Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 13:24   #1
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913

Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy


Hej,

ze zdziwieniem odkryłam, że nie ma wątku o sali w Szczecinie... jest jedynie o okolicach Szczecina, a i to bardzo mało rozwinięty.

Kochane Wizażanki, czy któraś z Was miała lub "ma mieć" ślub w Szczecinie? Gdzie robicie wesele?

Chciałabym poznać mniej więcej cenę, czy zawierał się w niej np. alkohol albo tort, i czy byłyście zadowolone jeśli już po
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 15:13   #2
morasiek
Raczkowanie
 
Avatar morasiek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 100
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Hej

Ja biore ślub w kwietniu przyszłego roku i wesele bedzie w Szczecinie
Restauracja nazywa sie Ceremonia i płacę bardzo tanio:
169 zł /osobe i w tym tort, wodka, fonatnna czekoladowa, stół wiejski i dekoaracja z żywych kwiatow na sali No i menu normalne. Rosół, danie główne, zimna płyta idt
morasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 22:35   #3
morasiek
Raczkowanie
 
Avatar morasiek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 100
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Ha ha

To jesteśmy dwie Nikt nie chce się pochwalić swoją salą
morasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 08:18   #4
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

No właśnie, ja nie wiem o co chodzi :P
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 18:41   #5
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

my mamy ślub w Żarowie koło Stargardu Szczecińskiego, ale objechaliśmy chyba 3/4 sal w okolicy Nie każcie mi przypominać sobie dokładnie cen, bo to można na stronach znaleźć, ale napiszę Wam moje spostrzeżenia.
Żarowo Gościniec nad Iną. Przepiękna sala, przestrzenna, urządzone w starym stylu, w środku stoi nawet drewniany wóz. Niestety dość drogo 255 zł od osoby z poprawinami i wódką. Za to jedzenie podobno jest przepyszne i mam nadzieję, że to się nie zmieni W cenie jest też pokaz fajerwerków. Zaplecze hotelowe na maksymalnie 60 os.

Bardzo dobre opinie ma Wenus w Kobylance. Jest niedrogo i pysznie. Mają już bardzo duże doświadczenie w organizowaniu wesel, dlatego można szybko dowiedzieć się konkretów. Dysponują dwiema salami dużą i mniejszą. Wesela odbywają się równocześnie, ale sale oddzielone są wyraźnie od siebie, więc się nie mieszają. Niestety, ładniejsza duża sala jest zarezerwowana już na cały sezon 2013, na mniejszej sa pojedyncze wolne terminy. baza hotelowa 30 pokoi na 2 sale czyli w prajtyce po 15 pokoi. Trochę jednak mało.

U Śnieżków pod Szczecinem. Przepiękna sala w stylu chabby chic. Duży parkiet, bardzo ładna oranżeria. Terminy na 2013 w większości zarezerwowane do października. Spora baza hotelowa, ale trzeba liczyć się z tym, że wszyscy się nie pomieszczą, a do Szczecina jednak jest kawałek. Do mankamentów należy duża ilość kosztów dodatkowych w stylu pokrowce na krzesła itd. Tanio nie jest, w cenie 3 ciepłe dania, czyli w porównaniu z innymi salami mało.

Hotel Nord w Mierzynie. Bardzo popularny i znany z organizacji dobrych wesel ze smacznym jedzeniem, co przekłada się na terminy.Sala ładna, ale bez szału. Duża baza hotelowa. Właściciel konkretny, ceny przyzwoite i duża dowolność w doborze kosztów menu z tym że cena za poprawiny 80zł za os. znacznie podnosi koszty imprezy.

Nowość to sala przy restauracji Chałupa na Redzie. Jest naprawdę bardzo ładna w stylu chabby chic, robi wrażenie. Jedyny minus- mała. Co prawda mówią, że maksymalnie 120 os., ja nie wyobrażam sobie tam 100. Ale jeśli ktoś planuje mniejsze wesele to jak najbardziej do obejrzenia.

No i na koniec niepochlebna opinia o lokalu w którym miałam okazję być na weselu koleżanki. Gościniec pod Aniołami w Dobrej Szczecińskiej. Sala ciemna, właściciele chyba oszczędzają na świetle, bo co chwile je ściemniali tak, ze siedziało się w półmroku. Jedzenie, przykro mi to mówić, ale paskudne. Płonące szaszłyki w połowie były surowe, w połowie zbyt mocno spieczone. Toalety brudne. Wiadomo, ze to zależy od gości, ale chyba zbyt rzadko sprzątane. Pochwalić mogę kelnerki, bo obsługiwały sprawnie, natomiast jak nie ma dobrego jedzenia, to nie ma dobrego wesela, niestety.

To tyle. Na pewno więcej maja do powiedzenia osoby, tóre już wesele miały, bądź w nim uczestniczyły. Jeśli chciałybyście więcej szczegółow, to piszcie na PW. Mam gdzieś notatnik, postaram się odpowiedzieć.
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 12:21   #6
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

dziobun dziękuję serdecznie!! Świetny opis. Myślałam o Wenus, i Pod Aniołami, ewentualnie Nordzie, ale zrezygnowałam. U Śnieżków pięknie, ale nie jest tanio. Mamy upatrzone miejsce, ale opowiem po poniedziałku, jeśli zaklepiemy
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 19:49   #7
justynka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 202
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

ja mogę powiedziec o LORDZIE w Stargardzie, jeśli chcesz, albo o Dworku Hetmańskim
__________________
Dziewczyna od 30.10.2007
Narzeczona od 15.06.2011
Żona od 01.06.2013

justynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 20:25   #8
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Dziękuję! Jeśli się w poniedziałek nie zdecydujemy na salę, to poproszę o recenzje
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 21:44   #9
dziobun
Zadomowienie
 
Avatar dziobun
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 554
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

lepiej powiedz teraz, to Ci może coś na jej temat jeszcze dopowiemy Bo nie wszystkie gdzie byłam to opisałam
dziobun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:07   #10
dedra
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 088
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Witam się z Wami jako kolejna szczecinianka poszukująca sali. Wprawdzie wesela nie planuję, tylko obiad na ok. 30 osób. Znalazłam salę na ul. Południowej za Castoramą w biurowcu pozostałym po mleczarni. Sala nieduża, bo na 50 osób max. Niedrogo mają bo obiad dwudaniowy + kawa herbata (alkohol i ciasta swoje przyniesiemy) to koszt ok. 40zł/os.
Czy któraś z Was może kojarzy tę salę i mogłaby podzielić się opinią?
dedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:19   #11
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Hej,

ja niestety nie kojarzę. Natomiast znajoma, która śpiewa na weselach w okolicy i wiele sal zna, polecała restaurację "Kubuś" na Chopina
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 14:28   #12
dedra
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 088
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
Hej,

ja niestety nie kojarzę. Natomiast znajoma, która śpiewa na weselach w okolicy i wiele sal zna, polecała restaurację "Kubuś" na Chopina
Tam koło akademików?
dedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 15:58   #13
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Chyba tak. Właściciele są ci sami co sali Princess na Mickiewicza i podobno jest równie fajnie Sala Princess też jest ponoć OK. Ładnie wygląda.
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 14:04   #14
dedra
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 088
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Ja to się kompletnie nie orientuję w temacie. Nie chcę dużej sali, bo moje 30 gości będzie wyglądało marnie w sali na 100 osób. Po prostu znikną w przestrzeni
Jest też sala przy szkole salezjańskiej na Witkiewicza. Moi rodzice wyprawiali tam komunię dla brata. To sala myślę na około 50-70 osób. I też dość tanio. Obiad smaczny gotują kucharki ze stołówki szkolnej.
dedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 11:57   #15
fioletowa
Raczkowanie
 
Avatar fioletowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 287
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
Hej,

ze zdziwieniem odkryłam, że nie ma wątku o sali w Szczecinie... jest jedynie o okolicach Szczecina, a i to bardzo mało rozwinięty.

Kochane Wizażanki, czy któraś z Was miała lub "ma mieć" ślub w Szczecinie? Gdzie robicie wesele?

Chciałabym poznać mniej więcej cenę, czy zawierał się w niej np. alkohol albo tort, i czy byłyście zadowolone jeśli już po
My mamy salę na Derdowskiego, ale to sala działkowa wiec płacimy za wynajem i sami reszte sobie załatwiamy
__________________
Poznanie: 20.03 2010
Razem od: 15.08.2010
Zaręczeni: 05.08.2011
Ślub: 11.05.2013
fioletowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 15:08   #16
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy



My się ostatecznie zdecydowaliśmy na hotel Sens w Dołujach, nie jest zbyt drogo, a jeśli ktoś ma 80+ gości i chce 40-50 osób przyjezdnych przenocować, to idealne miejsce. Polecam - przynajmniej wstępnie, bo ostatecznie się wypowiem po weselu
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 14:21   #17
Symfonia
Raczkowanie
 
Avatar Symfonia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 30
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Witam,

przyszedł czas i na mnie

Planujemy listę gości na ok 70 osób.

Z narzeczonym wybraliśmy dom weselny Vivat (Mierzyn).
Płacimy ok 190zł/os. mamy w tym
- nocleg
- żarcie i picie bo
- alko bo
- zabawa do 5.00
- parking
- plac zabaw
- teren zabudowany
- piękna sala
- przystrojenie stołu PM - reszta kwiatów we własnym zakresie
- tort

Wcześniej byliśmy oglądać inne sale:

Princess sala znajduje się na działkach, jest prawie okrągła, bardzo ładna pomieści ok 70 osób i to jest max. Nie ma miejsc parkingowych, autokar nie może wjechać, o dużo rzeczy tzreba się martwić samemu typu: kupić kawę i herbatę, alkohol, ciasta, tort i kwiaty. Za taką cenę nie opłaca się nam w żaden sposób.

Ceremonia (Janickiego) to jest sala na którą zastanawialiśmy się bardzo długo. Bardzo nam się podobała, jest w odcieniach szarości z czarnymi zasłonami, "brylantowe" żyrandole dodają blasku. Cena jest bardzo dobra jak za menu obsługe itp. Nie decydowaliśmy się na nią ze względu na to, że nie ma pokoju do dyspozycji młodych a także dlatego, że mieści się na pierwszym piętrze co nie sprzyja rozluźnionym osobom a także starszym wieku nasi dziadkowie niestety niepodołali by po tych schodach.

Feta (Dąbie) sala była dla nas za duża, za droga, mieliśmy wrażenie jakbyśmy byli w przystrojonej stołówce. Po za tym towarzystwo fabryk jest mało romantyczne na taki wiczór.

Rym@ro (Dąbie) śmierdzi, jest brudno, wszędzie nawet na ścianach i na syficie są lustra, które wyglądają jakby je koś brudną szmatą "czyścił". Cena za wysoka. Nic z wystroju nie pasuje do siebie.

Folwark w Ustowie właścicielka ma własną wędzarnie, sama robi wysmienite ciasta, cena przystępna, dla nas sala była za duża bo można w niej pomieścić ok 200 osób. Właśnie z tego względu zrezygnowaliśmy bo na naszą garstkę czulibyśmy się nieswojo w całej ogromnej sali Miejsce ogólnie bardzo ładne.

Nord bogata oferta menu i wystroju sali, bardzo ładnie i schludnie, przepiękny ogór (w którym defakto można urządzić ślub), z minusów to może się czepiam ale jak chodziłam w butach na obcasie to strasznie głośno stukały o panele - było to dla mnie drazniące.


To by było na tyle. Jeżeli kogoś uraziłam swoją wypowiedzią to już trudno się mówi To jest moja opinia i mojego narzeczonego o miejscach, w których byliśmy. Wybraliśmy miejsce na wesele wg jakiś swoich kryterii. Mam tylko nadzieje, że komuś moje wypociny się przydadzą )
Symfonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 17:24   #18
madzia1305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Ja zdecydowałam się na salę w Goleniowie, w hotelu Atria. Znalazłam przypadkiem w internecie i się zakochałam Na drugi dzień z wrażenia podpisałam już umowę i nie mogę się doczekać ślubu A to jeszcze 9 miesięcy ehh czas leci powoli Pozdrawiam
madzia1305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 10:34   #19
kkatasha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Cytat:
Napisane przez dziobun Pokaż wiadomość
my mamy ślub w Żarowie koło Stargardu Szczecińskiego, ale objechaliśmy chyba 3/4 sal w okolicy Nie każcie mi przypominać sobie dokładnie cen, bo to można na stronach znaleźć, ale napiszę Wam moje spostrzeżenia.
Żarowo Gościniec nad Iną. Przepiękna sala, przestrzenna, urządzone w starym stylu, w środku stoi nawet drewniany wóz. Niestety dość drogo 255 zł od osoby z poprawinami i wódką. Za to jedzenie podobno jest przepyszne i mam nadzieję, że to się nie zmieni W cenie jest też pokaz fajerwerków. Zaplecze hotelowe na maksymalnie 60 os.

Bardzo dobre opinie ma Wenus w Kobylance. Jest niedrogo i pysznie. Mają już bardzo duże doświadczenie w organizowaniu wesel, dlatego można szybko dowiedzieć się konkretów. Dysponują dwiema salami dużą i mniejszą. Wesela odbywają się równocześnie, ale sale oddzielone są wyraźnie od siebie, więc się nie mieszają. Niestety, ładniejsza duża sala jest zarezerwowana już na cały sezon 2013, na mniejszej sa pojedyncze wolne terminy. baza hotelowa 30 pokoi na 2 sale czyli w prajtyce po 15 pokoi. Trochę jednak mało.

U Śnieżków pod Szczecinem. Przepiękna sala w stylu chabby chic. Duży parkiet, bardzo ładna oranżeria. Terminy na 2013 w większości zarezerwowane do października. Spora baza hotelowa, ale trzeba liczyć się z tym, że wszyscy się nie pomieszczą, a do Szczecina jednak jest kawałek. Do mankamentów należy duża ilość kosztów dodatkowych w stylu pokrowce na krzesła itd. Tanio nie jest, w cenie 3 ciepłe dania, czyli w porównaniu z innymi salami mało.

Hotel Nord w Mierzynie. Bardzo popularny i znany z organizacji dobrych wesel ze smacznym jedzeniem, co przekłada się na terminy.Sala ładna, ale bez szału. Duża baza hotelowa. Właściciel konkretny, ceny przyzwoite i duża dowolność w doborze kosztów menu z tym że cena za poprawiny 80zł za os. znacznie podnosi koszty imprezy.

Nowość to sala przy restauracji Chałupa na Redzie. Jest naprawdę bardzo ładna w stylu chabby chic, robi wrażenie. Jedyny minus- mała. Co prawda mówią, że maksymalnie 120 os., ja nie wyobrażam sobie tam 100. Ale jeśli ktoś planuje mniejsze wesele to jak najbardziej do obejrzenia.

No i na koniec niepochlebna opinia o lokalu w którym miałam okazję być na weselu koleżanki. Gościniec pod Aniołami w Dobrej Szczecińskiej. Sala ciemna, właściciele chyba oszczędzają na świetle, bo co chwile je ściemniali tak, ze siedziało się w półmroku. Jedzenie, przykro mi to mówić, ale paskudne. Płonące szaszłyki w połowie były surowe, w połowie zbyt mocno spieczone. Toalety brudne. Wiadomo, ze to zależy od gości, ale chyba zbyt rzadko sprzątane. Pochwalić mogę kelnerki, bo obsługiwały sprawnie, natomiast jak nie ma dobrego jedzenia, to nie ma dobrego wesela, niestety.

To tyle. Na pewno więcej maja do powiedzenia osoby, tóre już wesele miały, bądź w nim uczestniczyły. Jeśli chciałybyście więcej szczegółow, to piszcie na PW. Mam gdzieś notatnik, postaram się odpowiedzieć.
A powiedz mi jesli to nie problem, jakiej zaliczki sie mam spodziewac w tej sali w Zarowie? Bardzo mi zależy wlasnie na niej i myslimy z TŻtem zeby ja juz zarezerwowac na za 2 lata
kkatasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 07:40   #20
malinowa1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Hej za 4 miesiące planuję wesele w hotelu Nord w Szczecinie . Czy więcej coś na temat zepsutej klimatyzacji w tym miejscu ? Podobno goście duszą się w sali przy 80 osobach i chłodnej pogodzie na zewnątrz . Wie ktoś coś o tym ? Proszę o odpowiedź , z góry dzięki ))))
malinowa1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 09:47   #21
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Hej, nie słyszałam o tym hotelu Koniecznie pochwal się zdjęciami po ślubie!

Ja raczej planuję z narzeczonym ślub na rok 2015 (albo 2014, to zależy od wielu czynników) i myślimy o obiedzie na 20kilka osób w Restauracji na Zamku, czy może któraś z dziewczyn tam była?
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 20:21   #22
trif
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Wybraliśmy ofertę za 189zł od osoby http://www.lilapark.net.pl/wesela/wesele-189-zl-os.html . Jedzonko palce lizać, super obsługa i właściciele. Przepiękna okolica i sala weselna. Jak najbardziej polecamy.
trif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 15:09   #23
aniolekfiolek89
Przyczajenie
 
Avatar aniolekfiolek89
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Witam
A może ktoś był jako gość lub sam robił wesele w sali "Pod Różami" i chciał by sie podzielić wrażeniami ?
aniolekfiolek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 10:24   #24
reumantyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Cytat:
Napisane przez trif Pokaż wiadomość
Wybraliśmy ofertę za 189zł od osoby http://www.lilapark.net.pl/wesela/wesele-189-zl-os.html . Jedzonko palce lizać, super obsługa i właściciele. Przepiękna okolica i sala weselna. Jak najbardziej polecamy.
Miałam okazję być gościen na weselu w Centrum Lila Park i też mam jak najbardziej pozytywne odczucia. Zarówno dania gorące, jak i przekąski smaczne, sala przestronna, a obsługa na najwyższym poziomie. Mają fantastyczny ofród: http://www.lilapark.net/galerie-zdje...lila-park.html
pozdrawiam
reumantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 09:34   #25
jusia_szcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Hej,
moja siostra miała wesele w Remedium w Szczecinie.
Rewelacja, pyszne jedzenie, obsługa suuper i niedrogo
Bawiłam się jak nigdy a siostra z mężem byli bardzo zadowoleni
Teraz ja się szykuję na moje wesele i napewno skorzystam z ich oferty
jusia_szcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 06:38   #26
kkatasha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

A my wczoraj zarezerwowalismy Gosciniec Nad Ina w Zarowie kolo Stargardu- cudowna sala....
kkatasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 11:34   #27
Daria_robcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Jeśli planujecie wesele, to śmiało możecie wybrać Centrum Lila Park. Co prawda byliśmy tylko uczestnikami na weselu mojego młodszego brata, ale wrażenia mamy jak najbardziej pozytywne. Sala duża i ładnie udekorowana. Obsługa była bardzo miła i profesjonalna. Mają duży i bardzo zadbany ogród, więc jest to fajne miejsce, żeby wyjść na świeże powietrze. Jedzenia było bardzo dużo. Zażartowaliśmy sobie z żoną, że musimy jeszcze raz zrobić wesele i wybrać właśnie to miejsce. Gorąco polecamy! Zainteresowanym podaj adres: www.lilapark.net.pl

Edytowane przez Daria_robcio
Czas edycji: 2014-04-29 o 11:55
Daria_robcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 10:05   #28
Dawid D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Wszystkim parom, którzy planują wesele możemy polecić centrum Lila Park. Duża sala. Jedzenia dużo i smaczne. Obsługa miła i bardzo pracowita. Mają też bardzo ładny ogród. Miejsce z klimatem. Polecamy

Edytowane przez Dawid D
Czas edycji: 2014-05-29 o 10:07
Dawid D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 14:42   #29
Roberto_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Byłem na weselu w centrum Lila Park. Muszę przyznać, że to bardzo ładny lokal. Były tam smaczne przekąski. Obsługa była miła i kompetentna. Sala do tańca dość duża. Można było pospacerować po zadbanym i dużym ogrodzie. Koleżanka z mężem robili sobie na tym ogrodzie zdjęcia. Obiekt dysponują też miejscami noclegowymi.
Roberto_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 21:07   #30
Annpi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Sala na wesele w Szczecinie/ bliskiej okolicy

Hej
Mam do odstąpienia termin 14.05.2016 w cudownej sali Lila Park. Niestety muszę przenieść całą uroczystość do innego miasta. Sala leży kilkanaście kilometrów od Szczecina- cisza, spokój, a lokal zapewnia wszystko, co potrzeba na wesele, również nocleg. Po prostu wymarzone miejsce.
Jeśli wy albo wasze znajome jesteście zainteresowane dzwońcie
796 228 186
Ania
Annpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-25 11:22:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.