Meridia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 20:56   #61
favola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 40
GG do favola
Dot.: Meridia

Drogie wizażanki,czy ktoś wie,jak długo można stosowac Meridię?
favola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 22:52   #62
klaudiabak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Meridia

Meridię można brać do roku (decyduje lekarz). Osobiście kończę 1 opakowanie i z rozmiaru 50 wchodzę w 46 może to nie wiele ale jednakwidoczna różnica. Łatwiej mi jest zrezygnować ze zjedzenia czegoś, albo zjem coś słodkiego i rezygnuję z posilku. Oprócz tego aquaaerobik 2 -3 razy w tygodniu (skóra tak nie wisi)
klaudiabak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 11:09   #63
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Meridia

no ja niestety brałam te tabletki przez pól roku dodatkowo ruch cwiczenia itd i zadnych rezultatów tyllko zmarnowane pieniadze 600zł na nic
no i co pozostaje tylko operacja plastyczna na co mnie nie stac albo kompletne załamanie i zostanie ze swoja wagą, a 1,5 roku temu wazylam 56kg teraz 82 chyba juz nic mi niepomoże nawet jak leżałam w szpitalu nie z powodu otylosci tylko z powodu operacji innego rodzaju przez tydzien czasu niejadłam bo mi niebylo wolno tylko same kroplówki i nieschudłam ani 1 kg!!!
no i co ja mam zrobic? a mam nicale 160 wzrostu czuje sie strasznie...
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 15:41   #64
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Question Dot.: Meridia

witam jestescie bardziej doswiadczone jezeli chodzi o meridie wiec chce zapytac czy moglabym brac ja przykladowo przez 2 tygodnie najmniejsza dawke,tj bodajze 10 tka.chodzi mi o zrzucenie ok 7 kilo tyle ze nie mam raczej nadwagi bynajmniej nie widac z perspektywy ludzi .jestem wysoka dlatego nie widac kilogramow chcialabym zrzucic kilka a jest mi strasznie trudno.przy racjonalnych dietach nici-nic nie ubywa.a na typu kopenhaskiej mdleje wiec pytam czy byloby to bezpieczne.dodam iz kilka miesiecy temu bralam lide. schudlam tam gdzie chcialam ale w czasie wrocily kg.wiem jest o wiele silniejsza i mialam przez to stany depresyjne.na szczescie wyszlam z tego.chcialabym sprobowac meridie ale boje sie.co myslicie
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 11:50   #65
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Meridia

mam już recepte i jutro mam zamiar wykupić meridie. powiedzialam dietetyczce o moich wątpliwościach - stwierdzila ze nic groźnego nie powinno sie dziać, w razie czego poprostu odstwiam tabletki i tyle. muszę się przekonać! nie wierzę że od samych tabletek schudne ( słyszalam opinie o braniu meridi bez diety - dla mnie totalna głupota! ) - od 2 tygodni jestem na diecie 1000 kcal + warzywa i schudłam ok 3 kg!!!! wierze ze mi pomoże ze słodyczami
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 12:00   #66
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Meridia

.

Edytowane przez Athii
Czas edycji: 2007-12-12 o 12:02 Powód: odpowiedz
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 12:02   #67
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez osa19 Pokaż wiadomość
witam jestescie bardziej doswiadczone jezeli chodzi o meridie wiec chce zapytac czy moglabym brac ja przykladowo przez 2 tygodnie najmniejsza dawke,tj bodajze 10 tka.chodzi mi o zrzucenie ok 7 kilo tyle ze nie mam raczej nadwagi bynajmniej nie widac z perspektywy ludzi .jestem wysoka dlatego nie widac kilogramow chcialabym zrzucic kilka a jest mi strasznie trudno.przy racjonalnych dietach nici-nic nie ubywa.a na typu kopenhaskiej mdleje wiec pytam czy byloby to bezpieczne.dodam iz kilka miesiecy temu bralam lide. schudlam tam gdzie chcialam ale w czasie wrocily kg.wiem jest o wiele silniejsza i mialam przez to stany depresyjne.na szczescie wyszlam z tego.chcialabym sprobowac meridie ale boje sie.co myslicie

Ja tez jestem wysoka. mam do zrzucenia ok 10 kg ...poki co poszlo juz ze 4. Stosuje diete i cwicze na silowni...
biore meridie i jest ok...teraz musze leciec jakby co pytaj .
chodzi o to ze kiedy jest sie wysokim i ma sie tluszcz tu i tam wyglada sie malo kobieco...dla mnie za masywnie :/
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 12:16   #68
aganieszkaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 49
Dot.: Meridia

Bralam Meridie jakis rok temu wzielam ok 5 tabletek i przestalam bo zle sie po nichczulam
aganieszkaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 12:58   #69
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Meridia

7 kg wybacz, że tak to skomentuję. Dziewczyny popadacie w jakąś paranoję. Meridia to lek dla osób ze spora nadwagą, których zdrowie jest narazone przez te zbędne kilogramy. Wtedy jest sens brać takie leki bo korzyści są większe niż ewentualne skutki uboczne. Wybacz Oso, ale przy Meridii nie obędzie się bez diety, tak czy inaczej, a po co się faszerować chemią? Więc po prostu zastosuj sobie dietę, dołącz do tego trochę silnej woli a zobaczysz efekty.
Pewnie powiesz teraz, że sama brałam ten lek a teraz się mądrzę. Ale prawda jest taka, że jak nie masz silnej woli to nic nie osiągniesz. Ja narazie odstawiłam Meridię i jadę na samej diecie, trudniej jest napewno bo czuje się głód ale jaka satysfakcja jak na wadze mniej Ale tak dla wyjaśnienia ja miałam do zrzucenia ponad 40 kg a Meridię zapisał mi lekarz. A Tobie także przepisał Meridię lekarz? Jestem więcej niż pewna, że nie lekarz wie co robi, uwierz mi Weź się po prostu za siebie - to moja prosta rada.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 13:52   #70
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Cytat:
Napisane przez Athii Pokaż wiadomość
Ja tez jestem wysoka. mam do zrzucenia ok 10 kg ...poki co poszlo juz ze 4. Stosuje diete i cwicze na silowni...
biore meridie i jest ok...teraz musze leciec jakby co pytaj .
chodzi o to ze kiedy jest sie wysokim i ma sie tluszcz tu i tam wyglada sie malo kobieco...dla mnie za masywnie :/
dzieki wielkie.widze ze masz podobnie.ludzie sie dziwia ale jezeli ktos jest cale zycie bardzo szczuply to kazdy dodatkowy kilogram czuje sie 10 razy bardziej niz osoba ktora ma nadwage cale zycie.ja pamietam na lidzie jadlam tyle o ile bo mi sie wogole nie chcialo( ma30 sybutr-wiem ze duzo) nie cwiczylam bo byly upaly i schudlam do 56\7 i czulam sie w sam raz.ale musialam odstawic chociaz codziennie nie bralam.a ty ILE JUZ BIERZESZ MERIDIE I JAKA DAWKE?10,15? JEZELI WOGOLE SIE ZDECYDUJE TO MUSZE SIE UPEWNIC. DZIEKI!!!

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
7 kg wybacz, że tak to skomentuję. Dziewczyny popadacie w jakąś paranoję. Meridia to lek dla osób ze spora nadwagą, których zdrowie jest narazone przez te zbędne kilogramy. Wtedy jest sens brać takie leki bo korzyści są większe niż ewentualne skutki uboczne. Wybacz Oso, ale przy Meridii nie obędzie się bez diety, tak czy inaczej, a po co się faszerować chemią? Więc po prostu zastosuj sobie dietę, dołącz do tego trochę silnej woli a zobaczysz efekty.
Pewnie powiesz teraz, że sama brałam ten lek a teraz się mądrzę. Ale prawda jest taka, że jak nie masz silnej woli to nic nie osiągniesz. Ja narazie odstawiłam Meridię i jadę na samej diecie, trudniej jest napewno bo czuje się głód ale jaka satysfakcja jak na wadze mniej Ale tak dla wyjaśnienia ja miałam do zrzucenia ponad 40 kg a Meridię zapisał mi lekarz. A Tobie także przepisał Meridię lekarz? Jestem więcej niż pewna, że nie lekarz wie co robi, uwierz mi Weź się po prostu za siebie - to moja prosta rada.
hmm dzieki za odp ale wybacz mi takie dietki nie pomagaja chociaz odzywiam sie zdrowo i nie jem po 17 a dzieki cwiczeniom nabieram tylko wiecej masy miesniowej.wiec dzieki.sa osoby ktorym bardzo ciezko jest zrzucic kazdy kilogram.zainteresowalam sie meridia bo ma skladnik lidy ale o wiele mniej wiec tak sobie pytam co nie znaczy ze juz go kupuje.chodzi o to ze o wiele lawiej przebrnac rezim nie czujac glodu i nie mdlejac co u mnie czeste przy diecie.takze tu nie chodzi o moja silna wole bo ja mam.

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-12-12 o 21:10 Powód: Post pod postem - proszę używać "edycji" oraz opcji multicytowania.
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 06:19   #71
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez osa19 Pokaż wiadomość
hmm dzieki za odp ale wybacz mi takie dietki nie pomagaja chociaz odzywiam sie zdrowo i nie jem po 17 a dzieki cwiczeniom nabieram tylko wiecej masy miesniowej.wiec dzieki.sa osoby ktorym bardzo ciezko jest zrzucic kazdy kilogram.zainteresowalam sie meridia bo ma skladnik lidy ale o wiele mniej wiec tak sobie pytam co nie znaczy ze juz go kupuje.chodzi o to ze o wiele lawiej przebrnac rezim nie czujac glodu i nie mdlejac co u mnie czeste przy diecie.takze tu nie chodzi o moja silna wole bo ja mam.
Wydaje mi się, że skoro mdlejesz to po prostu z powodu braku składników odżywczych w Twoim organizmie podczas diety a nie z głodu. Uczucie głodu to tylko dyskomfort (sygnał) dla naszego umysłu, a brak składników odżywczych (w tym kalorii potrzebnych do funkcjonowania organizmu) to inna sprawa. W takim razie moim zdaniem Meridia nic Ci nie da, gdyż bez diety nie schudniesz na niej skoro Twój oranizm nie toleruje diet. To lek, który "oszukuje" nasz mózg wmawiając mu, że nie jesteś głodna a w tym czasie zadaniem osoby, która bierze tem lek jest po prostu ograniczyć jedzenie. A skoro je ograniczysz to będzie to już dieta przy której Twój organizm mdleje.

Wiem, że nie wszystko co tu napisałam jest wygodne i miłe ale naprawdę moim zamiarem nie jest sprawić Ci przykrości a jedynie uświadomić pewne kwestie, bo Meridia nie jest tanim lekiem i nie specjalnie zdrowym A może wybrałabyś się do dietetyczki i opowiedziała jej o swoich omdleniach podczas diet. Lekarz z pewnością zrobi badania i ułoży tak Twoje menu abyś dostarczała swojemu organizmowi takich składników aby nie odczuł diety pod względem jakościowym, więc i może omdlenia nie będą Cię dopadały.

I jeszcze na koniec mojego wywodu Meridia jest świetnym lekiem bo pozwala nie myśleć o głodzie (choć są osoby, na które niestety nie działa) ale bez diety NIC nie osiągniemy

Osko, nie gniewaj się na mnie za tą i poprzednią wypowiedź, ale ja znam ten lek i po prostu napisałam obiektywnie co o nim sądzę.

Pozdrawiam Ciebie i pozostałe wizażanki walczące z kilogramami
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 14:05   #72
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez osa19 Pokaż wiadomość
dzieki wielkie.widze ze masz podobnie.ludzie sie dziwia ale jezeli ktos jest cale zycie bardzo szczuply to kazdy dodatkowy kilogram czuje sie 10 razy bardziej niz osoba ktora ma nadwage cale zycie.ja pamietam na lidzie jadlam tyle o ile bo mi sie wogole nie chcialo( ma30 sybutr-wiem ze duzo) nie cwiczylam bo byly upaly i schudlam do 56\7 i czulam sie w sam raz.ale musialam odstawic chociaz codziennie nie bralam.a ty ILE JUZ BIERZESZ MERIDIE I JAKA DAWKE?10,15? JEZELI WOGOLE SIE ZDECYDUJE TO MUSZE SIE UPEWNIC. DZIEKI!!!


.
Jezeli przybywa Ci masy miesniowej to nie znaczy ze nie chudniesz ...nie wchodz na wage tylko mierz sie centymetrem ...i nie przesadzaj z tymi cwiczeniami ...


Ja biore Meridie10, jest ok. Nie katuj sie od razu 15...10tka spokojnie wystarczy zeby przychamowac apetyt...ale nie jestem pewna czy faktycznie przyspiesza metabolizm...hmm....
Sama Meridia raczej nikt nic nie zdzala...A juz na pewno osoby ,ktore nie maja duzej nadwagi. To juz 'inne' chudniecie niz u osoby ktora ma kilkadziesiat zbednych kilogramow i rewelacji w typie 'w miesiac 15kg' lepiej nie brac do siebie...Owszem piersze 20kg szybko u takich osob schodzi ale poczytaj co jest potem....tempo sie zwalnia i potrzeba co raz wiecej zaangazowania.


Ja poki co nie narzekam na skutki uboczne.
Kilogramow troche mi ubylo po tych 2 tyg (no prawie)...zobaczymy jak bedzie po 3. Na razie sie nie wypowiadam . No i nie bede polecac tego leku jakby to byly witaminy...Biore je i to moja decyzja ale nikogo nie bede namawiac...Nawet moja przyjaciolka jeszcze nie wie...Jak sie spyta to powiem , poki co zachowuje to dla siebie ; ).
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 14:25   #73
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Meridia

ja wczoraj byłam na kontroli - mam 3 kg mniej po 2 tygodniach diety i recepte na meridie w kieszeni. jeszcze się zastanawiam ale moje ciagoty do słodyczy to nic dobrego
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:57   #74
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
hej wiem jak dziala sybutramina wiec nie musisz mi tlumaczyc.ale widze ze nie zabardzo rozumiesz .dieta przy tym leku jest chyba oczywista bo skoro nie chce sie jesc...wlasnie u mnie bylo tak ze malutko jadlam i nie tracilam sily przy tym dlatego schudlam.dzieki

Cytat:
Napisane przez Athii Pokaż wiadomość
Jezeli przybywa Ci masy miesniowej to nie znaczy ze nie chudniesz ...nie wchodz na wage tylko mierz sie centymetrem ...i nie przesadzaj z tymi cwiczeniami ...


Ja biore Meridie10, jest ok. Nie katuj sie od razu 15...10tka spokojnie wystarczy zeby przychamowac apetyt...ale nie jestem pewna czy faktycznie przyspiesza metabolizm...hmm....
Sama Meridia raczej nikt nic nie zdzala...A juz na pewno osoby ,ktore nie maja duzej nadwagi. To juz 'inne' chudniecie niz u osoby ktora ma kilkadziesiat zbednych kilogramow i rewelacji w typie 'w miesiac 15kg' lepiej nie brac do siebie...Owszem piersze 20kg szybko u takich osob schodzi ale poczytaj co jest potem....tempo sie zwalnia i potrzeba co raz wiecej zaangazowania.


Ja poki co nie narzekam na skutki uboczne.
Kilogramow troche mi ubylo po tych 2 tyg (no prawie)...zobaczymy jak bedzie po 3. Na razie sie nie wypowiadam . No i nie bede polecac tego leku jakby to byly witaminy...Biore je i to moja decyzja ale nikogo nie bede namawiac...Nawet moja przyjaciolka jeszcze nie wie...Jak sie spyta to powiem , poki co zachowuje to dla siebie ; ).
hej dzieki z tymi cwiczeniami to spoko.nie katuje sie.co najwyzej bieznia bo dopiero jak chudne widac mi miesnie brzucha.tak wiec stwierdzilam ze to bez sensu.z ta meridia sama nie wiem bo boje sie ze znow mnie jakas depresja zlapie.to bylo straszne.na razie schudlam jakies 2 kilo trzymam sie na diecie bialkowej.pozdrawiam

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-12-14 o 22:30 Powód: Post pod postem - połączone - proszę używać "edycji" oraz "wielo-cytatu".
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 22:39   #75
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Meridia

hmm...jezeli mialas depresje to nie radze...
ja na poczatku czulam sie bardzo rozdrazniona...niby nie mialam powodu a jednak...teraz juz tego nie odczuwam ale kazdy inaczej to przechodzi...

poczekaj jeszcze troche, skoncz ta diete .

kurde...ze teraz czlowiek sie obudzil i zaczyna sie odchudzac na swieta :/.
tez to masz ? ;[
ja w wakacje zaczelam chodzic na silownie i przerwalam...zlauje :/ mialabym za soba 3 miesiace cwiczen...
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 13:48   #76
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Athii Pokaż wiadomość
hmm...jezeli mialas depresje to nie radze...
ja na poczatku czulam sie bardzo rozdrazniona...niby nie mialam powodu a jednak...teraz juz tego nie odczuwam ale kazdy inaczej to przechodzi...

poczekaj jeszcze troche, skoncz ta diete .

kurde...ze teraz czlowiek sie obudzil i zaczyna sie odchudzac na swieta :/.
tez to masz ? ;[
ja w wakacje zaczelam chodzic na silownie i przerwalam...zlauje :/ mialabym za soba 3 miesiace cwiczen...
eh z ta deprecha to mowie tobie bez kitu.rozdraznienie zamienilo sie w mega rozdraznienie a potem w bezsens wszystkiego.sama sie kiedys dziwilam poki samej mnie to nie dotyczylo.nie da sie tego nawet opisac.co do wakacji..=(nawet nic nie mow wtedy bylam w formie ale jakos sie zaniedbalam i teraz pokutuje.chyba do konca zycia trzeba sie serio pilnowac niestety.no wlasnie a do sylwestra chce byc eska nie wiem jak tego dokonam hehehno a w swieta babcia sie obrazi ze nie sproboje wszystkiego co na stole
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 15:48   #77
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez osa19 Pokaż wiadomość
eh z ta deprecha to mowie tobie bez kitu.rozdraznienie zamienilo sie w mega rozdraznienie a potem w bezsens wszystkiego.sama sie kiedys dziwilam poki samej mnie to nie dotyczylo.nie da sie tego nawet opisac.co do wakacji..=(nawet nic nie mow wtedy bylam w formie ale jakos sie zaniedbalam i teraz pokutuje.chyba do konca zycia trzeba sie serio pilnowac niestety.no wlasnie a do sylwestra chce byc eska nie wiem jak tego dokonam hehehno a w swieta babcia sie obrazi ze nie sproboje wszystkiego co na stole

ha!
wlasnie, powiedz mi jak wszystkiego sprobowac i nie przytyc ? XD
mam wizje ,ze bede jesc mikroskopijne ilosci ,dlugo grysc, zuc :P:P....ahaha....i tylko z rana :/...

Mam opcje,ze ze znajomymi bede na lyzwy chodzic...dosyc blisko mam lodowisko...hmm...moze karnet wykupie na 3tyg w silowni. nie wiem czy sie da...teraz siedze w uk .
wlasnie w wakacje przez wyjzd przerwalam cwiczenia...nie mam zamiaru znowu wybic sie z rytmu



jak sobie pomysle ,ze moja madre wyda kase na to cale jedzenie (chociaz tez powiedziala ,ze nie bedzie robic gory jedzenia i wie ze jestem na diecie) to jednak glupio...nie ruszyc...
nie chce wpasc w jakas psychoze :/....i sie stresowac cale swieta...
poza tym jak sie przyjezdza z uk do polski pare razy w roku to tez jest inaczej...


co do depresji..hmm...ja bylam blisko mniej wiecej w marcu tego roku...ciezkie chwile...moglam tylko spac :/.....ale minelo...na szczescie nie przeobrazil sie ten dol w to najgorsze...
znam osobe ktora miala gleboka depresje, miala wstret do wszystkiego...tylko czekolade mogla jesc...i strasznie schudla.
ale ja dziekuje za takie 'odchudzanie'...

widze ,ze masz w sobie samozaparcie .
dla mnie to w zasadzie pierszy raz kiedy odchudzam sie na serio ;].....tak sie wqrzylam ,ze nie odpuszcze !


a co Ciebie najbardziej odchudzilo do tej pory ? ; )
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 12:15   #78
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Athii Pokaż wiadomość
ha!
wlasnie, powiedz mi jak wszystkiego sprobowac i nie przytyc ? XD
mam wizje ,ze bede jesc mikroskopijne ilosci ,dlugo grysc, zuc :P:P....ahaha....i tylko z rana :/...

Mam opcje,ze ze znajomymi bede na lyzwy chodzic...dosyc blisko mam lodowisko...hmm...moze karnet wykupie na 3tyg w silowni. nie wiem czy sie da...teraz siedze w uk .
wlasnie w wakacje przez wyjzd przerwalam cwiczenia...nie mam zamiaru znowu wybic sie z rytmu



jak sobie pomysle ,ze moja madre wyda kase na to cale jedzenie (chociaz tez powiedziala ,ze nie bedzie robic gory jedzenia i wie ze jestem na diecie) to jednak glupio...nie ruszyc...
nie chce wpasc w jakas psychoze :/....i sie stresowac cale swieta...
poza tym jak sie przyjezdza z uk do polski pare razy w roku to tez jest inaczej...


co do depresji..hmm...ja bylam blisko mniej wiecej w marcu tego roku...ciezkie chwile...moglam tylko spac :/.....ale minelo...na szczescie nie przeobrazil sie ten dol w to najgorsze...
znam osobe ktora miala gleboka depresje, miala wstret do wszystkiego...tylko czekolade mogla jesc...i strasznie schudla.
ale ja dziekuje za takie 'odchudzanie'...

widze ,ze masz w sobie samozaparcie .
dla mnie to w zasadzie pierszy raz kiedy odchudzam sie na serio ;].....tak sie wqrzylam ,ze nie odpuszcze !


co Ciebie najbardziej odchudzilo do tej pory ? ; )
hejka tak to wlasnie jest ja sobie czasem pozwalam ale to tak do 16 czy 17 pozniej staram sie nie jesc.oglolnie kawa pozwala mi przterwac.do anglii tez wyjezdzam niedlugo na kilka latek hmm jak jest praca to i cwiczyc sie nie chce po calym dniu..ja cale zycie sie nacwiczylam i szczerze mowiac nie chce mi sie juz tego tobic.to co mi pozostalo to juz chyba na dlugo wiec jeszcze zrzucic kilka kilo do sylwka.no tez mam samozaparcie jak sie wezme w galopy to nic mnie nie powstrzyma sprzety juz pooddawalam takze luz w tej kwestii cwiczen heh..a co na mnie podzialalo??lida-czyli sybutramina jak w meridii no super bylo z poczatku.duzo pilam jedyny minus jaki wtedy zauwazylam dopiero pozniej byla bonanza...no i kopenhaska-ale ciezko bylo oj ciezko..a tak na marginesie widzialam ciebie chyba na forum o przedluzaniu wlosow???
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 10:32   #79
ladx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Meridia

Cześć ja tez mam ogromny problem z nadwaga po urodzenia dziecka waze 82 kg przy wzroscie 173 wczesniej tez nie nalezalam do szczuplych ale nie bylo az tak zle.Mam z tego powodu straszny kompleks ,chcialabym schudnac z 82 na 50 i wiem ze dluga droga mnie czeka ,ale nie trace nadzieji.LEKARZ PRZEPISAŁ MI MERIDIE.Zaczelam ja brac dzisiaj to juz 2 tabletka i czuje sie ok .Mam pytanie do tych dziewczyn ktorym udalo sie schudnac biorac meridie czy mam jakies szanse by schudnac do lutego 25 kg.

moj dzienny jadlospis wyglada tak

sniadanie:

jogurt z musli

jablko i sok wrzywny

obiad:
piers z kurczaka z marchewka

kolacja pieczywo wasa zplasterkiem sera zoltego i filetem z indyka i tunczyk
ladx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 12:16   #80
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Meridia

[quote=ladx;6057091]Cześć ja tez mam ogromny problem z nadwaga po urodzenia dziecka waze 82 kg przy wzroscie 173 wczesniej tez nie nalezalam do szczuplych ale nie bylo az tak zle.Mam z tego powodu straszny kompleks ,chcialabym schudnac z 82 na 50 i wiem ze dluga droga mnie czeka ,ale nie trace nadzieji.LEKARZ PRZEPISAŁ MI MERIDIE.Zaczelam ja brac dzisiaj to juz 2 tabletka i czuje sie ok .Mam pytanie do tych dziewczyn ktorym udalo sie schudnac biorac meridie czy mam jakies szanse by schudnac do lutego 25 kg.

moj dzienny jadlospis wyglada tak

sniadanie:

jogurt z musli

jablko i sok wrzywny

obiad:
piers z kurczaka z marchewka

kolacja pieczywo wasa zplasterkiem sera zoltego i filetem z indyka i tunczyk[/quot
z wieksza nadwaga szybciej sie chudnie.na bank schudniesz ale czy az do 50?wydaje mi sie to za malo jak na ten wzrost ja przy 176 i 58 kg wygladalam bardzo szczuplo hm..moze masz inna budowe ale ostatnie kilogramy trudno sie gubi..
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 12:19   #81
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Meridia

ja na twoim miejscu zeby zwiekszyc efekty zrobilabym diete rozdzielna.
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 16:35   #82
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Meridia

mozna wiedziec co to jest dieta rozdzielna ?
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 16:43   #83
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez osa19 Pokaż wiadomość
hejka tak to wlasnie jest ja sobie czasem pozwalam ale to tak do 16 czy 17 pozniej staram sie nie jesc.oglolnie kawa pozwala mi przterwac.do anglii tez wyjezdzam niedlugo na kilka latek hmm jak jest praca to i cwiczyc sie nie chce po calym dniu..ja cale zycie sie nacwiczylam i szczerze mowiac nie chce mi sie juz tego tobic.to co mi pozostalo to juz chyba na dlugo wiec jeszcze zrzucic kilka kilo do sylwka.no tez mam samozaparcie jak sie wezme w galopy to nic mnie nie powstrzyma sprzety juz pooddawalam takze luz w tej kwestii cwiczen heh..a co na mnie podzialalo??lida-czyli sybutramina jak w meridii no super bylo z poczatku.duzo pilam jedyny minus jaki wtedy zauwazylam dopiero pozniej byla bonanza...no i kopenhaska-ale ciezko bylo oj ciezko..a tak na marginesie widzialam ciebie chyba na forum o przedluzaniu wlosow???
hmm chyba nie...jesli juz to dawno ;D.
ale ostatnio mysle o jakims zageszczeniu ...na razie lykam inneov na wlosy........i inneov cellulit hah.....z grubej rury - wszystko ...

co do cwiczen to powoli sie uzalezniam ...jak nie cwicze wiecej niz 2 dni to zle sie czuje ze soba...to w pewien sposob daje poczucie ,ze panujesz na jakas czescia siebie i swojego zycia .....chociaz 40min dziennie jakis cwiczonek i jest git. A swoja droga ja z kolei nigdy nie bylam sporty ....

Dokad w uk wyjezdzasz ?
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 09:05   #84
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Meridia

dziś mój pierwszy dzień z meridia. tyle sie naczytałam o efektach ubocznych ze tylko czekam az cos się stanie

po paru godzinach działania (a to dopiero pierwsza tabletka) moge stwierdzic ze daje niezłego kopa-jakby wypiła 5 kaw mam nadzieje ze po paru dniach to przejdzie

Edytowane przez paooolka23
Czas edycji: 2007-12-18 o 13:38 Powód: dodanie
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 16:04   #85
RafalB
Raczkowanie
 
Avatar RafalB
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 62
GG do RafalB Send a message via Skype™ to RafalB
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez ladx Pokaż wiadomość
Cześć ja tez mam ogromny problem z nadwaga po urodzenia dziecka waze 82 kg przy wzroscie 173 wczesniej tez nie nalezalam do szczuplych ale nie bylo az tak zle.Mam z tego powodu straszny kompleks ,chcialabym schudnac z 82 na 50 i wiem ze dluga droga mnie czeka ,ale nie trace nadzieji.LEKARZ PRZEPISAŁ MI MERIDIE.Zaczelam ja brac dzisiaj to juz 2 tabletka i czuje sie ok .Mam pytanie do tych dziewczyn ktorym udalo sie schudnac biorac meridie czy mam jakies szanse by schudnac do lutego 25 kg.

moj dzienny jadlospis wyglada tak

sniadanie:

jogurt z musli

jablko i sok wrzywny

obiad:
piers z kurczaka z marchewka

kolacja pieczywo wasa zplasterkiem sera zoltego i filetem z indyka i tunczyk
Ile tu jest kcal? Pewnie mniej niz 1000kcal, po za serem zoltym zupelny brak tluszczu.
Warzyw tyle co kot naplakal.

Opamietaj sie, po czyms takim bedzie mega jojo!!
Napewno nie schudniesz w 2 miesiace 25kg, zapomnij o tym.
Na to potrzeba wiecej czasu, rozadnym jest jakis rok czasu.
Tracac 25kg w 2 miesiace Twoja skora to bedzie jeden wielki flak przypominajacy wiszacy worek...
Na zdrowiu tez sie to konkretnie odbije...
RafalB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 12:03   #86
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Athii Pokaż wiadomość
hmm chyba nie...jesli juz to dawno ;D.
ale ostatnio mysle o jakims zageszczeniu ...na razie lykam inneov na wlosy........i inneov cellulit hah.....z grubej rury - wszystko ...

co do cwiczen to powoli sie uzalezniam ...jak nie cwicze wiecej niz 2 dni to zle sie czuje ze soba...to w pewien sposob daje poczucie ,ze panujesz na jakas czescia siebie i swojego zycia .....chociaz 40min dziennie jakis cwiczonek i jest git. A swoja droga ja z kolei nigdy nie bylam sporty ....

Dokad w uk wyjezdzasz ?
wytrwalosci w cwiczeniach gratuluje u mnie powoli juz widac efekty mojej diety niejedzenia po 17 i 0 slodyczy.takze smalcu coraz mniej i zaczynam widziec moje miechnie=)co do tamtej dietki o ktorej mowilam to byla odp do dzieczyny co pisala ze chce duzo schudnac.no powiem ci dieta nielaczenia czy rozlaczna jest skuteczna napisz nazwe w googlach poza tym dam ci linka ktory conieco opisuje tp://www.schudnij.com.pl/rozdzielna.html duzo czytania ale sproboj =) moze uda mi sie wrocic do formy wakacyjnej.co do wyjazdu to jest leicester.ja pamietam jak mialam zaciecie na rowerek godzina dziennie szybkiej jazdy ale za to jak fajnie sie pozniej czulam no i nogi fajnie sie wyrzezbily.jak lubisz cwiczyc pocwicz za mnie hehe
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 12:05   #87
osa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 28
Dot.: Meridia

chyba cos zle wkleilam http://www.schudnij.com.pl/rozdzielna.html
osa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:59   #88
EmotIkonka
Rozeznanie
 
Avatar EmotIkonka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: München
Wiadomości: 560
Wyślij wiadomość przez MSN do EmotIkonka
Dot.: Meridia

Znacie kogos od kogo mozna kupic te meridie? Np . Na necie ale kogos sprawdzonego.
EmotIkonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 07:45   #89
RafalB
Raczkowanie
 
Avatar RafalB
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 62
GG do RafalB Send a message via Skype™ to RafalB
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez EmotIkonka Pokaż wiadomość
Znacie kogos od kogo mozna kupic te meridie? Np . Na necie ale kogos sprawdzonego.

Pytasz powaznie ?
RafalB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 18:22   #90
favola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 40
GG do favola
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez EmotIkonka Pokaż wiadomość
Znacie kogos od kogo mozna kupic te meridie? Np . Na necie ale kogos sprawdzonego.
Meridię może przepisac ci tylko lekarz(musi dobrac odpowiednią dawkę).Nigdy w życiu nie kupiłabym tak silnego leku w innym miejscu niż apteka.Zastanów się,czy rzeczywiście jej potrzebujesz.:n ie:
favola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 16:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.