Ubiór na wesele i slub zimą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-21, 23:29   #1
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108

Ubiór na wesele i slub zimą


Witam, proszę was o rade - mam w styczniu wesele i pojawił się problem z okryciem wierzchnim do kościoła (w końcu zapewne będzie mroz). Logicznie myślac na sukienke zakłada się płaszcz zimowy elegancki i gotowe. Moj problem polega na tym ze nie mam takiego płaszcza i ze wzgledu na swój wysoki wzrost i długie ręce itd, cięzko mi jest cos sensownego dobrać. Nic nie znalazlam. Nie chce wydawac 300 na cos co nie bedzie mi do konca pasowało oby tylko bylo żeby zalozyc raz bo to bezsensu. Czy sadzicie ze pasuje zalozyc kurtke do kościola na sukienke, nie mówie tu o sportowej kurtce tylko o czymyś takim jak na zdjeciu bo mam identyczna. Do tego botki na obcasie i wziąć buty na zmianę. I co z rajstopami raczej cienkie rajstopki tu nie pasują (a do sukienki na salę raczej tylko cienkie) Do kurtki i botków pasują bardziej kryjące czarne rajstopy.
Sukienke mam szyfonową z dłuzszym tyłem,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plasczyk_zimowy.jpg (68,1 KB, 101 załadowań)
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 09:26   #2
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Ubiór na wesele i slub zimą

Cytat:
Napisane przez sylwcia83 Pokaż wiadomość
Witam, proszę was o rade - mam w styczniu wesele i pojawił się problem z okryciem wierzchnim do kościoła (w końcu zapewne będzie mroz). Logicznie myślac na sukienke zakłada się płaszcz zimowy elegancki i gotowe. Moj problem polega na tym ze nie mam takiego płaszcza i ze wzgledu na swój wysoki wzrost i długie ręce itd, cięzko mi jest cos sensownego dobrać. Nic nie znalazlam. Nie chce wydawac 300 na cos co nie bedzie mi do konca pasowało oby tylko bylo żeby zalozyc raz bo to bezsensu. Czy sadzicie ze pasuje zalozyc kurtke do kościola na sukienke, nie mówie tu o sportowej kurtce tylko o czymyś takim jak na zdjeciu bo mam identyczna. Do tego botki na obcasie i wziąć buty na zmianę. I co z rajstopami raczej cienkie rajstopki tu nie pasują (a do sukienki na salę raczej tylko cienkie) Do kurtki i botków pasują bardziej kryjące czarne rajstopy.
Sukienke mam szyfonową z dłuzszym tyłem,
ojej oczywiście że tak, nic się nie przejmuj pójdź w takiej jaką masz. Rajstopy cienkie, skoro tylko takie pasują do sukienki. Jeśli ktoś miałby cię rozliczać z kurtki to musiałby być idiotą, oczywiste że nie będziesz kupowała płaszcza tylko na cudze wesele! Ewentualnie poszukaj po outletach, albo second handach, może akurat znajdziesz coś za grosze i problem rozwiązany. A jeśli nie - ja bym się nie przejmowała, w kościele to tylko jakaś godzina + składanie życzeń
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 14:38   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ubiór na wesele i slub zimą

Ja to bym załozyła zamiast rajstop jakies grube leginsy + botki i ww kurtka.
Nienawidzę marznąć bo trudno mi sie jest pozniej rozgrzac i dobrze bawić.
Nie przejmuj się tylko zadbaj o zdrowie.
Swoja drogą ślub zimą to dla mnie pomyłka bo zawsze to klopot z ubraniem i marznieciem panny mlodej brrrr
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 19:20   #4
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Ubiór na wesele i slub zimą

Jasne że załóż tę kurtkę. Zima to nie lato i nie dobierasz okrycia wierzchniego do kreacji Załóż sobie ciepłe skarpetki które później sobie zdejmiesz, żeby nie zamarznąć
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:03   #5
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Ubiór na wesele i slub zimą

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Ja to bym załozyła zamiast rajstop jakies grube leginsy + botki i ww kurtka.
Nienawidzę marznąć bo trudno mi sie jest pozniej rozgrzac i dobrze bawić.
Nie przejmuj się tylko zadbaj o zdrowie.
Swoja drogą ślub zimą to dla mnie pomyłka bo zawsze to klopot z ubraniem i marznieciem panny mlodej brrrr
Własnie tez tak mysłałam. Rajstopy cienkie pasuja mi do sukienki a na to załozyc grubsze legginsy i eleganckie botki na obcasie, potem przy wejsciu zostawim kurtke w szatni i sciagam leginsy w lazience i jestem gotowa w wersji cienkiej .a no i jeszcze zmieniam buty na szpilki. Zastanawiam sie tylko co zrobić z szyfonowym ogonem sukienki ktory bedzie wystawał spod kurtki. Szyfon i puchówka troche niebardzo wyglada może go jakas podpiac do kościola a potem wypuścic na sali.
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.