Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-30, 11:02   #3781
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anies1981 Pokaż wiadomość
wypróbowałam ten peeling i jakoś tak nie jestem do niego przekonana. Kryształki po potarciu na skórze się rozpuszczaja i tylko kakao masuje a ja lubię takie porządne tarcie. Chyba nie zamówię już więcej tego specyfiku.
A dajesz na suchą czy mokrą skórę? Miałam podobny problem z cukrowym lirene, aż zaczęłam dawać na suchą skórę. Rozrobiłam tylko ciut z wodą w ręce i w ten sposób wolniej się rozpuszczał.

Edit: Nałożyłam właśnie serum z zielonej herbaty Fajne uczucie po nałożeniu, serum ma świetny poślizg, niepotrzebnie dodawałam kompleks silikonowy ( chociaż tylko 0,5%). Nawilża dużo lepiej od flavo, jest znacznie treściwsze. Mam nadzieję że mnie nie zapcha

Edytowane przez April007
Czas edycji: 2009-04-30 o 11:08
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 11:04   #3782
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dlaczego ja dopiero w wieku 20 lat odkrylam serum-olejek regulujący LEMON i zel HA?
Serum+zel HA uzylam juz 2 razy na noc, za kazdym razem rano buza wygladzona, swietnie nawilzona, stany zapalne zagojone
Oby tak dalej!
Czytalam na wizazu o dobroczynnym wplywie wit. C(chodzi mi glownie o zaczerwienienia). Czy istnieje przepis na tonik z wit. C? Czy w ogole mozna takowy ukrecic? Bo serum nie chce zamawiac, mam na razie Lemon, ktore po jednym uzyciu daje juz efekty. Szukalam na Mazidlach, ZSK i toniku z wit. C nie bylo.
Znalazlam na BU cos takiego:
Cytat:
Warunki zapewniające stabilność i efektywność kwasu askorbinowego:
- formuła bezwodna lub o małej zawartości wody,
- dodatek alkoholu oraz glikoli (np. glikolu propylenowego),
- odpowiednio wysokie stężenie kwasu askorbinowego, nie niższe niż 10% (max. do 20%),
- zastosowanie kwasu L - askorbinowego, formy lewoskrętnej,
- niskie, kwasowe pH, nie wyższe niż pH = 3.5, które umożliwia wnikanie witaminy C w głąb skóry,
- niska temperatura przechowywania gotowego produktu (lodówka),
- ochrona przed światłem i dostępem tlenu,
- dodatek antyoksydantów stabilizujących witaminę C np. kwas ferulowy, taniny, bioflawonoidy cytrusowe, zielona herbata, amla, polifenole.
Czy ktoras doswiadczona wizazanka pomoze?

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-04-30 o 11:11
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 11:35   #3783
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
właśnie - ja w ogóle mam dziwne upodobania, bo np. podobał mi się glonowo-rybny zapach maseczki morskiej, także ten hydrolat może ci się spodobać. poza tym myślałam, że to ten jaśmin, który rośnie w Polsce jako krzew, a z tego, co później przeczytałam na BU, to inny gatunek.
a jednak... ta grzybowa nuta; rzeczywiście występuje w hydrolacie jaśminowym :/
Nie jest to jakiś wyjątkowy smród - zapach jest dosyć świeży, może nawet gdzieś tam przypomina kwiaty, ale takie troszkę... spleśniałe... tragedii nie ma. Ale zapach jaśminu to to nie jest.
Swoja paczkę dostałam wczoraj rano, zamówiłam:
1 x Peeling enzymatyczny - 100 ml (10.60 zł) = 10.60 zł
1 x Żel hialuronowy 1% - 100 ml (16.80 zł) = 16.80 zł
1 x Olejek myjący - pomarańczowy - 120 ml (8.80 zł) = 8.80 zł
1 x Hydrolat z kwiatu pomarańczy - 100 ml (6.50 zł) = 6.50 zł
1 x Hydrolat aloesowy - 200 ml (11.00 zł) = 11.00 zł
1 x Eclipta w proszku - 50 g (12.30 zł) = 12.30 zł
1 x Butelka 50 ml z atomizerem (2.35 zł) = 2.35 zł
1 x Olej kokosowy EKOLOGICZNY - 50 ml (7.90 zł) = 7.90 zł
1 x Neem w proszku - 10 g (3.50 zł) = 3.50 zł
1 x Olej MONOI - 50 ml (12.60 zł) = 12.60 zł
1 x Hydrolat z róży damascena - 100 ml (8.00 zł) = 8.00 zł
1 x Olej MONOI - Frangipani EKOLOGICZNY - 50 ml (20.80 zł) = 20.80 zł
2 x Hydrolat jaśminowy - 100 ml (15.50 zł) = 31.00 zł
1 x Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml (12.90 zł) = 12.90 zł


Wszystkiego w jeden dzień nie byłam w stanie wypróbować, więc na razie napisze Wam tylko o zapachach (wiem, że nie o zapachy w pielęgnacji powinno chodzić, ale dla mnie jest to bardzo ważna kwestia).

Najbardziej oczarował mnie olej Monoi i ekologiczny olej Monoi-Frangipani. Oba zapachy są bardzo słodkie, cukierkowo-kwiatowe, wyczuwalna jest kokosowa nutka, która jednak nie dominuje, a tylko dosładza zapach. Konsystencja olejów jest boska. Na wieczór zmieszałam sobie w zagłębieniu dłoniu żel hialuronowy z olejem Monoi-Frangipani i pokryłam grubą warstwą całą twarz i szyję. Obudziłam się dzis z piękną, mięciutka, wypoczetą buzią. Ta mieszanka to dla mnie odkrycie roku.
Jeśli któraś z Was zastanawia się, czy kupic olej z Monoi, czy ten ekologiczny, z dodatkiem Frangipani, to polecam ten drugi - oba pachną pieknie, ale ten z Frangipani pachnie intensywniej, oryginalniej i chyba jeszcze bardziej egzotycznie.

Co do hydrolatów, to o jasminowym już się wypowiedziałam, z aloesowego jestem bardzo zadowolona - właściwie nie ma zapachu (pachnie po prostu świeżością), ale naprawde genialnie nawilza (moja skóra potrafi gowypić w każdej ilości, hydrolaty: z kwiatu pomarańczy i z róży damasceńskiej pachną bardzo, bardzo intensywnie, ale mi te zapachy się posobają. Ten z róży pachnie tak, jakby bardzo długo ugniatać płatki róży w moździeżu, a potem dodać do nich mocnego wywaru z czrnej herbaty. Zapach jest ciężki i długo utrzymuje się na skórze. Na razie ciężko jest mi wypowiedziec się o działaniu tego hydrolatu, bo mam go zbyt krótko.

Puder bambusowy z jedwabiem dosyć ciężko nałożyć na twarz (nie trzyma się pędzla, osypuje się przy nakładaniu, ale chyba warto będzie się męczyć, bo wystarczy cieniuteńka warstewka, żeby wygładzić i idealnie zmatowić buzię. W małej ilości mnie nie bieli.

Teraz na wypróbowanie czeka peeling enzymatyczny, eclipta i neem. Kiedy już będę miała coś o nich do powiedzenia, na pewno się z Wami podzielę.

Dostałam też dwie próbki - hydrolat cytrynowy i masło shea, z których nie jestem zadowolona, bo hydrolat cytrynowy zdecydowanie nie nadaje się do mojej cery, a masła shea mam ogromny zapas z Mazideł. Mogę tylko powiedzieć, że to z BU ma zdecydowanie lepszą konsystencję niż to mazidłowe.
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 11:40   #3784
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Dlaczego ja dopiero w wieku 20 lat odkrylam serum-olejek regulujący LEMON i zel HA?
Serum+zel HA uzylam juz 2 razy na noc, za kazdym razem rano buza wygladzona, swietnie nawilzona, stany zapalne zagojone
Oby tak dalej!
Czytalam na wizazu o dobroczynnym wplywie wit. C(chodzi mi glownie o zaczerwienienia). Czy istnieje przepis na tonik z wit. C? Czy w ogole mozna takowy ukrecic? Bo serum nie chce zamawiac, mam na razie Lemon, ktore po jednym uzyciu daje juz efekty. Szukalam na Mazidlach, ZSK i toniku z wit. C nie bylo.
Znalazlam na BU cos takiego:

Czy ktoraś doswiadczona wizazanka pomoze?
mozesz zrobić proste wodne serum z wit.C ja robię w/g starego przepisu który mam wizażu
10 ml wody destylowanej
1,5 ml wit C w proszku
1 kapsułka wit E 200 IU co da 1,34%
można dodać 2 krople lecytyny lub nie
3-4 krople alkoholu co da ok 1%
albo przepisy z mazideł
http://mazidla.com/index.php?option=...id=18&Itemid=2
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 11:52   #3785
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mozesz zrobić proste wodne serum z wit.C ja robię w/g starego przepisu który mam wizażu
10 ml wody destylowanej
1,5 ml wit C w proszku
1 kapsułka wit E 200 IU co da 1,34%
można dodać 2 krople lecytyny lub nie
3-4 krople alkoholu co da ok 1%
albo przepisy z mazideł
http://mazidla.com/index.php?option=...id=18&Itemid=2
Dziekuje za bardzo szybka odpowiedz
Czy wit C w proszku to ta? http://mazidla.com/index.php?option=...d=49&Itemid=10
I czy zamiast wody destylowanej moge uzyc tej do iniekcji z apteki? edit_> Juz znalazlam ze mozna.
Czy kapsulki wit E trzeba kupowac w opakowanich po kilkadziesiat? Bo w internecie tylko takie sa.

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-04-30 o 11:57
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:10   #3786
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Użyłam olejku Monoi. Trochę za dużo, bo się ze słoiczka wylał U mnie niestety jest ciepło, więc ma postać płynną (w paczce był jeszcze stały), a jak włożę do lodówki, to szlag mnie trafi przy rozgrzewaniu. W każdym bądź razie niestety nie pachnie zbyt mocno, praktycznie w ogóle Włosy jak po innych olejkach, co mi się podoba, to że pogłębia kolor i moje bardzo ciemne, lecz troszkę wypłowiałe włosy wydają się ciemniejsze.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:33   #3787
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Użyłam olejku Monoi. Trochę za dużo, bo się ze słoiczka wylał U mnie niestety jest ciepło, więc ma postać płynną (w paczce był jeszcze stały), a jak włożę do lodówki, to szlag mnie trafi przy rozgrzewaniu. W każdym bądź razie niestety nie pachnie zbyt mocno, praktycznie w ogóle Włosy jak po innych olejkach, co mi się podoba, to że pogłębia kolor i moje bardzo ciemne, lecz troszkę wypłowiałe włosy wydają się ciemniejsze.
Z tym Monoi to chyba indywidualna sprawa. Miałam próbkę z Frangipani, ale pachniał bardzo intensywnie... lekarstwem :O Dopiero na skórze po jakimś czasie było to coś co w porywach przypominało kwiaty ;-) Mam go jeszcze ciut - może dam mu drugą szansę
Nadal jednak nie mam pomysłu na olej z kamelii...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 13:21   #3788
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja czekam na serum z vit C ) jestem ciekaw co z tego wyjdzie choć troszkę długo trzeba czekać na realizację
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:33   #3789
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ech... właśnie się zorientowałam, że wczoraj z BU przysłano mi hydrolat aloesowy 100 ml, choć zapłaciłam za 200 ml... nie wiem, jak mogłam na to wcześniej nie zwrócić uwagi - chyba z tej ekscytacji...
straciłam 5 zł na tym interesie... niby niewiele, ale niesmak pozostał
zastanawiam się, czy napisać im o tym w mailu - przecież nie mam na to żadnego dowodu paczka już rozpakowana, wszystko otwarte i użyte...
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:38   #3790
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Dziekuje za bardzo szybka odpowiedz
Czy wit C w proszku to ta? http://mazidla.com/index.php?option=...d=49&Itemid=10
I czy zamiast wody destylowanej moge uzyc tej do iniekcji z apteki? edit_> Juz znalazlam ze mozna.
Czy kapsulki wit E trzeba kupowac w opakowanich po kilkadziesiat? Bo w internecie tylko takie sa.
tak, wit.C to kwas L(+)-askorbinowy
Możesz użyć wody do iniekcji
Nie wiem, ja wit E nie dodaję do serum są opakowania po 30 kapsułek, chyba najmniejsze.
Widziałam też wit.E w kroplach
http://www.apteka-hibiskus.pl/p/pl/4...l-+10+ml-.html

http://www.domzdrowia.pl/64147,vit-e...asco-10ml.html
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:59   #3791
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
ech... właśnie się zorientowałam, że wczoraj z BU przysłano mi hydrolat aloesowy 100 ml, choć zapłaciłam za 200 ml... nie wiem, jak mogłam na to wcześniej nie zwrócić uwagi - chyba z tej ekscytacji...
straciłam 5 zł na tym interesie... niby niewiele, ale niesmak pozostał
zastanawiam się, czy napisać im o tym w mailu - przecież nie mam na to żadnego dowodu paczka już rozpakowana, wszystko otwarte i użyte...
Ja bym napisała, może ew. zrób zdjęcie. A na karteczce z zamówieniem masz 200 ml? Jeśli tak to zrób zdjęcie karteczki i hydrolatu. Może uznają i doślą Ci 100 ml -BU raczej dba o klienta. A jak nie to przynajmniej będziesz miała czyste sumienie że spróbowałaś.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 15:20   #3792
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Ja bym napisała, może ew. zrób zdjęcie. A na karteczce z zamówieniem masz 200 ml? Jeśli tak to zrób zdjęcie karteczki i hydrolatu. Może uznają i doślą Ci 100 ml -BU raczej dba o klienta. A jak nie to przynajmniej będziesz miała czyste sumienie że spróbowałaś.
Wiesz co? Ja nawet mam zdjęcie zrobione otwartej paczce (widok z góry), zanim jeszcze cokolwiek z niej wyjęłam (nie.. nie zbieram materiałów procesowych ale zawsze jak dostane paczkę, to tak robię). I na tym zdjęciu widać, że wszystkie buteleczki z hydrolatami są tej samej wielkości (nie ma żadnej o pojemności 200 ml).
A na karteczce jest odfajkowane "hydrolat aloesowy - 200ml"

Chyba posłucham twojej rady i napiszę im maila. Nie chcę, żeby mi cokolwiek dosyłali - szkoda zachodu. Tylko Poczta Polska by się ucieszyła, że sobie zarobi na dodatkowej paczce.
Ale gdyby mi honorowo dali 5 zł zniżki na następne zamówienie, to będę w zupełności usatysfakcjonowana. Pomyłki się zdarzają, bo w BU paczek nie pakują roboty.
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 15:26   #3793
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wiadomo, że pomyłki się zdarzają, ale faktycznie rabacik, albo nawet dosłanie tych 100 ml w następnej paczce byłoby według mnie fair
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:10   #3794
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zrobiłam sobie tonik BHA z BU ale pomyliła mi się kolejność i najpierw wlałam do hydrolatu emulgator, a później glikol propylenowy. Ma to znaczenie? Mogę go bezpiecznie używać??
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:17   #3795
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
Wiesz co? Ja nawet mam zdjęcie zrobione otwartej paczce (widok z góry), zanim jeszcze cokolwiek z niej wyjęłam (nie.. nie zbieram materiałów procesowych ale zawsze jak dostane paczkę, to tak robię). I na tym zdjęciu widać, że wszystkie buteleczki z hydrolatami są tej samej wielkości (nie ma żadnej o pojemności 200 ml).
A na karteczce jest odfajkowane "hydrolat aloesowy - 200ml"

Chyba posłucham twojej rady i napiszę im maila. Nie chcę, żeby mi cokolwiek dosyłali - szkoda zachodu. Tylko Poczta Polska by się ucieszyła, że sobie zarobi na dodatkowej paczce.
Ale gdyby mi honorowo dali 5 zł zniżki na następne zamówienie, to będę w zupełności usatysfakcjonowana. Pomyłki się zdarzają, bo w BU paczek nie pakują roboty.
hmmm, gdy kiedyś zamawiałam te duże pojemności też dostawałam w tych mniejszych-200 ml to po prostu 2 buteleczki po 100ml. Może zapomnieli drugiej włożyć?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:18   #3796
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hmmm, gdy kiedyś zamawiałam te duże pojemności też dostawałam w tych mniejszych-200 ml to po prostu 2 buteleczki po 100ml. Może zapomnieli drugiej włożyć?
Pewnie tak właśnie się stało. Oprócz hydrolatu aloesowego zamawiałam jeszcze kilka innych rzeczy w buteleczkach o pojemności 100 ml, w tym dwa hydrolaty jaśminowe. To wprowadziło trochę zamętu i nawet ja na początku nie zauważyłam, że coś się nie zgadza.

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że pomyłki się zdarzają, ale faktycznie rabacik, albo nawet dosłanie tych 100 ml w następnej paczce byłoby według mnie fair
Masz rację.

Schowałam honor głęboko do kieszeni i właśnie wysłałam im maila, okraszonego trzema zdjęciami. Ciekawe, czy będzie jakiś odzew... pożyjemy, zobaczymy

Edytowane przez SweetPea
Czas edycji: 2009-04-30 o 16:22
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 16:37   #3797
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Maseczka czereśniowa - zaskoczył mnie jej zapach... Poprzednia wersja, o ile dobrze pamiętam, nie była aż tak aromatyczna . Przy nakładaniu można odczuć lekkie szczypanie, lecz ten mały dyskomfort szybko mija. Rezultat: czysta, gładka, miła w dotyku skóra.

*Właśnie siedzę i mieszam moje mikstury. Podpatrzył mnie mój siostrzeniec i z politowaniem kręci głową... O co im wszystkim chodzi?
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 17:15   #3798
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy stosowała któraś z Was tonik z kwasem PHA 6%?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html

Chcę kupić go dla mojej mamy, ma skórę z objawami fotostarzenia, przebarwienia nasilające się pod wpływem słońca. Czy taki tonik pomoże i nie podrażni?
Na BU jest napisane że nadaje się do skóry wrażliwej, i dla osób nie stosujących regularnie filtrów UV.. Czy to prawda?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 17:54   #3799
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Paczka dziś doszła - zamówiłam 21.IV, pieniądze zaksięgowano 23.IV, wczoraj wysłana, dziś u mnie Bardzo miły prezent na majowy weekend

Zamówiłam 100 ml hydrolatu jaśminowego - dostałam w promocji 120 ml, dziękuję . Hydrolat pachnie pięknie, bałam się że może być ciężki i duszący, na szczęście nie jest. O efektach twarzowych będę pisać w stosownym wątku.

Mam też mleczko jedwabne, puder bambusowy z jedwabiem, puder perłowy i olej z pestek czereśni. Olej jest lekki (ale sprawdzałam póki co tylko na dłoni), prawie przezroczysty, pachnie trawiasto, któryś ze znanych mi olejów tak pachnie, ale nie pamiętam który może malina?
Puder perłowy znam już z Naturalnego Piękna, będę porównywać.

Kupiłam też trochę drobiazgów - kobaltową buteleczkę, która jest po prostu śliczna, butelkę z atomizerem (mam już jedną - jest znakomita do rozpylania hydrolatów, plastikowa lepsza na wyjazdy od ciężkich szklanych) i zgrabny słoiczek 20 ml - będzie dobry na gęstsze sera, po których nie mogłam domyć buteleczek amber.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 18:07   #3800
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy ktoś kupował masła na NP? Mam ochotę na migdałowe-nadaje się do twarzy?Które jest fajne jako balsam do ust?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 18:38   #3801
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja muszę pochwalić BU. Odpisali na mojego maila w trybie natychmiastowym; przeprosili i dali mi wybór: zwrot tych kilku zł na konto albo kupon zniżkowy przy następnych zakupach. Wybrałam kupon, bo na pewno będę u nich jeszcze składać zamówienia.
Dbają o klienta, trzeba im to przyznać.
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 19:52   #3802
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam;-) Jestem nowa w tym wątku...Nigdy jeszcze nie miałam doświadczenia z takimi kosmetykami .Zainspirowana przez Wizaż mam zamiar wkrótce zrobić zakupy Na Biochemii Urody...mam upatrzone:
Czy mogę liczyć na Wasze opinie na temat tych produktów?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 19:54   #3803
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Witam;-) Jestem nowa w tym wątku...Nigdy jeszcze nie miałam doświadczenia z takimi kosmetykami .Zainspirowana przez Wizaż mam zamiar wkrótce zrobić zakupy Na Biochemii Urody...mam upatrzone:
Czy mogę liczyć na Wasze opinie na temat tych produktów?
Są to akurat baaardzo popularne produkty, więc znajdziesz wiele opinii w tym temacie, w Biochemicznym KWC jak i na samej stronie BiochemiiUrody.

Ja od siebie polecę hydrolat z kocanki i oczaru... po prostu mistrzostwo!
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:21   #3804
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
A ja muszę pochwalić BU. Odpisali na mojego maila w trybie natychmiastowym; przeprosili i dali mi wybór: zwrot tych kilku zł na konto albo kupon zniżkowy przy następnych zakupach. Wybrałam kupon, bo na pewno będę u nich jeszcze składać zamówienia.
Dbają o klienta, trzeba im to przyznać.
No to super

Cytat:
olej z pestek czereśni. Olej jest lekki (ale sprawdzałam póki co tylko na dłoni), prawie przezroczysty, pachnie trawiasto, któryś ze znanych mi olejów tak pachnie, ale nie pamiętam który może malina?
No właśnie, niby lekki a mnie zapchał. Zużywam go do maseczek owocowych ;-) Zresztą teraz przy konopnym to już żaden nie jest lekki Ale tamanu mimo ciężkawości nic mi nie robi, a po czereśni wystarczyła jedna noc na nowe niespodzianki

Jestem bardzo zadowolona z pudru perłowego - chciałabym żeby wszedł na BU na stałe. Robię jak agabil Daję na buzię, chwilę czekam i na to podkład - trzyma się bez żadnego uszczerbku cały dzień i nie muszę go nawet matowić :O Daje świetny efekt, bez ściągania. Zobaczę jeszcze jak właściwości pielęgnacyjne i zdam relację Matko jak ja kocham te rzeczy ^^
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 21:29   #3805
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy płynny ekstrakt z truskawki z NP mogę dać do hydrolatu np. migdałowego?

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-04-30 o 21:30
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 00:09   #3806
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Matko jak ja kocham te rzeczy ^^
Ja też !!!! Wczoraj, jak rozpakowywałam paczkę, czułam się jak dziecko 6 grudnia o poranku
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 08:33   #3807
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Czy ktoś kupował masła na NP? Mam ochotę na migdałowe-nadaje się do twarzy?Które jest fajne jako balsam do ust?
do ust polecam masło mango. Zresztą większość masełek sprawdzi się w tej roli
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 09:18   #3808
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A czy któryś z kosmetyków dostępnych na BU nadaje się pod oczy
Szukam jakiegoś dobrego kremu właśnie pod oczy, jako ze mam już 27 lat to chyba czas zacząć używać Zastanawiam się również nad sławetnym serum z witaminą C
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 09:31   #3809
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
do ust polecam masło mango. Zresztą większość masełek sprawdzi się w tej roli
Dzięki. Co prawda uwielbiam Tisane, ale wypróbuję.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-01, 10:30   #3810
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
A czy któryś z kosmetyków dostępnych na BU nadaje się pod oczy
Szukam jakiegoś dobrego kremu właśnie pod oczy, jako ze mam już 27 lat to chyba czas zacząć używać Zastanawiam się również nad sławetnym serum z witaminą C
Ja serum z witaminą C stosuję też pod oczy - zresztą większość olei wymieszanych z HA też Ale to zależy jak wrażliwe masz te okolice - moje są dość oporne

Cytat:
Ja też !!!! Wczoraj, jak rozpakowywałam paczkę, czułam się jak dziecko 6 grudnia o poranku
O to to to... Nie ma lepszego prezentu nad paczkę z mazidełkami No... może niedługo będzie... osobna lodówka na biochemiczne mazidełka ;-)
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.