w ząb - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 22:43   #1
7minut
Raczkowanie
 
Avatar 7minut
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 348

w ząb


szukałam takiego tematu nie znalazłam . a więc. mam długie ciemne włosy do pasa, hoduję je 2 lata z regularnym podcinaniem. hoduję je w celu wczesniej zamierzonym;P. chciałabym ściąc je w 'ząb' cos w podobie ma nicole serzinger chyba, ale nie jestem pewna. chciałabym wydrukowac zdjęcie zanim pojde do fryzjera zebym pozniej nie płakała po uzyłam wujka google i niestety nic nie znalazłam, zadnego zdjęcia ktore pokazało by takie obcięcie dokładnie moze Wy macie tak ścięte włosy ? albo moze znalazłyście taką fryzure w internecie? albo chociaz wiecie gdzie znależc ? proszę o pomoc, pomocne mi zdjęcia, błagam ! z góry dziękuję

dokładnie chodzi mi o taki jakby ogon z tyłu... włosy tworzą ząb a raczej kieł z tyłu . mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi
7minut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 23:00   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: w ząb

Chyba masz na mysli w szpic.Jak znajde wätek to wkleje.W google tez jest duzo takich fryzury

Edit;

włosy cieniowane
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-04 o 23:04
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 23:09   #3
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: w ząb

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67893 tutaj bylo, tylko jedna fotka
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:19   #4
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: w ząb

Kurcze był obszerny wątek na temat tak obciętych włosów!! Było w nim dużo zdjęć, sama też dodawałam a teraz szukam i szukam i nie ma!

Może źle widzę a może usunięty??

W każdym razie... Powiem tak... Trzeba dobrej fryzjerki!! Tę fryzurkę nazywają różnie. W szpic, na trójkąt, w strzałkę...
Raz taką miałam, ale pani, która mnie obcinała zrobiła to mega ostrożnie i nie wyglądało to jak szpic tylko jakiś... owal bardziej
Bardzo mi się podoba taki tył włosów, a kucyk świetnie się wtedy prezentuje. Teraz mam niestety za krótkie włosy...

Mam parę zdjęć, ale po ostatnim banie za usunięcie to się boję wklejać
Pani Moderator!! Czy coś mi grozi jak wkleję fotkę jednej z wizażanek (tyłem oczywiście)??
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:44   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: w ząb

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość

Mam parę zdjęć, ale po ostatnim banie za usunięcie to się boję wklejać
Pani Moderator!! Czy coś mi grozi jak wkleję fotkę jednej z wizażanek (tyłem oczywiście)??
Najlepiej bedzie, jak sie spytasz tej wizazanki czy sobie zyczy na skopiowanie zdjecia

Ja,mialam röwniez zrobione na szpica.1 zdjecie modelowane Moje,a 2 ostatnie jakie znalazlam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg k.jpg (52,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SNC13982.jpg (25,3 KB, 35 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2016-12-22 o 11:59
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 15:22   #6
7minut
Raczkowanie
 
Avatar 7minut
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 348
Dot.: w ząb

to ostatnie skopiowałam na dysk sobie jak będę szła do fryzjerki wydrukuje, to ma świetnie zrobione mam nadzieje ze będę zadowolona i nie ściacha mi włosów a dużo a ząb będzie wyraźny( ale wymagania hehe ) na takie obiciecie hodowałam włosy 2 lata wiec jak ktoś mi spieprzy robote to chyba dojdzie do rekoczynłów nie no zarcik dziękuję za pomoc
7minut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.