Sklep iHerb.com (USA) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-07, 18:05   #61
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
agool, ja na 30-40$ zwykle robię. Przy większych zamówieniach to loteria. Pochwal się co kupiłaś?
No właśnie dlatego też się bałam.
Zamówiłam:
1.Giovanni, D:tox System, Purifying Body Bar, Step 1,
2. Giovanni, D:tox System, Purifying Exfoliant Body Scrub, Step 2,
3 Giovanni, D:tox System Purifying Facial Cleanser, Step 1
4 Aubrey Organics, Travel Set, Oily Skin - 5, 4 Pieces5 Twinlab, DMAE H3,
6 Avalon Organics, Vitamin C Vitality Facial Serum,
7 Reviva Labs, Elastin & Collagen Skin Toner,
8 Reviva Labs, Glycolic Acid Facial Cleanser,
9 Derma E, Glycolic Facial Cleanser,
10 Nubian Heritage, African Black Soap,
11 Giovanni, D:tox System, Purifying Facial Mask,

Jak dojdzie wstawię fotki dla lepszego kusicielstwa
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 19:05   #62
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

agool piękne zakupy
Mam black soap - jest super, a jak pachnie
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 19:43   #63
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego też się bałam.
Zamówiłam:
1.Giovanni, D:tox System, Purifying Body Bar, Step 1,
2. Giovanni, D:tox System, Purifying Exfoliant Body Scrub, Step 2,
3 Giovanni, D:tox System Purifying Facial Cleanser, Step 1
4 Aubrey Organics, Travel Set, Oily Skin - 5, 4 Pieces5 Twinlab, DMAE H3,
6 Avalon Organics, Vitamin C Vitality Facial Serum,
7 Reviva Labs, Elastin & Collagen Skin Toner,
8 Reviva Labs, Glycolic Acid Facial Cleanser,
9 Derma E, Glycolic Facial Cleanser,
10 Nubian Heritage, African Black Soap,
11 Giovanni, D:tox System, Purifying Facial Mask,

Jak dojdzie wstawię fotki dla lepszego kusicielstwa
I jak dojdzie i zaczniesz testować, to napisz koniecznie raporcik z peelingu do ciała Giovanni, bo sie na niego czaje
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 20:22   #64
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

No witam wszystkich na moim zakurzonym watku!
Nie wiedzialam ze mozna az dwie probki wybrac. Ja zwykle dostaje jedna ale zamowienie robie na ok. 28$ kazdorazowo coby dziady z celnego w UK sie nie przyczepili. Co wogole polwcaciw dziewczyny?
Ja osobiscie darze wielka miloscia ta oto glinke
http://www.iherb.com/Auromere-Rejuve...4-g/12742?at=0
Moj najlepszy w zyciu filtr ktoey wchlania sie do matu i nie bieli
http://www.iherb.com/Live-Live-Organ...-oz/20563?at=0
Zamawiac tez bede ponownie ten zel do demakijazu
http://www.iherb.com/NutriBiotic-Ski...-ml/13314?at=0
No i pewnie jeszcze ten krem
http://www.iherb.com/Derma-E-Ginseng...3-g/14981?at=0
Z reszty produktow ktore mam jedynie kolor jednego balsamu do ust nie przypadl mi do gustu. Ale drugi jest juz ok i pewnie rowniez zamowie kiedy sie skonczy. Dziewczyny a wy co polecacie?

Hey ja mam to mydelko Giovanni. Fajne jest tyle ze za malo tam tego pylu wulkanicznego dla jakichkolwiek efektow zluszczajacych. A szkoda bo ludzilam sie na fajny peeling. Dodam tylko ze mydlo jest wielgasne i pieeeeknie pachnie. Ciala nim nie myje, do buzi tez mam co innego (nutriBiotic) wiec zuzywam do rak. Jedyna wada - bardzo rozmaka, nie jest tak zbite jak innne mydla co pewnie jest spowodowane skladnikami. A ten scrub z Giovanni tez chcialam

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Agool zakupy super! Opowiedz potem wrazenia z uzywania. Ja mam juz jedno mydlo z Nubian Herritage i dwa balsamy do ciala (uzywane do rak i twarzy). O ile mydelka jeszcze nie uzywalam to moge powiedziec ze przepieknie pachnie (raw shea butter z mirra i kadzidlem). Balsamy kupilam do rak z chytrosci chyba - pojemnosc dwa razy wieksza i konsystencja masla. Rewelacja choc jesli ktos nie lubi mocnych zapachow to sie nie polubi...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 10:36   #65
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
agool piękne zakupy
Mam black soap - jest super, a jak pachnie
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
I jak dojdzie i zaczniesz testować, to napisz koniecznie raporcik z peelingu do ciała Giovanni, bo sie na niego czaje
Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
No witam wszystkich na moim zakurzonym watku!
Nie wiedzialam ze mozna az dwie probki wybrac. Ja zwykle dostaje jedna ale zamowienie robie na ok. 28$ kazdorazowo coby dziady z celnego w UK sie nie przyczepili. Co wogole polwcaciw dziewczyny?
Ja osobiscie darze wielka miloscia ta oto glinke
http://www.iherb.com/Auromere-Rejuve...4-g/12742?at=0
Moj najlepszy w zyciu filtr ktoey wchlania sie do matu i nie bieli
http://www.iherb.com/Live-Live-Organ...-oz/20563?at=0
Zamawiac tez bede ponownie ten zel do demakijazu
http://www.iherb.com/NutriBiotic-Ski...-ml/13314?at=0
No i pewnie jeszcze ten krem
http://www.iherb.com/Derma-E-Ginseng...3-g/14981?at=0
Z reszty produktow ktore mam jedynie kolor jednego balsamu do ust nie przypadl mi do gustu. Ale drugi jest juz ok i pewnie rowniez zamowie kiedy sie skonczy. Dziewczyny a wy co polecacie?

Hey ja mam to mydelko Giovanni. Fajne jest tyle ze za malo tam tego pylu wulkanicznego dla jakichkolwiek efektow zluszczajacych. A szkoda bo ludzilam sie na fajny peeling. Dodam tylko ze mydlo jest wielgasne i pieeeeknie pachnie. Ciala nim nie myje, do buzi tez mam co innego (nutriBiotic) wiec zuzywam do rak. Jedyna wada - bardzo rozmaka, nie jest tak zbite jak innne mydla co pewnie jest spowodowane skladnikami. A ten scrub z Giovanni tez chcialam

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Agool zakupy super! Opowiedz potem wrazenia z uzywania. Ja mam juz jedno mydlo z Nubian Herritage i dwa balsamy do ciala (uzywane do rak i twarzy). O ile mydelka jeszcze nie uzywalam to moge powiedziec ze przepieknie pachnie (raw shea butter z mirra i kadzidlem). Balsamy kupilam do rak z chytrosci chyba - pojemnosc dwa razy wieksza i konsystencja masla. Rewelacja choc jesli ktos nie lubi mocnych zapachow to sie nie polubi...
Oczywiście wstawię fotki i jak potestuję te cuda to na pewno napiszę co o nich sądzę Nie mogę się doczekać jak małe dziecko

La songerie ciekawy ten żel do demakijażu. Zamówię go następnym razem. Na ten filtr z Live-Live też się czaję tylko zawsze się spóźniam jak się pojawia.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 23:33   #66
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja zbankrutuje w koncu przez Wizaz Tak sobie weszlam "przypadkiem" na ten watek, potem na strone iherb...i skonczylo sie tym:

Bentley Organic, Shampoo, Lavender and Aloe Vera with Jojoba
Desert Essence, Organics Hair Care, Coconut Conditioner
Avalon Organics, Exfoliating Enzyme Scrub, For Sensitive Skin, Lavender
Desert Essence, Organic Jojoba Oil for Hair, Skin and Scalp
Now Foods, Lavender Almond Massage Oil
Pangea Organics, Facial Mask, Japanese Matcha Tea with Acai & Goji Berry

Pojde z torbami
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 08:57   #67
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Biala Czekolada a czym sie kierowalas przy wybieraniu produktow? Slyszalas dobre opinie czy wybieralas przypadkowo? Nie martw sie - wszystkie pojdziemy z torbami...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 09:34   #68
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Biala Czekolada a czym sie kierowalas przy wybieraniu produktow? Slyszalas dobre opinie czy wybieralas przypadkowo? Nie martw sie - wszystkie pojdziemy z torbami...

TZ mnie niedlugo wymieni na tanszy (bo przecie nie lepszy ) model

Jesli chodzi o szmapon Bentley, to moja kolezanka kupila kiedys odzywke tej firmy i byla bardzo zadowolona. Niestey na iherb nie maja zbyt duzego wyboru produktow tej firmy, wiec skusilam sie na ten szampon Odzywka Desert Essence to wybor calkowicie przypadkowy, wpadla mi w oko. Od dawna chcialam kupic olejek jojoba, podobno dobrze dziala na wlosy, wpakowalam go przy okazji do koszyka, zeby nie palcic juz w innym miejscu za przesylke. Uwielbiam lawende, stad zakup olejku do masazu oraz peelingu, bez zadnych specjalnych przeslanek. Maske Pangea dodalam w ostatniej chwili, bardzo dobrze dzialaja na moja skore produkty z biala herbata, wiec postanowilam wyprobowac W ogole zainteresowaly mnie produkty tej firmy, ale sa niestety dosc drogie. Jesli maska sie sprawdzi, moze skusze sie na cos wiecej
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 11:26   #69
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

A ja to debatowalam analizujac sklady ze dwa miesiace chyba zanim cokolwiek zamowilam. Ale musze przyznac - zadowolona jestem bardzo. Jak bedziesz miala okazje to zamow sobie cos z Aubrey Organics - swietna firma, super sklady. Ja mam szampon i czaje sie na krem tyle ze chwilowo mam ze 4 kremy wiec nie bede przesadzac. Ale mojemu tz kupie od nich krem do golenia chyba...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 12:05   #70
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Jak bedziesz miala okazje to zamow sobie cos z Aubrey Organics - swietna firma, super sklady.
Jako fanka ich produktów do włosów musze stwierdzić że te składy AO wcale nie są aż tak rewelacyjne (ale nadaj ładne lub nawet bardzo ładne) jesli są podane w formule INCI, dlatego nie mam zamiaru kupować u nich nic innego poza odżywkami i szamponami, z akcentem na te pierwsze...np. alkohol dent. którego to niektóre osoby nie lubią, jest ukryty pod nazwą "natural grain alcohol", tez do niektórych ekstraktów mam zastrzeżenia
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 12:06   #71
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
A ja to debatowalam analizujac sklady ze dwa miesiace chyba zanim cokolwiek zamowilam. Ale musze przyznac - zadowolona jestem bardzo. Jak bedziesz miala okazje to zamow sobie cos z Aubrey Organics - swietna firma, super sklady. Ja mam szampon i czaje sie na krem tyle ze chwilowo mam ze 4 kremy wiec nie bede przesadzac. Ale mojemu tz kupie od nich krem do golenia chyba...

Ja niestety nie jestem ekspertem w dziedzinie skladow, kompletenie nie moja branza Na pewno bede jeszcze zamawiac, wiec pewnie skusze sie na cos z Aubrey. A jesli chodzi o kremy, to tez mam 6 na stanie i na razie szlaban
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 09:51   #72
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)



---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Ja ostatnio skusiłam się na pastę i gumy z Xylitolem. Bardzo fajne produkty, a do tego bardzo atrakcyjne cenowo. Zamówiłam tez dezodorant Crystal i 2 mydełka.

Przymierzam się też do kubeczka menstruacyjnego:
http://www.iherb.com/Diva-Internatio...Cup/10316?at=0


Ktoś używał?
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 17:35   #73
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Jaglanka - ciekawy ten kubeczek. Nigdy o nim nie slyszalam! Chetnie skorzystam bo nie wiem na ile grozne sa tampony. Rozne rzeczy sie juz slyszalo. A ta pasta z Xylitolem to ta najpopularniejsza ich pasta? Ciekawa jestem bo jestem na kupnie pasty wlasnie. Uzywalam tylko Lavery do tej pory i jakos nie przypasila mi.

Hey co poza denatem maja nuefajnego w skladach? Chcialam mezowi kupic krem do golenia i zel do wlosow od nich, a sobie miniserie z rokitnikiem. Co sadzisz?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 17:50   #74
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Kubeczki są super, naczytałam się tyle pozytywów o nich że na pewno zamówię.
Jeśli chodzi o pasty to zamówiłam te 2 najpopularniejsze. Ta z Xylitolem jest bardzo delikatna w smaku, a ta druga - Nature's Answer jest jeszcze fajniesza - bo mocno miętowa. Polecam jeszcze zdrowe lizaki - są na bazie soków i syropu ryżowego - to naprawdę najlepsze lizaki jakie jadłam:
http://www.iherb.com/Yummy-Earth-Org...ops/21101?at=0

jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 18:27   #75
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hey co poza denatem maja nuefajnego w skladach? Chcialam mezowi kupic krem do golenia i zel do wlosow od nich, a sobie miniserie z rokitnikiem. Co sadzisz?
Poza denatem, to niektóre ekstrakty jak ten z dziurawca, który moze zwiekszać wrażliwość na słońce, i pare innych ziół, których bezpieczeństwo nie jest do końca określone (czytałam o tym na pubmedzie) także ekstrakty z cytrusów. Nie chodzi o to że to sa złe zioła czy olejki, tylko żeby napisać prawde że należy uwazać wtedy na słońce lub jeśli sie ma alergie.
Co do tego żelu to nie kładłabym na włosy czegoś co ma tyle alkoholu.
Ta seria z rokitnikiem wygląda na calkiem fajną tylko że tego rokitnika to tak ok. 1% albo i mniej.
Ogólnie, nie tyle co mam zastrzeżenia do składników tylko do tego, że jak sie spojrzy na prawidłowy zapis składu to tego co jest deklarowane na opakowaniu jest gdzie indziej na liście i/albo jest tego bardzo mało. Wiele kremów to woda, emulgator, alkohol dent. i jakaś pochodna olejów (wszystko to upychają pod nazwą coconut fatty acid cream base) plus ekstrakty - w sumie spoko, dla niektórych cer to może być idealne, ale to nie jest warte tyle ile sobie AO życzy.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-05-10 o 19:02
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 19:29   #76
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Jaglanka a podeslesz jakies info o tych kubeczkach, np. jak sie je zaklada itd...? Pasty tez lubie takie mocno mietowe wiec zamowie jakas.

Hey dobrze ze to piszesz, przyjrze sie zatem blizej skladom AO. W sumie lubie ten krem z rokitnikiem z Sylveco, stad moja milosc do rokitnika. A ty na co sie czaisz?

Zamawialyscie juz cos ze super foods? Ciekawia mnie te nasiona chia...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:18   #77
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hey dobrze ze to piszesz, przyjrze sie zatem blizej skladom AO. W sumie lubie ten krem z rokitnikiem z Sylveco, stad moja milosc do rokitnika. A ty na co sie czaisz?
Zerknęłam na skąłd tego kremu z Sylveco i tez tego rokitnika tam nie ma za wiele choć trudniej powiedzieć ile.
A AO planuje poznać wiecej odżywek, choć cześć z nich już nie wydaje sie taka rewelacyjna, ale te do suchych włosów nadal są interesujące.
Z innych rzeczy na iHerbie to planuje kupić jakieś olejki, i coś z Jasona, te duze szampony wydają sie być fajne, wiec za jakiś czas sie skusze
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 21:43   #78
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Zerknęłam na skąłd tego kremu z Sylveco i tez tego rokitnika tam nie ma za wiele choć trudniej powiedzieć ile.
A AO planuje poznać wiecej odżywek, choć cześć z nich już nie wydaje sie taka rewelacyjna, ale te do suchych włosów nadal są interesujące.
Z innych rzeczy na iHerbie to planuje kupić jakieś olejki, i coś z Jasona, te duze szampony wydają sie być fajne, wiec za jakiś czas sie skusze
Wlasnie mialam pytac o tresviwsza odzywke. Potrzebuje cos co zastapi silikony i wygladzi wlosy. Ta z Mill Creek mi sluzy ale nie solo bo bardzo trudno mi wlosy rozplatac. No i suche wlosy mam z natury. Myslalam nad tymi
http://www.iherb.com/Now-Foods-Natur...-ml/15155?at=0
http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth...0-ml/6403?at=0 kurcze nie wiem czy tej nie kupie, wydaje sie byc mocno odzywcza
http://www.iherb.com/Nature-s-Gate-P...-ml/18843?at=0
http://www.iherb.com/Nature-s-Baby-O...-ml/22560?at=0
http://www.iherb.com/Nature-s-Gate-B...-ml/18757?at=1 na wypadajace wlosy
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 16:04   #79
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

To tak, z punktu widzenia mojej osoby czyli posiadaczki suchego siana:
1. za lekka - glucose/glucose oxidase/lactoperoxidase to konserwant którego zalecane stężenie wynosi 1%, czyli mamy wode swa nawilzacze i dwa emolienty - nie ta kolejność jak dla mnie, szukalabym czegoś z duuużą ilościa emolientów.
2. Tu troche lepiej - po długiej litanii rozpuszczonych w wodzie ekstratów mamy emolienty i antystatyk, dalej nawilzacz i konserwanty - czyli wydaje sie bardziej tresciwa
3. ta wydaje sie być lekka
4. Ta z kolei bardziej treściwa - dużo emolientów, ale jest określona jako leave-in wiec chyba może nie moze byc zbyt treściwa
5. chyba tez dość lekka

Ja wybrałabym tę druga, ale najlepiej poczytaj opinie, bo tak naprawde wszystko zalezy tez od proporcji fazy wodnej i tłuszczowej a tego w składzie nie widać
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 18:58   #80
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Hey a moze ty sama wygrzebalas jakas lepsza niz ta Giovanni?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 19:25   #81
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Hey a moze ty sama wygrzebalas jakas lepsza niz ta Giovanni?
Tak, Aubrey White Camellia Ultra-Smoothing Conditioner - maslano-oleisty tłuscioch, kóry jako jedyny wygładza i nabłyszcza suche "barany" nad czołem, tylko trzeba dobrze spłukiwać bo lubi obciążyć.
Honeysuckle Rose Moisturizing Conditioner oraz Jojoba & Aloe Desert Herb Revitalizing Conditioner wybrałam na przyszłość bo też ładne i treściwe.
Myślałam tez nad tą http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...5-ml/7544?at=0, ale ten denat na drugim miejscu na włosy Nie podoba mi sie to
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 07:07   #82
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Tak, Aubrey White Camellia Ultra-Smoothing Conditioner - maslano-oleisty tłuscioch, kóry jako jedyny wygładza i nabłyszcza suche "barany" nad czołem, tylko trzeba dobrze spłukiwać bo lubi obciążyć.
Honeysuckle Rose Moisturizing Conditioner oraz Jojoba & Aloe Desert Herb Revitalizing Conditioner wybrałam na przyszłość bo też ładne i treściwe.
Myślałam tez nad tą http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...5-ml/7544?at=0, ale ten denat na drugim miejscu na włosy Nie podoba mi sie to
Dziekowac piknie!
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 16:33   #83
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dziewczyny dostałam moją paczkę i jutro wam wszystko sfotografuję i wrzucę na wątek. Niestety czekała mnie nie miła niespodzianka a mianowicie vat (od całości paczki + przesyłka).
To bym jeszcze przeżyła a DHL doliczył sobie 73,80 zł na cytuję" prowizję o skorzystania z zabezpieczenia DHL". Gdybym przed zamawianiem o tym wiedziała (o tej prowizji) to wolałabym zamówić najtańszą przesyłkę z ryzykiem, że może zaginąć.
To tak ku przestrodze
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 17:48   #84
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam moją paczkę i jutro wam wszystko sfotografuję i wrzucę na wątek. Niestety czekała mnie nie miła niespodzianka a mianowicie vat (od całości paczki + przesyłka).
To bym jeszcze przeżyła a DHL doliczył sobie 73,80 zł na cytuję" prowizję o skorzystania z zabezpieczenia DHL". Gdybym przed zamawianiem o tym wiedziała (o tej prowizji) to wolałabym zamówić najtańszą przesyłkę z ryzykiem, że może zaginąć.
To tak ku przestrodze
Policzyli Ci za prowizje wykladowa - czyli za to, ze w Twoim imieniu zaplacili podatek, a Ty dopiero potem dokonalas platnosci. Ja wlasnie dzis dostalam list od DHL, w ktorym jest napisane, ze mam wyslac to upowaznienie, ale nie bede tego robic. Chce zaplacic podatek sama, nie mam zamiaru placic im tyle kasy za to Jutro bede dzownic do tej agencji celnej. Swoja droga wprowadzaja Klientow w blad i moim zdaniem to nadaje sie do UOKiK. W zawiadomieniu nie ma slowa o tym jakie sa inne opcje wyboru, poza przeslaniem upowaznienia. Jest nawet informacja, ze jesli sie tego nie zrobi, paczka zostanie zniszczona lub zwrocna do nadawcy. Dla osoby prywatnej, ktora sie nie orientuja w pzrepisach, jest to mylace. Z tego co wiem mozna podatek zaplacic pozniej, to wydluzy czas, ale wole poczekac niz placic 75 zl. Dla mnie to zwykle oszustwo. Zadna inna firma kurierska nie stosuje takich praktyk, na bank nie skorzystam juz z uslug DHL, zwyczajnie probuja naciagac Klientow. Zgadzam sie na podatek, takie jest prawo, ale na pewno nie moga mnie zmuszac do prowizji wykladowej...
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 19:27   #85
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Agool slyszalam o akcjach z DHLem ale sadzilam, ze to tylko tutaj w UK tak sie dzieje. Niemile zaskoczenie, przyznaje...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 06:58   #86
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Policzyli Ci za prowizje wykladowa - czyli za to, ze w Twoim imieniu zaplacili podatek, a Ty dopiero potem dokonalas platnosci. Ja wlasnie dzis dostalam list od DHL, w ktorym jest napisane, ze mam wyslac to upowaznienie, ale nie bede tego robic. Chce zaplacic podatek sama, nie mam zamiaru placic im tyle kasy za to Jutro bede dzownic do tej agencji celnej. Swoja droga wprowadzaja Klientow w blad i moim zdaniem to nadaje sie do UOKiK. W zawiadomieniu nie ma slowa o tym jakie sa inne opcje wyboru, poza przeslaniem upowaznienia. Jest nawet informacja, ze jesli sie tego nie zrobi, paczka zostanie zniszczona lub zwrocna do nadawcy. Dla osoby prywatnej, ktora sie nie orientuja w pzrepisach, jest to mylace. Z tego co wiem mozna podatek zaplacic pozniej, to wydluzy czas, ale wole poczekac niz placic 75 zl. Dla mnie to zwykle oszustwo. Zadna inna firma kurierska nie stosuje takich praktyk, na bank nie skorzystam juz z uslug DHL, zwyczajnie probuja naciagac Klientow. Zgadzam sie na podatek, takie jest prawo, ale na pewno nie moga mnie zmuszac do prowizji wykladowej...
Niestety o tym nie wiedziałam i jestem wkurzona na maksa. Dla mnie to zwykłe oszustwo.
Gdybyś mogła potem napisać jak się to u ciebie skończyło to będę wdzięczna. Może mi i komuś innemu przyda się na przyszłość.

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Agool slyszalam o akcjach z DHLem ale sadzilam, ze to tylko tutaj w UK tak sie dzieje. Niemile zaskoczenie, przyznaje...
Ja nie wiedziałam ale więcej nie skorzystam z usług DHL.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain

Edytowane przez agool
Czas edycji: 2011-05-13 o 07:06
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 19:22   #87
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Niestety o tym nie wiedziałam i jestem wkurzona na maksa. Dla mnie to zwykłe oszustwo.
Gdybyś mogła potem napisać jak się to u ciebie skończyło to będę wdzięczna. Może mi i komuś innemu przyda się na przyszłość..
Dzwonilam tam dzis i jestem wkurzona. Oczywiscie do osoby, ktora zajmuje sie moja przesylka, sie nie dodzwonilam (probowalam caly dzien!). Na infolinii natomiast dowiedzialam sie, ze nie ma juz upowaznienia do przedstawicielstwa bezposredniego (czyli ze ja zaplace podatek i dostane paczke potem) bo jak mi powiedziano, zrezygnowali z tego, bo paczki zbyt dlugo lezaly w magazynie. Jasne...przeciez lepiej naciagnac Klienta na przynajmniej 75 zl, niz nie.. Wiec pytam, jaka mam inna opcje, bo przeciez DHL nie moze narzucac mi takiego rozwiazania - moge wybrac tranzyt do innej agencji celnej. W poniedzialek bede jeszcze probowac dodzwonic sie do tego Pana, i spytam, czy moga zrobic tranzyt do mojego UC i stamtad osobiscie odbiore paczke. Generalnie uwazam, ze sposob w jaki DHL zalatwia takie sprawy pozostawia wiele do zyczenia. Czytajac dokumenty, ktore przysylaja, masz wrazenie, ze upowaznienie jest konieczne i ze to jedyna opcja. Nie jest slowem wspomniane o innych możliwościach, zwykle zerowanie na niewiedzy Napisze jak sprawa się zakończy.
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 22:08   #88
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dziewczyny, mam pytanie - robiłam zamówienie na iherb i kiedy wpisywałam dane odnośnie karty kredytowej coś mnie zaćmiło (nie wiem jak to się stało, przemęczenie chyba) i zrobiłam głupotę - w miejscu gdzie powinnam wpisać imię i nazwisko właściciela karty wpisałam nazwę banku
Nie odrzuciło mi karty, kasę ściągnęło (sprawdziłam na wyciągu) więc mimo wszystko chyba przeszło?

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-05-13 o 22:15
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 08:19   #89
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Dzwonilam tam dzis i jestem wkurzona. Oczywiscie do osoby, ktora zajmuje sie moja przesylka, sie nie dodzwonilam (probowalam caly dzien!). Na infolinii natomiast dowiedzialam sie, ze nie ma juz upowaznienia do przedstawicielstwa bezposredniego (czyli ze ja zaplace podatek i dostane paczke potem) bo jak mi powiedziano, zrezygnowali z tego, bo paczki zbyt dlugo lezaly w magazynie. Jasne...przeciez lepiej naciagnac Klienta na przynajmniej 75 zl, niz nie.. Wiec pytam, jaka mam inna opcje, bo przeciez DHL nie moze narzucac mi takiego rozwiazania - moge wybrac tranzyt do innej agencji celnej. W poniedzialek bede jeszcze probowac dodzwonic sie do tego Pana, i spytam, czy moga zrobic tranzyt do mojego UC i stamtad osobiscie odbiore paczke. Generalnie uwazam, ze sposob w jaki DHL zalatwia takie sprawy pozostawia wiele do zyczenia. Czytajac dokumenty, ktore przysylaja, masz wrazenie, ze upowaznienie jest konieczne i ze to jedyna opcja. Nie jest slowem wspomniane o innych możliwościach, zwykle zerowanie na niewiedzy Napisze jak sprawa się zakończy.
Ja też myslałam, że to upoważnienie to jest obowiązkowe i wysłałam. Mam nadzieję, że jakoś uda ci się jednak obejść ten DHL. Napisz koniecznie i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie - robiłam zamówienie na iherb i kiedy wpisywałam dane odnośnie karty kredytowej coś mnie zaćmiło (nie wiem jak to się stało, przemęczenie chyba) i zrobiłam głupotę - w miejscu gdzie powinnam wpisać imię i nazwisko właściciela karty wpisałam nazwę banku
Nie odrzuciło mi karty, kasę ściągnęło (sprawdziłam na wyciągu) więc mimo wszystko chyba przeszło?
Ja nigdy nie miałam takiej sytuacji ale skoro ściągnęło kasę to wygląda, że wszystko ok
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 08:53   #90
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miałam takiej sytuacji ale skoro ściągnęło kasę to wygląda, że wszystko ok
W statusie zamówienia jest napisane "Waiting for Approval" ale może dlatego, że jest weekend. Zobaczymy, chociaż jak poczytałam o tym, że paczki często nie dochodzą to zastanawiam się czy nie wolałabym, żeby mi odrzuciło transakcję i oddało kasę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.