Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-22, 17:47   #1111
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Po raz pierwszy zdecydowałam się na regulację woskiem- fajna sprawa
Co prawda ja dużo włosków do usunięcia nie miałam ale na pewno wyglada to lepiej niż wcześniej, po regulacji pęsetą, no i samopoczucie mam lepsze

Kosmetyczka namawiała mnie też na delikatną henne (bo brwi mam dość jasne w porównaniu do włosów i na twarzy ich wyraźnie nie widać) ale trochę sie obawiam aby nie uzyskać sztucznego efektu jak często stare babki mają
U niektórych wygląda to tak, jakby nie włoski były ufarbowane tylko skora pod nimi
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 18:26   #1112
ld2GdYYL1cb
Zakorzenienie
 
Avatar ld2GdYYL1cb
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 726
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Hej

W zyciu nie bylam u kosmetyczki:p
No ale zaraz 100wka i moze
Mam bardzo okropny ksztalt brwi, ale zaesze grzywka to mi to bylo lotto i kolor rzes i brwi no prawie nie widoczne:p
I teraz pytanka:
Jak dlugo taka henna sie trzyma? Bo nie chce efektu potworka na sama impreze:p i jakies uczulenie czy cos
Henna na rzesy istnieje?
ld2GdYYL1cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 18:42   #1113
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Jasne, że możesz zrobić hennę zarówno na brwi jak i rzęsy
A trzyma sie ok 4 tyg
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 19:17   #1114
ld2GdYYL1cb
Zakorzenienie
 
Avatar ld2GdYYL1cb
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 726
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Jasne, że możesz zrobić hennę zarówno na brwi jak i rzęsy
A trzyma sie ok 4 tyg

Dzieki za odp
A co jak wyszedlby taki " sztuczny czy babciny efekt"? Jest jakas magiczna metoda?
ld2GdYYL1cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 20:00   #1115
Carvilone
Przyczajenie
 
Avatar Carvilone
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Rbk
Wiadomości: 27
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Możesz spróbować z olejkiem rycynowym. Wypłucz sobie szczoteczkę po tuszu to rzęs i 'tuszuj' brwi olejkiem i zostawiaj na noc. Nie wiem czym może być spowodowane wypadanie, ale olejek powinien je zagęścić i trochę wzmocnić. Mam nadzieję że problem minie.
Carvilone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 22:20   #1116
Geraniol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 82
Dot.: Łyse placki w brwiach- wypadanie brwi?

Według mnie nużyca poczytaj o niej w necie.
Geraniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 14:49   #1117
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy zdecydowałam się na regulację woskiem- fajna sprawa
Co prawda ja dużo włosków do usunięcia nie miałam ale na pewno wyglada to lepiej niż wcześniej, po regulacji pęsetą, no i samopoczucie mam lepsze

Kosmetyczka namawiała mnie też na delikatną henne (bo brwi mam dość jasne w porównaniu do włosów i na twarzy ich wyraźnie nie widać) ale trochę sie obawiam aby nie uzyskać sztucznego efektu jak często stare babki mają
U niektórych wygląda to tak, jakby nie włoski były ufarbowane tylko skora pod nimi
dżacha86; nie martw się na pewno nie będziesz miała efektu babcinych brwi.Chyba że brwi całkiem masz usunięte to co innego! może zrób makijaż permanentny jak ja mam i będziesz miała spokój.
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 15:46   #1118
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
dżacha86; nie martw się na pewno nie będziesz miała efektu babcinych brwi.Chyba że brwi całkiem masz usunięte to co innego! może zrób makijaż permanentny jak ja mam i będziesz miała spokój.
Nie no, nie mam całkiem usuniętych
A ten trwały makijaż raczej drogi jest Boli jak sie go robi?
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 12:48   #1119
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Nie no, nie mam całkiem usuniętych
A ten trwały makijaż raczej drogi jest Boli jak sie go robi?

dżacha86; zalezy gdzie go będziesz robiła, ja jak robiłem trwały makijaż to płaciłem 99zł za każdą wizytę to niedrogo ale warto było i jestem obecnie zadowolony ze swoich trwałych brewek a zabieg nic nie boli, spróbuj i zobacz zawsze przecież przez zabiegiem jest rozmowa z lingeristką

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez last minute Pokaż wiadomość
Hej

W zyciu nie bylam u kosmetyczki:p
No ale zaraz 100wka i moze
Mam bardzo okropny ksztalt brwi, ale zaesze grzywka to mi to bylo lotto i kolor rzes i brwi no prawie nie widoczne:p
I teraz pytanka:
Jak dlugo taka henna sie trzyma? Bo nie chce efektu potworka na sama impreze:p i jakies uczulenie czy cos
Henna na rzesy istnieje?

last minute; jasne że istnieje takie cooś jak henna rzęs i brwi, sam kiedyś robiłem sobie hennę brwi ale zanim zrobiłem sobie makijaż stał to nie robię henny brwi a henna trzyma się ok 4 tygodni
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 21:36   #1120
konsumentka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Re: DEPILACJA BRWI WOSKIEM

Witam, polecam informację na tym blogu http://antiaging-spa.wix.com/antiaging#!blog1/c3c8
jest tu wyczerpujący opis...

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez FEMME*BANALE Pokaż wiadomość
Mam pytanko do Pani Beaty, a takze do wszystkich Was, ktore spotkalyscie sie z depilacja brwi woskiem: jak taka depilacja wyglada? Ja pracuje juz prawie od roku w centrum kosmetycznym we Wloszech, oczywiscie depilujemy brwi ale tylko za pomoca pesety (szefowa nie zyczy sobie depilacj woskiem, jako potencjalne ryzyko wydepilowania "zbyt duzego obszaru" Uzywam wosku tylko do wydepilowania miejsca nad nosem, pomiedzy brwiami, a czasami tez miedzy brwiami a wlosami - co pozwala uzyskac rezultat "czystosci, przejrzystosci" - szczegolnie u Wloszek, ktore z natury sa o wiele ciemniejsze i bardziej owlosione... Niektore klientki opowiadaja, ze w innym gabinecie zostaly wydepilowane woskiem, a ze u nas sie tego nie praktykuje, a jak juz wspomnialam szefowa nie chce o tym slyszec chcialabym zapytac o te metode: JAK TO SIE ROBI? Czy istnieje jakas mniejsza, ciensza szpatulka, itp...?
Zaklad, w ktorym pracuje jest moim pierwszym i dotychczas nie mialam okazji spotkac sie, zapoznac z ta metoda regulacji brwi...
Witam, polecam informację na tym blogu http://antiaging-spa.wix.com/antiaging#!blog1/c3c8
jest tu wyczerpujący opis...

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Summer Vine Pokaż wiadomość
moim zdaniem depilacja woskiem nie nadaje sie do brwi

gdyz zawsze wszystko wokol oczu nalezy robic delikatnie , chociazby nalezy zerknac na ulotke kremu pod oczy i jest napisane "delikatnymi ruchami wklepac" a tu nagle chcecie robic wosk ??!!!

hmmm moze to byc alternatywa dla kosmetyczek , do ktrych po kilku latach przyjda te same klijentki ale np z opadajaca , obwisla powieka - bo wczesniej kosmetyczka robila wosk . Wiec maja szanse na dodatkowy zarobek

ja jestem wielkim przeciwnikiem depilacji woskiem brwi .
zgadzam się - więcej info tutaj:
na tym blogu http://antiaging-spa.wix.com/antiaging#!blog1/c3c8
jest tu wyczerpujący opis...

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Oj wiem cos o tym.Przyznam szczerze,ze dopiero rok temu wybralam sie na depilacje do kosmetyczki,wczesniej zawsze zajmowalam sie tym sama...i niestety brwi roznily sie od siebie.Brwi mam ciemne i geste,wloski dlugie.Trafilam do "specjalistki od brwi",ktora stwierdzila,ze "zrobi mi tak piekne brwi,ze kosmetyczki w Polsce zdjecia beda mi robic"Super pomyslalam...
To co owa "specjalistka"stworzy la z moich brwi...przeszlo ludzkie pojecie.Oczywiscie uzywala-wosku i nozyczek.Jedna brew krotsza,druga dluzsza.Jedna miala cudowny kat OSTRY...baaaaaaaardzo OSRTY!!!!Wygladalo to tragicznieDruga...ka t lagodny...Meczylam sie z tymi brwiami,swoje wycierpialam...a teraz szukam kogos kto zrobi mi naprawde porzadek na twarzy.
na tym blogu http://antiaging-spa.wix.com/antiaging#!blog1/c3c8
jest tu wyczerpujący opis... i inne informacje, które Was zainteresują
konsumentka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 13:58   #1121
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Moje pytanie jest dość nietypowe
Otóż bardzo interesuje mnie jak uzyskać efekt 'smutnych oczu'.
Niekoniecznie zdjęcia które wrzuciłam na smutne wyglądają, ale mają coś w sobie.
Nie wiem czy oglądałyście teledysk Ed'a Sheerana Give me love. Kupidyn ma coś takiego ... smutnego w twarzy. Stwierdziłam, że to OCZY.
Następnie oglądając nową Carrie - też zauważyłam nietypowo smutne oczy. Obie mają podobny typ brwi.
Poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie - za każdą sugestię będę wdzięczna A teraz pytanie :
Czy z moich brwi da się wyczarować linię mniej łukowatą. Nie chodzi mi o karykaturalnie proste krechy, ale coś takiego... co by moje oczy właśnie na smutne wyglądały (jak głupio by to nie brzmiało ).
Po prostu podoba mi się takie spojrzenie.
Obecnie jestem na etapie zapuszczania (wymarzyłam sobie brwi elisgy cuthbert) . Przepraszam za kiepską ostrość. Zdjęcia robiłam telefonem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg isabel_lucas_give_me_love_640x360.jpg (23,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Isabel-lucas-1.jpg (71,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Chloe Grace Moretz special pictures-645.jpg (92,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ed-sheeran-give-me-love-vid.jpg (14,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi .jpg (5,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brwi2.jpg (7,6 KB, 41 załadowań)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 22:22   #1122
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Moje pytanie jest dość nietypowe
Otóż bardzo interesuje mnie jak uzyskać efekt 'smutnych oczu'.
Niekoniecznie zdjęcia które wrzuciłam na smutne wyglądają, ale mają coś w sobie.
Nie wiem czy oglądałyście teledysk Ed'a Sheerana Give me love. Kupidyn ma coś takiego ... smutnego w twarzy. Stwierdziłam, że to OCZY.
Następnie oglądając nową Carrie - też zauważyłam nietypowo smutne oczy. Obie mają podobny typ brwi.
Poprawcie mnie jeśli jestem w błędzie - za każdą sugestię będę wdzięczna A teraz pytanie :
Czy z moich brwi da się wyczarować linię mniej łukowatą. Nie chodzi mi o karykaturalnie proste krechy, ale coś takiego... co by moje oczy właśnie na smutne wyglądały (jak głupio by to nie brzmiało ).
Po prostu podoba mi się takie spojrzenie.
Obecnie jestem na etapie zapuszczania (wymarzyłam sobie brwi elisgy cuthbert) . Przepraszam za kiepską ostrość. Zdjęcia robiłam telefonem.

tak da się, jak sobie zgolisz te i zrobisz permanentny

to ja sobie chce łuk zrobić bo mam bardziej proste, a ta mi tu chce takie ładne łuki niszczyć
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 01:20   #1123
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
tak da się, jak sobie zgolisz te i zrobisz permanentny

to ja sobie chce łuk zrobić bo mam bardziej proste, a ta mi tu chce takie ładne łuki niszczyć
A bo kształt mojej twarzy przy takim łuku wygląda na jeszcze dłuższą niż jest
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 09:04   #1124
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

hej mam pytanie, gdzie najlepiej w krk moznaq wyregulowac brwi? od kilkunastu tygodni lekko zapuscilam brwi i teraz chciałabym zeby ktoś je lekko wyrównał, okiełznał polecacie jakies miejsce? najlepiej gdzies w okolicach rynku
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 19:58   #1125
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

cześć,
proszę powiedzcie mi jak zrobić brwi takie jak na zdjęciu.
czy to henna i jaki kolor?
zawsze sobie łatałam wyżarte brwi kretką (chyba grafitową) . niedawno przeczytalam że najlepiej je malować cieniem. ale kurcze chciałabym mieć takie bez codziennego malowania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10155605_676575825749076_7734655151068238773_n.jpg (88,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1554592_731017856928771_1974423998_n.jpg (52,6 KB, 106 załadowań)
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 08:26   #1126
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
cześć,
proszę powiedzcie mi jak zrobić brwi takie jak na zdjęciu.
czy to henna i jaki kolor?
zawsze sobie łatałam wyżarte brwi kretką (chyba grafitową) . niedawno przeczytalam że najlepiej je malować cieniem. ale kurcze chciałabym mieć takie bez codziennego malowania.
henna brązowa
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 17:39   #1127
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
hej mam pytanie, gdzie najlepiej w krk moznaq wyregulowac brwi? od kilkunastu tygodni lekko zapuscilam brwi i teraz chciałabym zeby ktoś je lekko wyrównał, okiełznał polecacie jakies miejsce? najlepiej gdzies w okolicach rynku
I jak, wybrałaś się gdzieś?
Wszędzie polecane jest FBI przy starowiślnej, sama planuję się tam wybrać, ale jeszcze się nie odważyłam (boję się, że mi zrobią cienkie niteczki )

Edytowane przez MyNameIsSophie
Czas edycji: 2014-07-15 o 15:49
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:15   #1128
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
cześć,
proszę powiedzcie mi jak zrobić brwi takie jak na zdjęciu.
czy to henna i jaki kolor?
zawsze sobie łatałam wyżarte brwi kretką (chyba grafitową) . niedawno przeczytalam że najlepiej je malować cieniem. ale kurcze chciałabym mieć takie bez codziennego malowania.

Dokładnie identyczne mi się marzą. Ale moje brwi żyją własnym życiem i są powyginane w każdą stronę, normalnie robią fale
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:26   #1129
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Ja za to na jednej brwi mam dwie blizny
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 00:47   #1130
lubie slodycze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 65
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja za to na jednej brwi mam dwie blizny
ja jedna ale duza. i w sumie juz sie do tego przyzwyczailam. trzeba lekko zamalowywac i tyle
lubie slodycze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 20:44   #1131
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Regulacja brwi. Wszystko o regulacji brwi

Cytat:
Napisane przez lubie slodycze Pokaż wiadomość
ja jedna ale duza. i w sumie juz sie do tego przyzwyczailam. trzeba lekko zamalowywac i tyle
Ja swoje brwi maluję praktycznie codziennie. Mogę nie mieć podkładu, ale brwi muszą być ogarnięte. Takie małe zboczenie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 12:06   #1132
mariuda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lipno.
Wiadomości: 33
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

niedługo idę do kosmetyczki aby poprawić moje brwi bo juz sama nie daję sobie rady :c Zastanawiałam się nad henną przy końcówkach gdzie mam braki i wgl - pytanie do was - opłaca się w moim przypadku zastosować hennę czy wystarczy tylko sama depilacja? c:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (18,0 KB, 87 załadowań)
mariuda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 22:42   #1133
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez mariuda666 Pokaż wiadomość
niedługo idę do kosmetyczki aby poprawić moje brwi bo juz sama nie daję sobie rady :c Zastanawiałam się nad henną przy końcówkach gdzie mam braki i wgl - pytanie do was - opłaca się w moim przypadku zastosować hennę czy wystarczy tylko sama depilacja? c:
Ale masz piękne piegi
Moim zdaniem opłaca się hennę, ale jak wybierzesz dobrą kosmetyczkę to Ci sama doradzi .
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 20:45   #1134
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Witam. Wrociłam do wątku po 2 czy 3 latach.. kiedyś tu pisałam, że wkurzają mnie moje brwi, bo co zapuszczę do znowu wyrwe i decyduje sie na permanentny... niestety to był niewypał... trafiłam do złej linergistki. Obecnie jestem po 2 zabiegach laserem i moge cieszyc sie w koncu normalna twarza.. wygladalam okropnie, niebieskie brwi cienkie i i krzywe sporo wydałam żeby doprowadzić się do porządku.

1. Moje brwi jak udzielałam się tu na wątku w trakcie zapuszczania jakies 2,5 roku temu
2. Moje brwi po permanetnym
3. rownież permanentny
4. Obecnie
5. obecnie podkreślone cieniem w kremie Maybelline


zakupiłam dzisiaj pomadkę Alterry, która jest tak wychwalana. Moze i mi pomoze.. bede smarować nią brwi i rzęsy. Liczę na lekkie zagęszczenie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie7606.jpg (27,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8668_zpse66ace03.jpg (43,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8672_zpsb95c8ef5.jpg (17,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140703_051755_zps4ehu8xfk.jpg (26,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasia.jpg (16,5 KB, 74 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 17:30   #1135
lily_jane
Przyczajenie
 
Avatar lily_jane
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

to ja podzielę się swoimi doświadczeniami ;D kiedyś regulowałam brwi w cienkie kreski, próbując dopasować się do ówczesnej mody (brrr!). Parę lat temu na wakacjach postanowiłam je "odbudować". Na początku było kilka kryzysów, miałam ochotę wyrwać odrastające włoski, tym bardziej, że są one twarde i ciemne. Ale przetrwałam ;] Wspomagałam się wazeliną bądź oliwką stosowaną na noc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bbb.jpg (40,4 KB, 99 załadowań)
lily_jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 17:45   #1136
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez lily_jane Pokaż wiadomość
to ja podzielę się swoimi doświadczeniami ;D kiedyś regulowałam brwi w cienkie kreski, próbując dopasować się do ówczesnej mody (brrr!). Parę lat temu na wakacjach postanowiłam je "odbudować". Na początku było kilka kryzysów, miałam ochotę wyrwać odrastające włoski, tym bardziej, że są one twarde i ciemne. Ale przetrwałam ;] Wspomagałam się wazeliną bądź oliwką stosowaną na noc.
Piękne brwi, śliczna cera
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 16:19   #1137
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZ

Cytat:
Napisane przez lily_jane Pokaż wiadomość
to ja podzielę się swoimi doświadczeniami ;D kiedyś regulowałam brwi w cienkie kreski, próbując dopasować się do ówczesnej mody (brrr!). Parę lat temu na wakacjach postanowiłam je "odbudować". Na początku było kilka kryzysów, miałam ochotę wyrwać odrastające włoski, tym bardziej, że są one twarde i ciemne. Ale przetrwałam ;] Wspomagałam się wazeliną bądź oliwką stosowaną na noc.
Śliczne brwi, naturalne, nie przerysowane .
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 13:58   #1138
PannaPinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Włoski brwi rosnące w dół

Cześć dziewczyny, może Wy coś poradzicie na moją okropną brew... Jak widzicie na zdjęciu wygląda koszmarnie, znaczna część włosków z końcówki rośnie w dół... Przez prawie całe swoje życie nosiłam asymetryczną grzywkę, której dłuższa część opierała się i zasłaniała właśnie tą brew, myślę że miało to jakiś wpływ na jej kształt. Ponadto na przełomie 2011 i 2012 mocno brwi depilowałam, więc też nie jestem bez winy... Jednak się opamiętałam i od 2 lat walczę o piękne brwi. Włoski rosnące w dół starałam się wyrywać pojedynczo w dobrym kierunku, jednak ze słabym efektem, ciągle uparcie rosną w dół i wywijają się w kształt litery C. Na samym załamaniu brwi mam też goły placek, wszystko przez to że te włoski które powinny tam być lecą na dół... Jestem załamana i przyjmę każdą rade...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-11-09 14.37.55 (2).jpg (180,1 KB, 41 załadowań)
PannaPinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 16:02   #1139
fenomenolog
Przyczajenie
 
Avatar fenomenolog
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Włoski brwi rosnące w dół

Może spróbuj je sobie na noc czymś usztywniać w dobrym kierunku? Np. żelem do włosów. Próbowałaś czegoś takiego?
__________________
---------------------------------
JemyWeDwoje!
www.facebook.com/JemyWeDwoje
www.jemywedwoje.blogspot.com
fenomenolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 16:31   #1140
PannaPinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Włoski brwi rosnące w dół

Cytat:
Napisane przez fenomenolog Pokaż wiadomość
Może spróbuj je sobie na noc czymś usztywniać w dobrym kierunku? Np. żelem do włosów. Próbowałaś czegoś takiego?
Tak, próbowałam je 'ustawiać' w dobrym kierunku, efekt jest dosyć krótkotrwały a do tego te włoski mają takie parcie, że już po chwili znów lecą na dół...
PannaPinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 16:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.