Baza pod cienie - zbiorczy - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: lepiej cieniuje sie na art deco czy lumene?
na art deco 22 33,85%
na lumene 29 44,62%
na obu dobrze 11 16,92%
na obu beznadziejnie ;] 3 4,62%
Głosujący: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-27, 10:21   #1411
mala0727
Przyczajenie
 
Avatar mala0727
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 25
Dot.: baza pod cienie

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dobra baza, dostępna stacjonarnie i w przystępnej cenie to np. ArtDeco - polecam wypróbować.
kupiłam ponownie, ale bardzo lubię też bazę z GOSH, jest w stiku i łatwiej mi się ją nakłada
http://martynapiechowska.pl/2014/10/...za-cienie.html
__________________
http://martynapiechowska.pl/
mala0727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 22:48   #1412
lizkaa
Raczkowanie
 
Avatar lizkaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
baza pod cienie... ?

Cześć Wizażanki, naczytałam się już baaardzo dużo na temat baz, niestety nie znalazłam nic co mogłoby mi pomóc, dlatego przychodzę z pytaniem do Was Jakieś 4-5 msc temu kupiłam bazę MIYO, wcześniej nie używałam baz, nie używałam też cieni, mój makijaż oka skupiał się wyłącznie na kredce i tuszu. Na początku sprawowała się dobrze, ale po jakimś czasie oczy zaczęły mi potwooornie łzawić, także mój makijaż nie miał najmniejszego sensu, ponieważ po 15 minutach niczego już nie było
Nie skojarzyłam tego z bazą, byłam pewna, że to nowy tusz do rzęs, ale później zmieniłam tusz, a problem pozostał, kombinowałam i kombinowałam i jestem przekonana, że to wina bazy. Chciałabym kupić nową, zastanawiam się nad Artdeco, Lumene i Urban Decay. Niestety nie są to małe pieniądze, a boję się, że tylko je zmarnuję, nie wiem co zrobić, nie chcę żeby cała sytuacja się powtórzyła. Nie mam pojęcia dlaczego po zastosowaniu tej bazy z moich oczu strumieniami lecą łzy Dodam, że nie mam wrażliwych oczu, ciężko mnie czymś podrażnić, uczulić...
Pisząc to mam nadzieję, że któraś z Was miała taki sam problem i coś mi doradzi, bo jak narazie nie spotkałam się z takim problemem, a przeleciałam cały internet :'(
lizkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 00:19   #1413
Iberisss
Raczkowanie
 
Avatar Iberisss
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 37
Dot.: baza pod cienie... ?

Spróbuj z bazą pod cienie firmy Ingrid
Tania bo kosztuje ok. 8 zł a moich ( dość wrażliwych ) oczu nie podrażnia. Cienie bardzo dobrze się trzymają
Iberisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 18:31   #1414
Cantiq
Raczkowanie
 
Avatar Cantiq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 32
Dot.: baza pod cienie... ?

Cytat:
Napisane przez lizkaa Pokaż wiadomość
Jakieś 4-5 msc temu kupiłam bazę MIYO,
(...) Na początku sprawowała się dobrze, ale po jakimś czasie oczy zaczęły mi potwooornie łzawić, także mój makijaż nie miał najmniejszego sensu, ponieważ po 15 minutach niczego już nie było
Sprawdź jaką datę przydatności miała baza. Część tego typu produktów ma niską przydatność od momentu pierwszego otwarcia (np. 6 miesięcy.) i może wchodzić w niezbyt korzystną reakcję z powietrzem. Bazy nie tylko nie lubią się z powietrzem, ale także z nasłonecznieniem i silnym światłem dziennym, dlatego należy je chować. Bazy przechowujemy w cieniu, najlepiej w niższej temperaturze.

Jak dobrze kojarzę MIYO to baza w słoiczku, a to mimo wszystko najmniej higieniczny sposób przechowywania kosmetyku. Często sięgamy po produkt bezpośrednio do słoiczka, uprzednio nie zdezynfekowanymi palcami, przez co pozostawiamy w produkcie bakterie, które cóż - robią swoje.

Przede wszystkim polecałabym wyrzucić bazę, która uczuliła. Jeśli kupisz nową w słoiczku, zainwestuj w antibac na bazie alkoholu, np. Carex, Bath and body works i niech zamieszka na Twojej toaletce. Dodatkowo warto kupić też szpatułkę, najlepiej z nieuczulającej stali, którą będziesz mogła wybrać ze słoiczka odrobinę produktu, nanieść albo na paletę makijażową, albo na wierzch dłoni produkt potrzebny do makijażu a po każdym użyciu będziesz mogła ją bez problemu wyczyścić spirytusem medycznym.


__________________

WWW.CANTIQ-BLOG.PL
~~
"Ciekawość zabiła kota, wskrzesiła go satysfakcja."
Cantiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 16:12   #1415
lizkaa
Raczkowanie
 
Avatar lizkaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 33
Dot.: Baza pod cienie - zbiorczy - którą wybrać, jak stosować

Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale dziękuję za pomoc
Z tym słoiczkiem to fakt, niestety nie jest to najbardziej higieniczne, wypróbuję szpatułkę następnym razem, a bazę Ingrid jeśli gdzieś znajdę - ciężko u mnie w mieście znaleźć produkty marek, których nie widuje się w Rossmannie lub Naturze
lizkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 22:21   #1416
Sisi07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Baza Urban Decay wcale nie jest taka tania na Allegro. Za opakowanie 11ml trzeba zapłacić z wysyłką 100-120 zł. Bardzo istotny fakt, że termin przydatności wynosi tylko 6M, podczas gdy Lumene o poj 7 ml można kupić teraz za 30-35zł, a jej ważność 24M. Ja swojej bazy Lumene używam już 14 m-cy i jeszcze mi starczy na jakieś 2 m- ce, płaciłam za nią 22,90 na promocji w sklepie Ladymakeup. Jestem z niej mega zadowolona.

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Hmm..ja wiem czy taka zaporowa? Też tak myślałam, ale już zmieniłam zdanie. Biorąc pod uwagę jej dużą pojemność, wydajność i przede wszystkim jakość to cena wcale nie jest wygórowana w stosunku do choćby lumene czy art deco, która wbrew pozorom wychodzi niewiele taniej ( jakością pozostaje daaleko w tyle)

Skoro kogoś stać na lumene to pewnie stać i na UD ... Ostatnio przeliczyłam: baza lumene wraz z wysyłką z allegro to ok 35 zł za 7ml. Baza UD wraz z wysyłką z zagranicy kosztowała mnie 71 zł za 11 ml.
Przeliczając 1ml bazy lumene wychodzi 5 zł a 1ml bazy UD 6,45zł, tak więc różnica w cenie porażająca nie jest a w trwałości i jakości - owszem i to ogromna

Edytowane przez Sisi07
Czas edycji: 2015-03-14 o 22:24
Sisi07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 21:02   #1417
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Bardzo fajna jest tez baza Hean - nie wiem czy próbowałyście a naprawde warto - kosztuje 15 zł Dużo lepsza niż urban decay
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 09:33   #1418
Ann338
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Szukam dobrej bazy pod cienie

Szukam jakiejś dobrej bazy pod cienie, żeby dobrze się trzymały pomimo upału. Zależy mi na trwałym makijażu. I jeszcze jedno. Nie wiem dlaczego, zawsze w gorące i zimne dni mam czerwony nos, który zdecydowanie odróżnia się od reszty twarzy. Nawet jak nakładam podkład i puder, to niewiele to tuszuje. Może zna ktoś jakiś skuteczny sposób na to, aby zamaskować czerwony nos i by jednak ten makijaż wyglądał jednolicie?
Ann338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 09:42   #1419
Mag1993
Madzia
 
Avatar Mag1993
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 131
Dot.: Szukam dobrej bazy pod cienie

Próbowałaś bazy z Hean? u mnie świetnie się sprawdza.
__________________
Zasady to wskazówki dla głupców, którzy nie potrafią się zdecydować.
Mag1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 10:05   #1420
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Szukam dobrej bazy pod cienie

to zależy co komu pasuje... mi np. hean nie podszedł, ale moja siostra zużyła i była zachwycona.
artdeco - dla mnie bomba, chociaż dość ciężko się na niej rozporwadza cienie
zoeva - trzyma u mnie jak artdeco i łatwo rozporwadza cienie (mam cielistą)
hean, kobo - u mnie nie zadziałały, 2h i wszystko spływało, ale osoby którym oddałam były zachwycone

podobna nowa inglot jest fajna - macałam tylko, wygląda, że będzie fajna.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 11:33   #1421
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Szukam dobrej bazy pod cienie

Ja używałam bazy Catrice w słoiczku - byłam zadowolona ze wszystkiego poza rozprowadzaniem, była dla mnie trochę za twarda, teraz mam Smashboxa w tubce - rewelacj. Są te małe zestawy gdzie jest baza i pod cienie i primer do całej twarzy, jak pokończę moje wszystkie inne bazy na pewno na to się skuszę. Bazę pod makijaż testowałam z próbek i dla mnie sprawdza się super

Co do nosa nie mam za bardzo pomysłu, może spróbuj jak będziesz się czuła z mocniejszym kryciem w tej części ?
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 15:34   #1422
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Szukam dobrej bazy pod cienie

co do baz to klasycznie artdeco a z tańszych za dyszkę możesz kupić z wibo, jest bardzo porządna i ładnie podbija kolory. Co do czerwonego nosa to możesz wypróbować zieloną bazę pod podkład, która będzie neutralizować. Ewentualnie zielony korektor. A żeby wzmocnić naczynka kup sobie zimowy krem do twarzy Ja całą zimę stosowałam z perfecty i bardzo mi pomógł
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 16:45   #1423
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Szukam dobrej bazy pod cienie

Kobo, Hean, Bell, Catrice. Ze wszystkich byłam i jestem zadowolona. Jeszcze Virtual ale konsystencja po pewnym czasie przypomina plasteline trudną do rozprowadzenia na powiece.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 19:26   #1424
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Szukam dobrej bazy pod cienie

U mnie Artdeco sprawdza się tylko z matowymi cieniami, wszystkie perły jakby się do niej nie przyklejają. Trwałość z matami ma całkiem niezłą.

Jedyna baza która trzyma mi każde cienie cały dzień to Urban Decay Primer Potion w kolorze Eden. Świetnie maskuje zaczerwienione powieki, trzyma cienie cały dzień, podbija kolory Minusem jest cena ale baza jest bardzo wydajna.

Dodam że powieki mam zdecydowanie tłuste.

Edit: Co do nosa mam to samo, co robię? Nie przejmuję się tym Próbowałam zakrywać ale jedyne co udało mi się osiągnąć to ciastowaty podkład na nosie.

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2015-05-10 o 19:34
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:17   #1425
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Szukam dobrej bazy pod cienie

Cytat:
Napisane przez Ann338 Pokaż wiadomość
Szukam jakiejś dobrej bazy pod cienie, żeby dobrze się trzymały pomimo upału. Zależy mi na trwałym makijażu. I jeszcze jedno. Nie wiem dlaczego, zawsze w gorące i zimne dni mam czerwony nos, który zdecydowanie odróżnia się od reszty twarzy. Nawet jak nakładam podkład i puder, to niewiele to tuszuje. Może zna ktoś jakiś skuteczny sposób na to, aby zamaskować czerwony nos i by jednak ten makijaż wyglądał jednolicie?
Przesuwam do zbiorczego o bazach pod cienie.

Ze swojej strony polecam bezę Urban Decay Primer Potion Original. Do kupienia w Sephorze online. Z kodem MATRAS15 20% taniej.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 22:19   #1426
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Szukam dobrej bazy pod cienie

Dla mnie najlepsza baza to paese, zaczęłam drugi słoiczek.

hean - niewypał: nie działa
joko virtual - nieźle, ale faktycznie robi się z niej plastelina
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 00:39   #1427
yelir
Przyczajenie
 
Avatar yelir
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 20
Question Podkład/korektor jako baza pod cienie

Hejka.

Mam jeden wizażowy problem, który pojawia mi się u coraz częstszej liczby osób (może to ten sezon) - skóra na powiekach różni się znacznie kolorem od skóry na twarzy z nałożonym podkładem. Często dochodzą do tego widoczne żyłki na nich, które jednak widać przy położonym cieniu + lekkiej, transparentnej bazie pod cienie. Dlatego mam pytanie: jakich drogeryjnych podkładów lub korektorów/concealerów mogę użyć, aby zakryło i ujednoliciło kolor na powiekach, a jednocześnie aby było to przyjazne nakładanym cieniom?

Na filmach Maxineczki udało mi się zaobserwować, że coś fajnego nakłada z tych tańszych rzeczy (u mnie na razie cena Paint Pota z MACa odpada), chyba Maybelline Affinitone?

Czy w takim razie faktycznie użycie dobrego kryjącego podkładu (przykładowo Revlon ColorStay do cery tłustej czy ten Affinitone) sprawdzi się w takiej funkcji? Czy będzie się zbierać w zakamarkach i rolować cienie? Oczywiście przed nałożeniem ciemnego cienia wcześniej oprószę oko jakimś beżowym kolorem.

A może jakiś inny specyfik się nada pod to zadanie lepiej? Jakiś korektor pod oczy? Specjalna baza pod cienie z kryciem?

Dzięki za porady!
yelir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 14:31   #1428
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Podkład/korektor jako baza pod cienie

Od siebie polecam bazę z Lumene, wyrównuje koloryt.
Zwykły korektor/podkład ujednolici skórę, ale cienie będą się rolować i nie będą miały odpowiedniego nasycenia. Ja nie mam jakoś specjalnie tłustych powiek, a i tak problem występuję.
A nie może być zwykła baza pod cienie, skoro i tak nakładasz na to cienie kolorowe/beżowe? Przykrywasz przecież tym skórę.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 17:57   #1429
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Podkład/korektor jako baza pod cienie

Maxineczka nakłada korektor z collection 2000, dostępny na allegro za chyba 30 zł. Z baz z kolorem mogę polecić essence, tylko kolor jest za ciemny jak dla mnie, ale ja jestem mega blada. Z korektorów eveline art scenic czy jakoś tak
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 22:04   #1430
Daphine2179
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Podkład/korektor jako baza pod cienie

Po pierwsze, skóra na powiekach ma nieco inny odcień niż skóra reszty twarzy. Po drugie, podkład jest cięższy niż baza, mogą się przez to robić zmarszczki. Po trzecie, podkład może się wałkować, co prowadzi do wałkowania cieni i wygląda to bardzo nieestetycznie. Polecam bazy.
Daphine2179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 07:51   #1431
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Dziewczyny, poszukuję dobrych cieni na powolne kompletowanie swojego kuferka i mam problem. Niby kolorówki jest sporo, ale ciężko znaleźć coś dla siebie. Smutne jest to, że nasi polscy wizażyści zapominają o polskich firmach, chwaląc wyłącznie marki zagraniczne. Czy tak naprawdę nie ma świetnych, polskich cieni, baz czy tuszy?

Dlaczego na hasło lumene czy kryolan każda klientka robi wow, to musi byś świetna wizażystka. W moich kręgach wszsystkie wizażanki zachwycone są paletami Inglot i Sephorą - na które mam alergię i przenigdy, nigdy nie zafunfdowałabym klientce takiej alergii od tych produktów.
Denerwuje mnie kwestia w drogeriach prestiżowych że jak kosmetyk, to musi być dobry za XXX zł. Dla mnie wyznacznikiem dobrej jakości kosmetyku jest to że NIE DOSTANĘ NA NIEGO ALERGII.

Czy nie ma świetnej polskiej bazy i korektora? Czy któraś z was miała bazy pod oczy KOBO?
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 08:12   #1432
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

[1=e6a2c94443f966d5bdb1fa7 d483e1d75b7ed128e;5747724 6]Dziewczyny, poszukuję dobrych cieni na powolne kompletowanie swojego kuferka i mam problem. Niby kolorówki jest sporo, ale ciężko znaleźć coś dla siebie. Smutne jest to, że nasi polscy wizażyści zapominają o polskich firmach, chwaląc wyłącznie marki zagraniczne. Czy tak naprawdę nie ma świetnych, polskich cieni, baz czy tuszy?

Dlaczego na hasło lumene czy kryolan każda klientka robi wow, to musi byś świetna wizażystka. W moich kręgach wszsystkie wizażanki zachwycone są paletami Inglot i Sephorą - na które mam alergię i przenigdy, nigdy nie zafunfdowałabym klientce takiej alergii od tych produktów.
Denerwuje mnie kwestia w drogeriach prestiżowych że jak kosmetyk, to musi być dobry za XXX zł. Dla mnie wyznacznikiem dobrej jakości kosmetyku jest to że NIE DOSTANĘ NA NIEGO ALERGII.

Czy nie ma świetnej polskiej bazy i korektora? Czy któraś z was miała bazy pod oczy KOBO?[/QUOTE]

W dziwnych kręgach się obracasz, Lumene to zwyczajna drogeryjna marka, żadne wow. Dobrych, polskich marek kosmetyków jest dużo. Inglot jest względnie tani i solidny, oferuje mnóstwo kolorów i wykończeń, palety do samodzielnego komponowania, więc jest też popularny i lubiany. Świetne cienie oferuje np. Bikor, zachwyciły mnie ostatnio niesamowicie. Profesjonalne kosmetyki oferuje również ceniony Glazel; ponoć na zachodzie ceniona jest Irena Eris - to takie przykłady pierwsze z brzegu. Podejście "dobre, bo nie dostaję alergii" jest zwyczajnie... głupie, bo alergia to rzecz bardzo indywidualna, można ją mieć na wszystko i to, że Ciebie coś uczula nie oznacza, że uczuli również inne konsumentki. Zrób sobie testy zamiast ciskać gromy na produkty, które innym z powodzeniem służą. Póki co, kup sobie kosmetyki mineralne, minimalizują ryzyko alergii np. Anabelle Minerals (to też polska marka z tego co kojarzę).

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2016-03-17 o 08:33
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 21:15   #1433
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Nie obracam się w dziwnych kręgach, po prostu sama jestem zdziwiona tym co mówią wizażystki i to "niby profesjonalne" z ładnym doświadczeniem. Od Inglota schodzi mi skóra powiek, więc raczej do niego nie wrócę i kojarzy mi się wyłącznie z 3 letnim koszmarem przywrócenia moim powiekom normalnego wyglądu. Testy - były, ale nic na nich nie wyszło, pani która je robiła powiedziała że ubzdurałam sobie alergię (prywatnie). Ale Glazel , Bikor i Anabelle Minerals sprawdzę, tylko podejrzewam że cena jest powyżej 100 zł za cień. Tylko widzisz, jak wydajesz na cienie różnie np 32 zł i ląduję cien w koszu bo nie masz komu go sprzedać i masz tak za każdym razem - to nie jest już tak różowo. Poza tym składu nie sprawdzisz, bo każdy z składników ma jeszcze ponad 50 postaci... więc nie pójdziesz na specjalistyczne testy w cenie 50 zł za 1 składnik... bo musiałabyś bank obrabować.

Edytowane przez e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Czas edycji: 2016-03-17 o 21:18
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 23:36   #1434
muchomorek74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Podkład i puder a baza pod cienie

Cześć! Chciałabym zapytać jak używać bazy pod cienie do powiek (art deco ). Chodzi mi o to czy nałożyć ją pod podkład czy moze na podkład. I co z pudrem? Pogubiłam się w kolejności nakładania kolorówki na powieki. Będę wdzięczna za podpowiedź! )
muchomorek74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 07:31   #1435
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Podkład i puder a baza pod cienie

Ja nakładam podkład, potem puder i dopiero potem baza pod cienie. Miałam bazę ArtDeco, świetnie się spisuje w tej kategorii cenowej
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 12:51   #1436
muchomorek74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Podkład i puder a baza pod cienie

Dziękuję Ci serdecznie

Tak będę robić
muchomorek74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 14:59   #1437
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Podkład i puder a baza pod cienie

Ja na powieki nakładam bazę artDeco, potem cielisty cień i resztę cieni. Podkładu czy korektora nie nakładam na powiekę, bo mam tłustą i tylko baza+cienie (w kompakcie lub sypkie) trzymają się cały dzień na powiece mimo, że mam dodatkowo opadającą powiekę.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 12:49   #1438
muchomorek74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Podkład i puder a baza pod cienie

Dzięki! 😊 Muszę spróbować tak i tak. Boję się że bez podkładu może wyjść jakaś różnica w kolorze powiek i reszty twarzy
muchomorek74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 22:01   #1439
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 959
Dot.: Podkład i puder a baza pod cienie

Ja bym w ogole nie nakladala podkladu, bo moze sie zrolowac. Lepiej naloz bezposrednio na baze cien w kolorze skory i na to cien w wybranym kolorze.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 13:09   #1440
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Podkład i puder a baza pod cienie

Cytat:
Napisane przez muchomorek74 Pokaż wiadomość
Cześć! Chciałabym zapytać jak używać bazy pod cienie do powiek (art deco ). Chodzi mi o to czy nałożyć ją pod podkład czy moze na podkład. I co z pudrem? Pogubiłam się w kolejności nakładania kolorówki na powieki. Będę wdzięczna za podpowiedź! )
Przesuwam do zbiorczego.

Ja używam bazy na"gołą" powiekę, bez podkładu. Potem aplikuję cienie i powiek nie traktuję już sypkim pudrem. Czasem na bazę, a przed cieniami w kamieniu, nakładam cień w kremie typu Paint Pot MAC.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-21 01:46:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.