Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-07, 12:52   #31
CarolineLinka
Przyczajenie
 
Avatar CarolineLinka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 21
GG do CarolineLinka
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Polecam
Wykształcona w jednej z najlepszych szkół w Polsce wizażystka (Make Up Artist), czyli specjalistka od makijaży. Make up długotrwały, profesjonalny + wspaniałe modelowanie (korekta kształtu twarzy, oczu, nosa, sztuczne rzęsy, kępki itp. )

www.facebook.com/pages/Karla_mua-Make-Up-Artist/1607355646157291?fref=pho to

www.maxmodels.pl/wizazysta-carolinelinka.html
CarolineLinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 12:51   #32
miolx
Przyczajenie
 
Avatar miolx
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Cytat:
Napisane przez j.kwiatek Pokaż wiadomość
O koleżanka siedlczanka Jak miło! Ze spokojem i czystym sumieniem mogę Ci polecić moją fryzjerkę i wizażystkę. Słubuję 4 sierpnia i skorzystam z usług "Świata Piękna". Salon mieści się w TREZORZE naprzeciwko Galerii S. Wchodzi się wejściem obok drogerii (tej na rogu) Idziesz na samą górę. Kaśka fryzjerka jest świetna, ale ma swoje wizje. Jednak ja nigdy nie byłam niezadowolona z jej pomysłów, choć zwykle odbiegają od moich. Kaśka jest bardzo dobra, zna sie na rzeczy i nie zrobi Ci stogu na głowie. Makijaż, paznokcie itp. robi pani Ania w tym samym salonie. JEST ŚWIETNA!!! makijaż przez nią zrobiony trzyma się całą noc, nawet jak sie spoce. Twarz sie nie błyszczy i wszystko jest OK. Nie raz miałam okazje to sprawdzić. POLECAM "Świat Piękna" GORĄCO. Pozdrawiam i życzę powodzenia w przygotowaniach
po rekomendacji min. przez ten komentarz skusiłam się na pania Kaśkę z Trezora i piszę teraz by ostrzec przed Nią inne dziewczyny niestety osoba ta w dniu mojego ślubu przez swoje niedbalstwo opóźniła mi czesanie o niemal godzinę, po czym wykonała niedbale fryzurę która sama określiła jako łatwą, wykonała ja bylejak bo mocno się już ze mną spieszyła, nie wyszło niestety i załamana pojechałam na swój jeden jedyny w życiu ślub. to osoba nieodpowiedzialna, niegodna zaufania i niestety talentu fryzjerskiego u niej po nie zauważylam, nawet proste czesanie nie wyszło spod jej ręki, za to bezczelność i wyszczekanie zauważyłam Ostrzegam przed pania Katarzyną z Trezora dziewczyny
miolx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 07:25   #33
Milady_D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Cytat:
Napisane przez miolx Pokaż wiadomość
po rekomendacji min. przez ten komentarz skusiłam się na pania Kaśkę z Trezora i piszę teraz by ostrzec przed Nią inne dziewczyny niestety osoba ta w dniu mojego ślubu przez swoje niedbalstwo opóźniła mi czesanie o niemal godzinę, po czym wykonała niedbale fryzurę która sama określiła jako łatwą, wykonała ja bylejak bo mocno się już ze mną spieszyła, nie wyszło niestety i załamana pojechałam na swój jeden jedyny w życiu ślub. to osoba nieodpowiedzialna, niegodna zaufania i niestety talentu fryzjerskiego u niej po nie zauważylam, nawet proste czesanie nie wyszło spod jej ręki, za to bezczelność i wyszczekanie zauważyłam Ostrzegam przed pania Katarzyną z Trezora dziewczyny
Zgadzam się z Koleżanką! Wybrałam się do tej pani w Sylwestra, żeby właśnie ją wypróbować przed ślubem i kiedy wyszłam, chciałam się popłakać- całe szczęście miałam zrobiony już wcześniej makijaż i szkoda mi było... Dziękuję opatrzności, że poszłam tam wcześniej, bo natychmiast zaczęłam poszukiwania innej fryzjerki na swój ślub
Co do rzeczonej Pani- po pierwsze, była już "lekko wstawiona" szampanem, którym raczono w salonie, przeklinała, wykonywała dziwne ruchy. Potem, susząc włosy, oprócz narzekań, jakie to mam słabe włosy, zmniejszyła mi ich ilość o co najmniej 1/5- tak targała. Fryzura była mierna, zapłaciłam za nią jak za zboże- bo przecież Sylwester! I tak, bezczelna to ona jest... Nie polecam!

Edytowane przez Milady_D
Czas edycji: 2014-11-04 o 07:27
Milady_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 13:30   #34
malgorzatka88
Przyczajenie
 
Avatar malgorzatka88
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Ja chciałabym podzielić się swoją opinią o salonie exclusive uroda w siedlcach, poszłam tam ze względu na dobre opinie na próbną fryzurę ślubną i makijaż. Fryzura którą miałam była źle wykończona, włosy trzymały się bardzo krótko, mimo moich sugestii o użyciu dodatkowego utrwalacza. Z makijażu też nie jestem zadowolona Pani wizażystka wykonała mi szybki makijaż "na odwal" w 20 minut, który miał być próbnym ślubnym... Nie przeprowadziła ze mną konkretnego wywiadu czego oczekuję itp. Nawet kolorystyka była zupełnie inna, niż taka o jaką prosiłam.
malgorzatka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 11:40   #35
szyszunia81
Raczkowanie
 
Avatar szyszunia81
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Hej. Widzę, że ile osób tyle opinii. Jeśli któraś z was będzie potrzebowała makijażu czy ślubnego, czy jakiegokolwiek innego to spokojnie piszcie do mnie Nie musicie nigdzie jeździć, bo ja przyjadę do was. Faktycznie często jest tak, że w salonach malują kosmetyczki, dla których jest to zajęcie dodatkowe. Stąd dużo niezadowolonych klientek.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
szyszunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 15:17   #36
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Witam serdecznie
odświeżam temat
poszukuję wizażystki na ślub która potrafi dobrze i trwale wykonać makijaż w stylu pin-up. Dobrze gdyby salon był razem z fryzjerką
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 07:45   #37
winnie525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Cytat:
Napisane przez Ania_Siedlczanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja korzystałam z usług Iwony, IVONA-VISAGE tel. 503724472 i jestem bardzo zadowolona! Pomalowała mnie na mój ślub i przy okazji moje najbliższe osoby - Mamę, druhnę, siostrę i koleżankę i wszystkie byłyśmy zachwycone bardzo kompetentna osoba, maluje też w Warszawie w TV, super kosmetyki - makijaż mimo upałów trzymał się nam do samego rana - aż szkoda było go zmywać. Kępki, utrwalenie makijażu i DOJAZD GRATIS! Serdecznie polecam
Aniu a ta pani skad jest? Bede miala wesele w czerwcu nastepnego roku i Bardzo mi zalzey abym miala makijaz i fryzure robiona na miejscu. Probny bym tez chciala miec. Pozdrawiam
winnie525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 09:50   #38
KarlaBruni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Widać od razu, że koleżanka malgorzatka88 wyraźnie chce podkopać dobrą opinię salonu, ponieważ każdy kto tam chodzi wie, że żadna z pań makijażystek nie robi makijaży w 20 min !! częściej można by się skarżyć że za długo (zawsze ok godziny, a czasami nawet troszkę dłużej), a wszystko po to by efekt końcowy zadowalał klientkę. Nie można także powiedzieć, że nie robi wywiadów, zawsze chętnie rozmawiają o wszystkim z Paniami, słuchają ich sugestii i pomysłów. Jeśli chodzi o fryzjerki to jest tak samo zawsze służą pomocą, zawsze słuchają uwag, poprawiają, zmieniają gdy coś się nie podoba, także szanowna koleżanko nie oczerniaj miejsca w którym na pewno nie byłaś bo to naprawdę bardzo niekulturalne !!! p.s. zapewne jesteś z salonu konkurencyjnego, do którego nikt nie chce przychodzić i ratujesz się w taki tani sposób

Edytowane przez KarlaBruni
Czas edycji: 2015-09-23 o 09:55
KarlaBruni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 10:44   #39
dota0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Cześć, potrzebuję dobrego fryzjera z Siedlec na ślub w przyszłym roku. Niestety wcześniejsze wypowiedzi były wrzucone już dość dawno...więc chciałam trochę odgrzebać temat:p Proszę o jakąś wskazówkę...Dodam, że chciałam pójść do Zaczarowanych Nożyczek, ale tam już nie ma miejsc:/
dota0001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 15:32   #40
Sasire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Ja natomiast mam bardzo dobre zdanie o salonie Exclusive. Fryzury robią trwałe i bardzo ładne. Co do kosmetyczki to się nie wypowiem, bo nie korzystałam, ale fryzjerki jak najbardziej polecem
Sasire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 15:57   #41
Anette17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Ja ostatnio dużo szukałam i kumpela poleciła mi taka Milene podobno malowala ja na wesele i była zachwycona. nie lubię makijazystek bo przeważnie kazda robi to co lubi a nie to co klientka prosi albo w połowie nigdy nie wychodziłam do końca zadowolona... ta na początku pokazała mi ogrom zdjęć z makijazami żebym nakreslila jaki styl lubię i jak to ma wyglądać-pokazalam i zrobiła mi identyczny na twarzy! do tego w trakcie mogłam cały czas podglądać co chwila się pytała czy jest ok czy nie za mocno czy coś dodać a nie jak inne... pierwszy raz byłam tak obsluzona na dodatek wieczorem dostałam tyle komplementów ze na drugi dzień napisalam jej ze zawsze będę do niej chodzić nie zaluje ta z czystym sumieniem mogę polecić dopóki będzie cały czas tak robić to nie zrezygnuje z jej usług pamiętam że ma fb Milena Make Up i gdyby coś mogę dac jej nr
Anette17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-04, 19:02   #42
Anette17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

A i przypomniałam sobie nazwisko Krzesińska Milena
Anette17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 11:59   #43
Elenutka
Przyczajenie
 
Avatar Elenutka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Dziewczyny może ktoś jeszcze coś podpowie o dobrym fryzjerze na ślub?
__________________
Don't ask for a easier life, ask to be a stronger person.
Elenutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 20:40   #44
AlicjaTetryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Jeśli chodzi o fryzjera mogę polecić salon Veena na Cmentarnej. Fryzjerki mają duże doświadczenie w czesaniu i wiedzą jak sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek.
AlicjaTetryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 14:13   #45
JulitaRoszcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Veena? Obiło mi się o uszy coś o tym zakładzie, ale jeszcze tam nie byłam. W maju wychodzę za mąż, więc niedługo będę się oglądała za dobrym salonem. Może akurat skorzystam z tego.
JulitaRoszcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-26, 12:47   #46
sylwiakoninska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Polecam: [xxx]

Edytowane przez morsmordre
Czas edycji: 2017-03-06 o 12:58 Powód: reklama
sylwiakoninska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 12:41   #47
kukuryku7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Czy mogłabyś podać nr tel. do Pani Mileny?

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Anette17 Pokaż wiadomość
A i przypomniałam sobie nazwisko Krzesińska Milena
Czy mogłabyś podać numer do Pani Mileny Krzesińskiej? Nie mogę skontaktować się z nią przez fb. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez JulitaRoszcz Pokaż wiadomość
Veena? Obiło mi się o uszy coś o tym zakładzie, ale jeszcze tam nie byłam. W maju wychodzę za mąż, więc niedługo będę się oglądała za dobrym salonem. Może akurat skorzystam z tego.
Czy mogę prosić o opinię odnośnie salonu fryzjerskiego Veena?
kukuryku7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 16:42   #48
MarynaMalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer i makijażystka w Siedlcach

Ja na swój ślub korzystałam z usług Salonu Golden na ul. Sienkiewicza
i szczerze mogę polecić. Dodatkowo mój małżonek (jeszcze wtedy przyszły) skusił się na strzyżenie i od tamtej pory został stałym klientem,
baaardzo sprawnie idzie tam praca,
widać że dziewczyny mają wprawę.
MarynaMalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-01 17:42:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.