Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 14:39   #691
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość

o którym wątku mówisz? chyba czytałyśmy ten sam
Na pewno ten sam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 17:42   #692
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
czy ktoś z was zażywał kiedyś przeciwutleniacz BIO-PYCNOGENOL.......mam pytanie czy on coś daje na przebarwienia i czy faktycznie sprawdza się jako dodatkowa ochrona przeciwsłoneczna
Ja zazywałam ale mnie akurat nic nie dał
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 12:44   #693
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja zazywałam ale mnie akurat nic nie dał
a jak długo stosowałaś i w jakich ilościach(dzienna dawka)......ja nie oczekuję aby mi zlikwidował przebarwienia bardziej mi chodzi o ochronę przed słońcem bo nie lubię wysokich filtrów

dzisiaj idę na kwas migdałowy i mam nadzieje że skończę z tymi przebarwieniami raz na zawsze....oczywiście po seri peelingu czyli takich 6 zabiegów migdałem firmy bandi,może miał ktoś doczynienia z tą firmą i wypowie się o jej wadach i zaletach.....znalazłam gabinet gdzie kosmetyczka robi taki jeden peeling w cenie 30 zł i trochę mam mieszane uczucia co do skutków bo to bardzo niska cena

dodam że neostrata z jednym przebarwieniem rozprawiła się super ale drugie jest jeszcze trochę widoczne ,smarowałam się jakieś 3,5 tyg.to krótko a efekty są rewelacja

mój mąż mówi że mam idealną buźkę
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:36   #694
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
czy ktoś z was zażywał kiedyś przeciwutleniacz BIO-PYCNOGENOL.......mam pytanie czy on coś daje na przebarwienia i czy faktycznie sprawdza się jako dodatkowa ochrona przeciwsłoneczna
myśle że lepiej zainwestować po prostu w serum antyoksydacyjne , zaczynając od witC

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość

Moje przebarwienia znacznie już zjaśniały, ale obawiam się, że latem wrócą. Dziewczyny, czy wam wracały plamy po kuracji Neostratą HQ?
przykro mi , ale wrocą jeszcze szybciej , jeśli tak szybko odstawisz Neostrate . W ulotce piszą , żeby stosować jeszcze przez trzy miesiące od likwidacji przebarwień . Lub stosuj cokolwiek co cię nie podrażnia , a hamuje tyrozynaze . U mnie sprawdziła się WitC . jako środek zapobiegawczy .

Co do mojej aktualnej walki , to używam teraz kwasu kojowego aż 6% , zamiast jego estrowego odpowiednika . I lepiej działa , jednak co kwas to kwas , na szczęście mnie nie podrażnia
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 23:43   #695
luna x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Dziewczyny może moja opinia Wam pomorze w walce z przebarwieniami !



Przetestowałam na sobie Świetny produkt BIODERMA White Objective Pen Sztyft do punktowej redukcji przebarwień ! Miałam przebarwienia na twarzy – skutki słoneczka , smarowałam miejscowo tylko na plamy (przebarwienia) dwa razy dziennie i rzeczywiście podziałało !!! Na początku skóra była zaczerwieniona i nie wyglądało to ciekawie . Ale zaczerwienienie szybko znika i widać jak plamy robią się coraz bledsze i również znikają . Ten preparat to absolutna rewelacja , polecam go gorąco ! A próbowałam wielu smarowideł i to nie najtańszych - nic nie pomagało . Nie wiem co będzie w lecie plamy mogą wrócić ale mam zamiar stosować mocne filtry to powinno wystarczyć . Cieszę się że mój mały koszmar się już skończył czego i Wam życzę .Powodzenie w walce z przebarwieniami !
luna x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 01:15   #696
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
czy ktoś z was zażywał kiedyś przeciwutleniacz BIO-PYCNOGENOL.......mam pytanie czy on coś daje na przebarwienia i czy faktycznie sprawdza się jako dodatkowa ochrona przeciwsłoneczna
Dobry jest. Tylko działa raczej po dłuższym okrsie brania
Kupujesz firmówkę?
Można dużo taniej znaleźć w sieci, tylko trzeba samemu sobie odmierzać.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 08:09   #697
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez luna x Pokaż wiadomość
Dziewczyny może moja opinia Wam pomorze w walce z przebarwieniami !



Przetestowałam na sobie Świetny produkt BIODERMA White Objective Pen Sztyft do punktowej redukcji przebarwień ! Miałam przebarwienia na twarzy – skutki słoneczka , smarowałam miejscowo tylko na plamy (przebarwienia) dwa razy dziennie i rzeczywiście podziałało !!! Na początku skóra była zaczerwieniona i nie wyglądało to ciekawie . Ale zaczerwienienie szybko znika i widać jak plamy robią się coraz bledsze i również znikają . Ten preparat to absolutna rewelacja , polecam go gorąco ! A próbowałam wielu smarowideł i to nie najtańszych - nic nie pomagało . Nie wiem co będzie w lecie plamy mogą wrócić ale mam zamiar stosować mocne filtry to powinno wystarczyć . Cieszę się że mój mały koszmar się już skończył czego i Wam życzę .Powodzenie w walce z przebarwieniami !
Stosowałam tę serię Akurat nie Pan sztyft, a krem na dzień i koncentrat Nie pomogły mi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 08:29   #698
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Dobry jest. Tylko działa raczej po dłuższym okrsie brania
Kupujesz firmówkę?
Można dużo taniej znaleźć w sieci, tylko trzeba samemu sobie odmierzać.
tak kupuję firmówkę na allegro w aptece

do NATALI stosuję dodatkowo po neostracie krem unitone 4 i chodzę dodatkowo na kwas migdałowy do kosmetyczki,wczoraj robiłam pierwszy raz i nic ani buraka ani szczypania ale kosmetyczka była bardzo ostrozna kwas trzymała jakieś 3 minuty i stopniowo będzie zwiększać czas,pochwaliła mnie za stan mojej skóry

neostratę odstawiłam bo moje plamy zrobiły się strasznie czerwone i bałam się o naczynka
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 09:47   #699
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
a jak długo stosowałaś i w jakich ilościach(dzienna dawka)......ja nie oczekuję aby mi zlikwidował przebarwienia bardziej mi chodzi o ochronę przed słońcem bo nie lubię wysokich filtrów

dzisiaj idę na kwas migdałowy i mam nadzieje że skończę z tymi przebarwieniami raz na zawsze....oczywiście po seri peelingu czyli takich 6 zabiegów migdałem firmy bandi,może miał ktoś doczynienia z tą firmą i wypowie się o jej wadach i zaletach.....znalazłam gabinet gdzie kosmetyczka robi taki jeden peeling w cenie 30 zł i trochę mam mieszane uczucia co do skutków bo to bardzo niska cena

dodam że neostrata z jednym przebarwieniem rozprawiła się super ale drugie jest jeszcze trochę widoczne ,smarowałam się jakieś 3,5 tyg.to krótko a efekty są rewelacja

mój mąż mówi że mam idealną buźkę

"Zjadłam"cztery opakowania 3 dziennie.Nie wiem jak chcesz sprawdzić czy działa jako ochrona przeciwsłoneczna a wysokie filtry i razem z nim powinnaś stosować

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
myśle że lepiej zainwestować po prostu w serum antyoksydacyjne , zaczynając od witC

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



przykro mi , ale wrocą jeszcze szybciej , jeśli tak szybko odstawisz Neostrate . W ulotce piszą , żeby stosować jeszcze przez trzy miesiące od likwidacji przebarwień . Lub stosuj cokolwiek co cię nie podrażnia , a hamuje tyrozynaze . U mnie sprawdziła się WitC . jako środek zapobiegawczy .

Co do mojej aktualnej walki , to używam teraz kwasu kojowego aż 6% , zamiast jego estrowego odpowiednika . I lepiej działa , jednak co kwas to kwas , na szczęście mnie nie podrażnia
Kwas kupiłaś na BU czy gdzie indziej?I jak go stosujesz i czy naprawdę pomaga?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 12:44   #700
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość



Kwas kupiłaś na BU czy gdzie indziej?I jak go stosujesz i czy naprawdę pomaga?

W zysku kupiłam . A stosuje w toniku , razem z ketonami malinowymi , witB3 , aloesem + dodatek kwasu mlekowego , żeby obniżyć ph .
Serum zyskowe było dobre , ale efekty się zatrzymały .Teraz jak stosuje tonik z kwasem kojowym to widze że działa , czyli rozjaśnia moje piegi ,
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 12:20   #701
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
przykro mi , ale wrocą jeszcze szybciej , jeśli tak szybko odstawisz Neostrate . W ulotce piszą , żeby stosować jeszcze przez trzy miesiące od likwidacji przebarwień . Lub stosuj cokolwiek co cię nie podrażnia , a hamuje tyrozynaze . U mnie sprawdziła się WitC . jako środek zapobiegawczy .

Co do mojej aktualnej walki , to używam teraz kwasu kojowego aż 6% , zamiast jego estrowego odpowiednika . I lepiej działa , jednak co kwas to kwas , na szczęście mnie nie podrażnia
Neostratę stosowałam bardzo długo, wymagało to naprawdę niezłego samozaparcia... (ten zapach kleju, koszmar)

Witamina C może wysuszać, nie chcę dobijać mojej i tak zmasakrowanej cery... a może powinnam znaleść odpowiedni krem/serum, które jednoczesnie nawilży... na obecna chwilę nic nie pomaga, nie wiem juz co mam zrobić.

Napisz coś więcej o kwasie kojowym, jak go stosujesz? Gdzie kupiłaś?

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2009-11-26 o 10:13
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 12:38   #702
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
W zysku kupiłam . A stosuje w toniku , razem z ketonami malinowymi , witB3 , aloesem + dodatek kwasu mlekowego , żeby obniżyć ph .
Serum zyskowe było dobre , ale efekty się zatrzymały .Teraz jak stosuje tonik z kwasem kojowym to widze że działa , czyli rozjaśnia moje piegi ,
Zysk?a coś bliżej?
Chyba to dla mnie za skomplikowane.Musze poczytać bo kwasami to można sobie niezłe kuku zrobić a w końcu to twarz
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-11-25 o 12:40
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 12:48   #703
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
a jak długo stosowałaś i w jakich ilościach(dzienna dawka)......ja nie oczekuję aby mi zlikwidował przebarwienia bardziej mi chodzi o ochronę przed słońcem bo nie lubię wysokich filtrów
Całkiem to filtrów przy kwasach i tak sobie nie odpuścisz. A o skuteczności najlepiej poczytać w różnych badaniach, o dawkach też- dużo jest też w wątku na LU.
Czytałam o dawce koło 1 mg na kg w przypadku chęci zwiększenia ochrony przeciwsłonecznej. Ale jak masz skłonności do przebarwień warto brać i mniejsza dawkę, zapobiegawczo.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 12:55   #704
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez luna x Pokaż wiadomość

Przetestowałam na sobie Świetny produkt BIODERMA White Objective Pen Sztyft do punktowej redukcji przebarwień ! Miałam przebarwienia na twarzy – skutki słoneczka , smarowałam miejscowo tylko na plamy (przebarwienia) dwa razy dziennie i rzeczywiście podziałało !!! Na początku skóra była zaczerwieniona i nie wyglądało to ciekawie . Ale zaczerwienienie szybko znika i widać jak plamy robią się coraz bledsze i również znikają . (...)
Testowałam całą serię....Do niczego, a drogie niemożliwie
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 22:03   #705
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Zysk?a coś bliżej?
Chyba to dla mnie za skomplikowane.Musze poczytać bo kwasami to można sobie niezłe kuku zrobić a w końcu to twarz
kupuje tylko półprodukty i sama robie , bo to proste i lubie sobie modyfikować , zaczęłam od tego przepisu .
http://www.zrobsobiekrem.pl/?358,eli...-i-piegi-30-ml

I działało na początku , potem już nie widziałam efektu , więc zrobiłam tonik z kwasem kojowym , bo toniki uwielbiam i widze że znowu działa .Nic nie podrażnia i wydaje mi się że mi poliki ujędrniło
Tu jest przepis na tonik gotowy
http://www.zrobsobiekrem.pl/?251,ton...ntacyjny-50-ml

zrobiłam tonik na ketonach malinowych
http://www.zrobsobiekrem.pl/?357,glu...onu-malinowego

i bez PHA , bo mnie strasznie PHA podrażnia i oczywiście z kwasem kojowym , który teraz uwielbiam
http://www.zrobsobiekrem.pl/?228,kwas-kojowy

Walcze z kilkoma piegami , ale takimi których już nic nie chciało usunąć , ani żaden krem , laser , nawet cosmelan . Neostrata mnie podrażniła , więc krótko stosowałam .

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2009-12-04 o 00:01
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 09:39   #706
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Całkiem to filtrów przy kwasach i tak sobie nie odpuścisz. A o skuteczności najlepiej poczytać w różnych badaniach, o dawkach też- dużo jest też w wątku na LU.
Czytałam o dawce koło 1 mg na kg w przypadku chęci zwiększenia ochrony przeciwsłonecznej. Ale jak masz skłonności do przebarwień warto brać i mniejsza dawkę, zapobiegawczo.
tak oczywiście stosuję filtry+bio pycnogenol tak jak mówisz dodatkowo jako ochronę

dziś mija trzeci dzień po kwasie migdałowym jak robiłam i mogę powiedzieć że jestem zachwycona jego działaniem twarz super bez żadnych przebarwień kilka piegów ,które posiadam od dziecka i które kocham........przede mną jeszcze dwa zabiegi i myślę że kończę walkę z plamami raz na zawsze

a zaczynałam tak:
neostrata(mocno czerwone plamy smarowałam 3,5 tyg)
saliderm(starannie tylko po plamach bo strasznie przypala skórę raz po kuracji neostratą)
skórka się złuszczyła i na to miejsce smaruję zapobiegawczo unitone4 bo pozostały cienie po plamach
i po tygodniu poszłam na kwas migdałowy moje cienie po pierwszym razie bardzo się rozjaśniły
po kwasach u kosmetyczki zamierzam kupić krem bandi z kwasem migdałowym aby podtrzymać efekt czy ktoś stosował ten krem?

Edytowane przez lari2005
Czas edycji: 2009-11-26 o 09:48
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:20   #707
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
tak oczywiście stosuję filtry+bio pycnogenol tak jak mówisz dodatkowo jako ochronę

dziś mija trzeci dzień po kwasie migdałowym jak robiłam i mogę powiedzieć że jestem zachwycona jego działaniem twarz super bez żadnych przebarwień kilka piegów ,które posiadam od dziecka i które kocham........przede mną jeszcze dwa zabiegi i myślę że kończę walkę z plamami raz na zawsze

a zaczynałam tak:
neostrata(mocno czerwone plamy smarowałam 3,5 tyg)
saliderm(starannie tylko po plamach bo strasznie przypala skórę raz po kuracji neostratą)
skórka się złuszczyła i na to miejsce smaruję zapobiegawczo unitone4 bo pozostały cienie po plamach
i po tygodniu poszłam na kwas migdałowy moje cienie po pierwszym razie bardzo się rozjaśniły
po kwasach u kosmetyczki zamierzam kupić krem bandi z kwasem migdałowym aby podtrzymać efekt czy ktoś stosował ten krem?
Jakiego pochodzenia były twoje przebarwienia? Jak długo je miałaś? Jaki masz typ skóry?
Naprawdę super było przeczytać, że piling migdałowy pomaga.
Ja najbardziej sie boję, ze przebarwienia wrócą, nie chce być skazana na filtry przez większośc roku...
A ja pomyślę, ze musiałabym powtarzać kurację Neostratą...
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:31   #708
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Jakiego pochodzenia były twoje przebarwienia? Jak długo je miałaś? Jaki masz typ skóry?
Naprawdę super było przeczytać, że piling migdałowy pomaga.
Ja najbardziej sie boję, ze przebarwienia wrócą, nie chce być skazana na filtry przez większośc roku...
A ja pomyślę, ze musiałabym powtarzać kurację Neostratą...
jedno przebarwienie miałam jakieś dwa lata po oparzeniu i było bardzo dziwne bo miałam taką szarą plamę a koło niej brązową czyli takie kółko pod okiem dwu kolorowe a drugie przebarwienie również pod okiem miałam brązowe takie nieregularne i to powstało mi po ipl które miałam robione w kwietniu na tamto przebarwienie po oparzeniu.....z tego taki wniosek wydałam 600 zł na ipl dzięki któremu nabawiłam się dodatkowego przebarwienia bo na bliznę po oparzeniu guzik dało
lekarz u którego robiłam zabieg oczywiście zapewniał mnie że wszystko zejdzie ale cóż gdyby nie moja interwencja to miałabym dalej te plamiska,moje postepowanie po ipl było prawidłowe filtry 50 i miesiąć nie wychodziłam z domu bo strasznie grzało WAMPIR

karnację mam normalną teraz nawet jasną po tym wybielaniu
ja też się boję że te plamy wrócą i też mnie denerwuje stosowanie kremu z filtrem ale ja nie popadam w paranoję i rozmawiałam z panią kosmetolog że wszystko trzeba stosować z umiarem i mówiła ze na tą obecną chwilę i pogodę spf 20 wystarczy a latem 50 spf i powinno być dobrze

czy ty masz jeszcze jakieś plamy?zeszły ci po neostracie i czy stosujesz coś jeszcze zapobiegawczo oprócz filtrów
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 09:34   #709
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
kupuje tylko półprodukty i sama robie , bo to proste i lubie sobie modyfikować , zaczęłam od tego przepisu .
http://www.zrobsobiekrem.pl/?358,eli...-i-piegi-30-ml

I działało na początku , potem już nie widziałam efektu , więc zrobiłam tonik z kwasem kojowym , bo toniki uwielbiam i widze że znowu działa .Nic nie podrażnia i wydaje mi się że mi poliki ujędrniło
Tu jest przepis na tonik gotowy
http://www.zrobsobiekrem.pl/?251,ton...ntacyjny-50-ml

zrobiłam tonik na ketonach malinowych
http://www.zrobsobiekrem.pl/?357,glu...onu-malinowego

i bez PHA , bo mnie strasznie PHA podrażnia i oczywiście z kwasem kojowym , który teraz uwielbiam
http://www.zrobsobiekrem.pl/?228,kwas-kojowy

Walcze z kilkoma piegami , ale takimi których już nic nie chciało usunąć , ani rzaden krem , laser , nawet cosmelan . Netrata mnie podrażniła , więc krótko stosowałam .
Bardzo Ci dziękujęPrzestudiuję i pewnie wezmę się do roboty

Popisałam się tym "zyskiem"hehe oczywiście wiedziałam o tym sklepie ale jakos nie skojarzyłam
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2009-11-27 o 10:03
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 09:47   #710
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
jedno przebarwienie miałam jakieś dwa lata po oparzeniu i było bardzo dziwne bo miałam taką szarą plamę a koło niej brązową czyli takie kółko pod okiem dwu kolorowe a drugie przebarwienie również pod okiem miałam brązowe takie nieregularne i to powstało mi po ipl które miałam robione w kwietniu na tamto przebarwienie po oparzeniu.....z tego taki wniosek wydałam 600 zł na ipl dzięki któremu nabawiłam się dodatkowego przebarwienia bo na bliznę po oparzeniu guzik dało
lekarz u którego robiłam zabieg oczywiście zapewniał mnie że wszystko zejdzie ale cóż gdyby nie moja interwencja to miałabym dalej te plamiska,moje postepowanie po ipl było prawidłowe filtry 50 i miesiąć nie wychodziłam z domu bo strasznie grzało WAMPIR

karnację mam normalną teraz nawet jasną po tym wybielaniu
ja też się boję że te plamy wrócą i też mnie denerwuje stosowanie kremu z filtrem ale ja nie popadam w paranoję i rozmawiałam z panią kosmetolog że wszystko trzeba stosować z umiarem i mówiła ze na tą obecną chwilę i pogodę spf 20 wystarczy a latem 50 spf i powinno być dobrze

czy ty masz jeszcze jakieś plamy?zeszły ci po neostracie i czy stosujesz coś jeszcze zapobiegawczo oprócz filtrów
Kiedyś czytałam rózne artykuły na temat przebarwień, podobno wszelkie metody laserowe się nie sprawdzają, chociaż są reklamowane jako cudowne remedium. Nie wiem ile w tym prawdy, ale twoj przyklad pokazuje, ze może faktycznie coś w tym jest.
Pewnie nawet nie zwrócono ci pieniędzy... a powinni to zrobić. W końcu mieli za zadanie rowiązać konkretny problem.

moje przebarwienia sa potrądzikowe, glównie na czole i policzkach. Po kuracji neostrata niektóre zniknęły całkowicie, inne jeszcze całkiem nieźle się trzymają... i doprowadzaja mnie do rozpaczy
Są znacznie jaśniejsze, ale ja mam bardzo jasną skórę, więc jak się przyjrzeć uważniej, to je widać. Czy w ogóle jest możliwe ich całkowite usunięcie?

Teraz stosuje filtry, ale wysokie sporadycznie, tylko w bardzo słoneczny dzień. Mam nadzieję, że się od nich uwolnię...
Hmmm... i trzebaby pomyśleć o jakimś serum z anyoksydantami... ale ostatnio staram się tej mojej biednej skóry już żadnymi eksperymentami nie dręczyć
Zastanawiam się na pilingiem migdałowym za jakiś czas, chyba warto?

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2009-12-02 o 10:38
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 10:04   #711
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam rózne artykuły na temat przebarwień, podobno wszelkie metody laserowe się nie sprawdzają, chociaż są reklamowane jako cudowne remedium. Nie wiem ile w tym prawdy, ale twoj przyklad pokazuje, ze może faktycznie coś w tym jest.
Pewnie nawet nie zwrócono ci pieniędzy... a powinni to zrobić. W końcu mieli za zadanie rowiązać konkretny problem.

moje przebarwienia sa potrądzikowe, glównie na czole i policzkach. Po kuracji neostrata niektóre zniknęły całkowicie, inne jeszcze całkiem nieźle się trzymają... i doprowadzaja mnie do rozpaczy
Są znacznie jaśniejsze, ale ja mam bardzo jasną skórę, więc jak się przyjżeć uważniej, to je widać. Czy w ogóle jest możliwe ich całkowite usunięcie?

Teraz stosuje filtry, ale wysokie sporadycznie, tylko w bardzo słoneczny dzień. Mam nadzieję, że się od nich uwolnię...
Hmmm... i trzebaby pomyśleć o jakimś serum z anyoksydantami... ale ostatnio staram się tej mojej biednej skóry już żadnymi eksperymentami nie dręczyć
Zastanawiam się na pilingiem migdałowym za jakiś czas, chyba warto?
piling migdałowy warto zrobić napewno nie zaszkodzi ....ja we wtorek idę na drugi zabieg i już jestem ciekawa efektu.....mam nadzieję że tym razem kosmetyczka potrzyma mi dłużej bo chciałabym trochę się złuszczyć
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 10:50   #712
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

powodzenia, daj znac jak efekty
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 09:49   #713
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
powodzenia, daj znac jak efekty
mam karę za przedwczesną euforię....ale jestem wściekła

wczoraj byłam na drugim kwasie migdałowym a dodatkowo pani kosmetolog wprowadziła mi ultradzwiękami wit c i co patrzę w lustro a moje przebarwienia są dzisiaj strasznie widoczne prawie mają wygląd zanim zaczęłam kurację.......kurczę nie wiem o co chodzi oczywiście stosuję filtry,może tak silnie podziałała wit c na zdrową skórę i przebarwienia zrobiły się bardziej wyraźne,nie wiem a już tak się cieszyłam.....chyba wrócę do neostraty
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 10:22   #714
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
mam karę za przedwczesną euforię....ale jestem wściekła

wczoraj byłam na drugim kwasie migdałowym a dodatkowo pani kosmetolog wprowadziła mi ultradzwiękami wit c i co patrzę w lustro a moje przebarwienia są dzisiaj strasznie widoczne prawie mają wygląd zanim zaczęłam kurację.......kurczę nie wiem o co chodzi oczywiście stosuję filtry,może tak silnie podziałała wit c na zdrową skórę i przebarwienia zrobiły się bardziej wyraźne,nie wiem a już tak się cieszyłam.....chyba wrócę do neostraty
Może nie załamuj się od razu Podobno po wszystkich mocnych zabiegach najpierw jest faza, że przebarwienia się jeszcze bardziej uwidaczniają, stają się bardziej czerwone, brązowe i ciemne, a później bledną i widać ten właściwy efekt
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 10:47   #715
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

lari2005, może rzeczywiście trzeba poczekać na efekty, wiele dziewczyn opisywało podobną reakcję.
Twoje skóra jest pewnie przesuszona i nieco podrażniona po tych wszystkich zabiegach, daj jej troche czasu na regenerację. Kiedyś kosmetyczka powiedziała mi, że wit C może wysuszać. Czy schodzi ci skóra po pilingu?
Trzymaj się i daj znać jak postępy.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 11:08   #716
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
lari2005, może rzeczywiście trzeba poczekać na efekty, wiele dziewczyn opisywało podobną reakcję.
Twoje skóra jest pewnie przesuszona i nieco podrażniona po tych wszystkich zabiegach, daj jej troche czasu na regenerację. Kiedyś kosmetyczka powiedziała mi, że wit C może wysuszać. Czy schodzi ci skóra po pilingu?
Trzymaj się i daj znać jak postępy.
dzięki dziewczyny za wsparcie
moja skóra po pierwszym peelingu nie łuszczyła się wcale,ale dziś jak się rano umyłam to byłam strasznie ściagnięta ,może coś się złuszczy we wtorek trzeci zabieg i ostatni zobaczę co się będzie działo z twarzą po trzecim peelingu ,jeśli nic się nie polepszy to wracam do neostraty (chyba 3,5 tyg smarowania to zakrótko było nie powinnam przerywać ale bałam się bo moje plamy były bardzo czerwone)po odstawieniu neostraty smaruję się unitone4 ale on jest do bani

Edytowane przez lari2005
Czas edycji: 2009-12-02 o 11:23
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 11:39   #717
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

lari2005, teraz skóre nawilżaj i daj jej po prostu czas na regenerację. Myj czymś bardzo delikatnym, nie za często, jesli myjesz wodą to spróbuj mineralną lub źródlaną. Trzymam kciuki!
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 11:12   #718
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

witam
wczoraj byłam na 3 zabiegu u kosmetyczki z wielką obawą po ostatnim,ale pani kosmetolog zmieniła mi kwas migdałowy na zabieg wybielający clarena giga white zaczynając od demakijażu ,który już jest z kwasem czyli żel i tonic póżniej jeszcze mikrodermabrazja a na koniec ampułka z serum wybielającym clarena giga white 10 min się trzyma i zmywa oj ale szczypało......ale są efekty,jeszcze na to wszystko nałożyła wit c do tego dostałam jeszcze połowe ampułki do domu bo pani zostało

p.s naprawdę polecam ten salon do którego chodzę jeśli ktoś jest z legnicy
salon kosmetyczny "saori" na ul.akacjowej

dziś moje przebarwienia są lekko zaczerwienione ale smaruję je dermalibur a-derma za kilka dni opiszę jakie różnice.......jeszcze przez kilka dni będę smarowała tą ampułką,którą dostałam
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 13:15   #719
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Clarena to "porządne" kosmetyki, miałam okazję kilka wypróbować, zarówno w gabinecie jak i w domu. Byłam zadowolona. Nie słyszałam o tym zabiegu wybielającym, napiszesz coś więcej? Myślę że trzebaby go powtarzać kilka razy aby efekt był zadowalający.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 14:20   #720
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Preparaty stosowane w zabiegu posiadają w swym składzie opatentowaną molekułę wybielającą CHROMABRIGHT, chroniącą skórę przed fotostarzeniem o silnych właściwościach depigmetujących.
Badania prowadzone nad Chromabright potwierdziły jego wysoki stopień efektywności przy zagwarantowaniu najwyższego profilu bezpieczeństwa tj. braku działania cytotoksycznego i drażniącego skórę, które często występują w przypadku stosowania surowców o działaniu rozjaśniającym. Dodatkowo Chromabright wyróżnia się spośród innych istniejących surowców rozjaśniających niespotykanym dotąd działaniem fotoprotekcyjnym, chroniąc komórki pozbawione melaniny przed agresywnym działaniem promieniowania UV.
Właściwości zabiegu:
- zahamowanie melanogenezy
- rozjaśnianie przebarwień różnego pochodzenia
- zapobieganie pojawianiu się nowych
- regulacja syntezy malaniny i jej równomierne rozmieszcznie w skórze
- skóra rozjaśniona, nawilżona i wygładzona
Wskazania główne do zabiegu:
- przebarwienia starcze
- przebarwienia słoneczne
- zmarszczki
- trądzik
W celu osiągnięcia najlepszych efektów zabiegu ważna jest kontynuacja domowa przy pomocy kremu GIGA WHITE DAY CREAM oraz GIGA WHITE NIGHT ELIXIR . Pacjent może nabyć preparaty na miejscu w gabinecie .

ja kremu nie kupiłam z tej seri,ale wypróbuję działanie samej ampułki i jesli będzie skuteczna to dokupię sobie na alegro widziałam po 12 zł za ampułkę
jest cały zestaw z tej seri i można ten zabieg zrobić samemu w domu czyli:żel ,tonic,ampułka,krem
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 18:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.