Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-15, 14:09   #2701
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mam do odbioru moje pink shoes

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------



Przecież możesz jechać się opalać, to, że się nie opalisz to już inna sprawa
Amyzku, lepiej zamow sobie jakis samoopalacz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:30   #2702
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Na taras widokowy na zamek może się wybierz, albo do cafe22 obok galaxy? Piękny jest tam widok na całe miasto, J. Dąbie i Odrę. W drodze na Wały zajrzyj do Filharmonii. Pięknie jest w środku. Tam jest kawiarnia, więc można wejść. Hmmm Nie wiem co Ci jeszcze polecić. Uwielbiam Międzyodrze. Z nabrzeża przy wałach można jakimś stateczkiem gdzieś popłynąć. Ja w sumie nie korzystałam nigdy z ich usług, więc nie wiem jaką trasę mają.
Love pomożesz? Co tu jeszcze ciekawego można zobaczyć?

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------


Misia nie złość się tak dziś, bo złość piękności szkodzi
Ja polecam Park Kasprowicza na spacer. Cafe 22 też lubię. Poza tym kawiarnia Koch przy alei Wojska Polskiego. Na imprezę Hormon.
Filharmonia też godna polecenia
Ogólnie Szczecinowi daleko do Gdańska, niestety. Taka duża wioska z tramwajami

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Byłam w wielu polskich miastach, ale już kolejny raz zauważyłam, ze tylko w Poznaniu ludzie tak wielbia przechodzić na czerwonym świetle.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:33   #2703
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Moje dzisiejsze łupy
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:36   #2704
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość

Byłam w wielu polskich miastach, ale już kolejny raz zauważyłam, ze tylko w Poznaniu ludzie tak wielbia przechodzić na czerwonym świetle.
Polecam też Wrocław

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze łupy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:42   #2705
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
za 20 minut będzie tak:





a wieczorem tak:





---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



w tygodniu bo urlop mam i będziemy wracać w mazurów albo warmiów :d
Dokladnie tak to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]




A wiecie, że moje zamówienie z Sephory przysłali mi bez brokuła? Zawsze coś nie tak jest z tą Sephorą. Oczywiście na zamówieniu zestaw widnieje. Do tego kredka do brwi MJ chyba do wydłubywania oka się ma nadać albo jako narzędzie do tworzenia skaryfikacji, bo na tatuaż to już pigmentu brak. Jakąś używkę albo starocia mi przysłali.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:47   #2706
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Dzień dobry
Gratuluję zakupów i nowych goldów, zazdraszczam urlopów i bucików Sie teoretycznie odwykuje, a paczka z S. wysłana dzisiaj, na brokuła sie nie doczekam chyba

Odebrałam kilka dni temu zamówienie w Empiku, miała być Womanity TM, ale w ostatniej chwili zmieniłam zdanie i klikła mi się AA Limon Verde Tu figa i tu figa, a figi sie mi chciało
W Empiku dowiedziałam sie pewnej niemiłej dla mnie, i zapewne innych zbieraczek punktów PAYBACK, rzeczy - otóż Empik odchodzi z programu, punkty można zbierać/realizować tylko do 14 sierpnia, potem E. wprowadza swój własny program lojalnościowy I gdzie ja teraz będę flaszki za półdarmo klikać
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:49   #2707
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
W Empiku dowiedziałam sie pewnej niemiłej dla mnie, i zapewne innych zbieraczek punktów PAYBACK, rzeczy - otóż Empik odchodzi z programu, punkty można zbierać/realizować tylko do 14 sierpnia, potem E. wprowadza swój własny program lojalnościowy I gdzie ja teraz będę flaszki za półdarmo klikać
Szuje jedne... to gdzie ja będę książki za punkty nabywać? Kupować tam nie będę, zwłaszcza stacjonarnie. Z takimi cenami, to niech spadają.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 14:52   #2708
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 14:57   #2709
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Szuje jedne... to gdzie ja będę książki za punkty nabywać? Kupować tam nie będę, zwłaszcza stacjonarnie. Z takimi cenami, to niech spadają.

Ja u nich klikam książki jak mają 3za2 online, w innych przypadkach za dużo sobie liczą
Może ich program punktowy nie będzie taki zły

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;63059036]Treść usunięta[/QUOTE]

Dobrze, że jeszcze S. i D. nabija mi punkciki (ciekawe jak długo jeszcze) a wymieniać jeszcze można w tagomago... na flaszki oczywiście
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:01   #2710
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dokladnie tak to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]




A wiecie, że moje zamówienie z Sephory przysłali mi bez brokuła? Zawsze coś nie tak jest z tą Sephorą. Oczywiście na zamówieniu zestaw widnieje. Do tego kredka do brwi MJ chyba do wydłubywania oka się ma nadać albo jako narzędzie do tworzenia skaryfikacji, bo na tatuaż to już pigmentu brak. Jakąś używkę albo starocia mi przysłali.
Te kredki to mega purchawy Nie ma ich nigdzie od dawna w S na wyprzedaż sprowadzają purchawy nie wiem skąd, bo niektórych rzeczy nie widziałam w S co najmniej od roku
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:04   #2711
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
no !
będziem zatem w kontakcie



gdzie tam spakowana, skoro na wizażu siedzę


wciąż mam niepohamowaną ochotę na nowe torebki
zdecydować sie nie potrafię jednak które chcę
też chce torebke ale nie mam pomysłu
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 15:04   #2712
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Dziewczyny muszę wysłać maila do naszego proboszcza, nie wiem jak zacząć: "szczęść Boże"??
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:05   #2713
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
To moze gdzies niedaleko mnie bedziesz tylko zalezy z ktorej strony R-mia

a tej blizej kielc
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:06   #2714
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę wysłać maila do naszego proboszcza, nie wiem jak zacząć: "szczęść Boże"??
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:06   #2715
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;63059036]Treść usunięta[/QUOTE]
Z promocjami szału u nich nie ma, dlatego zbyt optymistyczne nie nie nakrecam.
3za2 to dla mnie słaba oferta jakoś nie obejmuje tego, co chcę.
Ja jestem minimalistką perfumową
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:07   #2716
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Amyzku, lepiej zamow sobie jakis samoopalacz


---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze łupy
klask i:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:08   #2717
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dzięki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:08   #2718
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Gratuluję zakupów i nowych goldów, zazdraszczam urlopów i bucików Sie teoretycznie odwykuje, a paczka z S. wysłana dzisiaj, na brokuła sie nie doczekam chyba

Odebrałam kilka dni temu zamówienie w Empiku, miała być Womanity TM, ale w ostatniej chwili zmieniłam zdanie i klikła mi się AA Limon Verde Tu figa i tu figa, a figi sie mi chciało
W Empiku dowiedziałam sie pewnej niemiłej dla mnie, i zapewne innych zbieraczek punktów PAYBACK, rzeczy - otóż Empik odchodzi z programu, punkty można zbierać/realizować tylko do 14 sierpnia, potem E. wprowadza swój własny program lojalnościowy I gdzie ja teraz będę flaszki za półdarmo klikać
coraz więcje firm sie wycofuje z paybacka. ja już olałam ten program
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:09   #2719
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 15:13   #2720
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Bzwbk? Czyli na kredytową muszę poszukać innego?
Znacie jakiś fajny bank?


Z promocjami szału u nich nie ma, dlatego zbyt optymistyczne nie nie nakrecam.
3za2 to dla mnie słaba oferta jakoś nie obejmuje tego, co chcę.
Ja jestem minimalistką perfumową

Mało książek kupuję, więc 2-3 razy w roku mogę przepłacić trochę wolę pożyczać od teściowej, ona ma pokaźna biblioteczkę



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
coraz więcje firm sie wycofuje z paybacka. ja już olałam ten program

Niestety chociaż ja dalej ciułam punkciki, już z 10 flaszek mam za to
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:15   #2721
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
coraz więcje firm sie wycofuje z paybacka. ja już olałam ten program
Ja tez olalam payback. Teraz zamawiam z partnerskich sklepow Orlen- Vitay.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:15   #2722
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Szuje jedne... to gdzie ja będę książki za punkty nabywać? Kupować tam nie będę, zwłaszcza stacjonarnie. Z takimi cenami, to niech spadają.
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ja u nich klikam książki jak mają 3za2 online, w innych przypadkach za dużo sobie liczą
Może ich program punktowy nie będzie taki zły

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------



Dobrze, że jeszcze S. i D. nabija mi punkciki (ciekawe jak długo jeszcze) a wymieniać jeszcze można w tagomago... na flaszki oczywiście
O nieee Ja wymieniałam w Empiku zawsze swoje pkty, też jak była promo 3za2 w książkowym drogeria Natura też odeszła z programu i założyła własną kartę. Douglas już nie chce wystawiać bonów chyba. Pback to oszuści i trzeba się ciągle o pkty dopominać, to i ludzie rezygnują ze zbierania i zakupów, bo powiedzmy sobie szczerze - perfumy można kupić taniej na iperfumach, etc., książki też gdzie indziej. To i firmom się nie opłaca siedzieć w programie. A na stronie Pback celowo nie aktualizują jakich mają partnerów

Ech, mam przerwę 5 minut na jedzonko w pracy, ale już jestem wyczerpana, a pewnie wyjdę z roboty o 23 Był brokuł?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:18   #2723
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

No to drugie pytanie Nagrywam zdjęcia weselne na płytę, ale nie chcę by osoba, która je dostanie je kopiowała, czy można gdzieś tak ustawić, żeby nie było takiej możliwości?

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-07-15 o 15:31
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:21   #2724
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Te kredki to mega purchawy Nie ma ich nigdzie od dawna w S na wyprzedaż sprowadzają purchawy nie wiem skąd, bo niektórych rzeczy nie widziałam w S co najmniej od roku


Jak S dostaje się za coś to nasza Pingwin od razu się znajduje
Pingwinku, a mnie ostatnio próbek nie włożyli do zamówienia! Dziś za to wzorowo wysłałam im złe fluidy i od razu jak w zegarku

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No to drugie pytanie Nagrywać zdjęcia weselne na płytę, ale nie chcę by osoba, która je dostanie je kopiowała, czy można gdzieś tak ustawić, żeby nie było takiej możliwości?


Chyba nie, bo nawet najprostszą metodą print screena zrobi, chwile pokombinuje i przekopiuje co chce
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:23   #2725
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Ja czytam duuuużo, ale mam abonament w legimi i książki kupuję tylko te, które mi się spodobały lub wychodzą kolejne części tych, ktore już mam...
Jeśli chodzi o naliczanie pkt, to faktycznie kiepsko im to wychodzi, ale fajnie mieć punkty, które mozna wymienić na jakieś ☠☠☠☠☠☠☠y, na które w innym wypadku szkoda byłoby pieniędzy.
Ja zawsze pisalam maila nie w stylu 'przepraszam, nie naliczylo mi, dziękuję' tylko 'nalezy się tyle za to, tyle za to i jeszcze tyle'. Konkretnie i bez sentymentów.

Mam ponad 130zl do wydania i chyba znów pójdzie na książki. Tego 3za2, to nie ma się co spodziewać w najbliższym czasie, prawda?
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:36   #2726
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja tez olalam payback. Teraz zamawiam z partnerskich sklepow Orlen- Vitay.
ja też przynajmniej nie trzeba się dopominać o każdy punkt
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:42   #2727
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Jakis dzisiaj mam dzien zdechu
Czy ja wam pisałam ze o ile tiulowa różowa spódnice oddałam, tak srebrna mi sie spodobała?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:43   #2728
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja też przynajmniej nie trzeba się dopominać o każdy punkt
Dokladnie. Od kilku tygodni mam jeszcze karte super vitay. I tam co miesiac sa 3 progi punktowe, za ktore dostaje sie punkty gratisowe. 1500 + 500 pkt. 5000 + 1500 pkt. 10000 + 5000 pkt.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:44   #2729
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja też przynajmniej nie trzeba się dopominać o każdy punkt
A to tego programy nie znam może dlatego, że w okolicy nie mam orlenu
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-15, 15:46   #2730
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

tak mi sie skojarzyło
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-21 10:00:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.