Pierścionki YES - który wybrać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-23, 13:31   #1
kasiax86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57

Pierścionki YES - który wybrać


Zacznę od tego, że zdecydowaliśmy się z moim chłopakiem wspólnie wybrać pierścionek zaręczynowy. Dla mnie jest to dość istotna sprawa, bo przywiązuję dość dużą wagę do biżuterii. Nie chodzi tu o cenę, że ja chcę za 2000 a mój chłopak za 500, tylko o to, że nie wszystkie pierścionki mi się podobają. Wybrałam YES, bo trafiła nam się zniżka 20%, bo siostra kupowała tam obrączki i kolczyki no i warto to wykorzystać, bo raczej nie będzie już okazji.

Wstępnie mam dwa typy:

1. http://www.yes.pl/pierscionki-zarecz...00-010-3595MSH - masa brylantu będzie chyba 0.15, tak żeby wyszło do 2000zł.

2. http://www.yes.pl/pierscionki-zarecz...000-Y01-159118

Trochę się waham, bo oba coś w sobie mają. Co byście wybrały ? Który według was jest gustowniejszy ??

dzięki za wszelkie odp.
pa-
kasiax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:36   #2
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

miałam podobny problem, ale... zdecydowałabym się na drugi. Jest łączony, więc będzie pasował i do srebra i do złota. Zależy jeszcze jakie planujecie obrączki, o ile chcesz nosić pierścionek i obrączkę na jednym palcu - jednokolorowe, dwukolorowe, z ozdobą czy gładkie? Drugi będzie raczej odpowiedni do jednokolorowej, z żółtego złota, noszone razem. Pierwszy natomiast do obu rodzajów obrączek.
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:42   #3
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Ja też jestem za drugim. Sama mam w pierścionku zaręczynowym połączenie białego i żółtego złota i wygląda super. Tym bardziej, że ja samego żółtego złota nie lubię.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:42   #4
kasiax86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Na 90 % chcemy obrączkę dwukolorową.
kasiax86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:45   #5
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

sama mam połączenie białego i żółtego złota aczkolwiek w przypadku tego drugiego średnio mi się podoba
obstawiałabym klasyczny pierwszy

i ja do mieszanego chcę np obrączki w jednym kolorze -żółte złoto

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiax86 Pokaż wiadomość
Na 90 % chcemy obrączkę dwukolorową.
na moje cały z żółtego złota dobrze będzie wyglądał przy mieszanej obrączce
a mieszany i mieszana obrączka dla mnie za wiele, ale każdy ma inny gust
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 14:46   #6
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Mnie się nie podobają bo są oklepane (mam ważenie że 3/4 pierścionków zaręczynowych tak wyglada) i wyglądają ładnie jedynie na bardzo delikatnych dłoniach W ostateczności pierwszy. Drugi jest niepraktyczny, bo jeśli kiedyś ci schudna/przytyją palce to go nie powiększysz/zmniejszysz normalnie (przez 2 kolory złota). Trzeba będzie rozbijać a to grozi pęknięciem. Ale z tymi zniżkami to uważaj bo lubią się wymigiwać. Kolega przy zakupie pierścionka dostał zniżkę na obrączki, a później mu jej nie uznali i go spławili jakimś głupim tekstem, przez co obrączki kupił gdzie indziej. Ja bym radziła popatrzeć w innych sklepach, bo to są tak klasyczne modele, że znajdziecie go w każdym sklepie i może nie musielibyście płacić za nazwę "YES".
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2010-08-23 o 14:49
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 15:03   #7
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Mi też nie bardzo się podobają (będą zaciągać swetry, rajstopy, bluzki ale to nie mi ma się podobać ) jednak ładniejszy pierwszy. Nie lubię żółtego złota ale ten model jednobarwny jest ładniejszy.
Na waszym miejscu też zastanowiłabym się nad innym sklepem. Mi TŻ kupił pierścionek tu:
http://www.fashion-jewellery.pl/
sam znalazł ten sklep i wybrał model i uważam, że dokonał świetnego wyboru bo za 2tys zł będziesz miała nie 0,15ct a 0,20ct i nie jakieś tam czystości SI tylko VVS! O barwie F o np taki:
http://www.fashion-jewellery.pl/prod...c1fdfd0101600b
Uważam, że lepiej jest kupić mniejszy kamień a o większej czystości bo to mocno wpływa na jego brylancję

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-08-23 o 15:09
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 15:17   #8
mmhhmm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: East side
Wiadomości: 109
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

jeśli obrączki dwukolorowe to jednak pierwszy - jak wspomniałam wcześniej będzie ładnie wyglądał przy mieszanych
__________________
Szczęśliwa...
mmhhmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:15   #9
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

a ja nierozumie jak mozna samemu wybierac pierscionek...rozumie jeszcze zasugerowac jakos, jakie ci sie podobaja i jakie lubisz ale zrobic to delikatnie z klasą...
cała magia zaręczyn tarci urok...może jeszcze napisz mu na karteczce co ma powiedzieć żeby wszystko wyszło idealnie ..
__________________
26.06.2010

I jestem Żoną
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:26   #10
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

obydwa są piękne Do łączonej obrączki będzie pasował ten drugi. Sprawdź jednak oba u jubilera, jak się noszą i czy za bardzo nie wystają, żeby nie haczyć ubrań.

bianeczkaa, masz trochę racji, modele w tym stylu są bardzo popularne, ale jednak nie zgodzę się z Tobą, że pierścionki są oklepane. To po prostu klasyczna elegancja. Moda na takie pierścionki, zwłaszcza ten pierwszy, nigdy nie przeminie i będą pasowały zawsze i do wszystkiego
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:58   #11
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
a ja nierozumie jak mozna samemu wybierac pierscionek...rozumie jeszcze zasugerowac jakos, jakie ci sie podobaja i jakie lubisz ale zrobic to delikatnie z klasą...
cała magia zaręczyn tarci urok...może jeszcze napisz mu na karteczce co ma powiedzieć żeby wszystko wyszło idealnie ..
A ja rozumiem, bo sugestie mogą być źle odebrany, a co jeśli dostałabyś jakiś absolutnie nie w twoim stylu? Wierz mi, wolałabym, żeby mój tż nie zobaczył zobaczył mojego rozczarowania.

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
obydwa są piękne Do łączonej obrączki będzie pasował ten drugi. Sprawdź jednak oba u jubilera, jak się noszą i czy za bardzo nie wystają, żeby nie haczyć ubrań.

bianeczkaa, masz trochę racji, modele w tym stylu są bardzo popularne, ale jednak nie zgodzę się z Tobą, że pierścionki są oklepane. To po prostu klasyczna elegancja. Moda na takie pierścionki, zwłaszcza ten pierwszy, nigdy nie przeminie i będą pasowały zawsze i do wszystkiego
to fakt są klasyczne ale będzie ich coraz wiecej i więcej
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 17:27   #12
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
A ja rozumiem, bo sugestie mogą być źle odebrany, a co jeśli dostałabyś jakiś absolutnie nie w twoim stylu? Wierz mi, wolałabym, żeby mój tż nie zobaczył zobaczył mojego rozczarowania.

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

to fakt są klasyczne ale będzie ich coraz wiecej i więcej
każdy podchodzi do sprawy inaczej...ja bym sie cieszyła z pierśconka zareczynowego nawet i z plastiku jakby tylko był dany od serca i wogóle...
dla mnie liczy sie bardziej gest i zaskoczenie i staranie tż'ta...
mój TŻ akurat ma dobry gust i wiedziałam ze będzie trafiony pierscionek z rozmiarem i "fasonem" ale nawet gdyby było inaczej w życiu bym nie była rozczarowana zaręczynami...

ale może niekazdy myśli jak ja..
__________________
26.06.2010

I jestem Żoną
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 18:56   #13
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

pierwszy i grugi jest cudowny, mnie się własnie takie najprostrze podobają najbardziej
Ale faktycznie przy tym z łączonego złota, możesz mieć w przyszłości problemy z ew. pomniejszeniem lub powiększeniem
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 20:08   #14
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Zdecydowanie 2 !
__________________
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 20:34   #15
moniczkar_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 330
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

mi sie bardziej podoba ten drugi ale jezeli chcecie nosic z obraczkami to zdecydowanie ten 1 bedzie ladniej wygladal
moniczkar_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 20:43   #16
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Pierwszy
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 21:29   #17
emancypantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 318
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Pierwszy

http://www.yes.pl/pierscionki-zarecz...Z-000-Y01-3347


mnie sie ten podoba

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
każdy podchodzi do sprawy inaczej...ja bym sie cieszyła z pierśconka zareczynowego nawet i z plastiku jakby tylko był dany od serca i wogóle...
dla mnie liczy sie bardziej gest i zaskoczenie i staranie tż'ta...
mój TŻ akurat ma dobry gust i wiedziałam ze będzie trafiony pierscionek z rozmiarem i "fasonem" ale nawet gdyby było inaczej w życiu bym nie była rozczarowana zaręczynami...

ale może niekazdy myśli jak ja..
zgadzam się
Mój mi się oświadczył dostałam pierścionek wybierany osobiście przez Tż, sama bym nigdy nie wbrała tego pierścionka :P hihihi i nawet nie brała pod uwagę przy wyborze jeśli miałabym wybierać sama..... ale co z tego jak to jest nie istotne dla mnie. Pierścionek ma wartość czysto sentymentalną jest symbolem... i "jakoby noszenie pierścionka podarowenego przez narzyczonego daje jemu wyłączność do kobiety i jest znakiem szczerych zamiarów wobec niej ihihih "- tak gdzies to fajnie ktos napisał :P

a to, że nie jest w moim guście no i co z tego przynajmniej wyróżnia się na mnie i jest dla mnie cechą charaketrystyczną

Oczyście nie neguje postaw kobiet które lubią być ubrane w to co im się podoba i namawiają partnera do wymiany niechcianego pierścionka ;-) to każdego indywidualna sprawa.
__________________
emancypantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 10:27   #18
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
każdy podchodzi do sprawy inaczej...ja bym sie cieszyła z pierśconka zareczynowego nawet i z plastiku jakby tylko był dany od serca i wogóle...
dla mnie liczy sie bardziej gest i zaskoczenie i staranie tż'ta...
Ja też się zgodzę, dostałam pierścionek który on sam wybrał, wiedział że nie lubię złota. Resztę podpowiedziała siostra rozmiar też (nie nosze pierścionków więc poszedł z nią by przymierzyła jaki ona ma rozmiar bo mamy takie same dłonie) Cieszyłabym się nawet jakby kupił jakiś który normalnie by mi się nie spodobał dlatego, że sam go wybrał i dał mi go z miłości. Do tego lubię niespodzianki a zaręczyny były dla mnie miłą niespodzianką mimo, że już planowaliśmy ślub
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:29   #19
jeesss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 11
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

ja obstawiam zdecydowanie nr 2!!! chociaż jeśli juz ma być złoto to tylko białe
Tak na marginesie to ładne są te pierścionki YES weszłam i sobie pooglądałam i mi najbardziej podoba się taki wzór:
http://www.yes.pl/pierscionki-zarecz...00-006-0379WPJ
jest też model dla lubiących żółte złoto:
http://www.yes.pl/pierscionki-zarecz...00-005-0379MSH
jeesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 16:21   #20
Elinka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Londyn/Żary
Wiadomości: 76
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
każdy podchodzi do sprawy inaczej...ja bym sie cieszyła z pierśconka zareczynowego nawet i z plastiku jakby tylko był dany od serca i wogóle...
dla mnie liczy sie bardziej gest i zaskoczenie i staranie tż'ta...
mój TŻ akurat ma dobry gust i wiedziałam ze będzie trafiony pierscionek z rozmiarem i "fasonem" ale nawet gdyby było inaczej w życiu bym nie była rozczarowana zaręczynami...

ale może niekazdy myśli jak ja..
mordziula podzielam Twoje zdanie . Mój TŻecik w tajemnicy przede mną wykradł jeden z moich pierścionków, który rzadko noszę, po to, żeby sprawdzić rozmiar. Później sam udał się do sklepu, sam wybrał i zaplanował całe zaręczyny przy zachodzie słońca, w trakcie wakacji nad morzem. Ja nie podejrzewałam nic do samego końca. Pierścionek mam z malutkim diamentem, jest bardzo delikatny, i dzięki temu, że został zdobyty i przekazany w taki, a nie inny sposób, jest dla mnie najpiękniejszy i nie wymieniłabym go na inny . Poza tym na wspólne zakupy chodzimy na codzień, więc tym bardziej doceniam wysiłek TŻa hihi
__________________
02. 10. 2010, godz. 16.00
Elinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 19:45   #21
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Dla mnie ładny drugi, co z tego że klasyczne, też mam klasyczny i nic nie zaciąga, rajstop nic!

Czy jedno czy 2 kolorowy to do obrączka każdej pasuje, ja mam z białego i na lewej ręce a obrączkę dwukolorową na prawej oczywiście.

Odnośnie tematu wyboru samemu to ja też bardzo się cieszę, że miałam niespodziankę i TŻ sam wybrał i się oświadczył w najmniej spodziewanej chwili bo to była naprawdę piękna chwila i samodzielny wybór pierściona tego nie zastąpi. A czy byłby on nawet z plastiku, to nie ważne, bo jest dla mnie najcenniejszy (chociaż bardzo mi się podoba)

Zaufajcie czasem waszym TŻtom, przecież wybrali Was, to chyba nie podejrzewacie, że mają zły gust i wybiorą Wam brzydki pierścionek prawda?
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 20:54   #22
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

pierwszy jest zdecydowanie ładniejszy, klasyczny i gustowny
P.S. Swojemu gustowi też chyba nie do końca ufasz skoro prosisz wizażanki o radę
Ja dałam się swojemu Kochanemu zaskoczyć, w ogóle nie podejrzewałam, że coś knuje i miałam najpiękniejsze zaręczyny na świecie a, że Kochany doskonale wie co lubię, trafił z pierścionkiem w 10tkę i nie musiałam wybierać ani z nim, ani za niego
Życzę udanych i niezapomnianych zaręczyn...żeby stały się magią a nie formalnością
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 21:20   #23
Piekielny_Aniolek
Raczkowanie
 
Avatar Piekielny_Aniolek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 344
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Mi się bardziej podoba ten pierwszy (http://www.yes.pl/pierscionki-zarecz...00-010-3595MSH) jak dla mnie ideał
__________________
To tylko Ja...
Kobieta rozedrgana setką nowości, w nieustannym
biegu i z własnymi przemyśleniami...

po prostu "Łobuziara na obcasach"

Kocham Cię R

http://www.suwaczek.pl/cache/c57bb5fe5d.png
Piekielny_Aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:53   #24
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

zaden nie jest w moim guscie, jak juz to 1
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 10:15   #25
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Cytat:
Napisane przez happy2gether Pokaż wiadomość
pierwszy jest zdecydowanie ładniejszy, klasyczny i gustowny
P.S. Swojemu gustowi też chyba nie do końca ufasz skoro prosisz wizażanki o radę
Ja dałam się swojemu Kochanemu zaskoczyć, w ogóle nie podejrzewałam, że coś knuje i miałam najpiękniejsze zaręczyny na świecie a, że Kochany doskonale wie co lubię, trafił z pierścionkiem w 10tkę i nie musiałam wybierać ani z nim, ani za niego
Życzę udanych i niezapomnianych zaręczyn...żeby stały się magią a nie formalnością
Pieknie napisane i w pełni się zgadzam
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 22:03   #26
jud
Raczkowanie
 
Avatar jud
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: podkarpackie/lubelskie
Wiadomości: 78
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Osobiście mam taki jak ten pierwszy, ale caly z białego złota i diament 0,3 ;> Dla mnie cudo ;P
__________________
minerałki
wymarzona żona
jud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:38   #27
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Pierwszy mam bardzo podobny- pieknie wyglada na palcu
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:12   #28
Davidoffka
Raczkowanie
 
Avatar Davidoffka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 191
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

też mam bardzo podobny do pierwszego, bardzo dobrze się nosi i pasuje do wszytskiego i jest śliczny! od razu zwraca uwagę, bo widać ze zaręczynowy
Davidoffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:29   #29
ghola
Raczkowanie
 
Avatar ghola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 323
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Pierwszy! Mam podobny, jak widzę nie ja jedna Już widzę oczyma mej wyobraźni, jak będzie pięknie się prezentował z obrączką
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia, miłość daje je gratis
ghola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 13:47   #30
CleoGosia
MarineLadies
 
Avatar CleoGosia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Władysławowo
Wiadomości: 23
Dot.: Pierścionki YES - który wybrać

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
każdy podchodzi do sprawy inaczej...ja bym sie cieszyła z pierśconka zareczynowego nawet i z plastiku jakby tylko był dany od serca i wogóle...
dla mnie liczy sie bardziej gest i zaskoczenie i staranie tż'ta...
mój TŻ akurat ma dobry gust i wiedziałam ze będzie trafiony pierscionek z rozmiarem i "fasonem" ale nawet gdyby było inaczej w życiu bym nie była rozczarowana zaręczynami...

ale może niekazdy myśli jak ja..
Ja akurat myślę tak jak ty,
Nawet gdybym miała pierścionek z plastiku, wygrany w cipsach to była bym szczęśliwa Bo dał mi go ukochany . Wy patrzycie na to tak (bez urazy) : "jak najlepszy, jak najdroższy-żeby było czym się pochwalić koleżanką i przyjaciółką" - nie w tym rzecz. Chodzi o sam gest, sam fakt ,że mężczyzna się odważył,że jest gotowy na takie zobowiązanie....
__________________
Zapraszam na mój blog:
http://marineladies.pl
CleoGosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 12:57:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.