Przedłużanie rzęs - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-06, 14:48   #1681
Artusia
Raczkowanie
 
Avatar Artusia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Przedłużanie rzęs

Spróbuj skorzystać z hostingu zdjęć https://imageshack.com/
Artusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 09:54   #1682
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej! Czy możecie polecić dobrą kosmetyczkę przedłużającą rzęsy w Piotrkowie Tryb? w ostateczności rozważę Łódź
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 10:03   #1683
Justyn12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Przedłużanie rzęs

a ja kupiłam sobie odzywke do rzes dosc droga okolo 200 zł RevitaLash , naprawde przepieknie rosna rzesy, niesamowicie, tylko akurat u mnie wywoluje zaczerwienienie wokól oczu dlatego uzywam tylko raz wtygodniu teraz, ale rzesy tak pieknie urosły ze kazdy sie dopytuje czy to prawdziwe, Minusy: chemia i jesli przestaniesz stosowac wlosy wroca do stanu sprzed uzywania odzywki
Justyn12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 15:40   #1684
chocolate83
Raczkowanie
 
Avatar chocolate83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 96
Dot.: Przedłużanie rzęs

Można też wgrywać zdjęcia prosto z komputera za pomocą ,,spinacza'' w wiadomości
chocolate83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 15:25   #1685
paolkanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie rzęs

WITAM,

XXX

Paulina.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DG fiolet.jpg (114,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01838.jpg (67,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Patrycja objetosciowka.jpg (156,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01864.jpg (89,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Karo objetosciowka.jpg (153,1 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2014-03-03 o 15:46 Powód: reklama na wizażu jest płatna, to nie tablica ogłoszeń
paolkanh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 09:35   #1686
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Przedłużanie rzęs

Tak oglądam te zdjęcia i zastanawiam się - czy zawsze przedłuża się tylko górne rzęsy? Trochę zabawnie to wygląda
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 16:03   #1687
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Przedłużanie rzęs

kochane prosze o porade , nie wiem czy pisze w dobrym watku jezeli nie prosze mnie przekerowac ,nie wiem co mam zrobic otóż moje dzisiejsza wizyta w salonie skończyła sie "zadymą" kosmetyczka przy przedłuzaniu rzęs wycieła mi dolne rzesy na ok 1cm! oczywscie pieniadze oddała ale to nie zwróci moich nturalnych dolnych rzęs ;( mam dosc !
w dodatku rzesy wygladaja jakby mnie piorun trzasnął ! efekt pająka? czy powinnam udac się jutro i ssciagnac to badziewie? bo zaczynam miec juz wątpliwosci że nie dosc ze wycieła mi rzesy to czy nic sie niestanie moim górnym rzęsą i czy mi czasem nie odpadną ;( mam juz cykora pomózcie

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2015-10-14 o 15:17
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 21:14   #1688
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Przedłużanie rzęs

No nieźle, współczuję. Górne też wyglądają nienajlepiej.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 12:26   #1689
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Przedłużanie rzęs

szkoda gadac ;( taki ma ruch ze dzis salon był zamkniety gdy udałam sie do ściagniecia ;( zadzwoniłam ze chcę ściagnąc rzesy co usłyszałam?
że ona mnie ostrzega ze jak sciagnie to bedą zniszczone! po 1 dniu usmiałam sie , pooprosiłam o wystawienie rachunku po czym powiedziała że nie wystawi bo oddała mi pieniadze fakt! niepomyslałam powiedziałam że zapłace raz jeszcze i wtedy ma mi wystawic, ona ze nie przymie pieniedzy no tak spierdzieliła mi rzesy a teraz umwa sie od odpowiedzialnosci! nie dosyc ze założyła Je żle!!! to w dodatku z jednego powyrywała rzesy dolne a zdrugiego odcieła ;( rzesy były tak koszmarnie długie,ciezkie i polatane że musiałam dziś iśc do innego salonu by mi je ściagnieto , po nocy kilka odgieło mi się tak ze wchodziły do srodka a o załoze niu okularów nie było mowy! ponizej foto po sciagnieciu w PROFESJONALNYM salonie u doświadczonej kosmetyczki ,dziekowac moge tylko ze moje górne rzesy SĄ! troche rzadsze ale są! i tak chybą zniesmaczona przygodą u kosmetyczki nie odważe sie na ponowne przedłużenie! wolę chyba zainwestowac w olejki! jakie polecacie? ponizej jeszcze foto umalowanych naturalnych moich rzes, moze nie ma sensu bym je przedłuzała skoro nie sa najgorsze. co sadzicie?

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2015-10-14 o 15:17
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 07:34   #1690
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Uważam że powinnaś tę panią zgłosić gdzie trzeba, napisać wszędzie na forach publicznych nazwę salonu i dane kosmetyczki.
To co ona Ci zrobiła nazywa się oszpecenie. W tym przypadku powinna naprawić szkodę, a naprawienie szkody to przywrócenie do stanu sprzed zabiegu. Może to zrobić wypłacając Ci pieniądze ponad to co zapłaciłaś żebyś mogła przedłużyć sobie teraz dolne rzęsy albo zakupić jakieś Revita żeby jak najszybciej odrosły.
Jako kosmetyczka powinna mieć ubezpieczenie OC na wypadek niestarannego wykonania zabiegu lub zrobienia krzywdy klientce.
Nie pozostawiać tak sprawy. Z takimi pseudostylistkami trzeba walczyć bo robią ludziom krzywdę!!!
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 08:35   #1691
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
Uważam że powinnaś tę panią zgłosić gdzie trzeba, napisać wszędzie na forach publicznych nazwę salonu i dane kosmetyczki.
To co ona Ci zrobiła nazywa się oszpecenie. W tym przypadku powinna naprawić szkodę, a naprawienie szkody to przywrócenie do stanu sprzed zabiegu. Może to zrobić wypłacając Ci pieniądze ponad to co zapłaciłaś żebyś mogła przedłużyć sobie teraz dolne rzęsy albo zakupić jakieś Revita żeby jak najszybciej odrosły.
Jako kosmetyczka powinna mieć ubezpieczenie OC na wypadek niestarannego wykonania zabiegu lub zrobienia krzywdy klientce.
Nie pozostawiać tak sprawy. Z takimi pseudostylistkami trzeba walczyć bo robią ludziom krzywdę!!!
nie wiem na jakoch forach powinnam ja opisac to jej strona na fb
https://www.facebook.com/gabinetdolphina

http://dolphina.jimdo.com/
bardzo młoda osoba bardzo wyszczekana przez telefon, twierdzi ze przecie rzesy mi urosna za 4 tygodnie! wiec nie mam co panikowac zaczynam sie denerwowa bo nie mam ochoty puscic jej tego płazem
własnie dzwoniła rzeomo :jej pani mecenas" ze ja ja strasze i to one podaja mnie do sadu hehahahha dobre co nie? pomózcie czy warto walczyc z idiotka ?

Edytowane przez 201709081028
Czas edycji: 2014-03-06 o 08:43
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 05:59   #1692
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Pozwać Cię nie mają za co. Chyba że jawnie jej groziłaś i mogła to nagrać.
Ją natomiast możesz po pierwsze zgłosić na policję za to że dopuściła podczas zabiegu do uszczerbku na Twojej urodzie, po drugie do urzędu skarbowego bo nie wydała Ci rachunku, po trzecie sądząc po ogólnej sytuacji też do sanepidu bo podejrzewam że pani nie ma porządnego kursu więc o dezynfekcji raczej też pojęcia nie ma.
Myślę że to akurat dla tej pani wystarczy... Ty będziesz miała spokojne sumienie a pani sucho z tego nie wyjdzie.
Może jestem zbyt ostra, ale uważam że osoba która krzywdzi ludzi nie powinna być bezkarna
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 10:47   #1693
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
Pozwać Cię nie mają za co. Chyba że jawnie jej groziłaś i mogła to nagrać.
Ją natomiast możesz po pierwsze zgłosić na policję za to że dopuściła podczas zabiegu do uszczerbku na Twojej urodzie, po drugie do urzędu skarbowego bo nie wydała Ci rachunku, po trzecie sądząc po ogólnej sytuacji też do sanepidu bo podejrzewam że pani nie ma porządnego kursu więc o dezynfekcji raczej też pojęcia nie ma.
Myślę że to akurat dla tej pani wystarczy... Ty będziesz miała spokojne sumienie a pani sucho z tego nie wyjdzie.
Może jestem zbyt ostra, ale uważam że osoba która krzywdzi ludzi nie powinna być bezkarna
koło sie zamyka policji nic do tego bo to nie uszczerbek na zdrowiu (nie pobicie ),urząd skarbowy odsyła mnie do rzecznika a rzecznik do prokuratury jedyne co załatwiłam to sanepid i kontrola a co do kwalifikacji nie maja prawa tego sprawdzac więc wysłałam pismo do prokuratury o popełnieniu przestepstwa za oszustwo skarbu państwa ,utajenie dowodów za zle wykonana usługe i oszpecenie ponad 7 dni! mija 3 tydz a mi rzesy nie rosną! to jest scigane z urzedu więc jak sie zacznie to nie ujedzie jej płazem! Ja juz nie chce nic od niej ale bedę się starała o odzkodowanie za ten występek dla zasady i ku przestrodze dla innych niekompetentnych
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 19:09   #1694
Nikki025
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 42
Jak dlugo można nosić sztuczne rzęsy?

Hej
ostatnio zastanawiałam się nad przyklejeniem sobie sztucznych rzęs, słyszałam, że po jakimś czasie trzeba je uzupełniać.
I stąd moje pytanie: przez jaki czas można je bezpiecznie doklejać? Trzeba robić jakąś przerwę?

Pozdrawiam
Nikki025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 19:38   #1695
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jak dlugo można nosić sztuczne rzęsy?

Cytat:
Napisane przez Nikki025 Pokaż wiadomość
Hej
ostatnio zastanawiałam się nad przyklejeniem sobie sztucznych rzęs, słyszałam, że po jakimś czasie trzeba je uzupełniać.
I stąd moje pytanie: przez jaki czas można je bezpiecznie doklejać? Trzeba robić jakąś przerwę?

Pozdrawiam
Zapraszam do lektury tego wątku
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 18:45   #1696
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Question Rzęsy 1:1 przedłużanie i zagęszczanie

czesc dziewczyny!
jestem tu nowa i nie bardzo wiem co i jak tutaj nie mogłam znaleźć żadnego wątku o rzęsach 1:1. W razie co przekierujcie mnie Nawet nie wiedziałam, w które forum się wpasować..
Od niedawna robię rzęsy metodą 1:1, zauważyłam, że nie zawsze ale co jakiś czas (powiedzmy co trzecia lub czwarta klientka) występuje u mnie uczulenia, prawdopodbnie na klej. Kicham i mam katar, alergia trwa ok2 dni po czym sama znika. próbowałam już stosować maseczke-nie pomaga, biore cos na alergie i katar ustaje, ale nie moge wiecznie faszerować sie lekami.
Czy któraś z was tak miała? jak sobie radziłyście?
help!
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 08:12   #1697
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Rzęsy 1:1 przedłużanie i zagęszczanie

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!
jestem tu nowa i nie bardzo wiem co i jak tutaj nie mogłam znaleźć żadnego wątku o rzęsach 1:1. W razie co przekierujcie mnie Nawet nie wiedziałam, w które forum się wpasować..
Od niedawna robię rzęsy metodą 1:1, zauważyłam, że nie zawsze ale co jakiś czas (powiedzmy co trzecia lub czwarta klientka) występuje u mnie uczulenia, prawdopodbnie na klej. Kicham i mam katar, alergia trwa ok2 dni po czym sama znika. próbowałam już stosować maseczke-nie pomaga, biore cos na alergie i katar ustaje, ale nie moge wiecznie faszerować sie lekami.
Czy któraś z was tak miała? jak sobie radziłyście?
help!
Połączyłam Twój watek z tym wątkiem zbiorczym, w którym jest wiele różnorodnych informacji w temacie przedłużania rzęs. Może lektura tego wątku pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania albo ktoś przyjdzie Ci tu z pomocą
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 12:48   #1698
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Rzęsy 1:1 przedłużanie i zagęszczanie

dzięki
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 06:07   #1699
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Rzęsy 1:1 przedłużanie i zagęszczanie

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Czy któraś z was tak miała? jak sobie radziłyście?
help!
jaki masz klej? i płatki?
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 11:08   #1700
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Rzęsy 1:1 przedłużanie i zagęszczanie

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
jaki masz klej? i płatki?
klej Adessa, płatki secret lashes
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 18:03   #1701
natalac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam,

Piszę z takim problemem, odbylam szkolenie z metody 1:1 gdzie nie bylo problemow radze sobie z klejeniem rzes, choc wiem ze trzeba cwiczyc i cwiczyc . Natomiast ostatnio odbylam szkolenie 2:1 i 3:1 i pojawil sie problem z nietrafianiem w rzese. Mam wade wzroku -2,75 i -1, dodatkowo od urodzenia zez, obecnie nosze slabsze okulary niz moja wada. Jestem tym faktem przerazona, szkoleniowiec polecil probowac ze specjalnymi szklami powiekszajacymi lub tez zmiane okularow przystosowane do takiej pracy jednak wystepuje tez mozliwosc ze nie bede w stanie przedluzac rzes . Zapisalam sie do okulisty na badania i nie wiem co dalej, prosze o rade tym bardziej ze gdzies przeczytalam ze zez wyklucza prace stylistki rzes, dlaczego?
__________________
"Jeśli kogoś kochasz, puść Go wolno... niech idzie, jeśli wróci jest Twoj, jeśli nie to znaczy, że nie był wart Twojej miłosci..."
natalac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 06:37   #1702
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Przedłużanie rzęs

witaj, planuje zorganizowac serie wykladow w bialymstoku z okulistyki, serdecznie zapraszam, tam okulista odpowiedzialby na kazde Twoje pytanie
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 11:31   #1703
Agniszon
Raczkowanie
 
Avatar Agniszon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 141
Dot.: Przedłużanie rzęs

Nie znam się na klejeniu rzęs, ale biorąc sprawę na zdrowy rozsądek, jeśli nie radzisz sobie z klejeniem dłuższych rzęs to podejrzewam, że to samo dzieje się z krótszymi, jednak efekt nie jest już tak zauważalny w porównaniu z dłuższymi i ogólnie wygląda to ok. Podobnie jest z malowaniem powiek - jasnymi cieniami mogę pomalować się byle jak, bo i tak będzie to jakoś wyglądać, z ciemnymi tak nie mogę robić, bo mogłoby to wyglądać jak dziwna plama, efekt podbitego oka, itp.
Z okulistyki też jestem cienka, ale czy nie powinno być tak, że nosisz okulary dopasowane do swojej wady wzroku ? Na Twoim miejscu poczekałabym na wyniki badań, później konsultowałabym się ze specjalistą w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dostosowanego do problemu i wtedy powtórzyła kurs/ćwiczenia, żeby sprawdzić, czy przyklejanie rzęs wychodzi Ci dobrze. Osobiście uważam, że nie tylko wzrok ma tutaj znaczenie, ale też i pewna ręka, która radzi sobie z precyzyjnymi pracami.
Pozdrawiam i powodzenia.
Agniszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 18:34   #1704
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
koło sie zamyka policji nic do tego bo to nie uszczerbek na zdrowiu (nie pobicie ),urząd skarbowy odsyła mnie do rzecznika a rzecznik do prokuratury jedyne co załatwiłam to sanepid i kontrola a co do kwalifikacji nie maja prawa tego sprawdzac więc wysłałam pismo do prokuratury o popełnieniu przestepstwa za oszustwo skarbu państwa ,utajenie dowodów za zle wykonana usługe i oszpecenie ponad 7 dni! mija 3 tydz a mi rzesy nie rosną! to jest scigane z urzedu więc jak sie zacznie to nie ujedzie jej płazem! Ja juz nie chce nic od niej ale bedę się starała o odzkodowanie za ten występek dla zasady i ku przestrodze dla innych niekompetentnych
Szok. Na stronie fb salonu napisałaś obraźliwy wywód i ogólnie obrobiłaś tyłek tej lasce gdzie się dało, ale z tego co sama napisałaś to ona starała się to jakoś rozwiązać? Oddała Ci kasę, zaproponowała w rekompensacie zabieg na twarz? A Ty publicznie wypisujesz że nie skorzystasz bo Cię kwasem potraktuje?
Sama zajmuję się zakładaniem rzęs. Na zdjęciach rzeczywiście widać, że spartaczyła robotę, nie da się tego ukryć, nie tak to powinno wyglądać (dolne rzęsy to jedno, ale nie stworzyła zupełnie kształtu pasującego do kształtu oka, zostawiła gołe wewnętrzne kąciki zamiast dopracować je delikatniejszymi i krótszymi rzęsami, przykleiła również sztuczne rzęsy do niektórych naturalnych rzęs, które powinny zostać wolne, bo naturalnie układają się inaczej niż cały wachlarz, stąd taki "rozjechany" i niechlujny efekt).
Także słaba robota słabą robotą, ale klasą to Ty nie grzeszysz. Co jeszcze miała ta dziewczyna zrobić? Spieprzyła, chciała to jakoś naprawić, a odnoszę wrażenie że co by nie zrobiła, to byś i tak leciała do tej prokuratury.

A w ogóle, to jestem naprawdę bardzo ciekawa, jak jej się udało te rzęsy wyciąć, bo przecież dolne rzęsy się zakleja i potem się już w nich przecież nic nie robi, jedynie zdejmuje taśmę. Nie rozumiem tego.
__________________


Edytowane przez scandalistka
Czas edycji: 2014-04-17 o 18:40
scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 19:09   #1705
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez scandalistka Pokaż wiadomość
Szok. Na stronie fb salonu napisałaś obraźliwy wywód i ogólnie obrobiłaś tyłek tej lasce gdzie się dało, ale z tego co sama napisałaś to ona starała się to jakoś rozwiązać? Oddała Ci kasę, zaproponowała w rekompensacie zabieg na twarz? A Ty publicznie wypisujesz że nie skorzystasz bo Cię kwasem potraktuje?
Sama zajmuję się zakładaniem rzęs. Na zdjęciach rzeczywiście widać, że spartaczyła robotę, nie da się tego ukryć, nie tak to powinno wyglądać (dolne rzęsy to jedno, ale nie stworzyła zupełnie kształtu pasującego do kształtu oka, zostawiła gołe wewnętrzne kąciki zamiast dopracować je delikatniejszymi i krótszymi rzęsami, przykleiła również sztuczne rzęsy do niektórych naturalnych rzęs, które powinny zostać wolne, bo naturalnie układają się inaczej niż cały wachlarz, stąd taki "rozjechany" i niechlujny efekt).
Także słaba robota słabą robotą, ale klasą to Ty nie grzeszysz. Co jeszcze miała ta dziewczyna zrobić? Spieprzyła, chciała to jakoś naprawić, a odnoszę wrażenie że co by nie zrobiła, to byś i tak leciała do tej prokuratury.

A w ogóle, to jestem naprawdę bardzo ciekawa, jak jej się udało te rzęsy wyciąć, bo przecież dolne rzęsy się zakleja i potem się już w nich przecież nic nie robi, jedynie zdejmuje taśmę. Nie rozumiem tego.
to juz zapytaj jej jak je wycieła!skoro tak cię ugodziła moja opinia plastrów nie ponaklejała i powyrywała górne z dolnymi! dziekuje Ja akurat mam klasę w przeciwieństwie do niej! zamiast zaproponowac mi rekonstrukcje rzes dolnych zaproponowała maseczke na twarz ! co to ma do pienika do rzeczy! cerę mam bez skaz wiec tego nie potrzebowałam, a czego mogłabym się spodziewac po takiej pseudo stylistcce!? która wycieła mi rzesy ?
a obsmarowałam Ją własciwie akurat! i miałam wyrazic prawo swoją opinie na portalu, termin rozprawy mam wyznaczony dziekuję za popieranie fachmanki i gratuluję logicznego mylenia ,proponuję równierz postawic się w mojej sytuacji .... dla mnie ten temat jest zakończony, i dziekuję bogu ze zaczełam kurację regenerum i rzesy zaczeły mi wkońcu rosnąć. pozdrawiam
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 21:57   #1706
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
to juz zapytaj jej jak je wycieła!skoro tak cię ugodziła moja opinia plastrów nie ponaklejała i powyrywała górne z dolnymi! dziekuje Ja akurat mam klasę w przeciwieństwie do niej! zamiast zaproponowac mi rekonstrukcje rzes dolnych zaproponowała maseczke na twarz ! co to ma do pienika do rzeczy! cerę mam bez skaz wiec tego nie potrzebowałam, a czego mogłabym się spodziewac po takiej pseudo stylistcce!? która wycieła mi rzesy ?
a obsmarowałam Ją własciwie akurat! i miałam wyrazic prawo swoją opinie na portalu, termin rozprawy mam wyznaczony dziekuję za popieranie fachmanki i gratuluję logicznego mylenia ,proponuję równierz postawic się w mojej sytuacji .... dla mnie ten temat jest zakończony, i dziekuję bogu ze zaczełam kurację regenerum i rzesy zaczeły mi wkońcu rosnąć. pozdrawiam
I dobrze!! Niech zamkną jej ten salon i odbiorą wszystkie certyfikaty, dodatkowo zabronią "pracy w zawodzie" żeby już nikogo tak nie skrzywdziła! Jak tak można....
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 13:43   #1707
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
to juz zapytaj jej jak je wycieła!skoro tak cię ugodziła moja opinia plastrów nie ponaklejała i powyrywała górne z dolnymi! dziekuje Ja akurat mam klasę w przeciwieństwie do niej! zamiast zaproponowac mi rekonstrukcje rzes dolnych zaproponowała maseczke na twarz ! co to ma do pienika do rzeczy! cerę mam bez skaz wiec tego nie potrzebowałam, a czego mogłabym się spodziewac po takiej pseudo stylistcce!? która wycieła mi rzesy ?
a obsmarowałam Ją własciwie akurat! i miałam wyrazic prawo swoją opinie na portalu, termin rozprawy mam wyznaczony dziekuję za popieranie fachmanki i gratuluję logicznego mylenia ,proponuję równierz postawic się w mojej sytuacji .... dla mnie ten temat jest zakończony, i dziekuję bogu ze zaczełam kurację regenerum i rzesy zaczeły mi wkońcu rosnąć. pozdrawiam
Gdybyś przeczytała ze zrozumieniem to co napisałam, to byś wiedziała, że jestem daleka od popierania jej. Błędów w sztuce się nie popiera, ale trzeba mieć świadomość, że one się zdarzają, w każdym zawodzie.
Nie zaklejając dolnych rzęs popełniła totalnie głupi błąd, ale wydaje mi się że chciała później to jakoś naprawić, proponując Ci w zamian zabieg. Powiedziałaś jej wprost, że w rekompensacie oczekujesz czegoś regenerującego uszkodzone rzęsy?
Wiele też zależy od tego w jakim tonie próbowała rozwiązać tą sytuację, ale jeżeli nie zachowywała się później nagannie, to ja bym jej w prokuraturze nie obsmarowała. Jeżeli ktoś coś spieprzył, ale przeprosił, wyciągnął z tego wnioski i zrobił ze swojej strony coś żeby to naprawić, to moim zdaniem nie zasługuje aż na taką karę.
Tobie współczuję, bo nie wygląda to najlepiej, ale na szczęście konsekwencje jej błędu są tylko chwilowe, nie jest to trwałe uszkodzenie, więc będzie dobrze.
__________________


Edytowane przez scandalistka
Czas edycji: 2014-04-18 o 13:44
scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 14:34   #1708
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Tak oglądam te zdjęcia i zastanawiam się - czy zawsze przedłuża się tylko górne rzęsy? Trochę zabawnie to wygląda

oczywiscie mozna rowniez przedluzyc rzesy dolne
efekt wyglada tak
__________________
<ciach_reklama>

zapraszam do galerii rzęskowej
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 14:41   #1709
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaP Pokaż wiadomość
oczywiscie mozna rowniez przedluzyc rzesy dolne
efekt wyglada tak
Witam Agnieszko śliczne
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 20:12   #1710
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Przedłużanie rzęs

AgnieszkaP pięknie to wygląda o wieeeeele lepiej niż tylko górne
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.