stylowebutki.pl - ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 15:38   #1
sidek
Raczkowanie
 
Avatar sidek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 475
Wink

stylowebutki.pl - ?!


Witam mam pytanko czy ktoś zamawiał z tej strony buty- www.stylowebutki.pl ? Bo chcę zamówić a boję się, że nie prześlą czy coś Z Góry Dziękuje za pomoc
__________________

sidek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 16:23   #2
Nole
Raczkowanie
 
Avatar Nole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 41
Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Ja zamawiałam i to dwa razy.
Po przelewie pieniędzy okazało się, że zamówione buty są uszkodzone a innych z tego rozmiaru nie ma. Odesłali pieniadze bez problemu. Wtedy bylam wdzięczna, że nie wysłali mi zepsutych butów po czym szybko znalazłam inne (Desperatka :P ) Przelałam pieniądze po czym okazało się, że nie ma ich już w ofercie.
Pewnie są rzetelną stroną ale bardzo rzadko ją aktualizują ...
Lepiej najpierw dowiedzieć się czy buty są dostępne.
Nole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 07:54   #3
ESik1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: stylowebutki.pl - ?!

ja zlozylam zamowienie i po okolo tygodniu po poim przypomnieniu ktos raczyl mnie powiadomic o moim zamowieniu tak nawet nie wiedzialam ze zamowienie do nich dotarlo wiec nie chcialam wplacac kasy dodatkowo o kosztach przesylki co innego bylo napisane na ich www a co innego napisala mi jakas Pani w mailu dzis dostalam maila cytuje: "Wzywamy Cię do wywiązania się z transakcji, tym samym zapłaty za zamówione przez Ciebie przedmioty." Nie wiem czy wplace kase. troszke sie obawiam ze pracuja tam ludzie nie profesionalni. Jesli ktos wie co mam zrobic bede wdzieczna za porade ciekawi mnie jakie konsekwencje mi przedstawia co do nie wplacenia kasy
ESik1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:49   #4
sidek
Raczkowanie
 
Avatar sidek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 475
Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Jeżeli nie wpłacisz pieniędzy to nic sie nie stanie. Ale zrobiłam u nich zamówienie i już mi buciki przyszły, a więc wszystko w porządku.a przesyłka 30 zł. paczka mi przyszła po ok. 14 dniach roboczych (nielicząc sobót) Pozdrawiam
__________________

sidek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 10:32   #5
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Niektóre naprawde śliczne bucikiA w jednych to się zakochałam

Podobają sie wam ?http://www.stylowebutki.pl/p,pl,1653...fioletowe.html
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 21:20   #6
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Podbijam.

http://stylowebutki.pl/products/KoKo-Black-PU.html

Zamawiał ktoś może buty tego typu?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 01:22   #7
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Nie polecam nikomu zakupów na stylowe butki. Mam raczej niemiłe doświadczenia
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 08:26   #8
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Ja polecam http://sequinshoes.pl. Zamawiałam stamtąd buty 3 razy, dostawałam je na drugi dzień po przelaniu pieniędzy (a zawsze zamawiałam wieczorem). Przesyłka kurierem 11 zł, ale często są promocje. Buciki śliczne i wygodne, wszyscy zawsze pytają, gdzie kupiłam. Złe opinie słyszałam o Deezee, na Stylowych butkach nic nie zamawiałam, jednak przesyłka za droga dla mnie i czas oczekiwania to podobno aż miesiąc.

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2011-12-03 o 18:30
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 14:23   #9
monic_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 72
Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Zamawiałam kilka razy na Stylowych i zawsze byłam zadowolona, czekałam ok. 5 dni. Buty śliczne, zero wad, jedyny minus taki że na stronie rzadko uzupełniają rozmiary, jeśli od razu się nie zdecydujesz, później może już więcej nie być tego rozmiaru. A co do kosztów przesyłki to bardzo droga, jednak zawsze można się z kimś dogadać i podzielić koszty, albo wyłapać promocje, dni kiedy przesyłka jest za darmo
monic_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 16:12   #10
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja polecam Sequin.pl. Zamawiałam stamtąd buty 3 razy, dostawałam je na drugi dzień po przelaniu pieniędzy (a zawsze zamawiałam wieczorem). Przesyłka kurierem 11 zł, ale często są promocje. Buciki śliczne i wygodne, wszyscy zawsze pytają, gdzie kupiłam. Złe opinie słyszałam o Deezee, na Stylowych butkach nic nie zamawiałam, jednak przesyłka za droga dla mnie i czas oczekiwania to podobno aż miesiąc.
Hmm aż weszłam na stronę, ale nie widzę tu żadnych butów tylko artykuły
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 18:30   #11
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Hmm aż weszłam na stronę, ale nie widzę tu żadnych butów tylko artykuły
Kurczę, faktycznie Wcześniej ten adres prowadził na buty.

W każdym razie poprawny adres: http://sequinshoes.pl/
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 20:13   #12
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Ja zamawiałam kilkukrotnie i nie miałam żadnych problemów ani z wpłatą, ani wysyłką ani towarem. Potwierdzam problem z rozmiarówką - trzeba się decydować od razu bo potem już nie będzie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 13:44   #13
niezadowolona klientka 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Niestety ten sklep to jakaś porażka.Zapłaciłam za buty otrzymałam potwierdzenie mailem,że buty zostały wysłane.Po paru dniach zadzwoniłam do sklepu,żeby dowiedzieć się czemu butki nie dotarły i okazało się,że osoby odpowiedzialne za wysyłkę ominęły moje zamówienie i nie zrealizowały zamówienia.Następnie "kompetentna"pani oddzwoniła i powiedziała,żebym się nie martwiła,że obuwie zostało już wysłane.Po 2 dniach otrzymałam maila,że jednak nie mają tych butów.Po tym mailu nie mogłam już skontaktować się z nikim z tego sklepu. Po długim nagabywaniu na szczęście udało mi się odzyskać pieniądze
niezadowolona klientka 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 14:43   #14
LordWiliam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 346
Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Słyszałam same pozytywy! Ogólnie można chyba polecić choć widzę że koleżance "niezadowolonaklientk a1" coś w życiu nie wyszło. Konkurencja?
LordWiliam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 07:06   #15
niezadowolona klientka 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: stylowebutki.pl - ?!

Ehh, szkoda gadać Po prostu zostałam oszukana przez ten sklep i nie zamierzam siedzieć cicho, żeby inne dziewczyny musiały się z nimi także użerać. Hmm, a ciekawe czemu ktoś tak staje w ich obronie Może dlatego, że pracuje w tym sklepie lub jest jego właścicielem? Na prawdę mało mnie to obchodzi, kto chce niech weźmie sobie moją historie na przestrogę w dokonywaniu zakupów w tym sklepie
niezadowolona klientka 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 07:51   #16
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Cool stylowebutki.pl

czesc
ja podobnie jak autorka wątku też miałam spore wątpliwości odnośnie zamówienia butów z Internetu, a konkretnie ze strony stylowebutki.pl. Ale buty tak mi się podobały, a w sklepach takich nie było, że zaryzykowałam. zapłaciłam z góry - kolejnego dnia otrzymałam informację, że pieniadze wpłynęły a wysyłka została nadana, natomiast następnego dnia buty przywiózł mi już kurier. Buty były całe, zgodne z wyglądem na stronie. rozmiar zgadzał się z opisem i na moją stopę był jak najbardziej w porządku. Także jeśli chodzi o transakcje to polecam.
Jedynie od siebie mogę dodać, że zapłaciłam łącznie 170 zł za te szpilki, ale jakościowo to one nie są tyle warte - skórka jest bardzo cienka i przypuszczam, ze na dole - blisko podeszwy - poprzeciera się w mgnieniu oka - no ale co zrobić.
dla ciekawych wklejam zdjęcia butów, które zamówiłam. model ashley pu 1 black
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (85,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (48,4 KB, 31 załadowań)
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:52   #17
SherBet1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: stylowebutki.pl

Ja nie miałam tyle szczescia;( wczoraj kurier przusłał mi buciki_ pudrowy róż ,botki sznurowane na wysokiej platformie. Otworzyłam paczke a tu jeden bucik 7 a drugi 8 myslałam ze wyjde z siebie bo to akurat pierwsze jak dotad zakupy przez internet i niestety nieudane zarazem. Jest miedzy nimi różnicy ok 1cm moze troszeczke mniej. Nie wiem co robic bo moja mama i kolezanka radza zebyn ich nie wymieniac bo wcale sie nie roznia wizualnie ale w jednym bucie mam troszke luzu no i sama nie wiem? Boje sie ze mi ich nie wymienia <ze beda z nimi kłopoty>dlatego tez sama nie wiem?zeby nie było ze butow nie wymienia i kasa przepadnie dałam za nie 119zł a tyle nawet na ziemi nie lezy????
SherBet1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 12:57   #18
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: stylowebutki.pl

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
czesc
ja podobnie jak autorka wątku też miałam spore wątpliwości odnośnie zamówienia butów z Internetu, a konkretnie ze strony stylowebutki.pl. Ale buty tak mi się podobały, a w sklepach takich nie było, że zaryzykowałam. zapłaciłam z góry - kolejnego dnia otrzymałam informację, że pieniadze wpłynęły a wysyłka została nadana, natomiast następnego dnia buty przywiózł mi już kurier. Buty były całe, zgodne z wyglądem na stronie. rozmiar zgadzał się z opisem i na moją stopę był jak najbardziej w porządku. Także jeśli chodzi o transakcje to polecam.
Jedynie od siebie mogę dodać, że zapłaciłam łącznie 170 zł za te szpilki, ale jakościowo to one nie są tyle warte - skórka jest bardzo cienka i przypuszczam, ze na dole - blisko podeszwy - poprzeciera się w mgnieniu oka - no ale co zrobić.
dla ciekawych wklejam zdjęcia butów, które zamówiłam. model ashley pu 1 black

O mój Bożęęęę.


Ja też zamawiałam jakieś 1 -1,5 temu. I jestem zadowolona.
Teraz czatuję na następną parę.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:47   #19
mortish
Zakorzenienie
 
Avatar mortish
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 6 113
Dot.: stylowebutki.pl

Cytat:
Napisane przez SherBet1990 Pokaż wiadomość
Ja nie miałam tyle szczescia;( wczoraj kurier przusłał mi buciki_ pudrowy róż ,botki sznurowane na wysokiej platformie. Otworzyłam paczke a tu jeden bucik 7 a drugi 8 myslałam ze wyjde z siebie bo to akurat pierwsze jak dotad zakupy przez internet i niestety nieudane zarazem. Jest miedzy nimi różnicy ok 1cm moze troszeczke mniej. Nie wiem co robic bo moja mama i kolezanka radza zebyn ich nie wymieniac bo wcale sie nie roznia wizualnie ale w jednym bucie mam troszke luzu no i sama nie wiem? Boje sie ze mi ich nie wymienia <ze beda z nimi kłopoty>dlatego tez sama nie wiem?zeby nie było ze butow nie wymienia i kasa przepadnie dałam za nie 119zł a tyle nawet na ziemi nie lezy????
nie jest Twoją winą, że dostałaś 2 buty w różnych rozmiarach. Napisz do nich lub zadzwoń i przedstaw sytuację. Powinno to wyglądać tak, że odeślesz im swoją (niesparowaną) parę, a oni wyślą Ci jeszcze raz dobre buty. Oczywiście wszystkie przesyłki na koszt stylowych
__________________

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.