schizę na ich punkcie. I uważam ze to jakies nieporozumienie genetyczne jest jestem zdecydowanie za mloda na siwe wlosy
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-04-20 o 20:20
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:17   #2765
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Cori starośc starosci nie równa
Stosuj z radością jak Cie upiększają, ja moge Ci tylko pozazdrościc

Olu ja tez w brunetkach gustuję w blondzie się nie widzę wcale.
Dla mnie moje siwe wlosy sa strasznie dolujące i mam schizę na ich punkcie. I uważam ze to jakies nieporozumnienie genetyczne jest jestem zdecydowanie za mloda na siwe wlosy
Starosć to starość, ale stwiedziłam ze jak coś mi sie podoba, nie bedę sobie odmawiać, nawet jelsi podkresli zmarchy

Ja tez sie nigdy w blondzie nie widziałam, az pewnego momentu zaczełam sie widzieć i pomyslalam sobie raz kozie śmierć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:35   #2766
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Podoba mi się, dołączam do grona chcących .

Dziewczyna istotnie bardzo ładna, lubię taki typ urody.


Mam to samo
Swoje mam praktycznie czarne, farbuję zwykle Garnierem Nutrisse (jakaś tam zwykła czerń), a już po tygodniu widzę pierwsze srebrne przebłyski przy skórze . Gdybym przestała farbować, byłabym chyba bieluteńka. Chyba jeszcze nie jestem na to gotowa . Czasem myślę, żeby zrobić sobie na głowie platynowy blond, coś jak Kora, która - jeśli dobrze kojarzę - też przeszła z czerni do blondu. Tylko tak naprawdę ja lubię swoją czerń, zawsze bardziej podobały mi się brunetki
Olu, całe (wizażowe ) życie byłam przekonana, ze jesteś jasną blondynką

Ja poszłam na kompromis, gorę mam ciemną, dół jasny, i uwielbiam swoje włosy, fryzjerkę też A pierwsze pojedyncze siwe włosy pojawiły mi się w roku, w którym skończyłam 30 Za to nie mam zmarszczek, tyle mojego
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 20:48   #2767
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Szarlota otworzyla butik w Amsterdamie Przechodzilam obok niego, ale mam taki kryzys kosmetyczny, ze nawe wejsc mi sie nie chcialo Przesilenie wiosenne? Depresja? Nic mi sie ostatnio nie podoba. Ta paleta jest nijaka, a przez te numery wyglada tanio
Wszystkie podklady wygladaja na mnie ostatnio beznadziejnie. Albo sa za suche albo zjezdzja po dwoch godzinach z nosa. Najchetniej chodzilabym do pracy bez podkladu, ale nie chce straszyc ludzi
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 21:05   #2768
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam to samo
Swoje mam praktycznie czarne, farbuję zwykle Garnierem Nutrisse (jakaś tam zwykła czerń), a już po tygodniu widzę pierwsze srebrne przebłyski przy skórze . Gdybym przestała farbować, byłabym chyba bieluteńka. Chyba jeszcze nie jestem na to gotowa . Czasem myślę, żeby zrobić sobie na głowie platynowy blond, coś jak Kora, która - jeśli dobrze kojarzę - też przeszła z czerni do blondu. Tylko tak naprawdę ja lubię swoją czerń, zawsze bardziej podobały mi się brunetki
Znam ten ból


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja sie cieszę, ze przeszłam na platynę, bo teraz siwych nawet nie będzie widać
Mnie się wydaje, że kolor włosów to jednak charakter
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 21:07   #2769
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że kolor włosów to jednak charakter
To jak wytłumaczyć ze najpierw miałam wiśniowe,potem czarne, potem czerwone, a teraz blond, a charakter ciagle ten sam - paskudny ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 21:14   #2770
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Mnie się wydaje, że kolor włosów to jednak charakter
Zgadzam sie . Jestem blondynka i slodziak ze mnie nieprzecietny .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 21:33   #2771
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

A ja blondyna ale zołza podobnoz
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-20, 21:45   #2772
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To jak wytłumaczyć ze najpierw miałam wiśniowe,potem czarne, potem czerwone, a teraz blond, a charakter ciagle ten sam - paskudny ?
No ja tam od tłumaczeń nie jestem
Sama gdy się urodziłam byłam brunetką, w przedszkolu i podstawówce platyna, potem rudy, bo myślałam, że mam rudą duszę, ale wygrała czerń czyli dusza ciemna
Corii może masz dwubiegunową osobowość


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59263101]Zgadzam sie . Jestem blondynka i slodziak ze mnie nieprzecietny .[/QUOTE]

No wiesz lwy też są blondi
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-20, 21:58   #2773
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Olu ja tez w brunetkach gustuję w blondzie się nie widzę wcale.
Dla mnie moje siwe wlosy sa strasznie dolujące i mam schizę na ich punkcie. I uważam ze to jakies nieporozumienie genetyczne jest jestem zdecydowanie za mloda na siwe wlosy
Ja również nie mam ochoty rozstawać się ze swoimi czarnymi włosami, ale im dłużej męczę się z tak częstym farbowaniem, tym bardziej szukam pomysłu, co z tym fantem mogę zrobić.

No tak, jesteśmy zbyt młode na siwiznę, zmarszczki i inne takie
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Olu, całe (wizażowe ) życie byłam przekonana, ze jesteś jasną blondynką

Ja poszłam na kompromis, gorę mam ciemną, dół jasny, i uwielbiam swoje włosy, fryzjerkę też A pierwsze pojedyncze siwe włosy pojawiły mi się w roku, w którym skończyłam 30 Za to nie mam zmarszczek, tyle mojego
Coś takiego - toć ja wyglądam jak Morticia Adams . To chyba moja wrodzona łagodność skojarzyła Ci się z tym jasnym blondem .

Bardzo ładne masz włosy, też bym była z takich zadowolona .

U mnie siwizna pojawiła się bardzo szybko. Zmarszczek jakichś tragicznych nie mam, ale żebym wyglądała młodo, to też nie . Bardziej doskwiera mi grawitacja - robią mi się "chomiki"

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Szarlota otworzyla butik w Amsterdamie Przechodzilam obok niego, ale mam taki kryzys kosmetyczny, ze nawe wejsc mi sie nie chcialo Przesilenie wiosenne? Depresja? Nic mi sie ostatnio nie podoba. Ta paleta jest nijaka, a przez te numery wyglada tanio
Wszystkie podklady wygladaja na mnie ostatnio beznadziejnie. Albo sa za suche albo zjezdzja po dwoch godzinach z nosa. Najchetniej chodzilabym do pracy bez podkladu, ale nie chce straszyc ludzi
Mówisz, że paleta kiepska - może to i lepiej .

Życzę poprawy nastroju

Też mam ostatnio problem z mejkapem. Nawet te dotąd sprawdzone podkłady albo włażą mi w pory, albo spływają, względnie się warzą
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Znam ten ból

Mnie się wydaje, że kolor włosów to jednak charakter
Też tak myślę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 00:27   #2774
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Przerobiłam już chyba wszystkie takie szampony Przypomnę sobie i wypiszę
Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ja polecam Matrix So Silver (nadaje srebrne tony) oraz serię Johna Frida dla blondynek (wyostrza zimny kolor blondu).
Nie polecam Joanny i Loreala, bo dają niebieski/fioletowy odcień. Nawet te serie profesjonalne.
Dziękuję, obadam tego matrixa mozna gdzieś stacjonarnie dorwać czy tylko net?

A propos siwienia- moja babcia zaczęła tak mocniej około 70tki, jej córka a moja mama ma 60 i jeszcze nic (!!!) a ja kurrrrrka wodna musiałam sie z włosami wdać w rodzine ojca, bo i cieńsze mam niż one, i juz mi ze dwie nitki w grzywce błyszczą znowu ( pare juz wyrwałam a przecież ja mlode dziewczę przed 40 ledwie jestem
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2016-04-21 o 00:33
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 07:00   #2775
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59263101]Zgadzam sie . Jestem blondynka i slodziak ze mnie nieprzecietny .[/QUOTE]
ja z kolei ruda @ jestem
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 07:26   #2776
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja zawsze podziwiam jaśniutkie blondy ale sama wyglądam z nich paskudnie Mogę nosić maksymalnie mieszankę 7 i 8 a i tak tym razem chyba trochę za mocno rozjaśniłam. Nie wiem czy to kwestia tonu włosów czy ogólnie typu urody ale w jasnym blondzie wyglądam naprawdę fatalnie.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 08:00   #2777
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Aż mi się zamarzyło popatrzeć na Wasze buźki człowiek to sobie zawsze jakieś wyobrażenie danej osoby - z którą się zna tylko przez słowo pisane - tworzy (zupełnie jak z książkowymi bohaterami

Ja jestem naturalnie bardzo jasna blondynka (zwłaszcza latem, jak mi cały kolor z włosów ucieka); mam tak mało barwnika we włosach, że muszę sobie przyciemniać ten blond (ciemniejszym blondem, chociaż w młodości to bywały różne kolory żeby ten włos miał cokolwiek masy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 08:41   #2778
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Aż mi się zamarzyło popatrzeć na Wasze buźki człowiek to sobie zawsze jakieś wyobrażenie danej osoby - z którą się zna tylko przez słowo pisane - tworzy (zupełnie jak z książkowymi bohaterami

Ja jestem naturalnie bardzo jasna blondynka (zwłaszcza latem, jak mi cały kolor z włosów ucieka); mam tak mało barwnika we włosach, że muszę sobie przyciemniać ten blond (ciemniejszym blondem, chociaż w młodości to bywały różne kolory żeby ten włos miał cokolwiek masy
Gosiu, niektóre z nas na instagramie można podejrzeć

Do Ciebie pasuje blond moim zdaniem

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja zawsze podziwiam jaśniutkie blondy ale sama wyglądam z nich paskudnie Mogę nosić maksymalnie mieszankę 7 i 8 a i tak tym razem chyba trochę za mocno rozjaśniłam. Nie wiem czy to kwestia tonu włosów czy ogólnie typu urody ale w jasnym blondzie wyglądam naprawdę fatalnie.
A jaki masz typ cery, ze w jasnych blondach Ci niedobrze? Testowałas na sobie? Odcienie poszczególne tez, np platyna? Bo czasami to kwestia odcenia tylko
Mnie wczesniej blond sie nigdy nie podobał, az mnie skdś naszła ciekawość i mi sie zachciało spóbowac u siebie - bo to był jedyny kolor, jakiego nie miałam Ale wiedziałam, ze u mnie musi być zimny (zadne zólte i ciepłe tony) oraz jasniutki i miałam rację
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:17   #2779
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Dziękuję, obadam tego matrixa mozna gdzieś stacjonarnie dorwać czy tylko net?
No niestety - tylko net. Ja zawsze zamawiam na Allegro hurtem
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 09:46   #2780
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gosiu, niektóre z nas na instagramie można podejrzeć

Do Ciebie pasuje blond moim zdaniem

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------



A jaki masz typ cery, ze w jasnych blondach Ci niedobrze? Testowałas na sobie? Odcienie poszczególne tez, np platyna? Bo czasami to kwestia odcenia tylko
Mnie wczesniej blond sie nigdy nie podobał, az mnie skdś naszła ciekawość i mi sie zachciało spóbowac u siebie - bo to był jedyny kolor, jakiego nie miałam Ale wiedziałam, ze u mnie musi być zimny (zadne zólte i ciepłe tony) oraz jasniutki i miałam rację
Testowałam, miałam blond na poziomie 9-10 i tonowałam u fryzjera od bardzo chłodnych odcieni przez beżowo-pomarańczowe po klasyczny złoty blond. Mimo że nie mam ciemnej oprawy oczu to wyglądałam po prostu źle. Naprawdę kombinowałam z makijażem - brwi jasne, ciemne, kreski, same rzęsy, żywe pomadki... W końcu przyciemniłam do poziomu 7 i tak się cały czas "bujam" w tej okolicy ale wybieram zawsze te odcienie głębokie bo w rzeczywistości wyglądają na ciemniejsze.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Aż mi się zamarzyło popatrzeć na Wasze buźki człowiek to sobie zawsze jakieś wyobrażenie danej osoby - z którą się zna tylko przez słowo pisane - tworzy (zupełnie jak z książkowymi bohaterami
Haha Mam to samo. Ja mogę wam siebie pokazać jakby co.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:51   #2781
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Testowałam, miałam blond na poziomie 9-10 i tonowałam u fryzjera od bardzo chłodnych odcieni przez beżowo-pomarańczowe po klasyczny złoty blond. Mimo że nie mam ciemnej oprawy oczu to wyglądałam po prostu źle. Naprawdę kombinowałam z makijażem - brwi jasne, ciemne, kreski, same rzęsy, żywe pomadki... W końcu przyciemniłam do poziomu 7 i tak się cały czas "bujam" w tej okolicy ale wybieram zawsze te odcienie głębokie bo w rzeczywistości wyglądają na ciemniejsze.
To moze rzeczywiście... no nic na siłe w kazdym razie.
Ja wiedziałam, ze jak u mnie się nie sprawdzi, to zawsze do ciemnego moge wrócić. Ale już nie wrócę, nie chce
Z drugiej strony u mnie 9-10 to niezbyt mi pasował. Ja musze mieć 11-12, czyli maksimum. Taki mam typ cery, ze albo jasniutki zimny, albo brazy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:51   #2782
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja tam chętnie zobaczyłabym wątkowe dziewczęta (część faktycznie na Instagramie czy blogach można zobaczyć ), ale swojej facjaty publicznie, na "otwartym forum", raczej nie pokażę
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:55   #2783
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To moze rzeczywiście... no nic na siłe w kazdym razie.
Ja wiedziałam, ze jak u mnie się nie sprawdzi, to zawsze do ciemnego moge wrócić. Ale już nie wrócę, nie chce
Z drugiej strony u mnie 9-10 to niezbyt mi pasował. Ja musze mieć 11-12, czyli maksimum. Taki mam typ cery, ze albo jasniutki zimny, albo brazy
A może i to by było wyjście. Moja mama tak właściwie jest w podobnej sytuacji. Tonuje swoje białe włosy żeby były bardziej szarawo-beżowe, raz skusiła się na blond na pograniczu 8/9 i wyglądała niezbyt dobrze. Wiele lat nosiła brązy i wygladała świetnie. Dałaś mi do myślenia - moze sie kiedyś jeszcze skuszę na bardzo jasny blond

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja tam chętnie zobaczyłabym wątkowe dziewczęta (część faktycznie na Instagramie czy blogach można zobaczyć ), ale swojej facjaty publicznie, na "otwartym forum", raczej nie pokażę
Dlaczego? Fajnie jest tak skonfrontować swoje wyobrażenie z rzeczywistością.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 09:59   #2784
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość


Dlaczego? Fajnie jest tak skonfrontować swoje wyobrażenie z rzeczywistością.
No fajnie, ale w moim przypadku fajniej jest pooglądać niż się upubliczniać . Poza tym ja lubię swoją anonimowość w sieci (nie mam insta, nie mam fejsa ), a poza tym nie chcę straszyć .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:08   #2785
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No fajnie, ale w moim przypadku fajniej jest pooglądać niż się upubliczniać . Poza tym ja lubię swoją anonimowość w sieci (nie mam insta, nie mam fejsa ), a poza tym nie chcę straszyć .
Straszyć? Wszyscy ludzie są piękni, chyba że są brzydcy w środku.

To ja. Zdjecia z filtrami bo sama sobie ukradłam z facebooka. Chciałam wam dać namiar na insta ale na insta mam w sumie więcej moich czterech świnek morskich jak siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaa2.jpg (96,8 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaa.jpg (60,8 KB, 115 załadowań)
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:10   #2786
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Straszyć? Wszyscy ludzie są piękni, chyba że są brzydcy w środku.

To ja. Zdjecia z filtrami bo sama sobie ukradłam z facebooka. Chciałam wam dać namiar na insta ale na insta mam w sumie więcej moich czterech świnek morskich jak siebie

Ostro zaniżasz nam średnią wieku na wątku
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:11   #2787
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
A może i to by było wyjście. Moja mama tak właściwie jest w podobnej sytuacji. Tonuje swoje białe włosy żeby były bardziej szarawo-beżowe, raz skusiła się na blond na pograniczu 8/9 i wyglądała niezbyt dobrze. Wiele lat nosiła brązy i wygladała świetnie. Dałaś mi do myślenia - moze sie kiedyś jeszcze skuszę na bardzo jasny blond
Jesli kiedyś sie skuisz na jasniutki daj znać jak efekty

Wiesz, rozjasnianie to u mnie był roczny prawie proces, wiec przez ten czas miała m pośrednie odcienie i wiem jaki sa ok, jakie nie. A wiec ponizej 11 ciepłe tez nie, beze też nie, stwarberry blond broń boze u mnie musi to być biały włos, albo prawie biały lub platyna - nic pośrednio nie zdaje egzaminu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:12   #2788
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Straszyć? Wszyscy ludzie są piękni, chyba że są brzydcy w środku.

To ja. Zdjecia z filtrami bo sama sobie ukradłam z facebooka. Chciałam wam dać namiar na insta ale na insta mam w sumie więcej moich czterech świnek morskich jak siebie
Ale śliczne z Ciebie dziewczątko .
Jak mniemam mogłabyś być moją córką
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:16   #2789
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Straszyć? Wszyscy ludzie są piękni, chyba że są brzydcy w środku.

To ja. Zdjecia z filtrami bo sama sobie ukradłam z facebooka. Chciałam wam dać namiar na insta ale na insta mam w sumie więcej moich czterech świnek morskich jak siebie

Dawaj na pw namiary na insta, swinki uwielbiam polookam z przyjemnoscia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 10:16   #2790
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jesli kiedyś sie skuisz na jasniutki daj znać jak efekty

Wiesz, rozjasnianie to u mnie był roczny prawie proces, wiec przez ten czas miała m pośrednie odcienie i wiem jaki sa ok, jakie nie. A wiec ponizej 11 ciepłe tez nie, beze też nie, stwarberry blond broń boze u mnie musi to być biały włos, albo prawie biały lub platyna - nic pośrednio nie zdaje egzaminu
Moje włosy rozjaśniają się bardzo ładnie, bez pomarańczu. Poza tym są bardzo twarde i sztywne więc mogę im zafundować niezłą traumę i nie widzę negatywnych skutków. Przemyślę sprawę i może z następnym farbowaniem jednak będę już sukcesywnie rozjaśniać. Jak mi się nie spodoba to przyciemnić zawsze mogę

Dziewczyny to ile wy mi lat dajecie?
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.