Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-08, 19:11   #3421
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Naprawdę? To jutro skoczę do spożywczaka i skuszę się na nią. Teraz wieczorem nigdzie mi się z domu nie chce ruszać. Nic tylko dobry film i ciepła herbatka z cytrynką.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.

Edytowane przez alutka0
Czas edycji: 2010-01-08 o 19:27
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 19:14   #3422
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witam!

Można się dołączyć? Ja również bardzo chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów, chociaż jest mi bardzo ciężko. Nie lubię chodzić z odrostami a ścięcie włosów na bardzo krótko niestety odpada, muszę mieć takie przynajmniej do linii brody/do ramion. Mam włosy kręcone i bardzo źle się czuję jak mam takie króciutkie.

Już raz tak zapuszczałam miesiącami, chodząc z połową włosów wymalowaną a połową naturalną i jakoś tak jak szłam na ostatnie ścięcie (jakieś parę cm było odrostów) to fryzjerka proponowała mi balejaż blond i całe zapuszczanie poszło na marne. Potem stopniowo coraz więcej rozjaśniałam, zachęcona ślicznym platynowym kolorkiem aż doszło do tego, że całość została zafarbowana.

Teraz nie rozjaśniam włosów od lutego ale za to w wakacje zafarbowałam włosy na ciemny blond, bo szłam na ślub i jakoś chciałam wyglądać - gdyby nie to, miałabym takie 11-miesięczne odrosty.

Ostatnio farbowałam 11 września 2009 r. i mam nadzieję, że to było ostatni raz. Teraz staram się zapuścić naturalne choćby nie wiem co. Jest mi trochę łatwiej, bo ciemniejsze włosy mniej kontrastują z naturalnymi niż takie rozjaśnione, więc przynajmniej mniej mnie korci. Kolor jednak się wypłukał i wydaje mi się jakoś taki nijaki... No i te włosy tak wolno rosną...

Miewam chwile zwątpienia jak niektóre z Was i wydaje mi się, że ten mój naturalny kolor jakiś taki mysi jest... I mam ochotę zafarbować się na piękny blond, bo wtedy włosy takie piękne są, fajny kolor i połysk. Nie wiem po co się poświęcać, skoro mój kolor jest nieciekawy. Ale wiem, że mam niestety zniszczone, wysuszone kudełki i wiecznie sianko na głowie.

Chętnie podczytam patenty na przyspieszenie porostu włosów, chociaż szczerze mam wątpliwości czy to naprawdę działa? I ciekawa jestem czy istnieją jakieś naturalne płukanki (oprócz rumianku), które by nadały blondowi piękny odcień. Pewnie nie ma.

Pozdrawiam!
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 06:13   #3423
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Też mam taki mysi kolor i jakby to określić.... takie złote niteczki. Stwierdziłam, że może płukanki z rumianku jakoś je rozjaśnią Nie liczę na platynę ale miłoby było gdyby to był np. złoty blond
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:03   #3424
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Chyba większość z nas ma ciemny blond.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:41   #3425
Amaranthis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 68
GG do Amaranthis
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Dziewczyny, wiecie coś może na temat odżywki wzmacniającej Joanny do włosów cienkich, delikatnych ze skłonnością do wypadania? zakupiłam ową rzecz za 4,99 zł i ciekawi mnie czy coś za tą cenę mnie wspomoże...
pisze jeszcze, ze korzystnie wpływa na proces wzrostu włosów, ale na cuda od 1 rzeczy nie liczę
__________________

Amaranthis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 15:17   #3426
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

wlasnie zmierzylam odrost i dopiero 4 cm ..Dlaczego one tak wolno rosna??
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 18:01   #3427
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
Chyba większość z nas ma ciemny blond.
Jak więkoszość Polek W dzieciństwie miałam bardzo jasne: od platynowych po złote. Potem pod tą latarnią zrobiło się ciemno

Cytat:
Napisane przez Amaranthis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie coś może na temat odżywki wzmacniającej Joanny do włosów cienkich, delikatnych ze skłonnością do wypadania? zakupiłam ową rzecz za 4,99 zł i ciekawi mnie czy coś za tą cenę mnie wspomoże...
pisze jeszcze, ze korzystnie wpływa na proces wzrostu włosów, ale na cuda od 1 rzeczy nie liczę
nigdy tego nie stosowałam. Przekonałam się, że nie zawsze wysoka cena oznacza dobry produkt Być może to dobry produkt

Cytat:
Napisane przez niebieski BoMbel Pokaż wiadomość
wlasnie zmierzylam odrost i dopiero 4 cm ..Dlaczego one tak wolno rosna??
na to potrzeba u Zawsze możesz ściąć włosy na czterocentymetrowego jeżyka
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 18:53   #3428
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

no wlasnie jakos nie wyobrazam sobie siebie w taikej fryzurze-mam za okragla twarz a moim usza pozostaje wiele do zyczenia... chyba po prostu pojde podciac jakies 3 cm zeby bylo mniej meczarni jak na nie patrze... znacie jakies dobre szampony do wlosow kreconych zeby mialy malo silikonow itd??
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 08:07   #3429
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witam,

Oficjalnie dołączam się do grona powracających do naturalnego koloru! Niestety nie mam jeszcze odrostu bo włosy miałam farbowane kilka dni temu, żeby lekko je przyciemnić.

Mam włosy do ramion obecnie, naturalnie jestem dość jasną blondynka,z poziomu ok 8, odcień popielaty. Zawsze farbowałam na odcień jaśniejszy, natomiast nie rozjaśniałam włosów rozjaśniaczami a jedynie samą farbą.
Mam włosy bardzo delikatne i cieniutkie. Jest ich sporo na głowie, ale przy farbowaniu co dwa miesiące, zauażyłam, że moje włosy strasznie się osłabiły i bardzo się łamią. Gdybym miała gęste i grube włosy powiedziałabym, to nic. Ale niestey, chcę mieć ładne włosy a przy takim farbowaniu niedługo je strace (a używałam zawsze farb profesjonalnych, nigdy drogeryjnych)

Dlatego też, fryzjer przefarbował mi włosy na odcień jak najbardziej zbliżony do mojego (odrost był dośc mały więc nie było sensu go zostawiać). Wiem, że różnica będzie na pewno, ale zdecydowanie mniejsza niż przy jeszcze jaśniejszych włoisach.

Mam nadzieję, że wytrwam. Jestem estetką i bardzo drażnią mnie odrosty, ale dobrze, że jest ten topic aby móc się wyżalić!
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 11:09   #3430
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

:tak: ufarbowanie włosów na kolor podbny do naturalnego w pewnym stopniu ułatwia sprawę Mimo wszsytko farbą nie da się uzyskać identycznego koloru i jakaś tam różnica zawsze będzie. Ważne żeby zapewnić im odpowiednią pielęgnację i uzboroić się w cierpliwość
NiebieskiBombel szamponów typowo do kręconych włosów, który nie zawierałby silikonów nie znam. Napewno dziewczyny już o tym pisały na forum dla zakręconych. Ja zaczełam myć na zmianę rumiankowym i Radicalem.
Alutka miałam napisać jak moje włosy po tych ampułkach. Zostało mi jeszcze 6 ale już teraz widzę różnicę. Na tych zgolonych bokach widzę różnicę. Miały kilka milimetrów a teraz swobodnie złapię palcami. Niestety nie potrafię stwierdzić jaką mają długość, na oko 1,5 cm - 2cm. Zgoliłam je 12 grudnia (jak dobrze pamiętam) czyli za dwa dni będzie miesiąc. Nie wiem ile rosną mi włosy na miesiąc... nidgy się nad tym nie zastanawiałam Przyjmuję, że standardowo 1 cm Wychodzi mi na to, że po Radicalu mam jakieś pół centymetra gratis Spodziewałam się więcej, ale dobre i to
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:22   #3431
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Amaranthis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie coś może na temat odżywki wzmacniającej Joanny do włosów cienkich, delikatnych ze skłonnością do wypadania? zakupiłam ową rzecz za 4,99 zł i ciekawi mnie czy coś za tą cenę mnie wspomoże...
pisze jeszcze, ze korzystnie wpływa na proces wzrostu włosów, ale na cuda od 1 rzeczy nie liczę
Całkiem niezły Mi generalnie bardzo pasuje joanna połączona z masażem skóry głowy podczas mycia może przynieśc jakieś tam efekty, chociaż aż tak sie na tym nie znam
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 12:42   #3432
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ja wiem, wiem, że farba zawsze prawie będzie w innym odcieniu, ale dzięki temu, że teraz są ciemniejsze trochę (blond na poziomie 7ki, naturalny) to nie będzie takiego kontrastu ,jak przy bardzo jasnym blondzie (nie platynie, ale bardzo jasny był).
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:24   #3433
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Nie mniej jednak dużo cierliwości potrzeba i samozaparcia Łatwo sie farbuje ale powrót do naturalnych to droga przez mękę Jeszcze jak się ma długie włosy, których szkoda ściąć
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 13:59   #3434
niebieski BoMbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ninedin tu potrzeba wsparcia a nie dola
niebieski BoMbel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:04   #3435
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Mnie fryzjer zaproponował (nie wiem,czy z tego skorzystam,bo to będzie trwało dłużej) , żeby raz na trzy miesiące, robić po kilkanaście cieniutkich pasemek na odrostach, w tym kolorze, który mam teraz. Za każdym razem (co te trzy miesiące) w innych miejscach. Bo ja generalnie nie mam dużej różnicy w odroście , jeśli chodzi o poziom kolorystyczny ale odcień sie znacznie różni. Fryzjer powiedział że te pasemka sprawiałyby, że odrost nie byłby tak widoczny, a wyglądałby bardzo naturalnie a nie, jak równa linia pozioma.

Wolałąbym z tego nie korzystać, bo wtedy droga powrotu będzie dwa razy dłuzsza..
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 17:43   #3436
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ninedin dobre i 0,5 cm. Chyba i ja sobie zafunduję te ampułki.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:55   #3437
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Mnie fryzjer zaproponował (nie wiem,czy z tego skorzystam,bo to będzie trwało dłużej) , żeby raz na trzy miesiące, robić po kilkanaście cieniutkich pasemek na odrostach, w tym kolorze, który mam teraz. Za każdym razem (co te trzy miesiące) w innych miejscach. Bo ja generalnie nie mam dużej różnicy w odroście , jeśli chodzi o poziom kolorystyczny ale odcień sie znacznie różni. Fryzjer powiedział że te pasemka sprawiałyby, że odrost nie byłby tak widoczny, a wyglądałby bardzo naturalnie a nie, jak równa linia pozioma.

Wolałąbym z tego nie korzystać, bo wtedy droga powrotu będzie dwa razy dłuzsza..
jeśli fryzjer chce ci robić pasemka na odrostach i to w kolorze zbliżonym do naturalnego, to może niech zafarbuje ci tylko poniżej twojego naturalnego koloru,czyli tak,żeby odrostu nie ruszać.
jest z tym na pewno więcej zabawy,ale dla chcącego nic trudnego, problem w tym,ze nie każdy fryzjer chce się w to bawić

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

witam was wszystkie
jestem to nowa, chociaż podczytuję wątek od dawna i kibicuję wam serdecznie
też postanowiłam wrócić do własnego koloru,który nie pamiętam już jak wygląda...póki co jest tragedia.
Moje włosy to mix farby,balejażu /wyjątkowo nieudanego/ i własnego koloru/ok.1,5cm/,który raz mi sie podoba, a innym razem nie dziwnie,ale z przodu glowy mam wrażenie,że wygląda lepiej niż z tyłu...ktoś tak ma?

to tyle na początek,jak się odważę to wstawię fotkę
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:58   #3438
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Dawno tu nie zaglądałam

Ale jestem nadal z wami, włosy za połowe pleców a odrosty nie dotykane Nie zamierzam obcinać, bo mój cel to włosy do pasa

A o tej pokrzywie to nie wiedziałam, że pita wpływa na porost włosów.
Choć wiem, że babcine sposoby na wypadanie włosów to płukanie ich własnie pokrzywą.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 06:59   #3439
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niebieski BoMbel Pokaż wiadomość
Ninedin tu potrzeba wsparcia a nie dola
biję się w piersi Chciałam być szczera Zapuszczanie to koszmar Nic tylko zerkanie w lusterko i sprawdzanie jak rosną
Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Mnie fryzjer zaproponował (nie wiem,czy z tego skorzystam,bo to będzie trwało dłużej) , żeby raz na trzy miesiące, robić po kilkanaście cieniutkich pasemek na odrostach, w tym kolorze, który mam teraz. Za każdym razem (co te trzy miesiące) w innych miejscach. Bo ja generalnie nie mam dużej różnicy w odroście , jeśli chodzi o poziom kolorystyczny ale odcień sie znacznie różni. Fryzjer powiedział że te pasemka sprawiałyby, że odrost nie byłby tak widoczny, a wyglądałby bardzo naturalnie a nie, jak równa linia pozioma.

Wolałąbym z tego nie korzystać, bo wtedy droga powrotu będzie dwa razy dłuzsza..
Monika, zależy jaki efekt chesz osiągnąć. Jeżeli nie chesz rezygnować z farbowania a jedynie wrócić do koloru jak najbardziej zbliżonego do naturalnego, to pomysł tego fryzjera jest bardzo dobry Jeżeli nie chcesz w ogóle farbować to robienie pasemek co 3 miesiące to błędne koło


Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
Ninedin dobre i 0,5 cm. Chyba i ja sobie zafunduję te ampułki.
Zauważyłam, że mam suche włosy. Dziewczyny o Radicalu pisały, że nie muszą tak często włosów myć gdy go stosują. Plus gdy ma się tłuste włosy, a przy moich suchych to raczej jego wada. Trochę mnie to zirytowało Zamierzałam kupić jeszcze jedno opakowanie. Narazie kupiłam szampon z tej serii.
No chyba, że te przesuszone włosy to wina Wax'a 3 razy co drugi dzień nałożyłam na pół godziny. Może za często?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 07:18   #3440
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Moim celem jest powrót do naturalnych włosów, dlatego macie rację, że pasemka są takim mało komfortowym rozwiązaniem. Mnie nawet nie chodzi o kolor - co do farby, tylko o to, że farbuję włosy od 16 roku życia a że są cienkie i delikatne to bardzo mi się osłabiły. Chcę je wzmocnić i przestać traktować chemią taką jak farby.

Damy radę!
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 07:45   #3441
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Napewno wam się uda !

Ja próbowałam kiklka razy z tym wątkiem i w końcu w tym roku sie udało
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:59   #3442
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Moim celem jest powrót do naturalnych włosów, dlatego macie rację, że pasemka są takim mało komfortowym rozwiązaniem. Mnie nawet nie chodzi o kolor - co do farby, tylko o to, że farbuję włosy od 16 roku życia a że są cienkie i delikatne to bardzo mi się osłabiły. Chcę je wzmocnić i przestać traktować chemią taką jak farby.

Damy radę!
Jasne, że damy

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
Napewno wam się uda !

Ja próbowałam kiklka razy z tym wątkiem i w końcu w tym roku sie udało
super, ze Ci sie udalo. A nie korci Cie zeby ufarbowac?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 13:15   #3443
Eithene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 42
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

ja też zamierzam wrócić do naturalnych
czekam na większy odrost, zbieram na fryzjera i nakładam podobny odcień do odrostów
tak najłatwiej będzie mi przetrwać
damy radę
Eithene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 13:31   #3444
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eithene Pokaż wiadomość
ja też zamierzam wrócić do naturalnych
czekam na większy odrost, zbieram na fryzjera i nakładam podobny odcień do odrostów
tak najłatwiej będzie mi przetrwać
damy radę
przy długich włosach to chyba najlepsze rozwiązanie
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:14   #3445
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

A ja mam długie i radzę sobie bez farbowania włosów na zbliżony kolor do naturalnego.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:58   #3446
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ja wczoraj zrobiłam sobie kilka zdjęć ze spiętymi, zaczesanymi do góry włosami, więc było widać tylko moje naturalne włosy. I powiem Wam, że mam jeszcze większą motywację do zapuszczania naturalek! Mój kolor bardzo do mnie pasuje, podkreśla moją urodę, po prostu jest prześliczny! Na pewno nie pofarbuję już włosów! Kiedy dopada mnie "włosowa chandra", zerkam właśnie na te zdjęcia i przechodzi .
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 15:03   #3447
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
A ja mam długie i radzę sobie bez farbowania włosów na zbliżony kolor do naturalnego.
Alutka nie każda z nas ma tyle cierpliwości co Ty Ja obciełam na krótko żeby się pozbyć farby, gdyby nie to nie wróciłabym nigdy do naturalnych

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zrobiłam sobie kilka zdjęć ze spiętymi, zaczesanymi do góry włosami, więc było widać tylko moje naturalne włosy. I powiem Wam, że mam jeszcze większą motywację do zapuszczania naturalek! Mój kolor bardzo do mnie pasuje, podkreśla moją urodę, po prostu jest prześliczny! Na pewno nie pofarbuję już włosów! Kiedy dopada mnie "włosowa chandra", zerkam właśnie na te zdjęcia i przechodzi .
podobno naturalny pasuje najlepiej Tylko, co zrobić jak natura dała taki mysi kolor, a on nie koniecznie nam się podoba
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 15:03   #3448
kateBB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 92
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zrobiłam sobie kilka zdjęć ze spiętymi, zaczesanymi do góry włosami, więc było widać tylko moje naturalne włosy. I powiem Wam, że mam jeszcze większą motywację do zapuszczania naturalek! Mój kolor bardzo do mnie pasuje, podkreśla moją urodę, po prostu jest prześliczny! Na pewno nie pofarbuję już włosów! Kiedy dopada mnie "włosowa chandra", zerkam właśnie na te zdjęcia i przechodzi .
A może pochwalisz się tymi zdjęciami?

Tak w ogóle to powiem wam, że ostatnio w miarę dobrzę czuję się ze swoimi włosami
Oby tylko tak dalej...
Jeszcze z pół roku i będę mieć swoje naturalne
kateBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 15:13   #3449
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Nie chciałabym umieszczać zdjęć na forum, mogę wysłać Wam PM .
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 15:42   #3450
Eithene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 42
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
przy długich włosach to chyba najlepsze rozwiązanie
długich nie mam jeszcze, ale wiem, że dla mnie to najlepsze rozwiązanie

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
A ja mam długie i radzę sobie bez farbowania włosów na zbliżony kolor do naturalnego.
podziwiam
Eithene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.