Czy to coś pomoże? Proszę o rady. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-11, 12:32   #1
suokaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Question

Czy to coś pomoże? Proszę o rady.


Mam kasztanowe włosy (w słońcu rude) lekko za ramiona, ale mniej więcej od ucha strasznie mi się kręcą. Słabo mi rosną Gdy je wyprostuje wydają się dłuższe, ale wiadomo- prostownica je zniszczy, a boję się że szampon prostujący wcale nie zadziała. Chcę zafarbować sobie włosy na czarno i chcę zapytać czy jest szansa, że od farby choć troszkę mniej bedą się kręcić i czy takie działanie nie osłabi ich jeszcze badziej? Bo watpię czy szampon cos da skoro przy kontakcie z wodą włosy robią się kręcone jak dzika spirala
suokaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 17:15   #2
Semcia
Raczkowanie
 
Avatar Semcia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 57
Dot.: Czy to coś pomoże? Proszę o rady.

Cytat:
Napisane przez suokaa Pokaż wiadomość
Mam kasztanowe włosy (w słońcu rude) lekko za ramiona, ale mniej więcej od ucha strasznie mi się kręcą. Słabo mi rosną Gdy je wyprostuje wydają się dłuższe, ale wiadomo- prostownica je zniszczy, a boję się że szampon prostujący wcale nie zadziała. Chcę zafarbować sobie włosy na czarno i chcę zapytać czy jest szansa, że od farby choć troszkę mniej bedą się kręcić i czy takie działanie nie osłabi ich jeszcze badziej? Bo watpię czy szampon cos da skoro przy kontakcie z wodą włosy robią się kręcone jak dzika spirala
\

Pierwszy raz słyszę żeby od farbowania włosy się wyprostowały, prędzej zniszczą się jeszcze bardziej. Lepiej spróbuj szamponu - może zadziała.
__________________
Diabeł nie śpi..... z byle kim !!!
Semcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 22:59   #3
Freyak
Przyczajenie
 
Avatar Freyak
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
GG do Freyak
Dot.: Czy to coś pomoże? Proszę o rady.

Ja używałam szamponu prostującego + odżywka prostująca (z tej samej firmy oczywiście) i na moich włosach działało.. włosy były proste .. no fakt nie tak idealnie proste .. ale były proste ^^
Freyak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 12:04   #4
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Czy to coś pomoże? Proszę o rady.

Cytat:
Napisane przez Semcia Pokaż wiadomość
\

Pierwszy raz słyszę żeby od farbowania włosy się wyprostowały, prędzej zniszczą się jeszcze bardziej. Lepiej spróbuj szamponu - może zadziała.
A ja słyszałame, że po rozjaśnianiu się zmniejsza troche skręt. I włosy sie bardziej puszą.
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 13:45   #5
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Czy to coś pomoże? Proszę o rady.

Cytat:
Napisane przez olcia 810 Pokaż wiadomość
A ja słyszałame, że po rozjaśnianiu się zmniejsza troche skręt. I włosy sie bardziej puszą.
Zmniejsza się skręt i puszą się, bo rozjaśnianie niszczy włosy Zniszczony włosy nie będzie na tyle elastyczny aby się kręcić.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.