PODKLADY BOURJOIS ??? CO SADZICIE??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-29, 16:10   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

PODKLADY BOURJOIS ??? CO SADZICIE???


Czy ktoras z Was uzywala podkladow firmy BOURJOIS???KIlka dni temu zakupilam sobie podkladzic tejze firmy-podklad we fluidzie Le NU VA si BIEN. Jestem ciekawa Waszych opinii. Jestem posiadaczka cery mieszanej, bardzo wrazliwej z problemami ...pozdrawiam. Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-29, 20:11   #2
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Re: PODKLADY BOURJOIS ??? CO SADZICIE???

Witaj Iwonko! Ja też mam cerę mieszaną-wrażliwą i niestety równiez skusilam sie na ten podklad. Ogromne rozczarowanie !!! na twarzy "znika" - nie kryje ani trochę, nie matowi, szybko "schodzi". Zdecydowanie odradzam. Trochę lepszy jest ten nowszy fluid BOURJOIS PLUS que PARFAIT-Matt finish. Jest zdecydowanie bardziej kryjący, lepiej się rozporwadza ale dość szybko cera ponownie się błyszczy, nie jest też super trwały. Mam więc negatywne doświadczenia z fluidami BOURJOIS, zostaję wierna Revlonowi-Colorstay ale w tubce (ten w słoiczku jest dla mnie za mocny). Pozdrawiam cieplutko, Agi.
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-30, 12:37   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: PODKLADY BOURJOIS ??? CO SADZICIE???

To mnie zmartwilas ...Jeszcze wsumie go nie uzylam ,ale zrobie to dzis i okaze sie jakie sa efekty...Podkladow Revlona co prawda nie mialam ,ale nic nie stoi na przeszkodzie bym wyproboowala...Moze polecilabys mi jeszcze jakies podklady dla cery wrazliwej , mieszanej z problemami ? Nie chcialabym ponownie wydawac pieneidzy w bloto ...pozdrawiam.
Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-30, 12:54   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: PODKLADY BOURJOIS ??? CO SADZICIE???

ja miałam kiedyś próbkę podkładu B [nie pamietam nawet którego] i wcale nie krył tylko sie rozmazywał po buzi [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-30, 17:46   #5
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Re: PODKLADY BOURJOIS ??? CO SADZICIE???

Trudno jest polecac podkłady bo każda cera inaczej na nie reaguje, moja koleżanka też z mieszaną cerą używa np. podkładu ISA DORY w takiej buteleczke z dozownikiem i wygląda REWELACYJNIE !!!!!!!!! Nie widać podkładu a twarz jest idealnie gładka, w dodatku moze nałożyć nawet 2-3 warstwy dla lepszego pokrycia i też jest świetnie. Na mnie ten podklad troche za szybko się świeci ale konsystencja jest super. Miałam też kiedyś próbki podkładów Clinique'a były świetne, ale nie pamiętam dokładnych nazw fluidów. Wiele moich koleżanek chwali te podkłady i sama zamierzam je wypróbowac. Ponieważ ja już straciłam fortunę na fluidach proponuję Ci, abyś np.w aptece kupiła sobie takie małe, plastikowe pojemniczki i w drogerii poprosiła, aby Ci nalano z testerów pare kropel na jednorazowy makijaż i wtedy sprawdzisz, który podkład odpowiada właśnie Twojej cerze. Ja tak robię i chroni to mój budżet przed nieudanymi zakupami (większość powszechnych kosmetyków okazuje się kompletną klapą). Mam teraz zamaiar wypróbować w ten sposób tak chwalone podkłady Clinique'a. Powodzenia i udanych zakupów P.S. Pamiętaj, że każda z nas ma inną cerę i to co odpowiada jednej wcale nie musi pasować Tobie - musisz sama się o tym przekonać [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-31, 00:02   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: PODKLADY BOURJOIS ??? CO SADZICIE???

Odpowiedź może troszkę nie na temat: Nie używałam podkładu o który pytasz, bo strasznie rozczarował mnie trwały podkład tej firmy ze starej serii. W życiu nie zrobiłam gorszego zakupu- zniechęcli mnie na dobre, moga obiecywać złote góry- i tak nie uwierzę, ze zrobili dobry podkład. Mają dobre cienie i róże, fajne tusze, ale podkłady chyba im nie wychodzą.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-31, 10:11   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: PODKLADY BOURJOIS ??? CO SADZICIE???

No to ladnie sie urzadzilam ;(...Wczoraj uzylam w/w podkladu...kiepski ...tak jak piszecie ...Niewiele kryje i po krotkim czasie buzka sie swieci ...Trudno sie mowi ...
Zrobie tak jak proponuje Agi TH -kupie male pojemniczki i poprosze o te kilka kropelek podkladu.
Bardzo Wam dziekuje za odzew. Pozdrawiam raz jeszcze. Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.