belissa CERA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 17:59   #1
xxmartxx
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2

belissa CERA


hej dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was stosowała belisse Cere?? ostatnio widziałam reklamę i zastanawiam się nad kupnem mam skórę problemową.. baaardzo skłonna do powstawania niedoskonałości. próbowałam duuużo sposobów na pozbycie się problemu lecz bez rewelacyjnych skutków. może miałyście styczność z tym produktem?hm??
xxmartxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 20:45   #2
Bukairyjek
Raczkowanie
 
Avatar Bukairyjek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 364
Dot.: belissa CERA

nie wiem, nie próbowałam, też jestem ciekawa...
__________________
Koniec z hodowlą tłuszczu!
75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68,8 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60....
było, jest, będzie
Bukairyjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 15:48   #3
Ona xD
Raczkowanie
 
Avatar Ona xD
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ;]
Wiadomości: 429
Dot.: belissa CERA

Też się nad tym zastanawiam. Odpowie ktoś?
__________________
od 09.11.2012 nie prostuję włosów
Cel: Piękne długie włosy


Zaręczeni: 24.12.2012



Ona xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 16:05   #4
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: belissa CERA

Raczej nikt, bo ona dopiero co weszła do aptek i nie wszędzie nawet można ją już dostać. A stosowanie takich specyfików niestety wymaga dłuższego czasu niż tydzień, aby zaobserwować wyniki...
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:26   #5
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: belissa CERA

ja stosowałam przez 2 miesiące CeraNova i muszę przyznać, że poprawiła mi troszkę cerę. Efekty nie było widac odrazu, a wypryski wyskakiwały mi nadal (zwłaszcza przy okresie i owulacji) tak jak do tej pory, ale w mniejszym stopniu. Myślę, że zadzaiałały one raczej na te mniejsze krosty, niż podskórne "gulki". Po odstawieniu tabletek, pryszcze wyskakują dalej, choc tragedii nie ma. Wniosek końcowy - Cudów nie ma!
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 12:37   #6
bella1811
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: belissa CERA

witam
ja właśnie wybieram sie aby zakupic sobie bellise,bo mam straszne włosy ,paznokcie i cera tez nie za dobra.Mam nadzieje ze choc na jeden przypadek mi pomoze.
Na cere wiem ze dobra jest dieta lekkostrawna---jaka stosowalam podczas karmienia .Przestałam karmic- to i diete odstawilam i wszystko sie odnowilo((
Ale nie umiem samej sobie odmowic pysznego jedzenia.
Zobaczymy moze bellisa pomoze
bella1811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:27   #7
Bukairyjek
Raczkowanie
 
Avatar Bukairyjek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 364
Dot.: belissa CERA

brałam na paznokcie i włosy belissę i muszę przyznać, że paznokcie się wzmocniły co do włosów, to ciężko mi określić, ponieważ codziennie traktuję je prostownicą, a co najmniej raz w miesiącu farbą, więc ich kondycja nie jest najlepsza. więc mogę polecić z czystym sumieniem
__________________
Koniec z hodowlą tłuszczu!
75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68,8 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60....
było, jest, będzie
Bukairyjek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 18:23   #8
jenascia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 44
Dot.: belissa CERA

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
ja stosowałam przez 2 miesiące CeraNova i muszę przyznać, że poprawiła mi troszkę cerę. Efekty nie było widac odrazu, a wypryski wyskakiwały mi nadal (zwłaszcza przy okresie i owulacji) tak jak do tej pory, ale w mniejszym stopniu. Myślę, że zadzaiałały one raczej na te mniejsze krosty, niż podskórne "gulki". Po odstawieniu tabletek, pryszcze wyskakują dalej, choc tragedii nie ma. Wniosek końcowy - Cudów nie ma!
Witam
też stosowałam CeraNova zjadłam jedno opakowanie i było lepiej ale pryszcze itak wyskakiwały tylko że rzadziej i były mniejsze

a teraz jestem też zainteresowana tą belissą na cere może będzie dobra bo o tych innych rodzajach belissy słyszałam dosyć opinie a więc kto się na nią skusi prosze pisać o efektach
jenascia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 19:25   #9
kejmmi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: belissa CERA

Zakupiłam dziś Bellise cera, od jutra zaczynam zażywać.. więc po jakimś czasie dodam opinie, choć nie spodziewam się cudów ;]
kejmmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 22:10   #10
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: belissa CERA

Ja stosuje belisse cere od jakichs dwoch tygodni i widze poprawe. Mam mniej wypryskow, a te ktore sa, szybciej sie goja. Nie wiem jak to bedzie w przypadku cer tlustych i tradzikowych, bo moim problemem byly ostatnio glownie wypryski po bokach twarzy .... A cere mam mieszana i wedlug badania nawilzenia przesuszona w tych obszarach gdzie wyskakiwaly mi te niespodzianki.
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 13:39   #11
ziutka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: belissa CERA

Zazywam belisse cere od 6 dni, mysle ze juz jest widoczna niewielka poprawa, tzn. odrobine mniej pryszczy i jakby szybciej sie goją ale wyskakuja nadal, tyle ze rzadziej. W kazdym razie moja twarz wyglada lepiej. Jednak mam watpliwosci czy to zasluga belissy czy tabletek antykoncepcyjnych yasminelle (koncze juz drugie opakowanie), poprawa wygladu twarzy nastapila dopiero 2/3 dni temu. Z drugiej strony mysle ze gdyby to hormony mialy pomoc to nastapilo by to juz przy pierwszym opakowaniu, a tak nie bylo dodatkowo do belissy wrzucam w siebie jeszcze 2 razy dziennie wit. B2 i smaruje te najbradziej opryszczone miejsca na twarzy mascia cynkowa a pojedyncze pryszcze pasta cynkowa a przed tym przecieram ja wacikiem nasaczonym spirytusem salicylowym napisze wam za jakies 2 tyg jak wygladam :P
ziutka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 10:58   #12
Internatka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: belissa CERA

Hej dziewczyny
Ja też zaczełam używac bellisy cery, biore ją od 4 dni póki co, wiec za bardzo nie moge sie wypowiadac jeszcze na temat wyników, ale odezwe sie do Was za tydzien, albo dwa i zdam relacje z ewentualnego działania
Kiedy brałam inne rodzaje bellisy, to praktycznie zawsze po tygodniu, lub do dwóch tygodni widziałam skutki, wiadomo ze nie jakies wielkie ale mozna było poczuc różnice, wiec mysle ze jesli ta bedzie działać, to z tą powinno byc podobnie
Internatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 20:27   #13
toffi_muffin
Przyczajenie
 
Avatar toffi_muffin
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: belissa CERA

Zastanawiam się właśnie nad Belissą Cera. Brałam przez 3 miesiące Capivit hydro i cynk, a twarz jest jaka jest ( zaskórniki, kilka pryszczy, sucha cera). Kusi mnie belissa, ale boję się, że mnie wysypie. Bo póki co jest znośnie, ale jak ma się pogorszyć to wolę dać sobie spokój.
Moje pytanie dla tych co używały:
Wysypało was? Jeśli tak to po jakim czasie, i po jakim czasie zeszło?
toffi_muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:13   #14
sysiatomi
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: belissa CERA

hej dziewczyny własnie skończyłam barć pierwsze opakowanie i jestem bardzo zadowolona mam cere mieszana (tłusta w strefie T) pomimo tego moje problemy skórne dotycza policzków i multum drobnych zaskórników które czasem przeradzały się w pryszcze któregos dnia o belissie przeczytałam w gazecie jadłam juz capivit ale nic nie pomógł więc do belissy tez podchodziłam sceptycznie ale raz kozie smierć i kupiłam i nie żałuje wiadomo na poczatku wysypało mnie sporo juz miałam odłożyć ją na półke ale przeciez to własnie o to chodzi ona oczyszcza skóre od środka i to normalna reakcja skóry kiedy to przecierpiałam co u mnie trwało z jakieś 1.5 tygodnia moja skóra stała się gładziutka a zaskórniki moge policzyć na palcach jednej ręki im dłużej brałam tym stan skóry się polepszał jesli zrobi się jakiś większy to szybciucho znika oprócz belissy robie 2 razy w tyg peeling enzymatyczny i maseczke z zielonej glinki
sysiatomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 07:59   #15
Internatka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: belissa CERA

Witam Dziewczyny
Miałam sie odezwac po dwóch tygodniach stosowania więc jestem
Powiem tak: to dopiero dwa tygodnie ale póki co jest rewelacja! Na prawde miałam wielkie problemy z cerą a teraz cera jest gładka i praktycznie nic mi nie wyskakuje a to dopiero dwa tygodnie stosowania!
Dodatkowo teraz wypadł mi okres i myslałam ze jak zawsze bede opsypana jeszcze bardziej niz zwykle, a tu wyszedł tylko jeden problem, który w dodatku bardzo szybko sie ulotnił
Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam belisse cere. Ja na pewno z niej nie zrezugnuje !
Pozdrowienia!
Internatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 11:36   #16
nat_usia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: belissa CERA

zachęcające jet to co piszecie, ale boje się że jak ją zaczne brać, a potem po jakimś czasie odstawie moje problemy wrócą ze zdwojoną siłą :/
nat_usia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 08:52   #17
ciasteczkowymartus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: belissa CERA

Witam dziewczyny ja również mam cerę problemowa w zasadzie nie tylko cerę... Pryszcze obsypały nawet moje ramiona dekolt plecy używalam juz wielu środków nawet tabletek hormonalnych i nic...
Czytam Wasze posty i mam coraz wiekszą ochotę wypróbować ten specyfik tylko czy on pomoże mi zlikwidować również pryszcze z pleców dekoltu i ramiion?
ciasteczkowymartus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 10:22   #18
sysiatomi
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: belissa CERA

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowymartus Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny ja również mam cerę problemowa w zasadzie nie tylko cerę... Pryszcze obsypały nawet moje ramiona dekolt plecy używalam juz wielu środków nawet tabletek hormonalnych i nic...
Czytam Wasze posty i mam coraz wiekszą ochotę wypróbować ten specyfik tylko czy on pomoże mi zlikwidować również pryszcze z pleców dekoltu i ramiion?
te problemy ze skórą pleców dekoltu i ramion masz od dłuższego czasu czy od niedawna??? może to zwykła reakcja na brak "świeżego powietrza"?? Bynajmniej ja tak mam po zimie a gdy tylko zrobiło sie cieplej i uwolniłam moją skóre od swetrów grubej kurtki i szalika wszystko poznikało nie wiem jak wyglądają twoje pryszcze ( czy są ropne czy nie) jesli to drugie to poleciłabym ci mikrodermabrazje skóry dekoltu i pleców albo najzwyklejszy peeling cukrowy do kupienia w każdej drogeri albo do zrobienia w domu super złuszcza martwy naskórek i odblokowuje pory a skóra jest gładziutka a i zielona herbatka super oczyszcza skóre i organizm z toksyn co do belissy to nie wiem czy pomoże bo ja swoich niespodzianek z pleców i dekoltu pozbyłam się przed jej stosowaniem ale skoro na buźke tak działa to czemu miałaby nie działać na skóre całego ciała
sysiatomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 13:59   #19
ziutka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: belissa CERA

Niestety problem z pryszczami tylko na kilka dni byl nieco mniej dokuczliwy po belissie, obecnie jest znowu bardzo zle od dwoch tygodni stan mojej twarzy sie pogarsza.. mimo ze caly czas zazywam belisse tzn juz bedzie prawie miesiac. Nic nie pomaga, pryszczy znowu jest duzo, codziennie nowe.. bez makijazu wygladam jak potwor! U mnie belissa cera niestety zawiodla, od dzis zaczynam stosowac brevoxyl do smarowania twarzy. Napisze za 2 tyg jaki efekt, bo slyszalam ze ten krem jest rewelacyjny a kosztuje zaledwie 20zl i jest dostepny bez recepty!
ziutka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 21:16   #20
bella1811
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: belissa CERA

witam ponownie
bellisy używam od dwóch miesiecy,co do cery widze znaczna poprawe))naprawde rzadko mi cos wyskakuje.Gorzej jest z paznokciami cały czas się rozdwajają.(
Włosy też mi się poprawiły.Jak najbardziej polecam...tylko trzeba cierpliwości))

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowymartus Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny ja również mam cerę problemowa w zasadzie nie tylko cerę... Pryszcze obsypały nawet moje ramiona dekolt plecy używalam juz wielu środków nawet tabletek hormonalnych i nic...
Czytam Wasze posty i mam coraz wiekszą ochotę wypróbować ten specyfik tylko czy on pomoże mi zlikwidować również pryszcze z pleców dekoltu i ramiion?
A czy byłaś u dermatologa?robiłaś badania hormonalne?Ja też kiedys miałam bardzo duże problemy z cerą.twarz miałam strasznie wysypana i plecy!!!I tez mi nic nie pomagało.Podleczyłam to tabletkami hormonalnymi .Ale tego nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dużo zależy od sposobu odżywiania,pij dużo wody,zielonej herbaty.Ogólnie zdrowy tryb życia))
bella1811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 08:21   #21
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: belissa CERA

Czy któraś z Was przechodziła ze zwykłej belissy na belisse cere? miało to jakiś wpływ na stan włosów, skóry czy paznokci?
Mamy przesilenie wiosenne i stan cery mi się pogorszył, chciałabym przestawić się na belissę cerę która mam nadzieję mi pomoże.
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:02   #22
zwijezda
Przyczajenie
 
Avatar zwijezda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: belissa CERA

Ja własnie kończe pierwsze opakowanie Belissy Cery i widze znaczną poprawę, zdecydowanie mniej wyprysków i w ogóle - cera ładniejsza. Jestem bardzo zadowolona.

A troszkę inne pytanie:

Czy ktoś wie, czy mozna jednocześnie brać Belissy CERA i DETOKS?
zwijezda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:45   #23
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: belissa CERA

Cytat:
Napisane przez zwijezda Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie, czy mozna jednocześnie brać Belissy CERA i DETOKS?
zapytaj farmaceutę w aptece nie wiem czy biorąc obie nie "przedobrzy" się składnikami, które w zbyt dużej dawce zamiast pomóc to zaszkodzą
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:33   #24
olusia2646
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: belissa CERA

witajcie
Ja bellisse cera biorę od 3 miesięcy i naprawdę działą. Miałam problem z wypryskami po pigułkach antykoncepcyjnych, zaczęły mi wyskakiwać ogromne góle na liniach szczęki, i brodzie. Miałam mnóstwo zaskórników i co raz wychodziły jakieś pryszcze, wszędzie twarz plecy dekolt... Zaczełam stosować ( choć nigdy nie miałam z tą firmą doczynienienia ) za namową koleżanki kosmetyczki: lekki krem żel Yves roche sebum specific na noc, J&J tonik oczyszczający do cery wrażliwej(zielony) i belissa cera i pomogło!!! Już po miesiącu syfy zaczęły znikać, gule przemijają a zaskórników prawie nie ma!!!!!! To naprawdę działa a uwierzcie mi już chyba wszystkiego próbowałam i to z tej wyższej półki. Mam nadzieję ze wam pomoże moja opinia bo mi ta kuracja uratowała życia a naprawdę było tragicznie!!
olusia2646 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:37   #25
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: belissa CERA

póki co biorę zwykłą belisse, jak skończę to kupie belisse cara, może i mi pomoże
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 06:31   #26
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: belissa CERA

jeżeli efekty są rzeczywiście, aż tak zaskakujące, to już się nie mogę doczekać az dokończę ostatni blister zwykłej belissy i zacznę tej cera
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 17:13   #27
BiRi
Przyczajenie
 
Avatar BiRi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: belissa CERA

Właśnie widziałam reklamę w telewizji. Po przeczytaniu Waszych odpowiedzi chyba się skuszę na test. Jestem po jednym opakowaniu zwykłej Belissy, która miała wzmocnić moje wypadające włosy - żadnego efektu
Mam też spore kłopoty z trądzikiem, typ skóry mieszany i od trzech tygodni przeżywam istny wysyp pryszczy! :/ Może Belissa Cera choć troszkę mi pomoże? Dam znać po dwóch blistrach!
BiRi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 06:26   #28
agusinek12
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: belissa CERA

Hej
Az sie boje cokolwiek pisac bo nie chcialabym zapeszyc.
Mam goromne problemy z twarza i przetestowalam wiele rzeczy.
Od 2 tyg biore belisse cere i WIDZE EFEKTY
Takze warto sprobowac!!!
agusinek12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 09:59   #29
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: belissa CERA

ja zamówiłam w aptece belissę ale tą zwykłą najwyżej dodam do kuracji picie bratka
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 15:15   #30
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: belissa CERA

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
ja stosowałam przez 2 miesiące CeraNova i muszę przyznać, że poprawiła mi troszkę cerę. Efekty nie było widac odrazu, a wypryski wyskakiwały mi nadal (zwłaszcza przy okresie i owulacji) tak jak do tej pory, ale w mniejszym stopniu. Myślę, że zadzaiałały one raczej na te mniejsze krosty, niż podskórne "gulki". Po odstawieniu tabletek, pryszcze wyskakują dalej, choc tragedii nie ma. Wniosek końcowy - Cudów nie ma!
wysypywalo Cie podczas brania CeraNova? tez ja bralam i nie mialam wysypu, natomiast boje sie, ze (tak jak tutaj duzo dziewczyn pisze) po belissa cera niestety skora moze wyrzucic to co w srodku siedzi.. mam nadzieje, ze nie jest to regula .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.