kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-02, 10:44   #211
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie wiecie kiedy te nowe odcienie wchodzą do sprzedaży?
Na fb napisali ze w przyszlym tyg. Dali nawet slowo.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 17:46   #212
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Pixie ma teraz promocję urodzinową - 2 taki sam produkt gratis. W przypadku podkładów można 2 różne kolory wybrać

Akurat mi się podkład kończy więc się ucieszyłam z tej promocji

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 17:49   #213
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość
Pixie ma teraz promocję urodzinową - 2 taki sam produkt gratis. W przypadku podkładów można 2 różne kolory wybrać

Akurat mi się podkład kończy więc się ucieszyłam z tej promocji

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Hm, bedzie drugi podkład dla przyjaciółki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 14:26   #214
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aniasmok Pokaż wiadomość
Pixie ma teraz promocję urodzinową - 2 taki sam produkt gratis. W przypadku podkładów można 2 różne kolory wybrać

Akurat mi się podkład kończy więc się ucieszyłam z tej promocji

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Chyba skorzystam z tej promocji. Tylko nie mogę zdecydować się na odcień... Light Sunset podoba mi się na twarzy, ale pasek na szyi wygląda pomarańczowo. Butter Cream z kolei pasuje na szyję, ale jakoś przy Light Sunset na twarzy wygląda dość blado .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 11:11   #215
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Hej, szukam kogoś do wspólnego skorzystania z tej promocji. Chciałabym kupić pełnowymiarowy podkład.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 21:27   #216
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Chcę zamówić w przyszłym tygodniu biga na promo i nadal jestem w kropce, jeżeli chodzi o odcień - nie chce już marnować czasu na próbki, bo jeszcze nie zdążę się załapać

Więc dziewczyny, jeszcze raz pomóżcie:
Co jest jaśniejsze od Vanilla Delight (tak o jeden ton), zbliżone do Almond Milk? Almond kolorem jest idealny, ale beznadziejnie leży mi na skórze i boje się, że nic w tej materii się nie zmieniło.
Waham się między Creamy Natural, a Satin Sand. W przypadku Creamy boje się, że będzie zbyt pomarańczowy i wcale nie jaśniejszy niż Vanilla, a Satin już zbyt różowawy?
Po co ja oddawałam te próbki
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 23:18   #217
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Kliknęłam biga z pędzlem, drugi zestaw dla przyjaciółki na urodziny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 20:03   #218
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Chcę zamówić w przyszłym tygodniu biga na promo i nadal jestem w kropce, jeżeli chodzi o odcień - nie chce już marnować czasu na próbki, bo jeszcze nie zdążę się załapać

Więc dziewczyny, jeszcze raz pomóżcie:
Co jest jaśniejsze od Vanilla Delight (tak o jeden ton), zbliżone do Almond Milk? Almond kolorem jest idealny, ale beznadziejnie leży mi na skórze i boje się, że nic w tej materii się nie zmieniło.
Waham się między Creamy Natural, a Satin Sand. W przypadku Creamy boje się, że będzie zbyt pomarańczowy i wcale nie jaśniejszy niż Vanilla, a Satin już zbyt różowawy?
Po co ja oddawałam te próbki
To co ja mogę Tobie doradzić to, że creamy nie ma w sobie pomarańczy ani kszty, jest to blady żółty bez domieszki oliwki, niestety nie pamietam jak wypada jasnością do almonda.
Mam wrażenie, że jest ciut ciemniejszy? Satin sand to taki beżyk Poziomem odpowiada jeśli dobrze pamiętam vanilli Creamy jest jaśniejszy od vanili
Nie wiem co Ci doradzić, ja mam creamy i vanillę, obydwa dobrze leżą, almond mam próbkę, testowałam ale jakaś byłam w niej woskowo trupia

Do próbek będą miała dojście dopiero w czwartek
I wtedy ostatecznie zdecyduję się na kupno (najprawdopodobniej to będzie satin sand)

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-06-14 o 20:05
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 20:33   #219
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
To co ja mogę Tobie doradzić to, że creamy nie ma w sobie pomarańczy ani kszty, jest to blady żółty bez domieszki oliwki, [...]
Creamy jest jaśniejszy od vanili
Ooo i tyle mi chyba starczy Jak Creamy jest jaśniejszy niż Vanilla i żółty, to powinien być ok.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 09:26   #220
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Znalazłam w domu color blend yellow i white, teraz chodzi mi po głowie żeby kupić Almond Milk i dodać żółci, albo (skoro mówicie, że inne kolory lepiej się zachowują) Dune/Butter Cream i rozjaśnić. Nie mam próbek Dune i Butter Cream i nie wiem czy rozjaśniając je do poziomu Almond Milk nie zepsuję całkowicie właściwości Ja to się zawsze za późno obudzę, teraz próbki mogą nie dojść na czas, a za przesyłkę zabulę.

Noodle Soup, zamówiłaś już? Bo jakby coś mogę wieczorem zesłoczować Almond Milk, Creamy Natural i Satin Sand Vanilla Delight niestety nie mam.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 10:00   #221
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Noodle Soup, zamówiłaś już? Bo jakby coś mogę wieczorem zesłoczować Almond Milk, Creamy Natural i Satin Sand Vanilla Delight niestety nie mam.
Jeszcze nie, więc bardzo proszę o swatche

Pixie nie podkręcałam color blendami (choć najwyżej tak zrobię, jak zamówię sprawdzony Vanilla), ale np. rozjaśniałam sporo Anabelle matujący, poprawił się kolor, krycie, zmiany innych właściwości nie zauważyłam. Lepiej jednak jest chyba dodać odrobinę do Almond milk żółci, bo rozjaśniając dune czy butter cream dodasz tego sporo.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 11:50   #222
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Znalazłam w domu color blend yellow i white, teraz chodzi mi po głowie żeby kupić Almond Milk i dodać żółci, albo (skoro mówicie, że inne kolory lepiej się zachowują) Dune/Butter Cream i rozjaśnić. Nie mam próbek Dune i Butter Cream i nie wiem czy rozjaśniając je do poziomu Almond Milk nie zepsuję całkowicie właściwości Ja to się zawsze za późno obudzę, teraz próbki mogą nie dojść na czas, a za przesyłkę zabulę.
Ostatnio poszalałam trochę z próbkami Pixie. Żaden kolor pojedynczo nie jest idealny, ale w miarę pasuje mi Almond Milk dożółcony Dune (mieszanka dobrze neutralizuje zaczerwienienia na policzkach) lub Butter Creame (nadaje cerze promienny wygląd).
Korzystając z promocji kupiłam wiec Almond Milk i Dune. Będę sobie mieszała.

Noodle Soup, tak jak dziewczyny pisaly Creamy Natural, to jest naprawdę ładny kolor, taki blady kremowo-żółty, bez pomarańczu i bez różu. Niestety sam słabo neutralizuje zaczerwienienia i za mało żółty dla mnie.

I jeszcze załączam bardzo pomocne zdjęcie znalezione kiedyś w sieci, niestety nie pamiętam danych autora, jeśli ktoś rozpozna zdjęcie, to proszę dać znać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9989.jpg (125,9 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-06-15 o 12:10
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 12:49   #223
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Czy któraś z Was mogłaby porównać kolory: Almond Milk, Dune i Butter Cream do starego wycofanego Tinkerbell 0? Oczywiście słowno-muzycznie nie oczekuję słoczy, ale nie mam za bardzo porównania co do jasności i żółtości, a tak bym miała odniesienie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 15:13   #224
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Już znalazłam porównanie dla przypomnienia podrzucam.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wrzucam swatch; może trochę pomoże W starej formule pasowało mi więcej kolorów; tutaj jakoś nie po drodze mi z odcieniami. Żałuję, że nie kliknęłam jeszcze Satin Sand i Soft Muslin, ale myślałam, że one wpadają w biel i sobie darowałam.

Swatch:
Od nadgarstka: Pixie CdL Tinekrbell 0, Pixie AG Almond Milk, Pixie AG Butter Cream, Pixie AG Vanilla Delight, Pixie AG Dune, Lemiere VV Fair Warm

Warstwy są grube, minerały nakładałam pędzelkiem "na mokro". Na zdjęciu oczywiście już wszystko zaschło i przegryzło ze skórą.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 17:43   #225
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Przyszło moje zamowienie, jutro testy. Victorian lace wyglada jasno. Ale nie jestem bardzo jasna, raczej najjaśniejsze podkłady drogeryjne , o ile sa żółte, a nie pomarańczowe, czy różowe, pasują mi.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Swoją droga - na flat topie jest numerek 7. Pewnie bedą wprowadzić więcej pędzli.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Musiałam sprawdzić chociaż kolor odpowiada D 25 z sephora mineral compact, jesli komuś pomoże. Fajny ciepły bezyk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 00:02   #226
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ostatnio poszalałam trochę z próbkami Pixie. Żaden kolor pojedynczo nie jest idealny, ale w miarę pasuje mi Almond Milk dożółcony Dune (mieszanka dobrze neutralizuje zaczerwienienia na policzkach) lub Butter Creame (nadaje cerze promienny wygląd).
Korzystając z promocji kupiłam wiec Almond Milk i Dune. Będę sobie mieszała.

Noodle Soup, tak jak dziewczyny pisaly Creamy Natural, to jest naprawdę ładny kolor, taki blady kremowo-żółty, bez pomarańczu i bez różu. Niestety sam słabo neutralizuje zaczerwienienia i za mało żółty dla mnie.

I jeszcze załączam bardzo pomocne zdjęcie znalezione kiedyś w sieci, niestety nie pamiętam danych autora, jeśli ktoś rozpozna zdjęcie, to proszę dać znać.
Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, więc bardzo proszę o swatche

Pixie nie podkręcałam color blendami (choć najwyżej tak zrobię, jak zamówię sprawdzony Vanilla), ale np. rozjaśniałam sporo Anabelle matujący, poprawił się kolor, krycie, zmiany innych właściwości nie zauważyłam. Lepiej jednak jest chyba dodać odrobinę do Almond milk żółci, bo rozjaśniając dune czy butter cream dodasz tego sporo.
Robione kiepskim sprzętem i w sztucznym świetle Od lewej Satin Sand, Almond Milk, Creamy Natural.
Dzisiaj nałożyłam na połowę twarzy Almond Milk, a na połowę Satin Sand. Satin był na początku różowawy, ale ja chyba jestem jakaś dziwna, bo jak spojrzałam w lustro po ok. 2-3 godzinach, to oba kolory były bardzo podobne, ledwo do odróżnienia. Oba lekko ściemniały i zrobiły się trochę bardziej złotawe, po stronie Almond było widać dodatkowo poświatę zieleni (za którą nie przepadam).
Też mi przyszło do głowy zmieszać jakiś jasny kolor z mocno żółtym, ale potem i tak musiałabym to jeszcze rozjaśnić. Czekam jeszcze na Annabelle, zobaczę jak wypadną.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pixie1.jpg (96,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pixie2.jpg (103,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pixie3.jpg (100,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pixie4.jpg (56,6 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2015-06-16 o 00:06
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 09:42   #227
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Najgorsze jest to, że w poszukiwaniu Świętego Graala, czyli podkładu idealnego w kolorze i formule, tracę powoli rozsadek ;o). Właśnie kupiłam dwa pełnowymiarowe opakowania Pixie, żeby uzyskać efekt, który jest akceptowalny, ale nie idealny. Jedynym moim wytłumaczeniem jest tylko to, że odpowiada mi formuła Pixie i jest bardzo korzystna promocja. No i oczywiście daleko mi jeszcze co do niektórych z Was (sądząc po zdjęciach z kolekcjami minerałów) ;o)
Chyba założę KAM=Klub Anonimowej Minerałoholiczki )

Havana, na twoich zdjęciach Almond Milk i Creamy Natural wyglądają podobnie i nawet nie widzę tej zielonej poświaty przy Almond Milk. Te kolory mają potencjał, ale u mnie jednak same się nie sprawdzają.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-06-16 o 09:51
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 10:23   #228
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że w poszukiwaniu Świętego Graala, czyli podkładu idealnego w kolorze i formule, tracę powoli rozsadek ;o). Właśnie kupiłam dwa pełnowymiarowe opakowania Pixie, żeby uzyskać efekt, który jest akceptowalny, ale nie idealny. Jedynym moim wytłumaczeniem jest tylko to, że odpowiada mi formuła Pixie i jest bardzo korzystna promocja. No i oczywiście daleko mi jeszcze co do niektórych z Was (sądząc po zdjęciach z kolekcjami minerałów) ;o)
Chyba założę KAM=Klub Anonimowej Minerałoholiczki )

Havana, na twoich zdjęciach Almond Milk i Creamy Natural wyglądają podobnie i nawet nie widzę tej zielonej poświaty przy Almond Milk. Te kolory mają potencjał, ale u mnie jednak same się nie sprawdzają.
Na twarzy widzę tę oliwkę, zresztą ten kolor jest opisany jako neutralno-oliwkowy, nie żółty. Ja jestem lekko seledynowa ale zdarzyło mi się kupić w ciemno olive fair z EDM, czy żółto-oliwkowy Shaylee z pierwszej formuły Pixie i jednak nie wychodziło mi to na dobre
Doszłam do wniosku, że za to ciemnienie i upodabnianie się z czasem odcieni na twarzy odpowiedzialny jest własnoręcznie umieszany puder matujący
Mnie też już rozsądek opuścił Pixie miałam już nie kupować ze względu na brak odcienia, no ale ta promocja moim zdaniem żadna paleta odcieni nie zapewni że każdy znajdzie swój idealny odcień, ale klarowny podział wg gam kolorystycznych i stopni jasności przynajmniej ułatwia dedukcję co zmieszać, żeby uzyskać ten optymalny. Żałuję, że Pixie od tego odeszło.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 10:36   #229
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Red face Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Na twarzy widzę tę oliwkę, zresztą ten kolor jest opisany jako neutralno-oliwkowy, nie żółty. Ja jestem lekko seledynowa ale zdarzyło mi się kupić w ciemno olive fair z EDM, czy żółto-oliwkowy Shaylee z pierwszej formuły Pixie i jednak nie wychodziło mi to na dobre
Doszłam do wniosku, że za to ciemnienie i upodabnianie się z czasem odcieni na twarzy odpowiedzialny jest własnoręcznie umieszany puder matujący
Mnie też już rozsądek opuścił Pixie miałam już nie kupować ze względu na brak odcienia, no ale ta promocja moim zdaniem żadna paleta odcieni nie zapewni że każdy znajdzie swój idealny odcień, ale klarowny podział wg gam kolorystycznych i stopni jasności przynajmniej ułatwia dedukcję co zmieszać, żeby uzyskać ten optymalny. Żałuję, że Pixie od tego odeszło.
Chciałabym zobaczyć minę pani w drogerii pytanej o podkład dla jasnej cery z seledynowymi tonami ;o)

Taki podział w jakimś stopniu jest na stronie Pixie w zakładce "Poradnik kolorystyczny", ale kolory nie są ułożone zwyczajowo od najjaśniejszego do najciemniejszego.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 12:45   #230
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Chciałabym zobaczyć minę pani w drogerii pytanej o podkład dla jasnej cery z seledynowymi tonami ;o)

Taki podział w jakimś stopniu jest na stronie Pixie w zakładce "Poradnik kolorystyczny", ale kolory nie są ułożone zwyczajowo od najjaśniejszego do najciemniejszego.
Ta mina by mówiła: podkład dla kosmity?! No, ujrzeć mnie bez makijażu i do tego niewyspaną to jak spotkanie trzeciego stopnia
Poza tym że nie są ułożone jasnością, to w danej tonacji jeden jest bardziej żółty, drugi bardziej neutralny itp.

Aha, tak a propos... jaśniejszy jest Dune czy Butter Cream? Wydaje mi się, że Dune ale na różnych swatchach to różnie wygląda

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2015-06-16 o 12:49
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 18:28   #231
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Dobra, zamówiłam Wziełam Vanilla Delight i Creamy Natural, będzie na Was Dobrałam też próki Almond Milk, Satin Sand i Shell Beige, w końcu może dobiorę odpowiednio, jak Creamy też będzie mi nie pasował.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 20:41   #232
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość

Aha, tak a propos... jaśniejszy jest Dune czy Butter Cream? Wydaje mi się, że Dune ale na różnych swatchach to różnie wygląda
Moim zdaniem też Dune, ale minimalnie.
Tak sobie właśnie pomyślałam, ze jak dojdzie do mnie Dune, to porównam kolor z korektorem Amilie Sunrise, też takim jasnym żółtkiem.Mogą być bardzo podobne.

havana, to przez Twoje zachęcające swatche kilkanaście postów wyżej zaczęłam tak to Pixie kupować, twoja wina, twoja wina ;o)

Noodle Soup, kto nie ryzykuje ... itd ;o)

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-06-16 o 20:44
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 22:02   #233
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

A swatche z porównaniem do Uoga Uoga i Neauty ma któraś z Was możliwość zrobić?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 22:11   #234
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
A swatche z porównaniem do Uoga Uoga i Neauty ma któraś z Was możliwość zrobić?

Mogę zrobić, ale tylko victorian lace mam, a on przy uoga najjaśniejszym wypada murzyńsko , no i nie mam neauty
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 06:48   #235
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Aha, tak a propos... jaśniejszy jest Dune czy Butter Cream? Wydaje mi się, że Dune ale na różnych swatchach to różnie wygląda
Już chciałam stwierdzić, że kategorycznie Dune, ale zerknęłam na zdjęcia jakie sama zrobiłam (co prawda wszystkie prześwietlone) i powiem szczerze, że i u mnie na różnych fotkach wygląda to różnie. BC wydaje się ciemniejszy bo nie jest czysto żółty a na fotkach odbija inaczej światło i przez to wygląda czasem jaśniej. Chyba...
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 22:13   #236
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Mogę zrobić, ale tylko victorian lace mam, a on przy uoga najjaśniejszym wypada murzyńsko , no i nie mam neauty
O, a ja akurat z Uoga Uoga używam właśnie NSB, choć teraz już powoli jest za jasny. Tyle że jeśli jest tak wielka różnica, to już nie wiem na jaki odcień zPixie się decydować (lekkiego żółtka szukam
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 05:58   #237
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
O, a ja akurat z Uoga Uoga używam właśnie NSB, choć teraz już powoli jest za jasny. Tyle że jeśli jest tak wielka różnica, to już nie wiem na jaki odcień zPixie się decydować (lekkiego żółtka szukam

Większość dziewczyn mówi tu o naprawdę jawnych kolorach, victorian lace jest raczej przeciętny.
Na lewo - golden fairest z AM
Na prawo to Uoga Uoga NSB, a nad nim victorian lace, który ginie mi troche na dłoni, mino ze nie jestem szczególnie opalona

Edytowane przez 201607231711
Czas edycji: 2015-06-18 o 06:00
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 10:44   #238
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

A jaki kolor odpowiadać będzie staremu Breena2. Miałam próbki gamy kolorystycznej neutralnej i żaden odcień nie pasuje, za mało tam żółci/oliwki..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 11:09   #239
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
A jaki kolor odpowiadać będzie staremu Breena2. Miałam próbki gamy kolorystycznej neutralnej i żaden odcień nie pasuje, za mało tam żółci/oliwki..

Najlepiej napisać do nich
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 12:48   #240
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Moim zdaniem też Dune, ale minimalnie.
Tak sobie właśnie pomyślałam, ze jak dojdzie do mnie Dune, to porównam kolor z korektorem Amilie Sunrise, też takim jasnym żółtkiem.Mogą być bardzo podobne.

havana, to przez Twoje zachęcające swatche kilkanaście postów wyżej zaczęłam tak to Pixie kupować, twoja wina, twoja wina ;o)

Noodle Soup, kto nie ryzykuje ... itd ;o)
No niech będzie, możesz zwalić na mnie

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
Już chciałam stwierdzić, że kategorycznie Dune, ale zerknęłam na zdjęcia jakie sama zrobiłam (co prawda wszystkie prześwietlone) i powiem szczerze, że i u mnie na różnych fotkach wygląda to różnie. BC wydaje się ciemniejszy bo nie jest czysto żółty a na fotkach odbija inaczej światło i przez to wygląda czasem jaśniej. Chyba...
No właśnie, niezła zagadka Ale przypuszczam, że jest właśnie tak jak piszesz Dla pewności naskrobałam jeszcze mail do Pixie.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 20:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.