złamana kostka boczna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-31, 12:46   #31
BESTYJA 76NOWY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: złamana kostka boczna

to ja tylko hasło nie wchodziło, i musiałem lekko zmienic nazwe. szczerze mówiąc to ból wcale nie jest taki mały, ale ja nie biorę tabletek przeciwbólowych, a Ty brałaś?. a z lekarzem to ciężko skonsultować bo musiałbym jechac do drugiego miasta do szpitala, a to nie jest takie proste, dlatego chciałem zaciągnąć informacji na forum.
BESTYJA 76NOWY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 12:37   #32
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: złamana kostka boczna

coś wątek umarł
właśnie tak czytam i czytam bo wczoraj złamałam kostkę z tyłu i boku :/ założyli mi gips ale zaczynam się bać , że za ciasno! :eak: chyba zaczynam wymyślać bo generalnie mam gips za kolano (sama nie wiem czemu tak zrobili) kolanem moge ruszać w niewielkim zakresie bo jest usztywnione palcami u nogi też , noga mnie praktycznie nie boli tylko jak chcę zmienić pozycję i unoszę gips w górę lekko, jak "spuszczam " nogę na ziemię to czuje lekkie parcie przez chwilę ale po sek już wszystko ok nie biorę leków przeciwbólowych więc chyba nie ma się czym martwić? po ilu należy udać się do przychodni? i może ktoś wiem czy dałoby radę przyciąć gips do kolana chociaż żeby móc trochę je zginać można to zrobić samemu czy poprosić lekarza w przychodni?
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:16   #33
ewka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: złamana kostka boczna

Witam, ja u lekarza byłam tydzien po złamaniu i wtedy lekarz decyduje kiedy nastepna wizyta. Ja juz siedze w gipsie 8 tygodni po złamaniu kostki bocznej.. Gips konczy mi się pod kolanem. jutro ide do lekarza z nadzieją na pozbycie się go.. Zyczę szybszego powrotu do zdrowia
ewka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 18:09   #34
mysipysiu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: kraina mrozu
Wiadomości: 38
Dot.: złamana kostka boczna

Mam pytanie odnosnie uzywania ortezy na kostke. Trzeba ja miec na stopie przez caly czas, czy zakladac tylko do chodzenia? Kostka jest zlamana.
mysipysiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-28, 13:18   #35
pepeszka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: złamana kostka boczna

hej mam zlamana kostke boczna i strzalkowa i mam sruby i plytke jestem 2tyg po operacjii nie mam gipsu i lekarz kazal mi cwiczyc palce do przodu co o tym myslisz
pepeszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 10:32   #36
EwciaKa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: złamana kostka boczna

Cześć,
ja też mam złamaną kostkę boczną, dwa tyg. w gipsie i od 5 dni orteza. Od początku nic mnie nie boli, tylko trochę spuchnięta i mega zasiniaczona. Jak używać ortezy? Czy mogę lekko podpierać się tą nogą? Co mówią Wasi lekarze?
EwciaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 11:32:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.