Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 11:11   #511
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak malować oczy piwne?

Hm, po polsku oczy piwne to oczy o kolorze piwa.

Ktoś na polskiej Wikipedii przetłumaczył większą część angielskiego hasła o kolorach oczu, błędnie - po angielsku hazel eyes to są takie o złożonym lub niewyraźnym kolorze, zielonkawym lub brązowawym. Po polsku piwne = koloru piwa.

Tu jest wątek na podobny temat
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=659932

Ogólnie to wiele osób ma taki kolor oczu, tzn złożony z obszarów o różnym kolorze, nie ma w tym nic niezwykłego, chyba ze te różnice są bardzo, bardzo widoczne, to jest rzadsze, ale też normalne.


Dokładny kolor cieni trzeba dobrać nie tylko to koloru oczu, ale też do karnacji.

Do brązowych oczu ładnie pasują cienie niebieskie i w ogóle kolorowe. Może spróbuj innych odcieni fioletu. Odcień trzeba dobrać samemu.


Wg mnie liczy się ogólny efekt, ja mam oczy , które częściowo są szare w takim odcieniu wpadającym jakby w turkus a środki mają pomarańczowe, trudno opisać te kolory osobno. Razem dają efekt zielonych oczu - więc maluję je jak zielone oczy i to się sprawdza. Kolory typowe dla zielonych oczu - fioletowe, złote, zielone, ale też srebrne, brązowe - wyglądają bardzo dobrze. Turkusowy też. Oczywiście wszystko zależy od odcienia koloru i to jest zasada dla każdego - to że jeden brąz nie pasuje, nie znaczy ze inny będzie zły. Ja unikam kolorów za bardzo burych, zgaszonych, ładnie mi jest w czystych.


W dowód też wpisuję "oczy zielone". Tak naprawdę niebieskich prawie nikt nie ma, większość ludzi ma szare albo niebieskawoszare, a w dowód wpisuje niebieskie. Różnokolorowe wg mnie to kiedy każde jest innego koloru. W ogóle ta rubryka ma małe znaczenie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 11:21   #512
newelka
Raczkowanie
 
Avatar newelka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 187
Dot.: Jak malować oczy piwne?

Hmm... Ok, nazwijmy taki typ jako "orzechowe", skoro "piwne" są zarezerwowane inaczej.

Właśnie z fioletami jest ten problem, że w moim odczuciu wyglądają nienaturalnie, bardziej jak makijaż wieczorowy niż dzienny (jestem pewna że na fioletowo nie umalowałabym się do pracy), a jasne pastelowe barwy fioletu mi nie służą. To samo w kwestii naturalności co do niebieskiego... U mnie się sprawdza tylko w granatowym odcieniu i to tylko jako malutka powierzchnia, w ramach cieniowania oka.

Mówisz, że liczy się ogólny efekt i z tym się zgadzam w zupełności. Może więc powinnam się skupić na wybieleniu białka oka - moje jest szarawe
__________________
"Pozwól, aby twoje pożywienie było twoim lekiem, a twój lek pożywieniem" (Hipokrates)
W zdrowym ciele zdrowy duch!


newelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 11:23   #513
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Jak malować oczy piwne?

Wampierzu, w kolorystykę nie śmiem się wcinać, ale malutki off-top na temat rubryczek
Z tego co mi wytłumaczono przy wymianie dowodu z oczami jest tak: w druku jest do wpisania "wielokolorowe", które odnosi się jednocześnie do sytuacji, kiedy każde oko jest innego kolor, jak i wtedy, kiedy kolory są wymieszane. Jest też możliwość wpisania "nieokreślone" i tutaj Pani Urzędniczka mówiła, że jest to opcja dla osób, które mają właśnie szaro-niebieskie, czy brązowo-złote oczy.
Mam wrażenie, że kiedyś było inne rozróżnienie: "wielokolorowe" oznaczało kolory wymieszane, a "różnokolorowe" oznaczało oczy różnego koloru, ale głowy nie dam, czy dobrze pamiętam
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 11:40   #514
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak malować oczy piwne?

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wampierzu, w kolorystykę nie śmiem się wcinać, ale malutki off-top na temat rubryczek
Z tego co mi wytłumaczono przy wymianie dowodu z oczami jest tak: w druku jest do wpisania "wielokolorowe", które odnosi się jednocześnie do sytuacji, kiedy każde oko jest innego kolor, jak i wtedy, kiedy kolory są wymieszane. Jest też możliwość wpisania "nieokreślone" i tutaj Pani Urzędniczka mówiła, że jest to opcja dla osób, które mają właśnie szaro-niebieskie, czy brązowo-złote oczy.
Mam wrażenie, że kiedyś było inne rozróżnienie: "wielokolorowe" oznaczało kolory wymieszane, a "różnokolorowe" oznaczało oczy różnego koloru, ale głowy nie dam, czy dobrze pamiętam
Szkoda, że nie podają opisów.
No cóż, następny dowód za 10 lat to może w końcu wpiszę dobrze.

Jak ktoś mnie pyta, mówię że mam szarozielone, bo w sumie tak wyglądają. Maluję jak zielone, bo malowanie jak szare nic nie daje - ten pomarańczowy sprawia, że nie mogą wyglądać zupełnie zimno.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez newelka Pokaż wiadomość
Hmm... Ok, nazwijmy taki typ jako "orzechowe", skoro "piwne" są zarezerwowane inaczej.

Właśnie z fioletami jest ten problem, że w moim odczuciu wyglądają nienaturalnie, bardziej jak makijaż wieczorowy niż dzienny (jestem pewna że na fioletowo nie umalowałabym się do pracy), a jasne pastelowe barwy fioletu mi nie służą. To samo w kwestii naturalności co do niebieskiego... U mnie się sprawdza tylko w granatowym odcieniu i to tylko jako malutka powierzchnia, w ramach cieniowania oka.

Mówisz, że liczy się ogólny efekt i z tym się zgadzam w zupełności. Może więc powinnam się skupić na wybieleniu białka oka - moje jest szarawe
Hm, jak pisałam u mnie cieplejszy kolor dominuje kolorystycznie nad szarym, chociaż jest go mniej. Podejrzewam, ze u ciebie jest podobnie, stąd zabiegi "dla szarych oczu" mało skutkują. Może za to jakieś srebrzyste tony wydobyłyby chłodne pigmenty w oczach? U mnie to się dość sprawdza.

A co z takim przygaszonym fioletem, takim szarawym? Jest sporo cieni, które wyglądają dość intensywnie w pudełku, a po roztarciu dają taki szarawy kolor, dość ładnie wtapiają się w skórę.

Jeśli masz delikatną urodę to czyste, intensywne kolory w makijażu mogą być za mocne, spróbuj zgaszonych, złamanych.

Zawsze zostaje tez klasyczny sposób, czyli ciemna obwódka wokół oczu - jeśli czerń jest zbyt nienaturalna, lepszy będzie ciemnoszary lub przy ciepłym typie urody - brązowy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 09:21   #515
_szara_myszka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 113
Dot.: Jak malować oczy piwne?

ja terz mam piwne, ale zielonego i fioletowego nie lubię, chociaż wiem,że powinnam...Jak już się maluje to całkiem nieźle wyglądam w czerwonym i różowym cieniu(takim fluo z mac'a)
_szara_myszka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:12   #516
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak malować oczy piwne?

Czerwone i czerwonawe cienie do powiek bardzo podkreślają zieleń oczu, do innych kolorów też ładnie wyglądają, ale jak z każdym kolorem - trzeba dobrać odpowiedni odcień, w dodatku czerwień może podkreślać różne zaczerwienienia i pęknięte naczynka - dlatego ostrożnie. Szczególnie w połączeniu z bardziej tradycyjnymi kolorami - szarym, brązowym, fioletowym, wtedy wygląda łagodniej.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 10:55   #517
newelka
Raczkowanie
 
Avatar newelka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 187
Dot.: Jak malować oczy piwne?

Kurcze, ile pomysłów! Dziękuję Dziewczyny

Na razie zakupiłam zielonkawy eyeliner i zobaczę jak się będzie sprawdzać w połączeniu z ciepłymi beżowymi cieniami.

Srebrny cień próbowałam już wczoraj, jest lepiej niż w szarości ale faktycznie tak jak mówi Wampierz, wymagał ocieplenia - dodałam brązową kredkę przy linii rzęs i było nawet ciekawie Z grafitową kredką srebrny cień wyglądał smutno, z granatową nawet-nawet, ale dosyć mocno.

Różowe cienie to może być to Mam nawet w zakamarkach kosmetyczki, został tam wtłamszony jako ze kojarzył mi się infantylnie. Muszę tylko wybadać sposób w jaki go używać i czym przełamać (chłodny jasny pastelowy róż).
__________________
"Pozwól, aby twoje pożywienie było twoim lekiem, a twój lek pożywieniem" (Hipokrates)
W zdrowym ciele zdrowy duch!


newelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 11:08   #518
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak malować oczy piwne?

Trzeba dobrać kolor do typu urody, jeśli cień który masz jest np. zbyt chłodny to go ociepl czymś złotawym, jeśli za jasny to używaj jako rozświetlacza, można go też nałożyć na wierzch ciemniejszego.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 15:39   #519
Blenakuva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Jaki kolor cieni do mojego koloru oczu?

Witam,

Na razie cały czas eksperymentuje z cieniami i make up'em, ale nadal nie potrafię znaleźć nic co idealnie by pasowało do koloru moich oczu. Poza tym nawet nie potrafię ich dokładnie określić. Prawdopodobnie są piwne, ale nie jestem pewna, w dowodzie mam wpisane, że są zielone.

Była bym wdzięczna za pomoc. Mogę tez powiedzieć, że mój naturalny kolor włosów do którego obecnie wracam jak mi go określiła fryzjerka to blond 07.

Z natury jestem blada, w lato wcale się nie opalam, i zawsze smaruje się filtrem co najmniej 50, bo jestem uczulona na słońce, i po wystawieniu na nie mam na całej skórze wysypkę.

Mam nadzieję, że będziecie mogły mi pomóc

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06028 modified.jpg (32,7 KB, 109 załadowań)
Blenakuva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 15:53   #520
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Jaki kolor cieni do mojego koloru oczu?

wg mnie pasowałby Ci delikatne wrzosy, róże, chłodne beże
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 21:16   #521
petroniuszowna
Raczkowanie
 
Avatar petroniuszowna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 294
Dot.: Jaki kolor cieni do mojego koloru oczu?

masz bardzo intensywny kolor tęczówki, więc możesz sobie pozwolić na wiele. widać i brąz i zieleń. jeśli chcesz zintensyfikować brąz-wybierz kolory przeciwne z koła kolorów (granaty i niebieskości, zgniłe zielenie), podobnie w przypadku jeśli będziesz chciała wydobyć zieleń(dla ciebie są wszelkiego rodzaju fiolety(śliwki, oberżyny itp.itd). od ciebie będzie zależeć czy wybierzesz coś stonowanego czy zaszalejesz z kolorem. poczytaj też trochę o analizie kolorystycznej, ułatwia życie

tutaj są przykłady kolorów dobranych do tęczówki:
http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...1b759550d0.jpg
http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...fcf751a3d8.jpg

w tym kolorze byłoby b. ciekawie:
http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...92f74197cf.jpg

a w tych bardziej stonowanie (tzn. makijaże te są mocne, ale chodzi o wspógranie kolor cienia-kolor tęczówki)
http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...98ca901f07.jpg
http://media-cache-ec0.pinimg.com/23...f725d1e71a.jpg

moja uwaga. takie obrysowanie oczu nie wygląda na tym zdjęciu najlepiej. masz lekko opadającą powiekę. dlatego skup się na technice nakładania cieni (ciemniejszy nałóż w zewnętrznym kąciku i na krawędzi nieruchomej powieki, mniej więcej tak: http://media-cache-cd0.pinimg.com/23...818917e43b.jpg)
__________________
„Większość domów wartych powyżej $250 000, ma bibliotekę – przemyśl to…”
petroniuszowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 21:35   #522
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Jaki kolor cieni do mojego koloru oczu?

Tak jak wyżej - masz fajny kolor oczu, bo ani stricte zielony, ani brązowy. Ja Cię widzę szczególnie w beżach/kremach / pastelowych różo-łososiach (jaśniejszych niż Twoja skóra) + wszelkie wrzosy, fiolety, może nawet jakaś nasycona śliwka (fiolety/śliwki w ciepłej tonacji, nie zimnej).

Błagam, nie maluj tak oczu - wewnętrzny kącik wygląda strasznie niechlujnie i na 200% jestem pewna, że urody Ci nie dodaje. Jeżeli chcesz obrysować oko wraz z wewnętrznym kącikiem, to polecam raczej kredkę lub cień, który następnie rozetrzesz - może spróbuj jakiejś mocnej czekolady zamiast czerni?
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 23:14   #523
Blenakuva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki kolor cieni do mojego koloru oczu?

Dziękuję za tak liczne odpowiedzi i porady.

Postaram sie wypróbować w najbliższym czasie wasze propozycje.

Co myślicie o tych wariantach, które kiedyś zrobiłam?

EDIT: dodałam fotkę moje oczy kontra niebieski, nie mogłam zrobić tego make up'u zbyt mocnego, gdyż pomimo iż to technikum, to jednak za mocny makijaż też nie jest mile widziany. Zresztą chodziło mi o wypróbowanie samego koloru.

EDIT2: Dodaję również moje oczyska bez make up'u.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04238.jpg (18,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140111_122245 modified.jpg (12,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06048 modified.jpg (44,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06055.jpg (47,9 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez Blenakuva
Czas edycji: 2014-02-11 o 19:31 Powód: Dodanie fotki
Blenakuva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 11:42   #524
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Jaki kolor cieni do mojego koloru oczu?

Cytat:
Napisane przez Blenakuva Pokaż wiadomość
EDIT2: Dodaję również moje oczyska bez make up'u.
Drugie zdjęcie najlepsze (fiolety), niebieski w ogóle Ci nie pasuje, jeżeli już to sugerowałabym ewentualnie bardzo ciemny granat, błekitów unikaj. Spróbuj z beżami, kremami, nasycona śliwka (ciepły kolor) też byłaby absolutnie dla Ciebie.

Masz ładne oczy (bez makijażu również), od razu lepiej bez tej paskudnej krechy w wewnętrznym kąciku. Jeżeli chcesz mocniej podkreślić oczy, to zdecydowanie tak, jak na pierwszym lub drugim zdjęciu, nieroztartą krechę sobie odpuść
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 20:16   #525
MartynaMolenda
Raczkowanie
 
Avatar MartynaMolenda
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: woj. Śląskie
Wiadomości: 30
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Odpowiadając na Twoje pytanie, zapraszam do przeczytania mojego posta o tęczówce piwnej oraz brązowej Mam nadzieję, że to pomoże i rozwieje większość wątpliwości xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-04-29 o 09:05 Powód: link
MartynaMolenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 19:53   #526
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Makijaż piwnych/brązowych oczu - zbiorczy

Jaki kolor kredki bardziej pasuje do blondynki (średni ciepły blond) o jasnej karnacji i brązowych/ piwnych(zielono-brązowych) oczach? mam brwi i rzęsy w kolorze włosów kiedyś myślałam ze to brązową oprawa ale odkad mam naturalne włosy spostrzegłam że śa w kolorze średniego blondu (nie tak łątwo to zobaczyć bo sa ciemne nie jasna platyna ale nie czarne )
1) Czarna kredka to niby kasyka? i pasuje wszystkim..taka podstawa... każda baba miała choć raz w zyciu czarną kredke lub eyeliner
czy lepsza byłaby...wiele osób poleca jasny cien czarny eyeliner.... albo czarna kredke do ciemnych oczu...
2)Brązowa kredka ze względu na jasna karnacje?

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

dodam że mam obawy iż w brązowym moje oko będzie wyglądać na zmęczone...chociaż lubię kolor brązowy.
I czy koniecznie trzeba mieć brązowy tusz do rzęs do brązowej kontórówki? chyba że ze względu na jasne nie kruczoczarne rzęsy
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 22:16   #527
martusia2106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: PT
Wiadomości: 5
Brązowa tęczówka oka

Witam jaki cień do powiek będzie pasował to brązowej tęczówki oka ???
martusia2106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 22:17   #528
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Brązowa tęczówka oka

Cytat:
Napisane przez martusia2106 Pokaż wiadomość
Witam jaki cień do powiek będzie pasował to brązowej tęczówki oka ???
Każdy. Tylko, że kolorów cieni nie dobiera się tylko pod kątem barwy tęczówki.

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2014-12-28 o 22:18
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 11:04   #529
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Brązowa tęczówka oka

Cytat:
Napisane przez martusia2106 Pokaż wiadomość
Witam jaki cień do powiek będzie pasował to brązowej tęczówki oka ???
Poczytaj ten wątek
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 09:58   #530
aaakacja
Przyczajenie
 
Avatar aaakacja
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 6
Wink Jakie cienie do koloru oczu

Witam.
Na forach czy blogach zazwyczaj piszą o cieniach do oczu niebieskich, zielonych, brązowych... a co z takimi kolorami jak oczy piwne??? ja mam takie i zastanawiam się jakie odcienie najlepiej podkreślą ten kolor? Poradzicie mi coś?
aaakacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:46   #531
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Jakie cienie do koloru oczu

Też mam oczy piwne, czasem zmieniające odcień w zielone Myślę, że dla nas najlepsze są różne kolory ziemi i jesienne kolory: beże, brązy, złoto, pomarańcze, pięknie wygląda też butelkowa zieleń Wydaje mi się też, że ciemna śliwka byłaby odpowiednia, ale na razie nie znalazłam takiego cienia, który by mi w 100% odpowiadał, a przy jaśniejszych wygląda się jak pobita
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 15:28   #532
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Jakie cienie do koloru oczu

Też mam piwne oczy i trudno jest cokolwiek dobrać .
W internecie królują poradniki dla oczu brązowych, zielonych czy też miodowych - a piwne to taki miks wszystkiego
Najlepiej się u mnie sprawdzają wszelkie odcienie beży i brązów.
Fajnie też wygląda róż, ale nie pastelowy, tylko taki bardziej przygaszony, wpadający w fiolet .
Natomiast fatalnie wyglądam w cieniach w kolorze niebieskim/błękitnym. Szare i czarne cienie też kiepsko u mnie się sprawdzają
Mam nadzieję, że trochę pomogłam.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:00   #533
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jakie cienie do koloru oczu

Cytat:
Napisane przez aaakacja Pokaż wiadomość
Witam.
Na forach czy blogach zazwyczaj piszą o cieniach do oczu niebieskich, zielonych, brązowych... a co z takimi kolorami jak oczy piwne??? ja mam takie i zastanawiam się jakie odcienie najlepiej podkreślą ten kolor? Poradzicie mi coś?
W tym wątku zbiorczym powinnaś znaleźć nieco informacji na temat makijażu oczu piwnych.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 11:00:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.