Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-17, 17:48   #1891
kika340
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Wczesne objawy ciąży

Hejka Specjalnie założyłam konto żeby móc spytać o .. no właśnie. Chciałam założyć osobny wątek bo nie widziałam kogoś w takiej sytuacji jak ja.
Ale od początku, mam 15 lat. Na początku lipca z przyjacielem *prawie chłopakiem* doszło do macania itp. Jednak do niczego więcej. Oboje uważamy, że to za wcześnie na jeszcze więcej. Wszystko było naprawdę okej ale któregoś dnia tak nagle zaczęłam się bać, że mogłam zajść. Myślałam nad tym sporo, takie mysli mam bo dotknęłam go i mogłam mieć na reku trochę tej wydzieliny (nie pamiętaj jak się dokładnie piszę więc wolę tak to ująć ) potem dotknęłam swojej łechtaczki. Zdaję sobie sprawę, że możliwość jest naprawdę mała jednak według kalendarza owulacji na internecie wyszło, że odbyło się dwa dni przed nią. Tydzień od rzekomej owulacji, któregoś dnia bolał mnie mocno jajnik. Tak przed miesiączką nigdy nie mam gdyż brzuch boli mnie dopiero jakąś godzinę przed i w trakcie. Od niedzieli na wieczór mam bardzo mocne wzdęcia brzucha a z tego co wyczytałam to może być wczesny objaw ciąży przez hormony. Nie wiem dokładnie od kiedy ale mam większy apetyt. Powiększone piersi jak przed okresem. Jednam powinnam go dostać wczoraj. Dalej nie mam.Liczyłam, że może dziś ale też nie. Do tego zawsze dzień wcześniej gdy się podcieram mam delikatnie różowe na papierze. Teraz nic. I właśnie z tego powodu założyłam ten wątek. Jest możliwość ciąży? Jej dalsze objawy na wczesnym etapie? I tak starałam się uważać, sytuacja miała miejsce tylko raz. Starałam się pozbyć tych myśli, że to nie możliwe. Jednak brak okresu gdzie wcześniej był regularny.. Teraz nawet zaczynam myśleć, że to może tzw ciąża urojona przez silny lęk przed tą prawdziwą. Zdaje sobie sprawę, że to nie był dobry pomysł z tym macaniem jednak już tego nie cofnę. Czy według was gdy patrzycie obiektywnie jest szansa na ciążę? Proszę o pomoc i bez wyzwisk bo każdy popełnia błąd a moim zdaniem i tak uważałam. Z góry dziękuję
kika340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-20, 14:16   #1892
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dopiszę do swojego postu, nawet cień kreski może oznaczać pozytywny wynik. Dziś cień zmienił się już w całkiem solidną kreskę

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Cześć,
Dziewczyny mam pytanko czy taki wynik testu, to wynik pozytywny ?
To raczej cień kreski, ale pojawił się po minucie od zrobienia testu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png test.PNG (96,7 KB, 74 załadowań)
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 07:05   #1893
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Wczesne objawy ciąży

Cytat:
Napisane przez kika340 Pokaż wiadomość
Hejka Specjalnie założyłam konto żeby móc spytać o .. no właśnie. Chciałam założyć osobny wątek bo nie widziałam kogoś w takiej sytuacji jak ja.
Ale od początku, mam 15 lat. Na początku lipca z przyjacielem *prawie chłopakiem* doszło do macania itp. Jednak do niczego więcej. Oboje uważamy, że to za wcześnie na jeszcze więcej. Wszystko było naprawdę okej ale któregoś dnia tak nagle zaczęłam się bać, że mogłam zajść. Myślałam nad tym sporo, takie mysli mam bo dotknęłam go i mogłam mieć na reku trochę tej wydzieliny (nie pamiętaj jak się dokładnie piszę więc wolę tak to ująć ) potem dotknęłam swojej łechtaczki. Zdaję sobie sprawę, że możliwość jest naprawdę mała jednak według kalendarza owulacji na internecie wyszło, że odbyło się dwa dni przed nią. Tydzień od rzekomej owulacji, któregoś dnia bolał mnie mocno jajnik. Tak przed miesiączką nigdy nie mam gdyż brzuch boli mnie dopiero jakąś godzinę przed i w trakcie. Od niedzieli na wieczór mam bardzo mocne wzdęcia brzucha a z tego co wyczytałam to może być wczesny objaw ciąży przez hormony. Nie wiem dokładnie od kiedy ale mam większy apetyt. Powiększone piersi jak przed okresem. Jednam powinnam go dostać wczoraj. Dalej nie mam.Liczyłam, że może dziś ale też nie. Do tego zawsze dzień wcześniej gdy się podcieram mam delikatnie różowe na papierze. Teraz nic. I właśnie z tego powodu założyłam ten wątek. Jest możliwość ciąży? Jej dalsze objawy na wczesnym etapie? I tak starałam się uważać, sytuacja miała miejsce tylko raz. Starałam się pozbyć tych myśli, że to nie możliwe. Jednak brak okresu gdzie wcześniej był regularny.. Teraz nawet zaczynam myśleć, że to może tzw ciąża urojona przez silny lęk przed tą prawdziwą. Zdaje sobie sprawę, że to nie był dobry pomysł z tym macaniem jednak już tego nie cofnę. Czy według was gdy patrzycie obiektywnie jest szansa na ciążę? Proszę o pomoc i bez wyzwisk bo każdy popełnia błąd a moim zdaniem i tak uważałam. Z góry dziękuję
Nie ma szans na ciąże. Możliwe, ze okres spóźnia Ci się, bo się tym denerwujesz i nakręcasz.

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Dopiszę do swojego postu, nawet cień kreski może oznaczać pozytywny wynik. Dziś cień zmienił się już w całkiem solidną kreskę
Gratuluje )
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 09:28   #1894
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wczesne objawy ciąży

Cytat:
Napisane przez kika340 Pokaż wiadomość
Hejka Specjalnie założyłam konto żeby móc spytać o .. no właśnie. Chciałam założyć osobny wątek bo nie widziałam kogoś w takiej sytuacji jak ja.
Ale od początku, mam 15 lat. Na początku lipca z przyjacielem *prawie chłopakiem* doszło do macania itp. Jednak do niczego więcej. Oboje uważamy, że to za wcześnie na jeszcze więcej. Wszystko było naprawdę okej ale któregoś dnia tak nagle zaczęłam się bać, że mogłam zajść. Myślałam nad tym sporo, takie mysli mam bo dotknęłam go i mogłam mieć na reku trochę tej wydzieliny (nie pamiętaj jak się dokładnie piszę więc wolę tak to ująć ) potem dotknęłam swojej łechtaczki. Zdaję sobie sprawę, że możliwość jest naprawdę mała jednak według kalendarza owulacji na internecie wyszło, że odbyło się dwa dni przed nią. Tydzień od rzekomej owulacji, któregoś dnia bolał mnie mocno jajnik. Tak przed miesiączką nigdy nie mam gdyż brzuch boli mnie dopiero jakąś godzinę przed i w trakcie. Od niedzieli na wieczór mam bardzo mocne wzdęcia brzucha a z tego co wyczytałam to może być wczesny objaw ciąży przez hormony. Nie wiem dokładnie od kiedy ale mam większy apetyt. Powiększone piersi jak przed okresem. Jednam powinnam go dostać wczoraj. Dalej nie mam.Liczyłam, że może dziś ale też nie. Do tego zawsze dzień wcześniej gdy się podcieram mam delikatnie różowe na papierze. Teraz nic. I właśnie z tego powodu założyłam ten wątek. Jest możliwość ciąży? Jej dalsze objawy na wczesnym etapie? I tak starałam się uważać, sytuacja miała miejsce tylko raz. Starałam się pozbyć tych myśli, że to nie możliwe. Jednak brak okresu gdzie wcześniej był regularny.. Teraz nawet zaczynam myśleć, że to może tzw ciąża urojona przez silny lęk przed tą prawdziwą. Zdaje sobie sprawę, że to nie był dobry pomysł z tym macaniem jednak już tego nie cofnę. Czy według was gdy patrzycie obiektywnie jest szansa na ciążę? Proszę o pomoc i bez wyzwisk bo każdy popełnia błąd a moim zdaniem i tak uważałam. Z góry dziękuję
Ten ból który opisałaś mógł być właśnie bólem owulacyjnym. To by tłumaczyło czemu okres nie pojawił się w tym terminie w którym się go spodziewasz i raczej będzie przesunięty właśnie o ok. tydzień.

Co do szans na ciążę to są zerowe.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 09:58   #1895
antoninka90
Przyczajenie
 
Avatar antoninka90
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10
Dot.: Możliwość ciąży, jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Najlpiej zrobić test, po co się dodatkowo stresować, jeśli jesteś to czasu już nie cofniesz
antoninka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 20:49   #1896
Paper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Bardzo wczesne objawy ciazy

Witam,



Mam orgomna prosbe dla do Was. Mianowicie sytacja wyglada tak ze w zeszlym tygodniu doszlo do stosunku. I od kilku dni czuje sie okropnie. Poranne mdlosci, okropne bole w dole brzucha i jajnikow. Rowniez zmeczenie, bol plecow, wydzielina i zmiana nastroju. Czy moge byc w ciazy? Na test jeszcze za wczesnie.

Prosze o pomoc.....
Paper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 22:09   #1897
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bardzo wczesne objawy ciazy

Cytat:
Napisane przez Paper Pokaż wiadomość
Witam,



Mam orgomna prosbe dla do Was. Mianowicie sytacja wyglada tak ze w zeszlym tygodniu doszlo do stosunku. I od kilku dni czuje sie okropnie. Poranne mdlosci, okropne bole w dole brzucha i jajnikow. Rowniez zmeczenie, bol plecow, wydzielina i zmiana nastroju. Czy moge byc w ciazy? Na test jeszcze za wczesnie.

Prosze o pomoc.....
Za mało danych. Jaki dzień cyklu? Ile trwa średnio cykl? Jakie zabezpieczenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-27, 22:25   #1898
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Bardzo wczesne objawy ciazy

Cytat:
Napisane przez Paper Pokaż wiadomość
Witam,



Mam orgomna prosbe dla do Was. Mianowicie sytacja wyglada tak ze w zeszlym tygodniu doszlo do stosunku. I od kilku dni czuje sie okropnie. Poranne mdlosci, okropne bole w dole brzucha i jajnikow. Rowniez zmeczenie, bol plecow, wydzielina i zmiana nastroju. Czy moge byc w ciazy? Na test jeszcze za wczesnie.

Prosze o pomoc.....
Na test za wcześnie ale wszystkie objawy już się pojawiły ;-)

Czy stosujesz antykoncepcję?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 14:21   #1899
Jestemkasia1388
Przyczajenie
 
Avatar Jestemkasia1388
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Wierzyć testowi ciążowemu?

Cześć dziewczyny , dziś powinnam dostać okres , wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie ale okresu nadal nie mam i bardzo stresuje mnie ta sytuacja... wierzyć temu testowi i nadal czekać na okres?
Jestemkasia1388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 15:34   #1900
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wierzyć testowi ciążowemu?

Cytat:
Napisane przez Jestemkasia1388 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny , dziś powinnam dostać okres , wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie ale okresu nadal nie mam i bardzo stresuje mnie ta sytuacja... wierzyć temu testowi i nadal czekać na okres?
Mnie by to uspokoiło, a dla pewności test bym powtórzyła, zaś jeśli chcesz mieć całkowitą pewność, to idź w poniedziałek zrobić test beta hcg z krwi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 23:07   #1901
elizkaa1367
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Ciąża i ginekolog

Witajcie. Mam pewien dylemat. Otóż ; początek ostatniej miesiączki miałam 24 czerwca , spóźnial mi się 3 dni a zawsze miałam co 29 dni , wiec zrobiłam test i wyszły 2 kreski ale ta druga była jasna , w kolejnym też była jasna i w 3 też jasna . Kiedy mam się udać do ginekologa ? bo poszłam wczoraj to kazał mi przyjść za 2 tygodnie? czy może powinnam sie udać do innego gina i czy możliwe że jestem w ciąży? ??
elizkaa1367 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-29, 07:14   #1902
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ciąża i ginekolog

Cytat:
Napisane przez elizkaa1367 Pokaż wiadomość
Witajcie. Mam pewien dylemat. Otóż ; początek ostatniej miesiączki miałam 24 czerwca , spóźnial mi się 3 dni a zawsze miałam co 29 dni , wiec zrobiłam test i wyszły 2 kreski ale ta druga była jasna , w kolejnym też była jasna i w 3 też jasna . Kiedy mam się udać do ginekologa ? bo poszłam wczoraj to kazał mi przyjść za 2 tygodnie? czy może powinnam sie udać do innego gina i czy możliwe że jestem w ciąży? ??
A czy u Ciebie ciąża jest możliwa? Współżyjesz bez zabezpieczenia?

Nawet jasna kreska na teście wskazuje na ciąże i przy bardzo wczesnej ciąży kreska są jasne. To normalne.

Do ginekologa umów się między 6 a 8 tygodniem po ostatniej miesiączce.

Warto też zrobić bete hcg.

Jeśli nie współżyjesz lub się zabezpieczasz, to pozytywny wynik testu może wskazywać np. na torbiele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 09:44   #1903
karinek87
Zadomowienie
 
Avatar karinek87
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 574
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zrób beta hcg z krwi i wszystko będzie jasne

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Zaprasz am do wymiany!

wymiana kosmetyczna

wymiana książkowa

fragrantica
karinek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 13:06   #1904
dominika_domi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Pomoc:)

Hej. Odbylam stosunek z moim chłopakiem dokładnie 20.07. To był mój dzień płodny. Dwa dni później nastąpiła owulacja. Podczas stosunku mojemu chłopakowi zsunęła się prezerwatywa. Cykle mam krótkie - 20/21 dni. Data kolejnej miesiączki wypada 05.08. Niestety wczoraj, tj. 28.07 wystąpiło u mnie krwawienie/plamienie. Nie odczuwam bólu charakterystycznego dla miesiączki, ponieważ ten jest u mnie znacznie mocniejszy. Jedyną inną dolegliwością jest ból piersi, delikatny, ale odczuwalny. Krwawienie nie jest mocne, z rana plamy krwi widoczne były tylko na papierze, przy podcieraniu. Dzisiaj natomiast troche się nasiliło, ale wciąż jest "lżejsze" niż menstruacja. Oczywiście, udam się do lekarza, ale wcześniej chciałam zapytać, co to może sygnalizować? Miały Panie coś podobnego? Liczę na odpowiedź.
dominika_domi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 14:07   #1905
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Pomoc:)

W którym momencie zsunęła się prezerwatywa? Jak przed wytryskiem i w porę zauważyliście to ryzyko ciąży jest znikome. Krwawienie może byś symptomem miesiączki, ale też mieć związek z infekcją, nadżerką itd. Najlepiej jakbyś wybrała się do ginekologa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 19:11   #1906
_Samanta
Raczkowanie
 
Avatar _Samanta
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny pomocy!!

Wczoraj dostałam biegunkę po wzięciu tabletki i upłynęło może z 30 min, więc się nie wchłonęła, ale że byłam na festivalu i dopiero teraz zaczęłam po nim odpoczywać, zupełnie nie pomyślałam wcześniej o tym by przyjąć kolejną.

Była to 6 tabletka do końca opakowania czyli 2 dzień 3 tygodnia.

Czy dobrze rozumiem ulotkę, że dziś zamiast jednej powinnam wziąć 2 i nie robić 7 dni przerwy, tylko zacząć kolejne opakowanie i tym sposobem nie muszę się dodatkowo zabezpieczać?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_Samanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 20:05   #1907
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez _Samanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!

Wczoraj dostałam biegunkę po wzięciu tabletki i upłynęło może z 30 min, więc się nie wchłonęła, ale że byłam na festivalu i dopiero teraz zaczęłam po nim odpoczywać, zupełnie nie pomyślałam wcześniej o tym by przyjąć kolejną.

Była to 6 tabletka do końca opakowania czyli 2 dzień 3 tygodnia.

Czy dobrze rozumiem ulotkę, że dziś zamiast jednej powinnam wziąć 2 i nie robić 7 dni przerwy, tylko zacząć kolejne opakowanie i tym sposobem nie muszę się dodatkowo zabezpieczać?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Możesz tak zrobić. Możesz też szybciej zrobić 7 dniową przerwę przyjmując, że dzień w którym tabletki nie wzięłaś, jest pierwszym dniem przerwy. Oba schematy są prawidłowe i nie ma potrzeby stosowania dodatkowej metody antykoncepcji.
No i pamiętaj, że przy łączeniu opakowań możesz mieć plamienia/ krwawienia śródcykliczne. Są one normalne i nie powinny Cię niepokoić.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 21:04   #1908
dominika_domi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Prezerwatywa zsunęła się w momencie wytrysku. Jego część znalazła się na pościeli, tego jestem pewna. Miesiączka skończyła mi się dokładnie 17.07. Cykle mam krótkie, to prawda, ale uważam, że na kolejną miesiączkę za szybko, choć mogę się mylić.. Zawsze były regularne. Naprawdę wcześniej nie miałam takiego problemu. Bardzo dziękuję za odpowiedź! Na pewno udam się do lekarza.
dominika_domi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 06:33   #1909
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez dominika_domi Pokaż wiadomość
Prezerwatywa zsunęła się w momencie wytrysku. Jego część znalazła się na pościeli, tego jestem pewna. Miesiączka skończyła mi się dokładnie 17.07. Cykle mam krótkie, to prawda, ale uważam, że na kolejną miesiączkę za szybko, choć mogę się mylić.. Zawsze były regularne. Naprawdę wcześniej nie miałam takiego problemu. Bardzo dziękuję za odpowiedź! Na pewno udam się do lekarza.
Bez sensu iść do lekarza tak szybko. On ciąży nie zobaczy. Co najwyżej może wypisać receptę na tabletkę po, o ile nie jest za późno.

Dwa tygodnie po tym stosunku powinnaś zrobić test ciążowy i wtedy się okaże, czy jesteś w ciąży czy nie. Przy tak krótkich cyklach ciężko cokolwiek przewidzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-30, 06:56   #1910
paczek_w_masle
Rozeznanie
 
Avatar paczek_w_masle
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 640
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Błagam o pomoc. Biorę tabletki diane 35 od lat, euthyrox bo hashimoto, od roku aciprex od psychiatry na nerwy (tym bardziej nie mogę zajść w ciąże). Rzucialam palenie ok 3 tyg temu i myślałam że te objawy tzn większa chce na jedzenie i tycie są tym dpowowodowane. Wczoraj i dziś robiłam test. Pozytywny. Czy ktoś zna kogoś kto by pomógł mi w tej sytuacji? Wpisał chociaż receptę?



Jestem przerażona i zalamana. Proszę o pomoc tu lub pw
__________________
- medycyna
- konie
- ciałko takie jak dawniej
paczek_w_masle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 07:02   #1911
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez paczek_w_masle Pokaż wiadomość
Błagam o pomoc. Biorę tabletki diane 35 od lat, euthyrox bo hashimoto, od roku aciprex od psychiatry na nerwy (tym bardziej nie mogę zajść w ciąże). Rzucialam palenie ok 3 tyg temu i myślałam że te objawy tzn większa chce na jedzenie i tycie są tym dpowowodowane. Wczoraj i dziś robiłam test. Pozytywny. Czy ktoś zna kogoś kto by pomógł mi w tej sytuacji? Wpisał chociaż receptę?



Jestem przerażona i zalamana. Proszę o pomoc tu lub pw
Idź do ginekologa. Pozytywny test ciążowy to nie musi być zawsze ciąża.

Aciprex ma wpływ jakikolwiek na tabletki antykoncepcyjne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 07:47   #1912
paczek_w_masle
Rozeznanie
 
Avatar paczek_w_masle
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 640
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tylko wolę iść do kogoś, kto nawet jeśli potwierdzi wyniki testów będzie w stanie mi pomóc a nie wyrzuci za drzwi... Zna ktoś kogoś takiego?
__________________
- medycyna
- konie
- ciałko takie jak dawniej
paczek_w_masle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 08:34   #1913
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez paczek_w_masle Pokaż wiadomość
Tylko wolę iść do kogoś, kto nawet jeśli potwierdzi wyniki testów będzie w stanie mi pomóc a nie wyrzuci za drzwi... Zna ktoś kogoś takiego?
Wątek o szpitalu w Prezlau jest dość aktywny, jeśli o to Ci chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 13:19   #1914
paczek_w_masle
Rozeznanie
 
Avatar paczek_w_masle
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 640
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ok dziękuję. Powtórzyłam test jeszcze raz. Negatywny. Poczekać do jutra rana i zobaczyć co test powie czy iść dziś do gina?
__________________
- medycyna
- konie
- ciałko takie jak dawniej
paczek_w_masle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 13:22   #1915
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez paczek_w_masle Pokaż wiadomość
Ok dziękuję. Powtórzyłam test jeszcze raz. Negatywny. Poczekać do jutra rana i zobaczyć co test powie czy iść dziś do gina?
Beta. Ginekolog. Plus dodatkowa antykoncepcja.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 13:38   #1916
paczek_w_masle
Rozeznanie
 
Avatar paczek_w_masle
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 640
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Czyli dziś nie iść do ginekologa tylko poczekać na badanie beta?
__________________
- medycyna
- konie
- ciałko takie jak dawniej
paczek_w_masle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 13:42   #1917
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez paczek_w_masle Pokaż wiadomość
Czyli dziś nie iść do ginekologa tylko poczekać na badanie beta?
Jak najbardziej betę zrobić przed wizytą u ginekologa. Rozwieje wątpliwości
Może nie do końca na temat, ale zapytam: czy Diane przyjmujesz tylko jako antykoncepcję, czy masz wskazania (leczenie trądziku)?
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 13:52   #1918
paczek_w_masle
Rozeznanie
 
Avatar paczek_w_masle
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 640
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Diane przyjmuje od gimnazjum (już jestem po studiach) na głównie zbycie testosteronu, którzy utrzymuje się ok 300 jednostek. Lekarze nie znają przyczyny, badania co 3 miesiące / pół roku, pobyt w klinikach etc... Przy okazji trądzik. Chciałam zmienić na inne typowo antykoncepcyjne, zmienili mi na jakiś czas na sindi 35 a potem jednak powrót do diany.
__________________
- medycyna
- konie
- ciałko takie jak dawniej
paczek_w_masle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 13:57   #1919
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez paczek_w_masle Pokaż wiadomość
Diane przyjmuje od gimnazjum (już jestem po studiach) na głównie zbycie testosteronu, którzy utrzymuje się ok 300 jednostek. Lekarze nie znają przyczyny, badania co 3 miesiące / pół roku, pobyt w klinikach etc... Przy okazji trądzik. Chciałam zmienić na inne typowo antykoncepcyjne, zmienili mi na jakiś czas na sindi 35 a potem jednak powrót do diany.
Okej, to rozumiem Ale zawsze pytam, bo właśnie w wieku gimnazjalnym lekarka wcisnęła mi Diane na około rok i był to dla mnie horror. Gdyby miała to być sama antykoncepcja, to zdecydowanie nie warto.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 16:41   #1920
Angie1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cześć dziewczyny, potrzebuje porady bo nie wiem czy potrzebnie panikuje. 03.08 dałam się ponieść emocją i kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. On twierdzi, że zdążył w porę wyjść. Mój cykl trwa mniej więcej 28 dni, czyli wychodziło by że wtedy był 23 dzień cyklu - dni niepłodne(?), ostatnia miesiączka była 12.07. Teraz kolejny okres wypada na 09.08, ale strasznie się stresuję czy na pewno zdążył. Jak myślicie czy za bardzo panikuje czy istnieje szansa żebym była w ciąży?
Angie1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.