pomocy, moje włosy to istna tragedia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 17:57   #1
delove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8

pomocy, moje włosy to istna tragedia.


a więc tak.. mam wielki problem z moimi włosami. Zawsze miałam ich bardzo dużo dopóki nie kupiłam rozjaśniacza i sobie ich rozjaśniłam.. było to w grudniu. Po jakimś tygodniu jechałam do fryzjera żeby mi zrobił jakieś blond pasemka (bo miałam pół głowy żółtą, drugą połowę mój naturalny kolor czyli ciemny blond bo źle rozprowadziłam rozjaśniacz) włosy zaczęły mi bardzo bardzo wypadać. Na dzień dzisiejszy mam bardzo bardzo mało włosów, strasznie się tłuszczą.. myje włosy codziennie rano a o 15 już są tłuste..
ostatnio wzięłam się w garść żeby je jakoś na nowo odbudować bo mam już spore odrosty i chciałabym iść do fryzjera i boje się, że będą wypadać po wizycie coraz bardziej aż będę łysa
od jakiegoś czasu biore belissime, mam kupiony jedwab i serum z termoochroną (codziennie suszę włosy - nie prostuje ani nie kręcę). Podcięłam je trochę. Są do piersi.
Stąd nasuwa się moje pytanie co mam zrobić żeby się tak nie tłuściły(używam dużo odżywki ale jak jej nie użyję to mam jeszcze bardziej tłuste..) i czy moge pozwolić sobie na pójście do fryzjera na zrobienie odrostów (myślałam, że może wrócę do swojego koloru albo jeszcze bardziej przyciemnić .. ale na prawdę jakoś zależy najbardziej mi na blondzie, bardzo się lubie w tym kolorze)? aktualnie nie wypadają mi tak włosy ale boje się, że znów zaczną. Jakieś domowe sposoby na wzmocnienie?
Błagam dziewczyny! pomóżcie.. bardzo zależy mi na ładnych włosach..
delove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:50   #2
gosiaczeklxk
Przyczajenie
 
Avatar gosiaczeklxk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 3
Dot.: pomocy, moje włosy to istna tragedia.

Po pierwsze napisz jaki jest twój naturalny kolor włosów i czy pierwszy raz rozjaśniałaś włosy. Istotne jest to czy rozjaśniacz położyłaś na farbowane włosy czy nigdy nie tknięte farbą. Fajnie gdybyś wrzuciła zdjęcie swojego koloru włosów wraz z odrostem, żeby można było ocenić czy warto twój odrost potraktować rozjaśniaczem.
Co do przetłuszczania - być może robisz podstawowy błąd i nakładasz odżywkę na skórę głowy? Najlepiej nakładać odżywkę na włosy z około 5 centymetrowym odstępem od skóry głowy, aby właśnie się nie przetłuszczały..
Ponadto polecam (wiem, bo sama próbowałam) zestaw Seboradin Niger z czarną rzodkwią, a przede wszystkim balsam i spray. Możesz dokupić sobie także szampon. Powinno pomóc. Ta seria nie tylko hamuje wypadanie włosów, ale także sprawia, że mniej się przetłuszczają. Nie zrażaj się zapachem, można się przyzwyczaić
Polecam także domowe masaże głowy, które pobudzają cebulki włosów i mycie włosów w ciepło-chłodnej wodzie, a do ostatniego płukania użyj chłodno-zimnej wody.
Zanim wybierzesz fryzjera zapytaj na jakich kosmetykach pracuje i nie daj sobie czasem przeciągać rozjaśniaczem włosów już wcześniej rozjaśnianych, bo to je zabija!
Życzę powodzenia i wytrwałości, bo odbudowa włosów wymaga trochę czasu.
gosiaczeklxk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 20:12   #3
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: pomocy, moje włosy to istna tragedia.

NA wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na tym forum, wystarczy poszukać.
Owocnej lektury życzę
A wątek zamykam, powiela tematykę.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.