Prace pseudostylistek II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-07, 15:40   #1771
asia_kochana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kotlina kłodzka
Wiadomości: 55
GG do asia_kochana
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez strzyga_s Pokaż wiadomość
Jak dla mnie masakraaaa.... 'podziwiam' masochistki które chcą mieć na paznokciach takie coś...tam wszystko jest źle
o ja Ciebie!!! jakie cudeńka:P hihiii

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

http://oferia.pl/usluga/item146957-t...sza-jakosc-nsi

te frech to chyba cos nie tak...?

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

http://allegro.pl/profesjonalne-tips...601965304.html

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_kochana Pokaż wiadomość
o ja Ciebie!!! jakie cudeńka:P hihiii

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

http://oferia.pl/usluga/item146957-t...sza-jakosc-nsi

te frech to chyba cos nie tak...?

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

http://allegro.pl/profesjonalne-tips...601965304.html
http://allegro.pl/tipsy-zelowe-myslo...591172887.html

-te 5 szpice czy to migdałki to są......

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

ja to tam sie zbytnio nie znam ale jak bym miała iśc do takiej co robi za 40zł taki szajs to bym wolała wydać 100zł u profesjonalistki która naprawde potrafi zrobić cudeńka...

Ostatnio moja kumpela zrobiła sobie tipsy zelowe na studniówke(dzień przed) siedziała 5 godzin i na studniówce zaczeły jej odpadać...A jej płytka wyglada teraz jakby traktor je zaorał....
asia_kochana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:04   #1772
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez asia_kochana Pokaż wiadomość
o ja Ciebie!!! jakie cudeńka:P hihiii

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

http://oferia.pl/usluga/item146957-t...sza-jakosc-nsi

te frech to chyba cos nie tak...?

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

http://allegro.pl/profesjonalne-tips...601965304.html

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------



http://allegro.pl/tipsy-zelowe-myslo...591172887.html

-te 5 szpice czy to migdałki to są......

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

ja to tam sie zbytnio nie znam ale jak bym miała iśc do takiej co robi za 40zł taki szajs to bym wolała wydać 100zł u profesjonalistki która naprawde potrafi zrobić cudeńka...

Ostatnio moja kumpela zrobiła sobie tipsy zelowe na studniówke(dzień przed) siedziała 5 godzin i na studniówce zaczeły jej odpadać...A jej płytka wyglada teraz jakby traktor je zaorał....


paznokcie masakra...
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 16:37   #1773
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/kosm...gl2806393.html "Jestem dyplomowaną stylistką i instruktorem stylizacji paznokci od 6 lat.Usługi wykonuje u siebie w domu lub dojeżdżam do klientki."
w dodatku pani instruktor z dojazdem ceni sie na 40 zl za frencza ahhh ta gdanska konkurencja... i jeszcze strona Pani instruktor http://www.pazurek.com.pl/galeria
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 17:10   #1774
Asiek00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Prace pseudostylistek II

Hahahahaha "mam kilkadziesiąt tysięcy ozdób" chyba jak zliczy każde ziarenko brokatu nie no, niezła jest. A paznokcie za✂✂✂iste,

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

A ta pani instruktor jeszcze lepsza.
Asiek00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:20   #1775
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://zyza.pinger.pl/m/1436539
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 21:35   #1776
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
nie wiem dlaczego ta stronka sie tutaj znalazla-dziewczyna robi swietne paznokcie.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:56   #1777
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

widziałam tylko te wybaczcie
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 22:02   #1778
Asiek00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dokładnie teraz wymiata
Asiek00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 18:40   #1779
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dobra, wyślijcie mnie do moderatora albo cokolwiek ale ja muszę to znowu powiedzieć.....Bo to jest naprawdę... smutne
Czy wy naprawdę macie taką frajdę że się z kogos pośmiejecie? Wkurzacie się, że macie tak dużą konkurencję?
Bo to moim zdaniem autorek tych zdjęć wcale nie motywuje (ba, ciekawe która o tym wie?) i nic nie wnosi poza tym że możecie trochę się z kogoś pośmiać żeby się dowartościować trochę...
Ludzie.... przecież to jest ŻAŁOSNE, nie widzicie tego?
Jeśli wstawiałybyście swoje zdjęcia to jeszcze rozumiem... ale w ten sposób pokazujecie tylko, jakie jesteście wredne
Liczę na odrobinkę wyrozumiałości, bo chyba domyślacie się, jaką tu chciałam wstawić ikonkę
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 19:45   #1780
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Dobra, wyślijcie mnie do moderatora albo cokolwiek ale ja muszę to znowu powiedzieć.....Bo to jest naprawdę... smutne
Czy wy naprawdę macie taką frajdę że się z kogos pośmiejecie? Wkurzacie się, że macie tak dużą konkurencję?
Bo to moim zdaniem autorek tych zdjęć wcale nie motywuje (ba, ciekawe która o tym wie?) i nic nie wnosi poza tym że możecie trochę się z kogoś pośmiać żeby się dowartościować trochę...
Ludzie.... przecież to jest ŻAŁOSNE, nie widzicie tego?
Jeśli wstawiałybyście swoje zdjęcia to jeszcze rozumiem... ale w ten sposób pokazujecie tylko, jakie jesteście wredne
Liczę na odrobinkę wyrozumiałości, bo chyba domyślacie się, jaką tu chciałam wstawić ikonkę
Pseudostyliski to nie jest zadna konkurencja dla tych swietnych moim zdaniem stylistek ktore robia cuda . Moze przeczytaj caly wątek to w koncu zrozumiesz o co tu chodzi
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 21:02   #1781
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Dobra, wyślijcie mnie do moderatora albo cokolwiek ale ja muszę to znowu powiedzieć.....Bo to jest naprawdę... smutne
Czy wy naprawdę macie taką frajdę że się z kogos pośmiejecie? Wkurzacie się, że macie tak dużą konkurencję?
Bo to moim zdaniem autorek tych zdjęć wcale nie motywuje (ba, ciekawe która o tym wie?) i nic nie wnosi poza tym że możecie trochę się z kogoś pośmiać żeby się dowartościować trochę...
Ludzie.... przecież to jest ŻAŁOSNE, nie widzicie tego?
Jeśli wstawiałybyście swoje zdjęcia to jeszcze rozumiem... ale w ten sposób pokazujecie tylko, jakie jesteście wredne
Liczę na odrobinkę wyrozumiałości, bo chyba domyślacie się, jaką tu chciałam wstawić ikonkę
i znowu powtorka tego, co bylo juz napisane setki razy..Uwierz mi - ja mam frajde,bo to jest naprawde zabawne - te pozalewane lub poranione skorki, zapowietrzenia na pol paznokcia, zero prawidlowej budowy, proste, ba, nawet krzywe frenche, przepilowane plytki, nieestetyczne zdobienia itd, itd.. nie smieje sie z tych, ktore sie ucza, bo sama sie kiedys uczylam (normalnie musze w drugim kompie znalezc moje pierwsze prace), ale ktos kto pisze o tym, ze ma kilkuletnie doswiadczenie i co najgorsze wiele z nich bawi sie w instruktorki , a wali takie kupy, ze glowa mala,to mi nie pozostaje nic innego jak wybuchnac pustym smiechem i naprawde dla mnie to konkurencja zadna, bo przynajmniej raz w tygodniu mam nowa klientke, ktora przychodzi z takimi babokami na paznokciach, ze czasami zastanawiam sie czym sie kierowala autorka i moze byla na mega kacu, zeby "cos" takiego stworzyc.. Wiele dziwczyn, ktorych prace sie tutaj znalazly nie przyjmuja krytyki ani zadnych porad!
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 07:57   #1782
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Dobra, wyślijcie mnie do moderatora albo cokolwiek ale ja muszę to znowu powiedzieć.....Bo to jest naprawdę... smutne
Czy wy naprawdę macie taką frajdę że się z kogos pośmiejecie? Wkurzacie się, że macie tak dużą konkurencję?
Bo to moim zdaniem autorek tych zdjęć wcale nie motywuje (ba, ciekawe która o tym wie?) i nic nie wnosi poza tym że możecie trochę się z kogoś pośmiać żeby się dowartościować trochę...
Ludzie.... przecież to jest ŻAŁOSNE, nie widzicie tego?
Jeśli wstawiałybyście swoje zdjęcia to jeszcze rozumiem... ale w ten sposób pokazujecie tylko, jakie jesteście wredne
Liczę na odrobinkę wyrozumiałości, bo chyba domyślacie się, jaką tu chciałam wstawić ikonkę
Dziecko kochane... Wydaje mi się, że już Cię tutaj gościłyśmy.
Cóż Cie tak irytuje? Zniszczył Ci ktoś kiedyś paznokcie? Zrobił z nich papierki? Może zniszczył, i spiłował do krwi skórki? Nie? To nic dziwnego, że nadal nie rozumiesz idei tego wątku.
Pokazujemy jakie jesteśmy wredne....I co z tego? Nie przeszkadza mi to, ale Tobie ewidentnie, ale nie wiem dlaczego.
Na ogół są tutaj naprawdę okropne paznokcie (no, ale to już sobie sama oceń, każdy ma inne poczucie estetyki ), i nie wiem dlaczego miałabym ich nie oceniać.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 21:50   #1783
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Dobra, wyślijcie mnie do moderatora albo cokolwiek ale ja muszę to znowu powiedzieć.....Bo to jest naprawdę... smutne
Czy wy naprawdę macie taką frajdę że się z kogos pośmiejecie? Wkurzacie się, że macie tak dużą konkurencję?
Bo to moim zdaniem autorek tych zdjęć wcale nie motywuje (ba, ciekawe która o tym wie?) i nic nie wnosi poza tym że możecie trochę się z kogoś pośmiać żeby się dowartościować trochę...
Ludzie.... przecież to jest ŻAŁOSNE, nie widzicie tego?
Jeśli wstawiałybyście swoje zdjęcia to jeszcze rozumiem... ale w ten sposób pokazujecie tylko, jakie jesteście wredne
Liczę na odrobinkę wyrozumiałości, bo chyba domyślacie się, jaką tu chciałam wstawić ikonkę
Znowu? Geeeeeeeeeeeeeeez.. To już zaczyna być nuuuudne.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 08:00   #1784
aanuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Prace pseudostylistek II

Temat niewątpliwie aż kusi do puszczenia potoku słów ale tak naprawdę większość z naszych początkowych prac zaliczyłoby się do tego działu
aanuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 21:29   #1785
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Dziecko kochane... Wydaje mi się, że już Cię tutaj gościłyśmy.
Cóż Cie tak irytuje? Zniszczył Ci ktoś kiedyś paznokcie? Zrobił z nich papierki? Może zniszczył, i spiłował do krwi skórki? Nie? To nic dziwnego, że nadal nie rozumiesz idei tego wątku.
Pokazujemy jakie jesteśmy wredne....I co z tego? Nie przeszkadza mi to, ale Tobie ewidentnie, ale nie wiem dlaczego.
Na ogół są tutaj naprawdę okropne paznokcie (no, ale to już sobie sama oceń, każdy ma inne poczucie estetyki ), i nie wiem dlaczego miałabym ich nie oceniać.
Własnie o ta wredność mi chodzi... Można przeciez komentowac fotki słowami "źle obcięte skórki, krzywy french" a nie "głupia idiotka", prawda? To że zniszczono mi kilkakrotnie paznokcie nie oznacza wcale że nabyłam wielkie doświadczenie, dało mi nauczkę, ale wcale nie uprawnia do obrażania innych, prawda?
Może i paznokcie, które tutaj pokazujecie nie sa jakieś super itd, ale możecie sobie obrażać to JAK zostały zrobione, a nei KTO je zrobił, tak z czystej kultury.
FreakChic, nazywasz mnie dzieckiem więc sugerujesz że jesteś starsza(rozsądniejsza)ode mnie?
Cytat:
Napisane przez aanuska Pokaż wiadomość
Temat niewątpliwie aż kusi do puszczenia potoku słów ale tak naprawdę większość z naszych początkowych prac zaliczyłoby się do tego działu
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 00:35   #1786
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez aanuska Pokaż wiadomość
Temat niewątpliwie aż kusi do puszczenia potoku słów ale tak naprawdę większość z naszych początkowych prac zaliczyłoby się do tego działu
Nie zaliczałoby się, bo to jest wątek z pracami kobiet które robią paznokcie dłuższy czas (czyt. nie jest to początek nauki), robią to bez serca, bez głowy, krzywdzą klientki ryjąc im paznokcie, skórki, cholera wie czym zarażając przy tym, a do tego nie przyjmujące konstruktywnej krytyki (tak, wiele razy było tak, że wystarczyło im punkt po punkcie wypisać co jest źle w paznokciach, żadnego "jesteś głupia, robisz brzydkie paznokcie" a i tak osoba punktująca została wyzywana od idiotek "bo się nie znasz").
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 05:41   #1787
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Nie zaliczałoby się, bo to jest wątek z pracami kobiet które robią paznokcie dłuższy czas (czyt. nie jest to początek nauki), robią to bez serca, bez głowy, krzywdzą klientki ryjąc im paznokcie, skórki, cholera wie czym zarażając przy tym, a do tego nie przyjmujące konstruktywnej krytyki (tak, wiele razy było tak, że wystarczyło im punkt po punkcie wypisać co jest źle w paznokciach, żadnego "jesteś głupia, robisz brzydkie paznokcie" a i tak osoba punktująca została wyzywana od idiotek "bo się nie znasz").

No i jeszcze do tego wiele z takich co robia paznokcie dluzszy czas kradną fotki od innych podpisujac sie ze to ich praca a pozniej w galerii prace calkiem rozne
__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 12:52   #1788
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Własnie o ta wredność mi chodzi... Można przeciez komentowac fotki słowami "źle obcięte skórki, krzywy french" a nie "głupia idiotka", prawda? To że zniszczono mi kilkakrotnie paznokcie nie oznacza wcale że nabyłam wielkie doświadczenie, dało mi nauczkę, ale wcale nie uprawnia do obrażania innych, prawda?
Może i paznokcie, które tutaj pokazujecie nie sa jakieś super itd, ale możecie sobie obrażać to JAK zostały zrobione, a nei KTO je zrobił, tak z czystej kultury.
FreakChic, nazywasz mnie dzieckiem więc sugerujesz że jesteś starsza(rozsądniejsza)ode mnie?
Pokaż mi najpierw moją wypowiedz, w której nazywam kogoś głupim tylko dlatego, że zrobił okropne paznokcie.
Kolejne... To nie jest wątek o początkujących. To jest wątek o pseudostylistkach, które nie wstawiają zdjęc do neta z pytaniem "jak myślicie, czy na początek jest dobrze?", tylko z podpisem "to moje piękne tipsy", i pod tym cały cennik... Różnica jest ogromna między jednym a drugim zachowaniem.

A tak poza tym... Skoro laska pisze, ze ma dyplomy, jest po pięćdziesięciu kursach, ma 30 lat doświadczenia, a po poznokciach ani trochę tego nie widać, to jak nazwałabyś takie zachowanie?

Nie sugeruje że jestem starsza, ani rozsądniejsza. Sugeruję, że pojąć ideę tego wątku wcale nie jest tak trudno, a jeżeli nie potrafisz zrozumieć o co nam chodzi, tylko czepiasz się o jakieś pojedyncze wypowiedzi, to już Twój problem.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 19:44   #1789
strzyga_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://www.hannanails.pl/galeria.html
jak dla mnie katastrofa--większość prac jest mega kiepska


---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Dobra, wyślijcie mnie do moderatora albo cokolwiek ale ja muszę to znowu powiedzieć.....Bo to jest naprawdę... smutne
Czy wy naprawdę macie taką frajdę że się z kogos pośmiejecie? Wkurzacie się, że macie tak dużą konkurencję?
Bo to moim zdaniem autorek tych zdjęć wcale nie motywuje (ba, ciekawe która o tym wie?) i nic nie wnosi poza tym że możecie trochę się z kogoś pośmiać żeby się dowartościować trochę...
Ludzie.... przecież to jest ŻAŁOSNE, nie widzicie tego?
Jeśli wstawiałybyście swoje zdjęcia to jeszcze rozumiem... ale w ten sposób pokazujecie tylko, jakie jesteście wredne
Liczę na odrobinkę wyrozumiałości, bo chyba domyślacie się, jaką tu chciałam wstawić ikonkę
autorek tych zdjęć(większości przynajmniej) nic nie zmotywuje pisząc im aby delikatnie podpiłowały boczki rzucają tekst,że one przecież wiedzą,paznokcie robią super i rad nie potrzebują bo są znakomite w tym co robią
wybacz,ale odrobina samokrytyki by się przydała...a o kulturze podczas kradzieży zdjęć innych wspominać nie będę!!
żałosne to jest to,że taka jedna zedrze pilnikiem płytkę klientce a potem panuje opinia jakie to żele szkodliwe i jak niszczą płytkę
strzyga_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 20:19   #1790
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez strzyga_s Pokaż wiadomość
http://www.hannanails.pl/galeria.html
jak dla mnie katastrofa--większość prac jest mega kiepska
wzorki jak wzorki, nie dalabym sobie zrobic takich
budowa maskra
i na dodatek prowadza szkolenia
zgroza
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 09:03   #1791
alice_ayers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 25
Dot.: Prace pseudostylistek II

ta dam!
http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=899724
alice_ayers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 12:15   #1792
dorunia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 174
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez alice_ayers Pokaż wiadomość

o matko! czerwone pazurasy na stopach są masakryczne! czy ona nie widziała ze maluje wszystko lacznie ze skórkami?!!!:mu r:
dorunia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 09:34   #1793
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://allegro.pl/prezent-tipsy-pazn...596423343.html

Szkoleniowiec
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:43   #1794
gonia1203
Raczkowanie
 
Avatar gonia1203
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 201
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://allegro.pl/tipsy-manicure-ped...636259307.html


__________________



gonia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:06   #1795
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Prace pseudostylistek II

Te ostatnie szału nie robią, ale gorsze się widziało. Ale szkoleniowiec... Nie mnie nasmiewać się z innych, ale to mnie szokuje. I traf tu na szkolenie do kogoś takiego...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:08   #1796
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/prac...gl3807762.html pani zajmuja sie panokciami 3 lata za 30 zl! a na zdjeiu wiadc jak z profilu odtsaje bialy tips...

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/kosm...gl3820384.html malowanie paznokci na jeden kolor 5 zl, oferuje dojazd.... toc to za bilet sie nie zwroci

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/kosm...gl3775712.html 10 lat praktyki i instruktor?
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/kosm...gl3816922.html i kolejne 30 zl za przepilowana plytke

nie wiem co mni podkusilo, zeby brac tylko 30 zl za material
__________________

Edytowane przez Sieciunia
Czas edycji: 2011-06-01 o 16:24
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:10   #1797
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://cyjaneczka.w.interia.pl/ patrzcie na to... poczytajcie oferte i komentarze, kopara opada!
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:46   #1798
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
http://cyjaneczka.w.interia.pl/ patrzcie na to... poczytajcie oferte i komentarze, kopara opada!
"Tipsy naklejać na klej cyjanopan do połączeń sztywnych lub elastycznych (oba się nadają). Zdejmując takie tipsy należy wlać do miseczki najzwyklejszy zmywacz i chwile wymoczyć paznokcie, a następnie podważyc tipsy i jeszcze raz przemyć paznokcie zmywaczem. To nie niszczy paznokci, a tipsy ładnie schodzą - wypróbowane na mnie osobiście
Tipsy można zdjąć też posługując się jakimś płaskim narzędziem, ponieważ podważenie tipsa spowoduje jego odklejanie i będzie można go użyć jeszcze kiedyś po raz kolejny. Na moich paznokciach zdało to egzamin. "
komentarze tez polecam. Myslalm, ze z ta stronka to jakies jaja ktos robi, ale nie to prawda. Bardzo ciekawa lektura, duzo smiechu bo nerwow szkoda
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 14:16   #1799
Asiek00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Prace pseudostylistek II

Omg ;o
Asiek00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 21:35   #1800
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Prace pseudostylistek II

ja chcialam wam tylko zwrocic uwage, ze kleje do przyklejania tipsow maja bardzo podobny sklad do np.kropelki, ale posiadaja rowniez skladniki ktore zawarte sa np. w kleju chirurgicznym , co umozliwia jego sprzedaz jako produktu, ktory moze miec kontakt ze skora czlowieka (dlatego czasami jak zranicie wal paznokciowy i krew sie leje, dezynfekuje sie i mozna kropelke takiego kleju dac, zeby zabezpieczyc rane), oczywiscie mowie tu o klejach prfesjonalnych a nie takich zakupionych w kiosku ale oczywiscie zachecanie do klejenia sobie sztucznych paznokci na klej typu kropelka itp. jest niedopuszczalne
a swoja droga -ciekawy biznes

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2011-06-02 o 21:37
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 18:58:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.