Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-28, 11:24   #4561
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez natii181 Pokaż wiadomość
Próbę miałam robioną małą głowicą więc mam nadzieję, że podczas zabiegu też mi tak zrobi, strasznie boje się bikini bo na próbie mnie strasznie bolało. Próbę miałam na pachy moc 36 i 37 tylko nie wiem czy to jest wystarczająca moc na ciemne włosy. Miałam nadzieję, że 4 zabiegi wystarczą ale z tego co tu czytam to dziewczyny robią po 6 i jeszcze nie jest idealnie.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Nie reklamuje kliniki, nigdy jeszcze nie korzystałam z ich usług z wyjątkiem próby, ide pierwszy raz w pn także nie mam pojęcia czy są ok czy nie, dlatego pytałam czy ktoś korzystał i czy ma jakieś doświadczenia.
Ja jestem po 8.. albo 9ciu zabiegach i ciągle odrastają..
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 12:32   #4562
natii181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Ja jestem po 8.. albo 9ciu zabiegach i ciągle odrastają..
Koleżanka jest po 5 na bikini i też jeszcze nie jest idealnie ale po 2 czy 3 razach zmieniała miejsce, w którym robiła bo była niezadowolona i też ma jaśniejszy kolor. Przed sezonem i tak nie wyrobie się z większą ilością niż 3 . A chociaż masz mało tych włosków?
natii181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 14:01   #4563
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez natii181 Pokaż wiadomość
Koleżanka jest po 5 na bikini i też jeszcze nie jest idealnie ale po 2 czy 3 razach zmieniała miejsce, w którym robiła bo była niezadowolona i też ma jaśniejszy kolor. Przed sezonem i tak nie wyrobie się z większą ilością niż 3 . A chociaż masz mało tych włosków?
Generalnie odrastają po całości ale takie cieńsze, jasniejsze się zrobily. Plus taki, że między zabiegami (czyli teraz co ok 3miesiace) nic nie rośnie, dopiero tydzień - dwa przed zabiegiem rosną

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 14:58   #4564
natii181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To troszke mnie załamałaś 😆 9 to juz strasznie dużo, zobaczymy, ja dzisiaj mialam pierwszy, a tez mialas robione tym light sheer desire mala glowica?
natii181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:42   #4565
Nexiaczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja znalazłam ofertę na Gruponie i mają tam nowy sprzęt, ledwo kupiony i mają dobre opinie
Nexiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 20:46   #4566
Wiolettawroc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A jaki?
Wiolettawroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:01   #4567
Nexiaczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No chyba ten IPL właśnie jak czytam bo to jest SHR i czytałam teraz troszkę o tym, że to też IPL ale troszkę mocniejszy. Ale ja kiedyś miałam na IPLu zabiegi i wydałam kupe kasy i nic nie pomogło. A Ty Wioletta pisałaś mi w innym wątku o tym Mediostar Next i patrzyłam w Jeleniej Górze to straszne mają ceny na tym sprzęcie W Jeleniogórskim Centrum Terapii Laserowej...

Orientacyjna cena jednego zabiegu:



– Łydki 600 zł

– Uda 600 – 900 zł

– Nogi 1200 zł

– Bikini 400 – 600 zł

– Pachy 200 – 300 zł

– Ręce 400 – 800 zł

– Plecy 1000 – 1400 zł

– Wąsik – 200 zł

– Broda – 200 – 250 zł

– Cała twarz – 600 zł



Ja szukam czegoś w tańszej opcji, dlatego patrzyłam Grupona
Nexiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 21:13   #4568
Wiolettawroc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ojej to 1500zł za jeden zabieg na bikini oraz pachy i łydki, taki podstawowy zestaw. To rzeczywiście bardzo drogo. No ale ja miałam na tym sprzęcie 4 zabiegi i od ponad roku nic mi niw odrasta, także wydaję mi się, że warto... a wcześniej meczylam sie z Light Sheer i mi nie pomógł z włosami na bikini a ten laser mi pomógł. A miałam naprawdę straszny problem. Ciemne grube włosy jak u faceta, podrażnienia i jeszcze mi wzrastały, w lato straszny wstyd. A teraz mam gładką skórę. We Wrocławiu ma teraz jeden salon ofertę na Gruponie właśnie z tym laserem... tylko to byś miała trochę daleko. Ale zamiast płacić 1500zł za jeden zabieg np zapłacić 500zł to chyba warto... co o tym myślisz?
Wiolettawroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 22:32   #4569
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja dzisiaj robiłam serię przypominającą na: bikini głębokie, pachy i łydki.
Jak ktoś jest z okolic RZESZOWA, a chce wykonać depilację, to polece na PW salon w Rzeszowie. Nie chcę tu robić reklamy. Byłam w 2, na dwóch różnych laserach. Ogólnie mogę tu wkleić moją przygodę z LASERAMI.

Zacznę od ŁYDEK (10 zabiegów) - 8 Light Sheer Duet + Light Sheer i 2 Vectus (dzisiaj przypominający po roku).
To była pierwsza partia, na którą udałam się do Salonu.
Pierwszy zabieg miałam wykonany w styczniu 2015r. Po 2 tygodniach od niego, zaczęły odrastać włoski, później powoli wypadać.
Drugi zabieg był po 6 tygodniach, po nim miałam wysyp. (o czym poinformowano mnie w salonie, że może coś takiego wystąpić i jest to dość normalne). Wydawało mi się, że wyrosło więcej włosków niż było, a to dlatego, że po pierwszym zabiegu, tak sporo wypadło i jednak był taki SZAŁ. Ale to nic.
Trzecią wizytę miałam po kolejnych 6 tygodniach. Po niej było naprawdę dobrze. Wypadło dużo i zostało mi jakieś 45%?
Czwarty zabieg był po 8 tygodniach. Tu też trochę więcej efektów, ale porównywalnie do 3, ale ja byłam bardzo zachwycona.
Piąty zabieg był po kolejnych 10 tygodniach. Wszystko super. Zostało może z 15 % - 20%.
Szósty zabieg był po 12 tygodniach. Na ten zabieg poszłam z myślą o takiej totalnej dobitce. Powybija mi już wszystko. No w sumie na początku wypadały, ale potem zaczęły odrastać. Powróciło jakieś 30%?
Na siódmy zabieg wybrałam się po 4 miesiącach. Usunęło trochę. Dałam sobie trochę czasu i wybrałam się na kolejny zabieg, bo chciałam nieskazitelnej gładkości.
Ósmy zabieg wykonałam po około 5 miesiącach od siódmego zabiegu - poszłam wtedy na VECTUS. (Urządzenie miało nasadkę chłodzącą).
Dzisiaj zrobiłam 9 zabieg.
Ogólnie z ŁYDEK jestem zadowolona w miarę.
Daty zabiegów, mniej więcej podałam orientacyjne, bo dokładnie nie pamiętam już, ale z tego co pamiętam, tak jakoś to było.

PACHY: 7 zabiegów - Light Sheer Duet + Light Sheer i 1 VECTUS
Tutaj jest lepiej. Mniejszy obszar, efekty trochę lepsze. Pierwsze trzy zabiegi były co 6 tygodni. Czwarty był po 10 tygodniach, a piąty i szósty - po 12 tygodniach. Z biegiem czasu było super. Ale najlepszy efekt miałam po 4 zabiegu. Myślałam, że jeszcze jeden i wystrzelę to całkowicie. Ale powróciło trochę z upływem czasu, ale nie jest źle. Ogólnie teraz jest może z 15%. Przedostatni raz byłam gdzieś w listopadzie 2016r.
No i dzisiaj - przypominający - 7 zabieg.

BIKINI GŁĘBOKIE: 7 zabiegów - Light Sheer Duet + Light Sheer i 1 VECTUS - przypominający, dzisiaj.
Pierwszy zabieg - efekt super. Szok, że takie były wyniki.
Drugi był po 6 tygodniach tu po nim był wysyp - tak jak na łydkach, ale to nic.
Trzeci wykonany został po kolejnych 6 tygodniach - no i zostało jakieś 45%?
Czwarty był po 10 tygodniach - super było.. Zostało ok 20%.
Piąty po 12 tygodniach. Tutaj już też było fajnie, ale jednak chciałam dobić, bo zostało mało, aczkolwiek, tam głębiej - jednak trzeba było dobić.
Szósty był po kolejnych 12 tygodniach - na dobitkę. W listopadzie 2016r.
Obecnie zostało mi ogólnie z 15%. U góry i po bokach - rewelacja. Chociaż na wzórku tak w połowie, na środku jakby wyrastały sobie jeszcze włoski, ale cieniutkie takie, że ich nie czuć. Głębiej, niestety pozostały te rzadkie i cieniutkie włoski, ale daje radę. Golę co 3 tygodnie, a i tak nieustanną gładkość czuję.

Bardzo polecam. Mniej roboty teraz mam.
Chociaż jak podliczyłam, ile wydałam, no to nie jest mało pieniędzy, ale nie żałuję. Teraz czeka mnie co rok - zabieg przypominający.
Łydki - około 2 100 zł.
Pachy i Bikini Głębokie (robiłam w pakiecie razem) - około 2 600 zł

Edytowane przez Baas
Czas edycji: 2018-01-29 o 22:34
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 15:29   #4570
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny

Myślę nad depilacją laserową. I w salonie do którego chodzę mają taki laser: SHR epil motion. Czy któraś zna? Poleca/nie poleca?
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 21:20   #4571
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Myślę nad depilacją laserową. I w salonie do którego chodzę mają taki laser: SHR epil motion. Czy któraś zna? Poleca/nie poleca?
To jest IPL.. a nie laser. Nawet nie mysl o tym.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 21:47   #4572
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez natii181 Pokaż wiadomość
To troszke mnie załamałaś 😆 9 to juz strasznie dużo, zobaczymy, ja dzisiaj mialam pierwszy, a tez mialas robione tym light sheer desire mala glowica?
Pierwsze 2-3 zabiegi duża głowica później mała. Tylko po małej mam poparzenia, szukam czegoś innego bo już 3ci raz wyszłam z poparzeniem, parametry mam zmniejszane a to nie pomaga
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 22:35   #4573
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
To jest IPL.. a nie laser. Nawet nie mysl o tym.
Dzięki za odpowiedź

A co z takim laserem: LightSheer® Diode system ?
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 11:39   #4574
fanka_piekna
Przyczajenie
 
Avatar fanka_piekna
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 27
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja od dłuższego czasu myślę o depilacji laserem, już nawet zaczęłam odkładać na zabiegi
fanka_piekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 17:39   #4575
hesperdyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 42
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam drogie kobietki, nie chce zakładać nowego tematu, bo mam nadzieję, że tu dostanę satysfakcjonującą odpowiedź.
Do rzeczy: mój chłopak ma włosy na plecach, nie są czarne, ale dość ciemne. Karnacja średnia. Jaki laser byłby dla niego dający najlepsze efekty i około ile zabiegów trzeba by było wykonać? Myślałam o laserze Vectus, co sądzicie? A może jest jakiś lepszy laser? Proszę o poradę.
hesperdyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 18:46   #4576
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy laser o nazwie cynosure palomar vectus to dobry laser czy to tylko chwyt marketingowy z tym członem "vectus"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 18:49   #4577
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To jest pełna nazwa vectusa

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 04:26   #4578
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziękuję za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 08:32   #4579
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hesperdyna Pokaż wiadomość
Witam drogie kobietki, nie chce zakładać nowego tematu, bo mam nadzieję, że tu dostanę satysfakcjonującą odpowiedź.
Do rzeczy: mój chłopak ma włosy na plecach, nie są czarne, ale dość ciemne. Karnacja średnia. Jaki laser byłby dla niego dający najlepsze efekty i około ile zabiegów trzeba by było wykonać? Myślałam o laserze Vectus, co sądzicie? A może jest jakiś lepszy laser? Proszę o poradę.
Myślę, że można spróbować VECTUS. Może być różnie, może mieć satysfakcjonujące efekty po 4 zabiegach, a może i po 7...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-13, 23:52   #4580
hesperdyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 42
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Baas, w którymś poscie pisałaś, że znasz jakieś gabinety w Rze godne polecenia proszę napisz tu albo do mnie na priv ktore gabinety polecasz, glownie interesuje mnie ten vectus...
hesperdyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 09:26   #4581
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W Rzeszowie Vectus jest w Annestetic. Robiłam tam dwa zabiegi na pachy i bikini i jak na razie jestem zadowolona z efektów oraz z obsługi . W Rzeszowie jest też jedno miejsce gdzie mają laser Primelase, który ma inną długość fali i podobno lepiej nadaje się dla osób mających jaśniejsze włosy, niestety mało opinii jest o tym laserze

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 09:56   #4582
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
W Rzeszowie Vectus jest w Annestetic. Robiłam tam dwa zabiegi na pachy i bikini i jak na razie jestem zadowolona z efektów oraz z obsługi . W Rzeszowie jest też jedno miejsce gdzie mają laser Primelase, który ma inną długość fali i podobno lepiej nadaje się dla osób mających jaśniejsze włosy, niestety mało opinii jest o tym laserze

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Ja właśnie robiłam w ANNESTETIC ostatnio zabiegi przypominające i jestem baaaardzo zadowolona.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 10:26   #4583
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ja właśnie robiłam w ANNESTETIC ostatnio zabiegi przypominające i jestem baaaardzo zadowolona.
Ile robiłaś zabiegów i kto Ci wykonywał?

Pamiętam też że robiłaś też zabiegi chyba LS w innym miejscu (czytałam stare posty). Proszę napisz gdzie to robiłaś i jak możesz to porównaj oba miejsca

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 21:40   #4584
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Ile robiłaś zabiegów i kto Ci wykonywał?

Pamiętam też że robiłaś też zabiegi chyba LS w innym miejscu (czytałam stare posty). Proszę napisz gdzie to robiłaś i jak możesz to porównaj oba miejsca

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Na poprzedniej stronie napisałam o moich zabiegach, gdzie i ile itd...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 12:18   #4585
SylwekKT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy Mediostar Next to na pewno laser diodowy? czy ipl?byłam na 3 zabiegach tym laserem i włosy bardzo szybko wypadają ( po ok 1,5 tyg) ale równie szybko odrastają .Nie wiem czy to faktycznie laser tak jak zapewnia mnie moja Pani kosmetolog czy jakaś ściema
Tak. Mediostar to laser diodowy. Ale jak to już ktoś napisał na forum laser laserowi nierówny !!!

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Pisałam w wątku o vectusie, ale tam cisza jak makiem zasiał .
Napiszcie mi proszę jaką moc miałyście ustawioną w vectusie w przypadku depilacji bikini i pach?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Jeżeli miałaś zabieg wykonywany Vectus-em to nie sugeruj się parametrami innych osób.To błąd...
Są tylko dwa lasery na świecie które automatycznie dobierają najskuteczniejsze parametry pracy do indywidualnych cech skóry każdej Klientki. Są to Vectus oraz Magma Spark. Oba mają czytnik poziomu melaniny który zdjagnozuje Twoją skórę i dobierze odpowiednie parametry takie jak gęstość impulsu oraz czas jego trwania po to by zabieg był skuteczny ale i bezpieczny. Oznacza to,że parametry zabiegowe Twojej skóry będą różniły się od skóry innych osób. Stąd radzę nie sugerować się tymi wartościami ( oczywiście w przypadku urządzeń typu Vectus czy Spark)
SylwekKT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 12:31   #4586
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

U mnie parametry były dobierane manualnie, a nie tym skintelem

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 12:34   #4587
SylwekKT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dlaczego manualnie ?
SylwekKT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 12:34   #4588
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie wiem, nie pytałam

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 12:57   #4589
SylwekKT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Szkoda, bo to duży błąd leżący po stronie obsługi. Można by było dostosować najlepsze , indywidualne parametry nie tylko do Twojej skóry ale również do miejsca epilacji ...
SylwekKT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-25, 11:00   #4590
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny a czy "wszystkie " partie golicie przed laserem? boję się, że po zwyklym goleniu wlosy mogą się wzmocnić i narastac w miejscach, gdzie byl tylko meszek do tej pory (a chcialabym je potraktowac laserem)...
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.