Sklep, Hurtowa sprzedaż ubrań. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-02, 22:50   #1
damii123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21

Sklep, Hurtowa sprzedaż ubrań.


Witam Serdecznie.
1). Mam dopiero 19 lat i w maju piszę maturę, lecz szukam pomocy, a w zasadzie informacji dotyczących biznesu. Na początku ze względów finansowych chciałbym zająć się sprzedażą przez internet markowej odzieży typu m.in Adidas, Nike, Puma. Czy mógłby mi ktoś polecić jaką hurtownie, w której mógłbym zamówić przykładowo jeden rodzaj koszulek Adidas i oczywiście pytanie brzmi czy byłoby to opłacalne?
2). Drugim moim pomysłem jest otworzenie w niedalekiej przyszłości takiego sklepu z markową odzieżą. Mieszkam w Małkini Górnej , gdzie jest bardzo dużo jak na taką miejscowość sklepów, m.in biedronka, polo market, stokrotka, sklepy z odzieżą, lecz nie ma sklepu w którym były by produkty powyższych marek. Znam trochę społeczeństwo w tej miejscowości i okolicach i wiem, że byłby zbyt na to. Zastanawiam się jednak czy byłoby to w miarę możliwości do zrobienia, tzn otworzenia takiego sklepu, bo jak wiadomo łatwiej jest mówić a trudniej w praktyce. Dowiedziałem się też, że około 42% społeczeństwa zaczęło chodzić do tzw. ciucholandów, taki pomysł na biznes też mnie zastanawia. Co Wy na to ?
Wyczytałem również, że są dofinansowanie z Urzędu Pracy na taką działalność, więc czy trudno, lub czy możliwe jest je otrzymać?
Proszę na odpowiedź do dwóch tych podpunktów.
Dziękuje.

Edytowane przez damii123456789
Czas edycji: 2014-03-02 o 23:09
damii123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 08:51   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Sklep, Hurtowa sprzedaż ubrań.

Cytat:
Napisane przez damii123456789 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie.
1). Mam dopiero 19 lat i w maju piszę maturę, lecz szukam pomocy, a w zasadzie informacji dotyczących biznesu. Na początku ze względów finansowych chciałbym zająć się sprzedażą przez internet markowej odzieży typu m.in Adidas, Nike, Puma. Czy mógłby mi ktoś polecić jaką hurtownie, w której mógłbym zamówić przykładowo jeden rodzaj koszulek Adidas i oczywiście pytanie brzmi czy byłoby to opłacalne?
2). Drugim moim pomysłem jest otworzenie w niedalekiej przyszłości takiego sklepu z markową odzieżą. Mieszkam w Małkini Górnej , gdzie jest bardzo dużo jak na taką miejscowość sklepów, m.in biedronka, polo market, stokrotka, sklepy z odzieżą, lecz nie ma sklepu w którym były by produkty powyższych marek. Znam trochę społeczeństwo w tej miejscowości i okolicach i wiem, że byłby zbyt na to. Zastanawiam się jednak czy byłoby to w miarę możliwości do zrobienia, tzn otworzenia takiego sklepu, bo jak wiadomo łatwiej jest mówić a trudniej w praktyce. Dowiedziałem się też, że około 42% społeczeństwa zaczęło chodzić do tzw. ciucholandów, taki pomysł na biznes też mnie zastanawia. Co Wy na to ?
Wyczytałem również, że są dofinansowanie z Urzędu Pracy na taką działalność, więc czy trudno, lub czy możliwe jest je otrzymać?
Proszę na odpowiedź do dwóch tych podpunktów.
Dziękuje.
1.koszty utworzenia strony internetowej, i inne myslales nad tym?

2. owszem, ale nie mozna sie opierac tylko na tym ze slyszalem.

Zapewne chcialbys cos dorobic ale nie wiesz gdzie i jak. prowadzenie biznesu to nie tylko dofinansowanie i jakos sie kreci, lepiej naprawde przemysl poszukaj i szczegolowo sie dowiedz na czym to dokaldnie polega.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 11:08   #3
damii123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Sklep, Hurtowa sprzedaż ubrań.

Wiem, ze nie mozna sie opierac na tym, ze slyszalem ale czytam po prostu i orientuje sie na te tematy. Ponadto nie zalozylem watku , aby mnie zniechecac , lecz po to, aby uzyskac informacje i porady.
A propo strony internetowej to wiem jakie sa koszty serwerow, utrzymania itd, bo sam kiedys taka mialem , lecz o innej tresci, ale wiem z czym to sie wiąże.
Dorobic rowniez chce, ale szukam pomyslu na przyszle utrzymywanie sie.
damii123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 22:54   #4
damii123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Sklep, Hurtowa sprzedaż ubrań.

Dziękuję bardzo za taką odpowiedź
A trafiła mi się propozycja kupienia hurtem zegarków G-Shock, Armani, które pewien człowiek posiada jak i wiele innych rzeczy oryginalnych, których przesłał mi zdjęcia na email.
Chodzi więc o to, że zastanawiam sie nad tymi zegarkami, lecz czy to nie jest trochę podejrzane jeśli on chce mi je sprzedać, kilkanaście sztuk hurtem, po 100 zł za sztuke? Skoro takie zegarki ''chodzą '' na allegro po 300zł w zwyż.
damii123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 20:06   #5
damii123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Sklep, Hurtowa sprzedaż ubrań.

Informacji na temat hurtowni szukalem w google i znalazlem osobe ktora na email przedstawila mi swoja oferte.
Zdjecie typu np koszulki sa popakowane, natomiast jesli chodzi o zegarki to przyslal mi zdjecie takie graficzne na bialym tle, ale jesli poprosilem o autentyczne zdjecia , powiedzial ze w domu ma na stanie w tym momencie dwa modele, ale nie bedzie problemu innych zamowic, i przyslal mi dwa zdjecie , na ktorych trzyma dwa zegarki w reku. Oczywiscie takie zdjecie rowniez sie da sciagnac na pewno, ale moze tez to nie jest jakis oszust, nie wiem sam. Logo było widoczne, ale skąd je bierze i czy nie są np z nielegalnego źródła to sie nie pytałem, bo nawet jeśli tto nikt nie odpowie na takie pytanie.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Sprawa wyglada tak, ze te zegarki wydaja sie zbyt tanie.
Dlaczego on je nie chce sprzedac chociazby na allegro, tylko rozsyla oferty na email ?
Ale jesli chodzi o t-shirty to są po 58zł, a więc tutaj do ceny bym sie nie przyczepial. Ale zegarki typu G-shock, Armani są naprawde w cenie.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Wlasnie przed chwila przyslal mi inne zdjecia zegarkow. Zdjecia sa w bardzo dobrej jakosci, trzymana w rekach. Wyglada naprawde zachecajaco? Co o tym myslicie
damii123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-04 20:06:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.