Przedłużanie rzęs - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 18:14   #391
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Przedłużanie rzęs

[QUOTE=Mantisa;18382231]
Cytat:
Napisane przez kleopatra01 Pokaż wiadomość

W Warszawie Dziewczyna tak jak ja liczy 300zł ale zrobila promocję by pozyskac nowe klientki ( i mnie pozyskala hehe) Nie zgadzam sie z twierdzeniem, ze szanujące stylistki nie zrobią takiej promocji... To nie chodzi o szanowanie sie ale nie schodzenie generalnie ponizej pewnej sensownej kwoty. Kazda z nas samodzielnie ocenia co i za ile sie jej oplaca. Aczkolwiek generalnie zgadzam sie ze niska cena bardzo czesto oznacza kiepskie usugi i produkty, tu rzeczywiscie placisz za wiedze i doswiadczenie i dobrej jakosci produkty.

Np. pazurki robie za 110, choc wiem ze moglabym za 70. Niemniej moja pani robi mistrzowsko paznokcie i rzadko kto wpada na to ze mam polozony zel tak doskonale sa wyprofilowane do ksztaltu paznokcia. Obserwuje czesto dziewczyny w tramwaju czy metrze i zal mi patrzec jakie lopaty nosza bo zwykle zel czy akryl jest polozony na plasko, a przeciez paznokcie nei sa plaskie....

A wracajac do cen za rzeski, jesli po zdjeciach prac, gabinetu etc. widac ze dziewczyna dobrze pracuje to fakt ze ma promocje za pol ceny oznaczac moze tylko tyle ze szuka nowych klientek, a nie ze jest kiepska.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



hmmm nie brzmi to ciekawie :-( w sensie taka wrazliwosc :-( Warto by sie dowiedzic co cie tak uczula zamiast sie meczyc cale zycie.... zwlaszcza ze ta nivea to starzenia nie powstrzymasz hihihi



no tak wiem,no wlasnie zaczynam sie konkretniej leczyc,robie testy dokladnie itp.No tak wiem,ja przeciwzmarszczkowych jeszcze nie uzywam dopiero 21 lat mam hehe ale starsznie mi zalezy zeby sobie zalozyc te rzeski,tylko nie znalazlam jeszcze takiej na 100% pownej osoby i wacham sie pomiedzy Lash Perfect i Noveau Lash,ale tak szukajac po necie to chyba te drugie zdecydowanie lepsze?

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

hm hm a moze za te 65 zl to przyczepia takie cale kepki?Takie jak do samodzielnego przyklejenia?Takie tez robia w salonie i waha sie od 30zl cena

do rzeski olsztyn:

szkoda,ze tak daleko bo te z Twojego zdjecia sa super...to Lash Perfect tak?a jaki rozmiar rzesek?sa takie jak prawdziwe,wow!wiele fotek widzialam,ale te wydaja mi sie najbardziej przypominajace naturalne a przy tmy takie piekne...

na dole sie nie przedluza prawda...? a moznaby sprobowac...?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:26   #392
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs

tak pracuje na lash perfect i naprawde jestem bardzo zadowolona,klej maja swietny,rzeski na zdjeciach to 12 c grubosc 0.20 ,a na innym 12 J grubosc 0.15. zapraszam.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

a na mozna ,ale nie ładnie to wyglada ,widac miejsce doklejenia
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:31   #393
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs

rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:27   #394
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Przedłużanie rzęs

czy rzeski,ktore sa na tej foce to juz jest kategoria rzesek dajacych efekt teatralny?wlasnie takie mi sie marza mrrr,ale do Olsztyna mam daleko heh ;/ moze jak bede miala wieksza przerwe czy wakacje to bym sie wybrala...narazie popytam jeszcze o kogos tu...Czy moglabys mi napisac na priv ceny?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:19   #395
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęs

efekt jest wspaniały , załuje ze sama nie moge sobie zrobic, bo jakos ciezko mi komus zaufac w tej kwestii ..
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:16   #396
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Crazy Princess mam pytanie, ja kupuję rzęski z secret lashes i niby są jedwabne ale w połączeniu nawet z minimalną ilością kleju tej samej firmy już nie są takie delikatne, spotkałaś się z rzęskami które pod wpływem dotyku zachowują się dosłownie jakby były z gumy, takie mięciutkie?

widziałam program s.o.s uroda na tvn style i babeczka tam robiła rzęsy, nie podała marki ale były po prostu boskie, idealne, miękkie i za chiny bym nie powiedziała że to są rzęsy robione, nie wiem jak to określić nawet...

Kurcze ja mam klej ten pośredni, 5-7 sekund i męczę się z nim, schnie długo, czy ten 2-3 sekund faktycznie dużo się różni? schnie tyle i jak puścisz rzęsę to nie złapie się drugiej? ja tracę dużo czasu na "pilnowanie rzęs"

marzą mi się klej i rzęsy z nouveau lashes lub extreme lashes ale zwyczajnie nie mam certyfikatu od nich i tym samym nie nabędę tych produktów chyba że może na targach w krakowie Lne mi się uda...
__________________


LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 22:03   #397
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Tak spotkałam się niestety większość firm które takie mięciutkie rzęski oferuje ma taki słaby ich wybór że nie jest człowiek w stanie pracować 100% na takich produktach.

Syntetyczne rzęsy też zależny z czego as zrobione, mogą być nawet miększe od jedwabnych wbrew pozorom, po prostu musisz wypróbować kilka firm, ostatnio coraz więcej zagranicznych wchodzi na polski rynek i na pewno znajdziesz takie które Ci odpowiadają.

Rożnica w schnięciu kleju według mnie jest ogromna, tego wolno schnącego używam jedynie robiąc sobie samej rzęski, to czasami myślę że usnę w trakcie. ten 2-3 jest oke, myślę że by Ci pod pasował, dla mnie już niestety jest za wolny.
Ostatnio kupiłam klej który miał zasychać praktycznie "natychmiastowo!" a schnie tyle co ten 2-3 sekundowy, więc powoli tracę nadzieję, że robią szybciej schnące kleje

Jak chcesz moge Ci podać namairy na osobę która chce cały zestaw z NL sprzedać, lecz ja osobiście Ci nie polecam ich produktów.
Klej schnie super wolno, wcale super nie trzyma, rzęsy strukturowo wcale się nie różnią np. od tych na których ja pracuje, bo miałam okazję pracować także na NL i porównać, jedynie słyszałam że utrwalacz do rzęs mają bardzo dobry.
XT jest także przereklamowaną firmą.

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2010-04-26 o 18:11 Powód: Reklama
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 13:57   #398
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Dziękuję za odpowiedź.
__________________


LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 17:15   #399
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Stronka bardzo fajna ;-) Jedyne co mogę doradzic tak by nieurazic to poprawić galerię zdjęć ;-(
Jak wiadomo duzo klientek zanim zdecyduje się założyć rzęski prosi nas o galerię swoich prac. Po ogladnieciu twojej niezdecydowałabym sie na aplikacje.
Zdaje sobie sprawę że niezawsze uda nam się zrobić ładne zdjęcie, czy np. klientka się spieszy i niezdązymy go cyknąć jeszcze raz.
U mnie wiele zdjęć niekiedy jest do poprawki , bądz np. jedna rzęska sie gdzieś wywinie ;-) . Na twoich zdjęciach przedstawiony efekt po wykonanym zabiegu nie jest ładny. Bardziej zniechęcił mnie niż zachęcił.

Dla przykładu załącze zdjęcia wykonanej przezemnie aplikacji. Proszę o szczerą opinie.

Mam nadzieje że zrozumiesz, jak najbardziej niechcę Cie urazić tylko doradzić. Szczególnie że jesteś z Warszawy a ja z Wrocławia. I nichodzi tutaj o konkurencje.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 13:20   #400
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

moim zdaniem hmm sa kiepskie... posklejane i długość nie jest odpowiednio dobrana..ale to tylko moje zdanie
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:44   #401
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez tiger21 Pokaż wiadomość
Stronka bardzo fajna ;-) Jedyne co mogę doradzic tak by nieurazic to poprawić galerię zdjęć ;-(
Jak wiadomo duzo klientek zanim zdecyduje się założyć rzęski prosi nas o galerię swoich prac. Po ogladnieciu twojej niezdecydowałabym sie na aplikacje.
Zdaje sobie sprawę że niezawsze uda nam się zrobić ładne zdjęcie, czy np. klientka się spieszy i niezdązymy go cyknąć jeszcze raz.
U mnie wiele zdjęć niekiedy jest do poprawki , bądz np. jedna rzęska sie gdzieś wywinie ;-) . Na twoich zdjęciach przedstawiony efekt po wykonanym zabiegu nie jest ładny. Bardziej zniechęcił mnie niż zachęcił.

Dla przykładu załącze zdjęcia wykonanej przezemnie aplikacji. Proszę o szczerą opinie.

Mam nadzieje że zrozumiesz, jak najbardziej niechcę Cie urazić tylko doradzić. Szczególnie że jesteś z Warszawy a ja z Wrocławia. I nichodzi tutaj o konkurencje.

Nie mam 5 lat żeby się obrażać za słowa krytyki, nie powiedziałam wcale że jestem zadowolona z jakości zdjęć, wiadomo klientka może łzawić, zazwyczaj się śpieszy cykam kilka fotek i nara.
95% klientek które nie są z polecenia, zdecydowały się na zabieg u mnie bo obejrzały moje prace, stylistki z przeróżnych firm piszą do mnie czy nie chciałabym się z nimi wymienić usługami, bo widziały moje prace, więc to że Tobie moje zdjęcia się nie podobają nie doprowadza mnie do płaczu hehe
Mi z zdjęć w mojej galerii podoba się jakieś 90% w takim stopniu że postanowiłam je umieścić i tak od patrzenia na zdjęcia swoich prac, już na wszystkim mam wrażenie że jest masakra i efektu nie widać
Ale skoro osobom zainteresowanym się podoba to najważniejsze.

Efekt nie jest ładny? hahaha tu mnie dopiero zdziwiłaś Ty obejrzałaś wszystkie jakieś 50 zdjęć w mojej galerii ?

Niby rzecz gustu, ja tam wykonuje zabieg jak sobie klientka życzy, nie zawsze to czego chce mi się akurat podoba ale to jej sprawa i w mojej galerii można zobaczyć tą różnorodność i o to chodzi a nie wszystkie prace takie same.
na części zdjęć dziewczyny są rozmazane, co oczywiście ma wpływ na wygląd całości, zdaje sobie sprawę.

Nie wiem jaka jest konkurencja w Twoim zdjęcie i jak wyglądają ładne zdjęcia rzęs, w Warszawie się wszystkim moje podobają.


Szczerze to i tak zaraz będzie wyglądać że pisze tak bo nie wiem wkurzyłam się czy coś za Twoją opinię, ale jeśli mogę zapytać ile czasu zajmujesz się rzęsami?
Bo jak dla mnie to właśnie w niektórych miejscach rozmiary są dziwnie dobrane, na wszystkich zdjęciach rzęsy są pozbijane w kupki i wyglada to bardzo sztucznie, bo nie ma w nich "płynności" wiadomo nie każdy ma takie rzęsy żeby efekt był super ale......
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 00:33   #402
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

spojrzałem na zdjęcia, nie mnie oceniać czy są dobrze przyklejone czy nie bo na technice przedłuzania sie nie znam, jedno co mnie uderzyło, zero naturalności w pracach obywdwóch pań, rzęsy prawie do brwi, może klientki tak lubią, ale wyglada to ''tanio'' .
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 06:26   #403
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
spojrzałem na zdjęcia, nie mnie oceniać czy są dobrze przyklejone czy nie bo na technice przedłuzania sie nie znam, jedno co mnie uderzyło, zero naturalności w pracach obywdwóch pań, rzęsy prawie do brwi, może klientki tak lubią, ale wyglada to ''tanio'' .


Jeśli mówisz także o moich pracach to nie wiem wiem jak patrzysz bo mam tam także efekty naturalne, jak nie powiedzieć w przypadku jednej Pani że efekt jest taki iż nie widać prawie że coś zrobiłam, bo sobie taki zażyczyłam....
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 17:10   #404
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
spojrzałem na zdjęcia, nie mnie oceniać czy są dobrze przyklejone czy nie bo na technice przedłuzania sie nie znam, jedno co mnie uderzyło, zero naturalności w pracach obywdwóch pań, rzęsy prawie do brwi, może klientki tak lubią, ale wyglada to ''tanio'' .

No wlasnie... ciekawa sprawe poruszylas - ogolnie. Nie odnosze sie do kolezanek bezposrednio ale ja bardzo cesto ogladam zdjecia prac na ktorych rzesy zachodza na brwi... i sie zastanawiam czy to ejst kwestia ujecia na focie czy te panie tak dlugie rzesy nosza???
Dla mnei tez wyglada to kiepsko :-( nienaturalnie itd. Ja sama nosze dlugie ale zawsze pilnuje by nie daj Boze nie siegaly brwi co zwlaszcza w wewnętrznym kąciku (jesli nie daje sie krótszych niz na reszcie oka) latwo moze sie zdarzyc...

Koleżanki stylistki to jak to jest? Takie ujęcia na fotach czy tak te rzęsy nachodzą na brwi przy otwartym oku? )
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 07:19   #405
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Nie no co Ty, proszę Cie kto by chciał takie długie rzęsy nosić?

Mi się zdarzyła może z raz klientka (znajoma) która uparła się na mega długie rzęsiska, mimo że odradzałam, z efektu była zadowolona i dobrze

Jak robiłam jedną z prac na moja stronę, to wzięłam po 5 mega długich rzęs, jednej Pani założyłam żeby wydłużyć ogólny efekt i było super, nie rzucały się te dłuższe w oczy, ale przy zakładaniu kolorowych rzęs i kryształów SV na rzęsy, w przypadku tej Pani to sądzę że ciężko mówić o naturalnym efekcie, bo taki nie był w najmniejszym stopniu zamierzony

Przy otwartym oku jak zdjęcie robione jest z przodu, a Pani na zdjęciu patrzy do góry, to normalne że tak to wygląda.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 10:29   #406
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Tak właśnie myślałam
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 10:51   #407
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Jak dla mnie to na zdjęciach panie mają rzęsy o 40-50% dłuższe niż swoje, nikt z takim rzęsami się nie rodzi dla mnie technika 1:1 ma stworzyć iluzję pięknych gęstych ale maksymalnie naturalnych rzęs tak żeby nikt się nie poznał że są poprawione. Na zdjęciach widać to na pierwszy rzut oka, z resztą często u kobiet na ulicy też to widać. Ale jak mówią nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba.

ps: zdjęcie nr 53 mnie przeraziło
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 11:05   #408
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Crazy Princess fajna stronka. takie pytanie czym przyklejasz cyrkonie tym samym klejem czy jakims specjalnym bo szczerze mowiac jeszcze nie robilam nikomu cyrkonii na rzesach a w sumie efekt jest super z tego co widze tylko jeszcz eile to sie trzyma?
kanni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 11:18   #409
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to na zdjęciach panie mają rzęsy o 40-50% dłuższe niż swoje, nikt z takim rzęsami się nie rodzi dla mnie technika 1:1 ma stworzyć iluzję pięknych gęstych ale maksymalnie naturalnych rzęs tak żeby nikt się nie poznał że są poprawione. Na zdjęciach widać to na pierwszy rzut oka, z resztą często u kobiet na ulicy też to widać. Ale jak mówią nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba.
Kochana idea jest taka by wlasnie przedluzyc i zagescic. Naturalne to miałyśmy przed wymysleniem sztucznych rzes w ogole. I z moich doświadczeń nikt nie wpada na to ze rzesy sa przedluzone, poki co te zabiego sa malo znane szerszemu gronu kobiet. Poza tym po co zakadac rzezy jesli maja byc tej samej dlugosci co naturalne?

A wracajac do zródel to metode 1:1 i sztuczne rzeski wymyślili Azjaci bo kobiety wschodu prawie w ogole nie maja rzes )
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 11:48   #410
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Mantisa, po części to prawda co napisałaś. Przedłużanie rzęs zrodziło się w Azji, ale głównym celem nie jest wydłużenie rzęs co zmiana kształtu oka. Stąd kocie oko, które podnosi górną powiekę, powiększa oko. W Azji nawet mężczyźni przedłużają sobie rzęsy, u nas ta sztuka naprawdę dopiero raczkuje.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 06:15   #411
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Zgadzam się z Mantisą, gdyby wszystkie Panie chciały cieniutkich króciutkich rzęs które jedynie podkreślą ich naturalny wygląd, to bym miała 3-5 pudełeczek rzęs i tyle, a nie 4 grubości, 4 rodzaje skrętu, i rzęsy w długości od 4mm do 20mm....
Grunt to rozmowa z klientką przed zabiegiem!

Już nie raz spotkałam się z klientkami które stylistka połozyła i zrobiła rzęsy jakie chciała....

KNK Proszę Cie ja potrafię chodzi c z kryształami SV na rzęsach a ludzie myślą że zakładam je na swoje naturalne rzęsy.....
Mam klientkę która od 2 lat nie przyznaje sie swojemu mężowi (!) że ma zrobione rzęsy a ten się nie kapuje i jak ma do mnie jechać na dopełnienie to strasznie wkręca go że jedzie gdzie indziej....
a klientka wcale nie ma krótkich rzęs zakładanych.

Tak Kanni kryształy zakładam na normalny klej, trzymają się póki ktoś nie chce żebym je zdjęła, lub puki rzęska nie wypadnie.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 22:48   #412
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Crazy prines cieszę się bardzo z twojej odpowiedzi. Podoba mi sie fakt iz jest ktos na forum z kim mozna na spokojnie porozmawiac, wymienic poglady czy uzyskać szczera krytykę.

Odnosnie zdjęcia z rzeskami to nie są one posklejane tylko klientka posmarowane ma je utrwalaczem który to właśnie daje efekt mokrych rzes-tak jak niekiedy mają w tv gwiazdy i faktycznie zdjęcie to ukazuje inaczej ;-) Na żywo zaraz jak przeschną układają się reweleacyjnie.
Odnosnie długości to tutaj sa wystopniowane rózne typy długości i 2typy grubości. Klientka ta chciałaby by rzęski niebyły równoprzechodzące gdyz jak twierdzi nasze naturalne też nieprzechodzą równo no i jak dlaniej to był efekt zadowalający.

Rzęskami zajmuje się juz 2 lata i współpracuje obecnie z 3ma firmami, za super specjalistke się nieuważam, raczej staram sie szczerze pomóc i doradzić innym. jak i zarówno staram się czerpac wiedzę od innych. No i wsumie normalne że jak ktoś dodaje na forum zdjęcie czy adres stronki oczekuje opini.
Dlatego wyraziłam swoja.
Cieszę się że posiadasz różnorodna galerie bo najważniejsze to czyms sie wyrózniac.

Co do długości to napewno niesięgaja brwi ;-) hehe Takie ujecie, a długosć cóż każda klientka inna. Jedne chcą mega długie i widoczne inne delikatne. Jednak dodam iz większość klientek płaci za ten zabieg duże pieniądze nie poto by nikt niezauważył tylko poto by móc sie wyróżniać czy pochwalic znajomym ;-)

Pozdrawiam i do usłyszenia ;-)
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 01:00   #413
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Ja nie neguje waszej pracy, skoro wam i waszym klientkom sie podoba to chyba wszystko jest ok, bo obydwie stron są zadowolone

Mam natomiast prawo do swojego zdania i moje gusta estetyczne są inne, mnie się to nie podoba, widać na pierwszy rzut oka sztuczne włoski, do rzęs podchodzę w podobny sposób jak do sztucznych paznokci, perfekcyjnie zrobione krótkie i naturalne, długie i nadmiernie zdobione zamiast być ładne są śmieszne.

Cytat:
Napisane przez tiger21 Pokaż wiadomość
Jednak dodam iz większość klientek płaci za ten zabieg duże pieniądze nie poto by nikt niezauważył tylko poto by móc sie wyróżniać czy pochwalic znajomym ;-)
To takie polskie podejście, musi być widać, trzeba się pochwalić - żałosne
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 01:04   #414
LoudCalm
Raczkowanie
 
Avatar LoudCalm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to na zdjęciach panie mają rzęsy o 40-50% dłuższe niż swoje, nikt z takim rzęsami się nie rodzi dla mnie technika 1:1 ma stworzyć iluzję pięknych gęstych ale maksymalnie naturalnych rzęs tak żeby nikt się nie poznał że są poprawione. Na zdjęciach widać to na pierwszy rzut oka, z resztą często u kobiet na ulicy też to widać. Ale jak mówią nie to ładne co ładne tylko co się komu podoba.

ps: zdjęcie nr 53 mnie przeraziło
KNK
Jakbyś zobaczyła moje rzęsy przed przedłużeniem to z pewnością zmieniłabyś zdanie. Gdyby tak było wystarczyłby tusz, nie każdy ma piękne którym wystarczy lekkie zagęszczenie z przedłużeniem. Niestety.

Aczkolwiek zgadzam się z Tobą co do naturalności, paznokcie krótkie, zadbane i żelowe mogą wyglądac pięknie. U mnie jednak z rzęsami nie dało się uzyskać mega naturalnego efektu bo swoich rzęs mam marnie na powiece, czekam na przeszczep albo jakiś środek "cud".

Prace CreazyPrincess są piękne, opis przebiegu zabiegu, przeciwwskazania i w ogóle, gdybyś była z Krakowa na pewno byłabyś moją stylistką rzęs. 100% profesjonalizm. Nie wiem co oceniały dziewczęta powyżej krytykując zdjęcia, technikę dziewczyna ma za***istą a o gustach nie ma co rozmawiać, zabrzmiało to jak by była partaczem. Tez by mi było przykro. Są laski które lubią rzęsy 2 cm w kolorze różowym a są takie którym naturalny wygląd rzęs jest potrzebny do normalnego wyglądu a nie patrzenia w lustro co rano i wpatrywania się w łyse powieki ze łzami w oczach...

"Jednak dodam iz większość klientek płaci za ten zabieg duże pieniądze nie poto by nikt niezauważył tylko poto by móc sie wyróżniać czy pochwalic znajomym ;-)"

Trochę pojechałaś... bez urazy
__________________



Edytowane przez LoudCalm
Czas edycji: 2010-04-23 o 01:14
LoudCalm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 01:10   #415
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez LoudCalm Pokaż wiadomość
Jakbyś zobaczyła moje rzęsy przed przedłużeniem to z pewnością zmieniłabyś zdanie. Gdyby tak było wystarczyłby tusz, nie każdy ma piękne którym wystarczy lekkie zagęszczenie z przedłużeniem. Niestety.
Prace CreazyPrincess są piękne, opis przebiegu zabiegu, przeciwwskazania i w ogóle, gdybyś była z Krakowa na pewno byłabyś moją stylistką rzęs. 100% profesjonalizm. Nie wiem co oceniały dziewczęta powyżej krytykując zdjęcia, technikę dziewczyna ma za***istą a o gustach nie ma co rozmawiać, zabrzmiało to jak by była partaczem. Tez by mi było przykro. Są laski które lubią rzęsy 2,5cm w kolorze różowym a są takie którym naturalny wygląd rzęs jest potrzebny do normalnego wyglądu a nie patrzenia w lustro co rano i wpatrywania się w łyse powieki ze łzami w oczach...
jeżeli dla Ciebie taki efekt jest naturalny to zakładaj noś i bądź szczęśliwa
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 10:55   #416
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez LoudCalm Pokaż wiadomość
KNK
Jakbyś zobaczyła moje rzęsy przed przedłużeniem to z pewnością zmieniłabyś zdanie. Gdyby tak było wystarczyłby tusz, nie każdy ma piękne którym wystarczy lekkie zagęszczenie z przedłużeniem. Niestety.

Aczkolwiek zgadzam się z Tobą co do naturalności, paznokcie krótkie, zadbane i żelowe mogą wyglądac pięknie. U mnie jednak z rzęsami nie dało się uzyskać mega naturalnego efektu bo swoich rzęs mam marnie na powiece, czekam na przeszczep albo jakiś środek "cud".

Prace CreazyPrincess są piękne, opis przebiegu zabiegu, przeciwwskazania i w ogóle, gdybyś była z Krakowa na pewno byłabyś moją stylistką rzęs. 100% profesjonalizm. Nie wiem co oceniały dziewczęta powyżej krytykując zdjęcia, technikę dziewczyna ma za***istą a o gustach nie ma co rozmawiać, zabrzmiało to jak by była partaczem. Tez by mi było przykro. Są laski które lubią rzęsy 2 cm w kolorze różowym a są takie którym naturalny wygląd rzęs jest potrzebny do normalnego wyglądu a nie patrzenia w lustro co rano i wpatrywania się w łyse powieki ze łzami w oczach...

"Jednak dodam iz większość klientek płaci za ten zabieg duże pieniądze nie poto by nikt niezauważył tylko poto by móc sie wyróżniać czy pochwalic znajomym ;-)"

Trochę pojechałaś... bez urazy


Dziękuje, po to założyłam tą stronę żeby każdy miał łatwy dostęp do informacji, by móc stwierdzić czy zdecyduje się na zabieg, lub dlaczego był nie zadowolony z efektu.

Jeśli masz takie słabiutkie rzęski jak mówisz spróbuj nowego magicznego środka: Revitalash

Kupiłam to mojej mamie, bo przedłużanie rzęs jest dla niej dość stresujące, niestety używa dopiero jakieś 2 tygodnie, a na efekty trzeba czekać dłużej, więc nie powiem czy działa. Do zakupu przekonało mnie to że środek został stworzony z myślą o Paniach po chemioterapii, więc z zaburzoną gospodarką wzrostu owłosienia.
Myślę że jeśli ktoś chce aż tak naturalnego efektu, jak cały czas pisze KNK to jest to.
Efekty pokazane po stosowaniu preparatu jakie można zobaczyć na stronie tej firmy, są rzeczywiście niezłe, ja osobiście bym polecała to osobom z przedłuzonymi rzesami, bo jakby więcej ich rosło można ładniej przedłużyć, ale jeśli ktoś chce 100% natury niech sobie po prostu poużywa.


Bez urazy KNK ale jeśli jesteś taką zwolenniczką natury w każdej formie, to farbowanie włosów, malowanie się, depilowanie nóg (bo przeciesz bez włosów nogi albo pachy nie wyglądaja naturalnie) na pewno jest Ci obce.

Nie podoba Ci się to co robimy czy efekty jakie osiągamy to może przestać się wypowiadać, bo to są jałowe dyskusje, jakby rozmawiać czy kolor różowy jest ładny, Tobie się podoba mi nie i rozmawiać o tym nie będziemy, bo każdy ma swoje zdanie i nie jesteśmy tu po to żeby się do czegoś przekonywać.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:26   #417
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

KNK to co najwyżej zwolennikiem może byc tak więc depilacja nóg pewnie jest mu obca.... Przepraszam KNK za ujawnienie Cię ale nei mogłam się powstrzymać
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 10:24   #418
Crazy Princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

nie musisz przepraszać, gdyby to była tajemnica, pewnie by nie używał męskiej formy w swoich wypowiedziach.... choć ja tam nie wnikam w tak prywatne sprawy innych ludzi.
Crazy Princess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 12:03   #419
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

[QUOTE=Crazy Princess;18773920]


Efekty pokazane po stosowaniu preparatu jakie można zobaczyć na stronie tej firmy, są rzeczywiście niezłe, ja osobiście bym polecała to osobom z przedłuzonymi rzesami, bo jakby więcej ich rosło można ładniej przedłużyć, ale jeśli ktoś chce 100% natury niech sobie po prostu poużywa.

Princess myslisz ze mozna tego Revitalash uzywac na sztuczne rzeski? mam ochote sprobwac
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 12:28   #420
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Nieudane przedłużanie rzęs - Warszawa

Cytat:
Napisane przez Crazy Princess Pokaż wiadomość
.
Bez urazy KNK ale jeśli jesteś taką zwolenniczką natury w każdej formie, to farbowanie włosów, malowanie się, depilowanie nóg (bo przeciesz bez włosów nogi albo pachy nie wyglądaja naturalnie) na pewno jest Ci obce.

Nie podoba Ci się to co robimy czy efekty jakie osiągamy to może przestać się wypowiadać, bo to są jałowe dyskusje, jakby rozmawiać czy kolor różowy jest ładny, Tobie się podoba mi nie i rozmawiać o tym nie będziemy, bo każdy ma swoje zdanie i nie jesteśmy tu po to żeby się do czegoś przekonywać.
Nie myl dbania o siebie z tworzeniem nie naturalnego tandetnego efektu bo takie porównania pokazują tylko że żadne inne logiczne argumenty nie wpadają tobie do głowy.

Forum jest od tego żeby się wypowiadać, tobie się podoba taki efekt i jako osoba która wykonuje taką usługę będziesz do tego przekonywała klientki, ja natomiast uważam taki efekt za śmieszny i może po przeczytaniu mojego postu ktoś się zastanowi i nie da sobie takiego ''cuda '' na rzęsy zainstalować.

Czy opłaciłaś reklamę na forum ??? to dlaczego podajesz link do swojej strony www ? reklama jest płatna na tym forum, jako tak rezolutna osoba powinnaś o tym wiedzieć więc usuń link, bo jeżeli sama tego nie zrobisz to myślę że moderator to uczyni.

Kwestia mojej płci nie ma tu zupełnie nic do rzeczy, ale skoro widziałaś jakiej formy używam to odpowiadaj używając właściwej

Miłego dnia
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-04-26 o 12:29
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.