Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-06, 16:28   #361
roolon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
1. najlepiej wykonac golenie tego samego dnia,wtedy ominiesz krostki,bo po depilacji ich nie będzie.nawet jeśli wyjdą to nic się nie dzieje.nie musisz mieć idealnie gładkiej skóry,bo to niemozliwe,poprostu włosy nie powinny wystawac poza skorę.

2.czytaj uwaznie oferty,abyś nie poslizgnęła się na IPL-u.zazwyczaj oferty sa na kilka sesji,a jeśli nie znajdziesz takiej to mozesz wykonywac zabiegi w różnych salonach.dobrze byłoby,gdybyś opamiętała ilość zabiegów i moc.możesz zapamietać,lub zapisać.
1. A jeśli skóra bezpośrednio po goleniu jest już zaczerwieniona i podrażniona, to nic się nie dzieje?

2. No właśnie, bo są oferty na kilka sesji i pojedyncze, z tym, że one są zawsze jakoś ograniczone czasowo, np 3 sesje i do wykorzystania powiedzmy przez 4 miesiące, tylko nie wiem właśnie czy to jest tak, że w tym określonym czasie trzeba wykonać pierwszy zabieg, czy wszystkie

I jeszcze jedno, te sesje powinny odbywać się z określonymi przerwami, zazwyczaj chyba co 6-8 tygodni, a co jeśli powtórzy się po powiedzmy 10-11 ?
roolon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:25   #362
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez roolon Pokaż wiadomość
Hej
Z góry przepraszam jeśli powtórzę jakieś pytania, ale przejrzałam pierwszą stronę, podstawowe informacje i wątek na tyle, na ile byłam w stanie i mam kilka pytań.

Zacznę od tego, że interesuje mnie depilacja bikini.
No więc tak, przed depilacją trzeba zgolić włoski, ale skóra jednocześnie nie może być podrażniona. Zastanawiam się jak to zrobić? Ja po każdym goleniu mam straszne podrażnienia, pełno czerwonych krostek, ponadto zawsze po goleniu mimo wszystko skóra nie jest idealnie gładka, ale dotykając ręką 'pod włos' czuć drapanie. Jak więc przygotować się do depilacji?

Zastanawiam się też nad kolejną rzeczą. Jak wiadomo, na grouponie i gruperze jest wiele ofert depilacji, są one bardzo tanie, w okolicach 50zł za zabieg. Ponieważ nie stać mnie na to, żeby płacić za każdy zabieg po 300-400zł czy nawet więcej, zastanawiałam się czy można powtarzać zabiegi w innych gabinetach kosmetycznych kupując promocyjne kupony. Wiem, że lepiej byłoby wykonać wszystkie u jednej kosmetyczki, bo ona jednak zna historię zabiegów, reakcje itd, ale w ten sposób po prostu nie było by mnie na to stać...

Bardzo proszę o odpowiedź
Ja skorzystałam z groupona (zaczęłam korzystać) i akurat mi się trafił pakiet dość spory i relatywnie baardzo tani. ale raczej za pojedyńczą część trzeba liczyć koło 100 na zabieg (im więcej w pakiecie, tym taniej), a akurat bikini - zwłaszcza głębokie - to za 50 zł nie spotkałam się. Z drugiej strony wykupienie sporego pakietu to spore ryzyko, bo nigdy nie wiesz, na kogo trafisz. Ja akurat trafiłam super i będę się próbowała dogadać na jakąś zniżkę w przypadku kontynuacji zabiegów. Myślę, że zawsze można też spróbować z salonem się dogadać jak się już u nich zacznie. Na pewno nie za 50 zł za część ciała, ale taniej niż w cenniku na bank. Zresztą tym bardziej, że jeśli kupujemy kupon za 100 zł to do salonu trafia 50 zł (albo i mniej...).
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:49   #363
roolon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
Ja skorzystałam z groupona (zaczęłam korzystać) i akurat mi się trafił pakiet dość spory i relatywnie baardzo tani. ale raczej za pojedyńczą część trzeba liczyć koło 100 na zabieg (im więcej w pakiecie, tym taniej), a akurat bikini - zwłaszcza głębokie - to za 50 zł nie spotkałam się. Z drugiej strony wykupienie sporego pakietu to spore ryzyko, bo nigdy nie wiesz, na kogo trafisz. Ja akurat trafiłam super i będę się próbowała dogadać na jakąś zniżkę w przypadku kontynuacji zabiegów. Myślę, że zawsze można też spróbować z salonem się dogadać jak się już u nich zacznie. Na pewno nie za 50 zł za część ciała, ale taniej niż w cenniku na bank. Zresztą tym bardziej, że jeśli kupujemy kupon za 100 zł to do salonu trafia 50 zł (albo i mniej...).
No nie wiem, albo mi się wydawało, albo serio były oferty za ok 50zł, np tu, 30zł za bikini francuskie, a głębokie za dopłatą 29zł, czyli w sumie 59zł
roolon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:51   #364
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez roolon Pokaż wiadomość
No nie wiem, albo mi się wydawało, albo serio były oferty za ok 50zł, np tu, 30zł za bikini francuskie, a głębokie za dopłatą 29zł, czyli w sumie 59zł
ale jaki laser?

trzeba dobrze czytac oferty ,bo spotkałam się z takimi hakami,że to oferta za 50 zł,ale nie cała oferta,ale kupon zniżkowy za tą kwotę.
czyli ;cały zabieg kosztuje 300 zł,a ty wykupujesz znizkę za 50 zł,czyli płacisz tylko 250 zł.to juz było malutkim druczkiem pisane

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-05-06 o 19:53
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:52   #365
roolon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
1. najlepiej wykonac golenie tego samego dnia,wtedy ominiesz krostki,bo po depilacji ich nie będzie.nawet jeśli wyjdą to nic się nie dzieje.nie musisz mieć idealnie gładkiej skóry,bo to niemozliwe,poprostu włosy nie powinny wystawac poza skorę.

2.czytaj uwaznie oferty,abyś nie poslizgnęła się na IPL-u.zazwyczaj oferty sa na kilka sesji,a jeśli nie znajdziesz takiej to mozesz wykonywac zabiegi w różnych salonach.dobrze byłoby,gdybyś opamiętała ilość zabiegów i moc.możesz zapamietać,lub zapisać.
1. A jeśli ja od razu po goleniu mam zaczerwienioną i podrażnioną skórę, to nie przeszkadza?

2. Czyli da się zrobić a co jeśli wyszłoby tak, że następna sesja byłaby w większym odstępie? np. tak 10-11 tygodni?
roolon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:54   #366
roolon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

TmargoT, napisane jest tak: 'Depilacja laserowa IPL + RF (światłem i radiofalami), zwana również fotodepilacją', aczkolwiek nie ogarniam tego wszystkiego jeszcze za bardzo
roolon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 19:57   #367
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez roolon Pokaż wiadomość
TmargoT, napisane jest tak: 'Depilacja laserowa IPL + RF (światłem i radiofalami), zwana również fotodepilacją', aczkolwiek nie ogarniam tego wszystkiego jeszcze za bardzo
i tego się wystrzegaj,bo to pseudo depilacja -IPL +RF nie jest to trwała metoda usuwania włosów.
jesli nie wierzysz to poczytaj tylko ten wątek
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 20:12   #368
roolon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

TmargoT, hmm, a właśnie czytałam na jakimś forum, chyba nie na wizażu, o IPL+RF i z tego co pamiętam komentarze były pozytywne
roolon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 20:30   #369
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez roolon Pokaż wiadomość
TmargoT, hmm, a właśnie czytałam na jakimś forum, chyba nie na wizażu, o IPL+RF i z tego co pamiętam komentarze były pozytywne
Komentarze bywają bardzo pozytywne - ale przez krótki czas. Po pół roku, roku wszystko wraca do stanu wyjściowego. Jeśli oczekujesz stałego pozbycia się włosów z niechcianych miejsc to tego na pewno nie dostaniesz od IPL+RF! Właściwie nie spotkałam się z opinią, że daje to długotrwały efekt (zresztą parę osób na tym wątku same doświadczyły jak bardzo jest on nietrwały i frustrujący). Lepiej zapłacić więcej (wiadomo, lekko nie jest ale można upolowac okazję) i zrobić porządnym sprzętem, bo inaczej to kasa w błoto.
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 21:03   #370
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
Komentarze bywają bardzo pozytywne - ale przez krótki czas. Po pół roku, roku wszystko wraca do stanu wyjściowego. Jeśli oczekujesz stałego pozbycia się włosów z niechcianych miejsc to tego na pewno nie dostaniesz od IPL+RF! Właściwie nie spotkałam się z opinią, że daje to długotrwały efekt (zresztą parę osób na tym wątku same doświadczyły jak bardzo jest on nietrwały i frustrujący). Lepiej zapłacić więcej (wiadomo, lekko nie jest ale można upolowac okazję) i zrobić porządnym sprzętem, bo inaczej to kasa w błoto.
IPL +RF daje czasowy rezultat,ale po roku od ostatniego zabiegu wszystko w 100% odrasta

to tak,jakbys zapytała opinie na allegro wypisywane od razu po zakupie,oraz przed strachem rewanżu. założę się,że po roku od zakupu minimum połowa byłaby negatywna
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 21:16   #371
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mojej koleżance po IPL,RF odrosło po raptem dwóch miesiącach.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 18:24   #372
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hejka ! Miałam robione 3 zabiegi Duetem w zeszłym roku m.in. na głębokim bikini - wszystko odrosło!!! od 4 m-cy jestem po zwykłym LS z małą końcówką i... bomba - jak na razie pojedyncze włosy odrastają. Miałam robione bez znieczulenia na mocy 33 i nie odczuwałam specjalnego bólu- spokojnie da się wytrzymać.
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 18:48   #373
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Promocja w Revision w Krakowie jest przedłużona do końca maja a powiedzcie mi dziewczyny, jak robiłam sobie wosk dwa tygodnie temu to kiedy mądrze by było umówić się na laser ?
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 19:15   #374
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
Hejka ! Miałam robione 3 zabiegi Duetem w zeszłym roku m.in. na głębokim bikini - wszystko odrosło!!! od 4 m-cy jestem po zwykłym LS z małą końcówką i... bomba - jak na razie pojedyncze włosy odrastają. Miałam robione bez znieczulenia na mocy 33 i nie odczuwałam specjalnego bólu- spokojnie da się wytrzymać.
No to trochę załamka
Ja nawet nóg zwykłym LS nie wyrobię... może 3 zabiegi to za mało i jednak nie wszysko wyrosło tylko następny rzut włosów, tych które były uśpione? z jakimi przerwami miałaś robione zabiegi i jaką mocą?
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:25   #375
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Here I go again

Warszawa, salon Depiclinic.
Dziś równo po 2 miesiącach miałam drugą serię na łydki LS Duetem (+pare pojedyńczych kłaczków na mizernych kostkach), tym razem moc zwiększona do 11. Laser po przeglądzie w serwisie był bardziej czuły Tym razem też musiałam prosić o wspomaganie okładami lodu z uwagi na ten mój niski próg bólowy.
Po oględzinach przed zabiegiem śmiało stwierdzam, że po pierwszym wypadło z 30% sierści. Najwięcej chyba w rejonach gdzie był zwykły LS ale Duet też nie wyszedł najgorzej.
Jeszcze raz pochwalę obsługę w salonie. Czas spędzony na zabiegu upłynął mi bardzo szybko i przyjemnie, w takiej 'babskiej' atmosferze Pani wykonująca zabieg wypytywała o wrażenia po poprzednim itd. Powiedziała, że też jest ciekawa rezultatu na moich fantastycznie kruczych kłaczkach i na kolejną wizytę mam iść z drobną szczecinką ale to dopiero w październiku
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 07:11   #376
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Promocja w Revision w Krakowie jest przedłużona do końca maja a powiedzcie mi dziewczyny, jak robiłam sobie wosk dwa tygodnie temu to kiedy mądrze by było umówić się na laser ?
ja robilam w kwietniu w revision, niestety pani sie nie postarala, mam na "bikini" placki z wlosow ktore nie byly raczej zastrzelone.... :/ myślicie ze moge wymagać poprawek?
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 09:59   #377
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Promocja w Revision w Krakowie jest przedłużona do końca maja a powiedzcie mi dziewczyny, jak robiłam sobie wosk dwa tygodnie temu to kiedy mądrze by było umówić się na laser ?
na laser możesz iść około miesiąc po wosku... a powiedz mi, orientujesz się ile kosztuje woskowanie ud w Revision? bo na ich stronie w ogóle nic o takiej depilacji nie mogę znaleźć...

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
ja robilam w kwietniu w revision, niestety pani sie nie postarala, mam na "bikini" placki z wlosow ktore nie byly raczej zastrzelone.... :/ myślicie ze moge wymagać poprawek?
Ja w Revision na bikini byłam dwa razy, za każdym razem u innej dziewczyny. Pierwsza była sympatyczna ale nie do końca byłam przekonana do jej sposobu depilacji, miałam wrażenie, że bardzo skakała, wracała się, tak więc sądzę, że mogła opuścić wiele miejsc (a miałam porównanie z innym salonem gdzie robiłam wcześniej i sposób depilacji był o niebo dokładniejszy).
Za drugim razem trafiłam do kobiety również bardzo sympatycznej ale wydaje mi się, że przy okazji o wiele bardziej dokładnej. Faktycznie jechała miejsce po miejscu tak więc mam nadzieję, że tym razem efekty będą lepsze. Wyszłam bardzo zadowolona. Ale, że to było dopiero tydzień temu tak więc nie mogę jeszcze na ten temat się wypowiedzieć.
A co do poprawek to niestety nie wiem...
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2012-05-08 o 10:04
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 10:25   #378
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

chciałam dokupic sobie bikini na zwykły LS,ale na śląsku wszedzie króluje ten pseudo IPL.
normalnie brak słów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 11:55   #379
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
na laser możesz iść około miesiąc po wosku... a powiedz mi, orientujesz się ile kosztuje woskowanie ud w Revision? bo na ich stronie w ogóle nic o takiej depilacji nie mogę znaleźć...
Ja w Revision na bikini byłam dwa razy, za każdym razem u innej dziewczyny. Pierwsza była sympatyczna ale nie do końca byłam przekonana do jej sposobu depilacji, miałam wrażenie, że bardzo skakała, wracała się, tak więc sądzę, że mogła opuścić wiele miejsc (a miałam porównanie z innym salonem gdzie robiłam wcześniej i sposób depilacji był o niebo dokładniejszy).
Za drugim razem trafiłam do kobiety również bardzo sympatycznej ale wydaje mi się, że przy okazji o wiele bardziej dokładnej. Faktycznie jechała miejsce po miejscu tak więc mam nadzieję, że tym razem efekty będą lepsze. Wyszłam bardzo zadowolona. Ale, że to było dopiero tydzień temu tak więc nie mogę jeszcze na ten temat się wypowiedzieć.
A co do poprawek to niestety nie wiem...
a Revision robi w ogóle wosk ? Bo mi się wydaję, że nie bardzo, ale mogę się mylić Mogę polecić salon Woskownia na Czarnowiejskiej a pamiętasz może jak się ta dokładna dziewczyna nazywała ? Albo chociaż jak wygląda to się umówię do niej
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 12:02   #380
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
a Revision robi w ogóle wosk ? Bo mi się wydaję, że nie bardzo, ale mogę się mylić Mogę polecić salon Woskownia na Czarnowiejskiej a pamiętasz może jak się ta dokładna dziewczyna nazywała ? Albo chociaż jak wygląda to się umówię do niej
to wiele wyjaśnia nie wiem dlaczego wywnioskowałam z Twojego wpisu, że woskowałaś się właśnie w Revision i przy okazji dowiedziałaś się o przedłużonej promocji
cieszę się, że piszesz o Woskowni bo akurat wczoraj upatrzyłam ją sobie szukając salonów po internecie

A wracając do tematu to dziewczyna ma na imię Martyna, specjalnie zapytałam, żebym wiedziała do kogo się umawiać Zresztą jedna z wizażanek już mi ją wcześniej polecała a ja przez przypadek do niej trafiłam Uprzedziłam panią Martynę, że ją pochwalę na wizażu dlatego nie mam oporów z podawaniem jej imienia
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 16:01   #381
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
to wiele wyjaśnia nie wiem dlaczego wywnioskowałam z Twojego wpisu, że woskowałaś się właśnie w Revision i przy okazji dowiedziałaś się o przedłużonej promocji
cieszę się, że piszesz o Woskowni bo akurat wczoraj upatrzyłam ją sobie szukając salonów po internecie

A wracając do tematu to dziewczyna ma na imię Martyna, specjalnie zapytałam, żebym wiedziała do kogo się umawiać Zresztą jedna z wizażanek już mi ją wcześniej polecała a ja przez przypadek do niej trafiłam Uprzedziłam panią Martynę, że ją pochwalę na wizażu dlatego nie mam oporów z podawaniem jej imienia
ja nie mam pojecia jak miala na imie pani ktora mi robila zabieg.
ale bylam dzisiaj u nich zglosic sie do poprawki to inna pani mi zrobila, bez najmniejszego problemu, poogladała, zgoliła co rosło dalej, strzeliła i tyle o wiele sympatyczniejsza niż ta pierwsza, chociaz i na nią nie moge narzekać. jej minus to to, ze mi nie dokladnie zabieg zrobila i musialam poprawiac
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 16:29   #382
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
ja nie mam pojecia jak miala na imie pani ktora mi robila zabieg.
ale bylam dzisiaj u nich zglosic sie do poprawki to inna pani mi zrobila, bez najmniejszego problemu, poogladała, zgoliła co rosło dalej, strzeliła i tyle o wiele sympatyczniejsza niż ta pierwsza, chociaz i na nią nie moge narzekać. jej minus to to, ze mi nie dokladnie zabieg zrobila i musialam poprawiac
no to duży plus dla gabinetu
a co do dziewczyn to może trafiłaś tak jak ja, za pierwszym razem na tą mniej dokładną a za drugim na Martynę ale to tylko przypuszczenia
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:07   #383
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

na oko bym jej dała 165cm,moze mniej, bez grzywki, wlosy spiete w kolorze takim brazowo=rudym, jasnym dosc... na lewej rece miala pierscionek/obraczke,tyle zapamietalam
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 20:34   #384
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem prawie 7 tygodni po zabiegu i sie tak zastanawiam...czesc wloskow wypadla a czesc rosnie znacznie znacznie wolniej a niektore tak jakby staley w miejscu-ani nie rosna ani nie wypadaja :| czy trzeba je dodadkowo potraktowac laserem czy w koncu same wypadna?Czy laser tez zwalnia wzrost wlosow?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 20:45   #385
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
na oko bym jej dała 165cm,moze mniej, bez grzywki, wlosy spiete w kolorze takim brazowo=rudym, jasnym dosc... na lewej rece miala pierscionek/obraczke,tyle zapamietalam
ale Ty spostrzegawcza jesteś
ja pamiętam tyle, że miała długie włosy z boków zebrane i jakoś spięte, podpięte czy coś w tym stylu i chyba faktycznie bez grzywki
i to by było na tyle
ale myślę, że spokojnie możesz do nich zadzwonić, zapytać, która z dziewczyn się Tobą zajmowała ponieważ właśnie do niej chcesz się umówić
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 18:27   #386
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
No to trochę załamka
Ja nawet nóg zwykłym LS nie wyrobię... może 3 zabiegi to za mało i jednak nie wszysko wyrosło tylko następny rzut włosów, tych które były uśpione? z jakimi przerwami miałaś robione zabiegi i jaką mocą?
Przerwy wynosiły między 1 a 2 - 6 tygodni, 2 a 3 - 7 tygodni. Duetem 1 zabieg miałam robiony na 9 a drugi i trzeci na 9,2.
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 00:02   #387
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
Przerwy wynosiły między 1 a 2 - 6 tygodni, 2 a 3 - 7 tygodni. Duetem 1 zabieg miałam robiony na 9 a drugi i trzeci na 9,2.
poczatkowe przerwy za krotkie, dwie ostatnie tez moglyby byc troche dluzsze...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 16:36   #388
dzastina07228
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej , czy możecie polecić mi jakiś dobry, sprawdzony salon we Wrocławiu, gdzie wykonują depilację laserowo?
dzastina07228 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 15:00   #389
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej,

czy któraś z Was robiła depilację laserową w warszawskim salonie NY LASER CENTER?

Chcę wydepilować łydki laserem Light Sheer Duet albo tym zwykłym - w zależności, co mi polecą.

Mam naturalnie bardzo jasną skórę i czarne, mocne włosy - więc zakładam, że powinny wystarczyć 3-4 zabiegi...

Jaka jest najlepsza pora na depilację?

Teraz zaczynać pewnie nie jest wskazane?
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.







Edytowane przez _malayka
Czas edycji: 2012-05-13 o 15:05
_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 17:01   #390
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Mam naturalnie bardzo jasną skórę i czarne, mocne włosy - więc zakładam, że powinny wystarczyć 3-4 zabiegi...

Jaka jest najlepsza pora na depilację?

Teraz zaczynać pewnie nie jest wskazane?
wyboldowane - nie ma reguly, niestety.

w przypadku lydek zaczynac impreze tuz przed wakacjami jest dosc ciezkie, bo jesli nie chcialabys robic od razu przerwy na okres letni, to trudno bedzie uchronic lydki przed sloncem. dobrych pare lat temu, kiedy laserowalam lydki, poszlam na pierwszy zabieg w maju - i cale lato przechodzilam w dlugich spodniach^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.