Tatuaż część III - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-24, 16:13   #31
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Fanka Robyn?
niestety nie przypada mi do gustu on
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 07:37   #32
Radamsa
Przyczajenie
 
Avatar Radamsa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Brook, o ile to było do mnie, to przykro mi, ale nawet nie wiem kim jest Robyn, więc nie jestem jej fanką.
A tatuaż, spoko - nie wszystkim musi się podobać
__________________
with every heartbeat <3
Radamsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 08:01   #33
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Nie rozumiem ery sweetasnych napisow, mnie tez nie przyadl do gustu, w dodatku taka czczionka o ile TAM JEST cos napisane

Ja sobie wymyslilam skarabeusza na szyję, ale nie wiem czy ze skrzydałami rozproszonymi na boki czy schowanymi. trochę czytałam na temat symboliki tego, ale pomysl bardzo mi się podoba. Myślę o kolorach zielen - seledyn, żółć i czerwien ale to sie okaze jeszcze
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:58   #34
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Nie rozumiem ery sweetasnych napisow, mnie tez nie przyadl do gustu, w dodatku taka czczionka o ile TAM JEST cos napisane

Ja sobie wymyslilam skarabeusza na szyję, ale nie wiem czy ze skrzydałami rozproszonymi na boki czy schowanymi. trochę czytałam na temat symboliki tego, ale pomysl bardzo mi się podoba. Myślę o kolorach zielen - seledyn, żółć i czerwien ale to sie okaze jeszcze
Mi napisy się czasem podobają, pod warunkiem jednak, że jest to tekst przemyślany, ma jakieś znaczenie /dla posiadacza/, nie naciągane! Bo wiele osób wymyśla sobie znaczenie tylko dlatego, żeby mieć "fajny napis" typu "hope", "love" czy "amor vincit omnia"

Co do skarabeusza (że już nawiąże do całej wypowiedzi ) kocham egipskie motywy, sama się nad takim zastanawiałam, ale ten motyw najlępiej wygląda na karku, góra pleców, a u mnie już zajęte
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 10:36   #35
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Belliza Pokaż wiadomość
Mi napisy się czasem podobają, pod warunkiem jednak, że jest to tekst przemyślany, ma jakieś znaczenie /dla posiadacza/, nie naciągane! Bo wiele osób wymyśla sobie znaczenie tylko dlatego, żeby mieć "fajny napis" typu "hope", "love" czy "amor vincit omnia"

Co do skarabeusza (że już nawiąże do całej wypowiedzi ) kocham egipskie motywy, sama się nad takim zastanawiałam, ale ten motyw najlępiej wygląda na karku, góra pleców, a u mnie już zajęte
Nie no, napisy czasami sa ok, najbardziej podobaja mi sie na wstegach Tylko wlasnie chodzi mi o falę sweetasnych cytatów, ktore się mnożą jak koniki polne. Np "never lose hope" love/hate/forever young i tak dalej. Pol biedy jak chociaz poprawnie gramatycznie, byl tu ostatnio z bykiem

Ja na szzescie karczycho mam wolne jakbys znalalzly jakis fajny motyw to wklejccie tutaj, mnie interesuje mnie wiecej cos takiego. Tzn i tak przerobie pod wlasne potrzeby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_1_1256545898.jpg (25,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScarabIcon.jpg (70,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scarab_beetle_grey_shaded-217x300.jpg (21,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpgsddd.jpg (16,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpgddd.jpg (17,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (17,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg depositphotos_3748740-Egyptian-Horus-and-Scarab-stencil.jpg (106,0 KB, 21 załadowań)
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14




Edytowane przez Unex
Czas edycji: 2013-05-25 o 10:42
Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 11:13   #36
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Nie no, napisy czasami sa ok, najbardziej podobaja mi sie na wstegach Tylko wlasnie chodzi mi o falę sweetasnych cytatów, ktore się mnożą jak koniki polne. Np "never lose hope" love/hate/forever young i tak dalej. Pol biedy jak chociaz poprawnie gramatycznie, byl tu ostatnio z bykiem
to jedna sprawa i niech chociaż będą zrobione w miare poprawnie technicznie.
Dzis na fejsa jakaś panna wrzuciła takiego buraka
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...47388618_n.jpg

Ludzie zgodnie z prawdą skomentowali poziom tego dzieła to panna trojga imion (posiadaczka?) odpisała (sorry, że wklejam rozmowy, ale to jest tak żenujące, że az mi opadło wszystko - i zdecydowanie potwierdza tezę, że poziom dziary świadczy o poziomie jej posiadacza

"Żaneta Violetta Oliwia B. wszyscy widzę potrafią tylko krytykować a sami pewnie niektórzy nie mają albo maja ale jeszcze gorszy... każdy robi to co się jemu podoba a bynajmniej tak powinno być.. Pzdr dla wszystkich którzy nie wiedza co na temat ich tatuażu mówią inne osoby

Paweł S. Bynajmniej to nie przynajmniej. Bynajmniej = wcale.

Żaneta Violetta Oliwia B mądry się znalazł... słuchaj myśl jak chcesz lecz nie przeinaczaj słów skoro nie wiesz co znaczą.

Ostatnia wypowiedź panny mnie rozłożyła na łopatki.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 11:18   #37
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

ja widzialam gdzies jakis post na fb gościa " znacie kogos kto fajnie dzierga, zeby mu sie reka nie trzesla i tani byl? PRIV"
Pozniej się dziwiaj jak 1/3 narodu chodzi z burakami
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 13:13   #38
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Radamsa Pokaż wiadomość
Brook, o ile to było do mnie, to przykro mi, ale nawet nie wiem kim jest Robyn, więc nie jestem jej fanką.
A tatuaż, spoko - nie wszystkim musi się podobać
https://www.youtube.com/watch?v=My-yy-cL8D0
myslalam ze stad mógl Ci sie wziac ten pomysl
poprostu u Ciebie czcionka mi nie podchodzi
czasem napisy znajduje fajne w sieci i w fajnym miejscu
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 13:29   #39
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
to jedna sprawa i niech chociaż będą zrobione w miare poprawnie technicznie.
Dzis na fejsa jakaś panna wrzuciła takiego buraka
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...47388618_n.jpg

Ludzie zgodnie z prawdą skomentowali poziom tego dzieła to panna trojga imion (posiadaczka?) odpisała (sorry, że wklejam rozmowy, ale to jest tak żenujące, że az mi opadło wszystko - i zdecydowanie potwierdza tezę, że poziom dziary świadczy o poziomie jej posiadacza

"Żaneta Violetta Oliwia B. wszyscy widzę potrafią tylko krytykować a sami pewnie niektórzy nie mają albo maja ale jeszcze gorszy... każdy robi to co się jemu podoba a bynajmniej tak powinno być.. Pzdr dla wszystkich którzy nie wiedza co na temat ich tatuażu mówią inne osoby

Paweł S. Bynajmniej to nie przynajmniej. Bynajmniej = wcale.

Żaneta Violetta Oliwia B mądry się znalazł... słuchaj myśl jak chcesz lecz nie przeinaczaj słów skoro nie wiesz co znaczą.

Ostatnia wypowiedź panny mnie rozłożyła na łopatki.

Takie żałosne, że aż śmieszne
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:51   #40
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Unex - wedle życzenia, z mojej kolekcji "inspiracji" /tylko ogonek bym mu usunęła / niestety znalazłam go za późno


Teraz mam tatuaż na środku pleców, przy jego robieniu miałam drgawki jednej łopatki, nie mogłam ich powstrzymać, nie spodziewałam się ich kompletnie,bo poprzednie dzielnie znosiłam.. miałyscie kiedyś taka sytuacje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg egyptian_scarab_by_agentcoleslaw-d5xk1yo.jpg (139,0 KB, 185 załadowań)
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 15:39   #41
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Belliza Pokaż wiadomość
Unex - wedle życzenia, z mojej kolekcji "inspiracji" /tylko ogonek bym mu usunęła / niestety znalazłam go za późno


Teraz mam tatuaż na środku pleców, przy jego robieniu miałam drgawki jednej łopatki, nie mogłam ich powstrzymać, nie spodziewałam się ich kompletnie,bo poprzednie dzielnie znosiłam.. miałyscie kiedyś taka sytuacje?
miałam drgawki przy tatuażu na łydce, noga mi skakała
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 16:02   #42
kiiisiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 433
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

hej dziewczyny długo, ale to długo marzył mi się tatuaż, w końcu postanowiłam spełnić marzenie i umówić się na wizytę, wybrałam till death tattoo w Toruniu, jestem po zrobieniu tatuażu i nie żałuję. nic, a nic nie bolało (no dobra, może raz zabolało jakoś tak..) co do wzoru, to miałam coś, co mi się podobało, ale nie chciałam identycznego wzoru, przerobiono mi go na miejscu i nie żałuję ani trochę chłopaki z Till Death będą w krk 8-9.06 więc seeeeerdecznie polecam


co do drgawek - swoją dziarkę mam na karku i powiem Wam, że miałam takie drgawki łopatek hahaha, ale na szczęście chwilowe
kiiisiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:09   #43
ninka84
Raczkowanie
 
Avatar ninka84
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 390
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Pochwal się i wstaw fotkę
ninka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 18:54   #44
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

hehehe co do drgawek - ja to się cała niemal trzęsę z emocji w czasie tatuowania, no masakra jakaś, coś takiego prawie jak takie dreszcze z zimna, i im bardziej to staram się powstrzymać tym bardziej mi się mięśnie meczą i są jeszcze bardziej skłonne do drgania
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:23   #45
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

a z dziarą w związku z tymi "drgawkami" wszystko ok? Ja za pierwszym razem, kiedy skoczyłam, niestety zaskoczyłam trochę tatuatora, bo mało te drgawki, kilka razy po prostu skoczyłam, jakbym chciała wyskoczyć z krzesła :p. Nie wiem jak to jest, że jedną stronę zniosłam i jest super, a przy drugiej bolało jak cholera, te drgawki, no strasznie. W ogóle nie będę dziarała jednej strony swojego ciała i już :p z jednej strony będę "przyzwoita"
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:30   #46
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

w porządku
ale musiałam dużo wysiłku włożyć w to, żeby ręka leżała w miarę spokojnie
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 19:32   #47
Belliza
Raczkowanie
 
Avatar Belliza
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 208
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

to dobrze! Ja niestety tak skoczyłam, że trochę ręka zadrżała. A sądziłam, że będzie tak błogo jak przy udzie
Belliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 20:00   #48
kiiisiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 433
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ninka84 Pokaż wiadomość
Pochwal się i wstaw fotkę

jeśli ja to :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tattoo.jpg (83,8 KB, 529 załadowań)
kiiisiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 22:11   #49
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

witam
Jestem w okolicach 80 strony II części i się nie doczekam końca (ale obiecuję wszystko przeczytać), więc już pytam:
szukam w Warszawie kogoś, kto mi wytatuuje róże, realistyczne, czarne (szare?), kto mi podpowie gdzie (na ciele ) je zrobić, bo nie mogę sie zdecydować...
Podobają mi się prace Szolca, ale ma terminy masakryczne...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 06:13   #50
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
to jedna sprawa i niech chociaż będą zrobione w miare poprawnie technicznie.
Dzis na fejsa jakaś panna wrzuciła takiego buraka
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...47388618_n.jpg

Ludzie zgodnie z prawdą skomentowali poziom tego dzieła to panna trojga imion (posiadaczka?) odpisała (sorry, że wklejam rozmowy, ale to jest tak żenujące, że az mi opadło wszystko - i zdecydowanie potwierdza tezę, że poziom dziary świadczy o poziomie jej posiadacza

"Żaneta Violetta Oliwia B. wszyscy widzę potrafią tylko krytykować a sami pewnie niektórzy nie mają albo maja ale jeszcze gorszy... każdy robi to co się jemu podoba a bynajmniej tak powinno być.. Pzdr dla wszystkich którzy nie wiedza co na temat ich tatuażu mówią inne osoby

Paweł S. Bynajmniej to nie przynajmniej. Bynajmniej = wcale.

Żaneta Violetta Oliwia B mądry się znalazł... słuchaj myśl jak chcesz lecz nie przeinaczaj słów skoro nie wiesz co znaczą.

Ostatnia wypowiedź panny mnie rozłożyła na łopatki.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 10:49   #51
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

stupid-girl, w poprzedniej części napisałam do ciebie posta, będę wdzięczna za odp
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 14:37   #52
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
stupid-girl, w poprzedniej części napisałam do ciebie posta, będę wdzięczna za odp
wiem, widziałam - tylko sie zastanawiam - Portugal ma dość specyficzny styl - taki ''oldchoolowy'' mroczny realizm - zależy jak bardzo chcesz mieć ten motyw delikatniejszy.
Z innych w tym stylu (rozumiem, że chcesz w szarościach z ewentualnym dodatkiem koloru) to ciężko mi kogos innego polecić bo ostatnio kręcą mnie inne klimaty. Na pewno temat ogarnąlby też Myśków bo on potrafi i mrocznie i delikatnie.
Wpadnij na konwent to będziesz miała okazję i obejrzeć i porozmawiać.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Belliza Pokaż wiadomość
Unex - wedle życzenia, z mojej kolekcji "inspiracji" /tylko ogonek bym mu usunęła / niestety znalazłam go za późno


Teraz mam tatuaż na środku pleców, przy jego robieniu miałam drgawki jednej łopatki, nie mogłam ich powstrzymać, nie spodziewałam się ich kompletnie,bo poprzednie dzielnie znosiłam.. miałyscie kiedyś taka sytuacje?
Ja tak mam w sumie przy każdym tatuażu przy dłuższej sesji regularnie się trzęsę - to taka reakcja obronna organizmu - a przy tatuowaniu to przy każdym chyba mnie upominali, że mam się nie ruszać - a to było zupełnie poza moją kontrolą.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 17:39   #53
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

ja miałam tak przy tatuowaniu stopy, że parę razy noga dosłownie mi skoczyła, ale tatuator wykazał się nie lada refleksem i tatuaż na tym nie ucierpiał być może było to spowodowane napinaniem mięśni podczas tatuowania.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 18:00   #54
Czokou
Zadomowienie
 
Avatar Czokou
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 426
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

hej dziewczyny, szukałam nieco info w necie, ale wolę się w tej sprawię nawet z tysiąc razy popytać by mieć pewność czy osoba uczulona na hennę, tudzież na tak zwane ppd nie musi obawiać się o powikłania? Czytałam gdzieś na necie, że barwniki do tatuaży są w 100% bezpieczne i nie zawierają alergenów, ale wiecie- wolę się upewnić przed niż potem płakać
__________________
« Is that what devils do? »
Czokou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 19:27   #55
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

A ja chcialam sie pochwalic, ze juz oficjalnie mam zaklepany termin w pazdzierniku u Ondrash'a w Czechach. Bylam prawie rok na liscie oczekujacych!!

Kiedys pisalam na tym watku, w pierwszej czesci, lol
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 19:45   #56
kiiisiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 433
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

gratuluję! październik tuż tuż!

a ja mam pytanie trochę z innej beczki, tatuaż wczoraj robiony dziś wygląda tak, czy to normalne? (te świecące się elemenciki) - jest to moja pierwsza dziarka, może trochę panikuję, ale chcę by wszystko było jak najbardziej ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tatuaz.jpg (103,0 KB, 393 załadowań)

Edytowane przez kiiisiel
Czas edycji: 2013-05-26 o 19:46
kiiisiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:16   #57
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kiiisiel Pokaż wiadomość
gratuluję! październik tuż tuż!

a ja mam pytanie trochę z innej beczki, tatuaż wczoraj robiony dziś wygląda tak, czy to normalne? (te świecące się elemenciki) - jest to moja pierwsza dziarka, może trochę panikuję, ale chcę by wszystko było jak najbardziej ok
barwnik będzie schodził z tego co widzę, czyli dobrze

sziengratki! pochwal się jak już będziesz po

cholera a ja mam to beznadziejne i hope i love taka sweetaśna jestem.
a co myślicie o cytatach z książki? :P

a ja to kurde tak grzeczna i spokojna podczas robienia, że Zappa sprawdzał czy żyję chociaż po jakiejś 6 godzinie zaczął mnie kręgosłup boleć i tyłek przez tą maszynę tortur jakim jest siedzonko to: https://www.thomas-philipps-onlinesh...l/14576473.jpg to jak patrzył na zdjęcie to prostowałam się za to po 8 było mi tak wszystko jedno, że mógłby mnie nożem ciachać i bym się nie ruszyła
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.

Edytowane przez Variance
Czas edycji: 2013-05-26 o 21:20
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:31   #58
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
A ja chcialam sie pochwalic, ze juz oficjalnie mam zaklepany termin w pazdzierniku u Ondrash'a w Czechach. Bylam prawie rok na liscie oczekujacych!!

Kiedys pisalam na tym watku, w pierwszej czesci, lol
Super, uwielbiam jego prace
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 21:49   #59
Kreskaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kreskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 076
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ooo, ja też lubię, bardzo się wyróżniają.

Nowy wątek, pewnie wam się spodoba https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=695407 Jak można chcieć, żeby ktoś, komu nie chce się przenieść wzoru na kartkę zrobił trwały tatuaż na ciele? Nie pojmuję...
Kreskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-26, 22:10   #60
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kreskaaa Pokaż wiadomość
Ooo, ja też lubię, bardzo się wyróżniają.

Nowy wątek, pewnie wam się spodoba https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=695407 Jak można chcieć, żeby ktoś, komu nie chce się przenieść wzoru na kartkę zrobił trwały tatuaż na ciele? Nie pojmuję...

ja się zastanawiam co ludzie mają w głowach...
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 13:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.