Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz. 79 - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 09:42   #5041
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
Baton, przejdź się do nanu nana są naprawdę ładne, duży wybór, no i 40 zł cena całkiem przystępna
Przejdę się
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:42   #5042
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
No chyba. Plus to, że się w☠☠☠☠iłam przed snem i miałam do noc, bo się w kółko budziłam.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

A na allegro coś widziałyście? Muszę sobie coś na gwiazdkę wybrać a nie chcę aby siostra wydawała fortunę na głupi portfel
Baton, ja dostalam na urodziny od rpzyjaciol portfel z "mister Fux" lub "Mr. Fux", skorzany, w kolorze ciemnego kamelu jak sprawdzałam w necie to kosztował cos około 85-100 zł. Niedługo go nosze, alem zadowolona :"ehem:
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:46   #5043
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
Na allegro jest duży wybór różnych portfeli . Kiedyś tam kupiłam.
A tak stacjonarnie to w pasażu jest na dole stoisko z samymi portfelami w różnych cenach, więc może tam cos zmacasz
No właśnie na tych stoiskach są takie zwykłe zazwyczaj. A ja chcę różowy, albo w jakąś panterkę. Portfel to jest rzecz, gdzie mogę szaleć pod względem tandety

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Choco_ Pokaż wiadomość
Baton, ja dostalam na urodziny od rpzyjaciol portfel z "mister Fux" lub "Mr. Fux", skorzany, w kolorze ciemnego kamelu jak sprawdzałam w necie to kosztował cos około 85-100 zł. Niedługo go nosze, alem zadowolona :"ehem:
Za drogo. Ona ma teraz ważniejsze wydatki, a poza tym po co mi portfel tak drogi, jak zaraz mi się znudzi albo go znokałtuję
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:52   #5044
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
czy ktoś wie ile kosztują te botki u Svi?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1354746958

kuszą aj kuszą
ok 60-65zl brutto
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 09:57   #5045
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

Cytat:
Napisane przez erha Pokaż wiadomość
Ok, padło na dresik i bamboszki
Dobry wybór

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
zpewniakow dobrze nawilzajacych ieszana cere moge Ci polecic kwas hialuronowy plus lekki olej (dla mnie sliwkowy) olus np NMF. nie powinno zapchac a napewno nawizly i jest fajne wlasnie na noc
nie wiem co Cie zapycha, powinnas to wysledzic patrzac na sklay kremow ktore Cie zapchaly czy kosmetykow, na biochei jest duzo o tym, ja mam tez mieszana i poza tym zestawem naturalnym lubie jeszcze krem do buzi aloesowy alterry na dzien lub noc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...achtcreme.html i eveline na noc: (cudnie pachnie) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...em-na-noc.html
Ja używam kremu ochronnego Bambino i jest genialny
Bambino używałam na noc, a żelu hialuronowego rano i w końcu poradziłam sobie z przesuszoną skórą W tej chwili żel mi się skończył, więc stosuję Bambino na dzień i na noc i nawet pod makijaż się sprawdza a buźka jest taka mięciutka
Ale nie o tym chciałam zainteresował mnie ten krem aloesowy chyba będę musiała kiedyś ulec i sprawdzić

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Wczoraj jaja, dzisiaj głowa mnie boli. Po prostu mózg mi uszami wypływa

A duże są? Zapomniałam zaznaczyć, że musi być duży, żeby dużo śmieci mieścił
Ja kiedyś widziałam u babki mega duży portfel Do dzisiaj żałuję, że nie zapytałam skąd

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość


duże portfele są w mango, ładne, ale cena ok 70-80 zl
fajne też są w nanu nana, po 40 zł, w forever18, mohito też ładne widziałam
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:06   #5046
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
co Ty masz z tą kostką
No bo chyba wolałabym w kostce
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...0-laurier.html
Tylko wersja excellence jest chyba lepsza
dzieki




Cytat:
Napisane przez erha Pokaż wiadomość
No rozumiem, trzeba kisić pieniążki na wyprzedaże







Za to ja chciałam się nieśmiało pochwalić, że dziś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej (2,5h mnie maglowali ) i zaproponowali prackę. I jeśli niczego nie spieprzę, to od poniedziałku zaczynam

Cytat:
Napisane przez erha Pokaż wiadomość
Programista w firmie informatycznej.



Widziałam jednego chłopaka spacerującego w samych skarpetkach, więc zapytałam czy nie wolno tu w butach chodzić To mi odpowiedzieli, że na luzie, jedni na boso, jedni w klapkach...

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Dobry wybór


Ja używam kremu ochronnego Bambino i jest genialny
Bambino używałam na noc, a żelu hialuronowego rano i w końcu poradziłam sobie z przesuszoną skórą W tej chwili żel mi się skończył, więc stosuję Bambino na dzień i na noc i nawet pod makijaż się sprawdza a buźka jest taka mięciutka
Ale nie o tym chciałam zainteresował mnie ten krem aloesowy chyba będę musiała kiedyś ulec i sprawdzić


Ja kiedyś widziałam u babki mega duży portfel Do dzisiaj żałuję, że nie zapytałam skąd


przecie bambino jest tłuste nie świeci ci się buzia za bardzo
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:06   #5047
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Dobry wybór

Ja używam kremu ochronnego Bambino i jest genialny
Bambino używałam na noc, a żelu hialuronowego rano i w końcu poradziłam sobie z przesuszoną skórą W tej chwili żel mi się skończył, więc stosuję Bambino na dzień i na noc i nawet pod makijaż się sprawdza a buźka jest taka mięciutka
Ale nie o tym chciałam zainteresował mnie ten krem aloesowy chyba będę musiała kiedyś ulec i sprawdzić
Zgadzam się, też używam i jestem zadowolona, ale na noc, bo w dzień pod makijaż za bardzo świeciłaby mi się skóra, także dla cery tłustej (czy mieszanej jak u mnie) na pewno nie.. no i też musiałąbym poczekac zanim "biała poswiata" się wchłonie ale polecam dobry na cere ze względu na cynk, no i delikatny dla niej, bo w końcu dla dzieci
__________________
Waga -74 Talia -78 Pas -94 Biodra -99

Czytam.. 8/2014
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 10:10   #5048
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
No bo chyba wolałabym w kostce

dzieki









przecie bambino jest tłuste nie świeci ci się buzia za bardzo
w ogóle mi się nie świeci bardzo ładnie się wchłania, ale ja mam suchą skórę, więc może dlatego

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez annnie88 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, też używam i jestem zadowolona, ale na noc, bo w dzień pod makijaż za bardzo świeciłaby mi się skóra, także dla cery tłustej (czy mieszanej jak u mnie) na pewno nie.. no i też musiałąbym poczekac zanim "biała poswiata" się wchłonie ale polecam dobry na cere ze względu na cynk, no i delikatny dla niej, bo w końcu dla dzieci
Ja rano troszkę mniej nakładam niż na noc, ale chwila moment i się wchłania, a makijaż trzyma się cały dzień
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:13   #5049
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

A w ogole zaklada ktos watka?
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:16   #5050
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

ja zapodalam tytula to niech ktos watka zaklada
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:27   #5051
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
fajne

no pewnie, fajna to jest zabawa, no i jak sie dobierze dla siebie rzeczy to mozna na prawde sobie poprawic buzke czy wloski czy cialko
koniecznie, biochemia to jest kopalnia wiedzy, wszystko tam mozna znalesc,lacznie z poanalizowanymi skladami kremow

owszem trzeba
te kremiki ktore wybralas sa przyjemne, nie ma tam fajerwerkow, ale do nawilzenia spokojnie wystarcza
wybralabym ktorys z kozich mlek bo nie maja parafiny, ktora moze byc ciezkawa
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 10:37   #5052
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

ja moge założyć ale nie umiem linków zamieniać aby był tekst więc ktoś będzie musiał poprawić
chyba ze ktoś inny zakłada ?
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:43   #5053
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

Zakladaj Kasia, a te linki przekopiuj sobie pierwszego posta tego watka.
Zacytuj go sobie i na sanym dole bedziesz miala szblon jak to sie robi,

Ewentualnie juz mowie jak to sie wykonuje:
Klikasz sobie na pasku edycji ikonke planety z spinaczem wpisujesz adres URL, klikasz ok i wysoczy Ci tekst zaznacozny na niebiesko, kasujesz go, a wjego miejsce, wpisujesz teskt w stylu "kliknij tutaj"
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:46   #5054
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

ok dzięki za radę juz zakładam powoli
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:57   #5055
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość

czego beczy?
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 10:59   #5056
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
czego beczy?
Bo ja uwielbiam nanu nana, a w Warszawie nie mam
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 11:15   #5057
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Na prawą nogę sneakers, na lewą nogę lit, a my zrobimy z tego wizażowy hit! cz.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post37997183

nowy
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.