Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-17, 20:26   #3781
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Mam małe pytanko do Was, nie udzielam się na wątku, ale pomyślałam, że może któraś z Was będzie wiedzieć kiedy w Polsce pojawi się podkład Matchmaster?
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 20:30   #3782
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;29465019]Mam małe pytanko do Was, nie udzielam się na wątku, ale pomyślałam, że może któraś z Was będzie wiedzieć kiedy w Polsce pojawi się podkład Matchmaster? [/QUOTE]

Ojjj jestes spozniona
Pojawil sie juz 01.09
Miucci2 podpisalam petycje..

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2011-09-17 o 20:36
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 20:37   #3783
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Ojjj jestes spozniona
Pojawil sie juz 01.09
Już jest?? Dzięki za info Przeczytałam w sierpniu na jakimś zagranicznym portalu, że w US ma się pojawić chyba 22 czy 23 września, więc pomyślałam, że u nas też albo później Chyba, że pomyliłam wrzesień z sierpniem...
P.S. Dziękuję za podpisanie

Edytowane przez 9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Czas edycji: 2011-09-17 o 20:38
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 20:55   #3784
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;29465212]Już jest?? Dzięki za info Przeczytałam w sierpniu na jakimś zagranicznym portalu, że w US ma się pojawić chyba 22 czy 23 września, więc pomyślałam, że u nas też albo później Chyba, że pomyliłam wrzesień z sierpniem...
P.S. Dziękuję za podpisanie [/QUOTE]

Na pewno pomyliłaś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 20:56   #3785
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Kochana, trzeba bylo wczesniej tutaj zapytac
Następnym razem nie będę czekać
Mnie właśnie zaskoczył zapach - bardzo fajny, a dodatkowo jak rozsmarowałam sobie na dłoni to śliczną poświatę zostawił. Więc tak celowałam w jakąś bazę rozświetlającą czy coś. Muszę w takim razie wypróbować już z pełną świadomością

W ogóle jestem załamana - kupiłam nowy żel do twarzy i krem matujący i tak mnie po nich wysyfiło, że chyba przez miesiąc będę skórę do normalnego stanu doprowadzać. Nigdy więcej eksperymentów przynajmniej TŻ się ucieszy z nowych rzeczy, bo jemu takie specyfiki nie zaszkodzą...
Mam nadzieję, że przynajmniej matchmaster się sprawdzi i nie pozapycha mi tych już i tak zapchanych porów.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:40   #3786
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Następnym razem nie będę czekać
Mnie właśnie zaskoczył zapach - bardzo fajny, a dodatkowo jak rozsmarowałam sobie na dłoni to śliczną poświatę zostawił. Więc tak celowałam w jakąś bazę rozświetlającą czy coś. Muszę w takim razie wypróbować już z pełną świadomością
Tylko ze Strobe Cream radze uważać, bo do cery mieszanej pod niektóre podkłady powoduje szybsze świecenie się buzi w ciągu dnia
U mnie np. tylko pod podkład Pro Long sie nadaje.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 00:43   #3787
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tylko ze Strobe Cream radze uważać, bo do cery mieszanej pod niektóre podkłady powoduje szybsze świecenie się buzi w ciągu dnia
U mnie np. tylko pod podkład Pro Long sie nadaje.
No wlasnie o tym nie pomyslalam
Ja raczej mam sucha cere i u mnie sprawuje sie swietnie
Wole wrecz jak mam na twarzy troszke polysku, nie lubie takiego matu-matu
Nawet jak przypudruje pudrem twarz, to potem spryskuje FIX+, bo inaczej mam uczucie sciagniecia.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 06:15   #3788
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


A tak btw - własnie wygooglowałam swatche i zdjęcia wszystkich PP oraz porównania do innych http://thefancyface.blogspot.com/
Świetne swatche Ja sobie już upatrzyłam Paint Pot w kolorze Nubile, lubię takie ładne niewinne nudaski

Wklejam jeszcze obiecany makijaż, zdjęcie takie sobie, nadal jestem chora i średnio mi cokolwiek wychodzi... tylko nawet chora nie potrafię nic nie robić

P.S - granat z palety pomieszałam z PP Imaginary dlatego kolor jest jeszcze bardziej nasycony

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość

W ogóle jestem załamana - kupiłam nowy żel do twarzy i krem matujący i tak mnie po nich wysyfiło, że chyba przez miesiąc będę skórę do normalnego stanu doprowadzać. Nigdy więcej eksperymentów przynajmniej TŻ się ucieszy z nowych rzeczy, bo jemu takie specyfiki nie zaszkodzą...
Mam nadzieję, że przynajmniej matchmaster się sprawdzi i nie pozapycha mi tych już i tak zapchanych porów.
Panno Mrau Świetny niezapychający krem o właściwościach matujących ma Lush, próbowałaś może Enzymion?
W każdym razie od pewnego czasu używam także świetnej serii Clinique Even Better i będę ją polecała wszystkim z problemami skórnymi i niedoskonałościami. Przetestowałam na własnej ''kapryśnej'' skórze i od pewnego czasu mam tak ładną cerę, że chodzę bez podkładu, dodatkowo odstawiłam maść z antybiotykiem i nic mi nie wyskakuje... Jestem naprawdę zdumiona efektami i polecam gorąco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg macparlorsmokemakijaż.jpg (35,4 KB, 32 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 08:07   #3789
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Panno Mrau Świetny niezapychający krem o właściwościach matujących ma Lush, próbowałaś może Enzymion?
W każdym razie od pewnego czasu używam także świetnej serii Clinique Even Better i będę ją polecała wszystkim z problemami skórnymi i niedoskonałościami. Przetestowałam na własnej ''kapryśnej'' skórze i od pewnego czasu mam tak ładną cerę, że chodzę bez podkładu, dodatkowo odstawiłam maść z antybiotykiem i nic mi nie wyskakuje... Jestem naprawdę zdumiona efektami i polecam gorąco
W sumie z lusha nigdy nic nie kupowałam - jakoś się nie złożyło, zresztą gubiłam się na stronie bo nie wiedziałam co warto kupić a co niekoniecznie. Będę musiała się zainteresować.
Ja w ogóle mam mocno problematyczną skórę jeśli chodzi o pielęgnację. Mam mieszaną z tendencją w stronę suchej, plus do tego naczynkowa i wrażliwa, ALE... jak używam kremów nawilżających do cery suchej to błyszczę się koszmarnie i mi każdy podkład spływa po 2 godzinach. Jak używam do tłustej lub mieszanej, to błyszczę się mniej, ale mam za to skórki i podrażnienia do tego stopnia, że mogę jedynie sudocrem na twarz nałożyć. Jak z kolei używam do naczynkowej to czoło i policzki mam błyszczące, a policzki poniżej linii nosa i żuchwę mam suchą. I weź to bądź mądry - jeszcze nie udało mi się idealnego kremu znaleźć
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 11:06   #3790
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
No wlasnie o tym nie pomyslalam
Ja raczej mam sucha cere i u mnie sprawuje sie swietnie
Wole wrecz jak mam na twarzy troszke polysku, nie lubie takiego matu-matu
Nawet jak przypudruje pudrem twarz, to potem spryskuje FIX+, bo inaczej mam uczucie sciagniecia.
Do suchej cery to na pewno pasuje pod każdy podkład


Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Świetne swatche Ja sobie już upatrzyłam Paint Pot w kolorze Nubile, lubię takie ładne niewinne nudaski

Wklejam jeszcze obiecany makijaż, zdjęcie takie sobie, nadal jestem chora i średnio mi cokolwiek wychodzi... tylko nawet chora nie potrafię nic nie robić

P.S - granat z palety pomieszałam z PP Imaginary dlatego kolor jest jeszcze bardziej nasycony
Dziękuje Nevado To chyba się zainteresuje jasnym quadem, bo w tak ciemnym makijażu bym wyglądała fatalnie wręcz!
No, chyba ze wezmę i ciemny i będe go miksować z jasnym
A jak myślisz, czy ten jansy fioleto-wrzos z Parlor nie jest czasem podobny do cienia Crystal bądź Filament lub Idol Eyes?

Tez mi sie ogromnie spodobał PP Nubile, ale majac już 3 nudkowe PP, jaki sens jest brać czwarty ... juz lepeij chyba w jakimś kolorze wziać
Tylko właśnie wiem w jakim, strasznie podoba mi sie Idyllic, ale obawiam się, iz do brązowych oczu nie będzie za dobrze wygladał.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:11   #3791
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Wklejam jeszcze obiecany makijaż, zdjęcie takie sobie, nadal jestem chora i średnio mi cokolwiek wychodzi... tylko nawet chora nie potrafię nic nie robić

P.S - granat z palety pomieszałam z PP Imaginary dlatego kolor jest jeszcze bardziej nasycony
pięknie!!!

Cytat:
Panno Mrau Świetny niezapychający krem o właściwościach matujących ma Lush, próbowałaś może Enzymion?
W każdym razie od pewnego czasu używam także świetnej serii Clinique Even Better i będę ją polecała wszystkim z problemami skórnymi i niedoskonałościami. Przetestowałam na własnej ''kapryśnej'' skórze i od pewnego czasu mam tak ładną cerę, że chodzę bez podkładu, dodatkowo odstawiłam maść z antybiotykiem i nic mi nie wyskakuje... Jestem naprawdę zdumiona efektami i polecam gorąco
Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
W sumie z lusha nigdy nic nie kupowałam - jakoś się nie złożyło, zresztą gubiłam się na stronie bo nie wiedziałam co warto kupić a co niekoniecznie. Będę musiała się zainteresować.
Ja w ogóle mam mocno problematyczną skórę jeśli chodzi o pielęgnację. Mam mieszaną z tendencją w stronę suchej, plus do tego naczynkowa i wrażliwa, ALE... jak używam kremów nawilżających do cery suchej to błyszczę się koszmarnie i mi każdy podkład spływa po 2 godzinach. Jak używam do tłustej lub mieszanej, to błyszczę się mniej, ale mam za to skórki i podrażnienia do tego stopnia, że mogę jedynie sudocrem na twarz nałożyć. Jak z kolei używam do naczynkowej to czoło i policzki mam błyszczące, a policzki poniżej linii nosa i żuchwę mam suchą. I weź to bądź mądry - jeszcze nie udało mi się idealnego kremu znaleźć
oj to ja bym z kolei Lushowych kremów nie polecała... moja cera zbyt kapryśna nie jest a po każdym jednym ich kremie mnie wysypywało... :/ takie podskórne brzydactwa... z lushem trzeba uważać i najlepiej przetestować - próbkę. wiem że u nas z tym ciężko, ale czasem można się ugadać na lushowym wątku, może ktoś będzie tak dobry i małą próbkę do testow zrobi albo ktoś może z zagranicy dowieźć... w ciemno bym kremu nie wzięła. Testowałam Skin Drink, Enzymion właśnie, Imperialis i coś jeszcze ale nie pamiętam :/

Rany wracając do MACa strasznie dużo mi się z tej kolekcji podoba jesiennej, szminka Plum Bright jest taka jesieeeeeenna do tego podoba mi się błyszczyk Orange Tempera,oba quady, oba msfy - chyba pójdę z torbami... no i Posh Paradise jeszcze...

pewnie Ameryki nie odkryję, ale zakochałam się w tym w jaki sposób 242 rozprowadza na powiece pain pota! czarny Blackground jak maselko się nim nakładało polecam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 15:21   #3792
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, czy MAC ma w ofercie jakiś bronzer w chłodnym odcieniu brązu? Oglądam swatche i odcienie na ich stronie, ale mój monitor przekłamuje kolory, więc wolę tu zapytać, bo kto mi lepiej doradzi
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 17:03   #3793
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;29475612]Dziewczyny, czy MAC ma w ofercie jakiś bronzer w chłodnym odcieniu brązu? Oglądam swatche i odcienie na ich stronie, ale mój monitor przekłamuje kolory, więc wolę tu zapytać, bo kto mi lepiej doradzi[/QUOTE]
tez jestem ciekawa...
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 17:15   #3794
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
W sumie z lusha nigdy nic nie kupowałam - jakoś się nie złożyło, zresztą gubiłam się na stronie bo nie wiedziałam co warto kupić a co niekoniecznie. Będę musiała się zainteresować.
Ja w ogóle mam mocno problematyczną skórę jeśli chodzi o pielęgnację. Mam mieszaną z tendencją w stronę suchej, plus do tego naczynkowa i wrażliwa, ALE... jak używam kremów nawilżających do cery suchej to błyszczę się koszmarnie i mi każdy podkład spływa po 2 godzinach. Jak używam do tłustej lub mieszanej, to błyszczę się mniej, ale mam za to skórki i podrażnienia do tego stopnia, że mogę jedynie sudocrem na twarz nałożyć. Jak z kolei używam do naczynkowej to czoło i policzki mam błyszczące, a policzki poniżej linii nosa i żuchwę mam suchą. I weź to bądź mądry - jeszcze nie udało mi się idealnego kremu znaleźć
A nie myslałaś o tym, żeby na różne obszary twarzy stosować różne kremy? Wiem, że to trochę drożej wychodzi i komplikuje całą sprawę, ale może to jest jakieś rozwiązanie?

A co do kolekcji PP - mi przypadł do gustu również nubile i kilka pomadek - ale że nie używam to bez sensu kupować.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:20   #3795
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
W sumie z lusha nigdy nic nie kupowałam - jakoś się nie złożyło, zresztą gubiłam się na stronie bo nie wiedziałam co warto kupić a co niekoniecznie. Będę musiała się zainteresować.
Ja w ogóle mam mocno problematyczną skórę jeśli chodzi o pielęgnację. Mam mieszaną z tendencją w stronę suchej, plus do tego naczynkowa i wrażliwa, ALE... jak używam kremów nawilżających do cery suchej to błyszczę się koszmarnie i mi każdy podkład spływa po 2 godzinach. Jak używam do tłustej lub mieszanej, to błyszczę się mniej, ale mam za to skórki i podrażnienia do tego stopnia, że mogę jedynie sudocrem na twarz nałożyć. Jak z kolei używam do naczynkowej to czoło i policzki mam błyszczące, a policzki poniżej linii nosa i żuchwę mam suchą. I weź to bądź mądry - jeszcze nie udało mi się idealnego kremu znaleźć
Rzeczywiście ciężka sprawa, mi także było bardzo ciężko dobrać kremy... Na tyle ciężko, że dopiero od niedawna używam ich regularnie, przedtem ciągle coś mi nie pasowało... Jeżeli chodzi o właściwości matujące to dla mnie najlepszy jest ten z Lusha właśnie, jeszcze nic nie zmatowiło tak wyraźnie mojej cery Na razie miałam tylko próbkę i chodziłam z zamiarem kupna produktu, ale przydarzyło mi się wypróbowanie tej linii Clinique Even Better i jak na razie nic innego nie jest mi potrzebne. Co prawda krem nawilżający na dzień EB nie matuje, ale w tak fantastycznej kondycji cery nie miałam od dawna. Także ''świecenie'' załatwiam po prostu bibułkami matującymi lub ewentualnie pudrem prasowanym. Nie używam już podkładu, czasem zastosuję jeszcze na dzień nowe serum z EL Idealist Illuminator, bardzo ładnie rozświetla i dodatkowo wyrównuje koloryt cery. Stosuję zatem krem plus serum Even Better i nie zamienię na nic innego. Z tego co wiem nadaje się do każdego typu cery, w tym wrażliwej, jest beztłuszczowe, nie podrażnia, nie powoduje trądziku.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość




Dziękuje Nevado To chyba się zainteresuje jasnym quadem, bo w tak ciemnym makijażu bym wyglądała fatalnie wręcz!
No, chyba ze wezmę i ciemny i będe go miksować z jasnym
A jak myślisz, czy ten jansy fioleto-wrzos z Parlor nie jest czasem podobny do cienia Crystal bądź Filament lub Idol Eyes?

Tez mi sie ogromnie spodobał PP Nubile, ale majac już 3 nudkowe PP, jaki sens jest brać czwarty ... juz lepeij chyba w jakimś kolorze wziać
Tylko właśnie wiem w jakim, strasznie podoba mi sie Idyllic, ale obawiam się, iz do brązowych oczu nie będzie za dobrze wygladał.
Corii zadajesz mi zbyt trudne pytania Właśnie sobie wyszukałam te cienie MAC o których piszesz, bo niestety nie miałam w kolekcji... i wydają się być naprawdę zbliżone. Jednak tak podsumowując odcień Mauve Grey z palety PS to myślę, że szału na niego nie będzie, jest to fajny odcień, ale to nie będzie ''legenda'' tak jak np. hypnotizing czy smoke&diamonds... Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli Quadzik generalnie jest fajny, nawet bardzo, ale co by tu jeszcze o nim powiedzieć... no właśnie Ciekawe i dobre połączenie, fajna kolorystyka, ale bez tego ''Wow'' Przynajmniej takie odnoszę wrażenie po kilku dniach, może już się przyzwyczaiłam czy co

Co do PP to co raz bardziej się do niego przekonuje, pięknie wydobywa kolory i mam pomysły na kolejne połączenia Nubile będzie mój na pewno i może jeszcze jakiś kolorek I czekam jeszcze na serię szminek Mattene...

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pięknie!!!





oj to ja bym z kolei Lushowych kremów nie polecała... moja cera zbyt kapryśna nie jest a po każdym jednym ich kremie mnie wysypywało... :/ takie podskórne brzydactwa... z lushem trzeba uważać i najlepiej przetestować - próbkę. wiem że u nas z tym ciężko, ale czasem można się ugadać na lushowym wątku, może ktoś będzie tak dobry i małą próbkę do testow zrobi albo ktoś może z zagranicy dowieźć... w ciemno bym kremu nie wzięła. Testowałam Skin Drink, Enzymion właśnie, Imperialis i coś jeszcze ale nie pamiętam :/
Kasiu dziękuję

Jak widać co skóra to inna reakcja, warto więc tak jak piszesz testować przed zakupem
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 18:42   #3796
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Corii zadajesz mi zbyt trudne pytania Właśnie sobie wyszukałam te cienie MAC o których piszesz, bo niestety nie miałam w kolekcji... i wydają się być naprawdę zbliżone. Jednak tak podsumowując odcień Mauve Grey z palety PS to myślę, że szału na niego nie będzie, jest to fajny odcień, ale to nie będzie ''legenda'' tak jak np. hypnotizing czy smoke&diamonds... Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli Quadzik generalnie jest fajny, nawet bardzo, ale co by tu jeszcze o nim powiedzieć... no właśnie Ciekawe i dobre połączenie, fajna kolorystyka, ale bez tego ''Wow'' Przynajmniej takie odnoszę wrażenie po kilku dniach, może już się przyzwyczaiłam czy co

Co do PP to co raz bardziej się do niego przekonuje, pięknie wydobywa kolory i mam pomysły na kolejne połączenia Nubile będzie mój na pewno i może jeszcze jakiś kolorek I czekam jeszcze na serię szminek Mattene...
Po cichu liczyłam, ze masz któryś wkład w kolekcji i że będzies zmogła porównac na zywo, ale przeciez nie każdy jest takim macoholikiem do kwadratu, jak ja
W każdym razie i tak dziękuje,ze pofatygowałas się porównaniami ze zdjęciami z netu
Kurcze mimo wszystko kusi mnie ten quad, mimo wiedzy, ze jest ciemny, ze nie ma szału, ze quady sa zazwyczaj gorsze od jedynek macowych. Bo myslę, ze z jasnym quadem będzie dawał sporo możliwości.

PP Imaginary mnie bardzo kręci swoim kameleonowym kolorem, jednakze obawiam się, ze na oczach będzie za ciemny, zwłaszcza jak na niego nałożę jakis granat. A jak pisałam wyzej, w ciemnych makijaż jest mi wyjątkowo nieciekawie (mam mała i chudziutką buzię).

Szminki Mattene tez mi wpadły w oko, ze zdjęć ze 3 kolory, a jak będzię na zywo to moze się przekonam coś koło połowy października ( a przynajmniej taką mam nadzieje).
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 19:22   #3797
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;29475612]Dziewczyny, czy MAC ma w ofercie jakiś bronzer w chłodnym odcieniu brązu? Oglądam swatche i odcienie na ich stronie, ale mój monitor przekłamuje kolory, więc wolę tu zapytać, bo kto mi lepiej doradzi[/QUOTE]

najchłodniejszy jest Matte Bronze, mógłby byc nieco bardziej chłodny, ale nie jest żle
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 20:15   #3798
ANNA DELLO RUSSO
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

ok, nie było pytania mam odpowieź w pierwszym poscie lol

Edytowane przez ANNA DELLO RUSSO
Czas edycji: 2011-09-18 o 20:18
ANNA DELLO RUSSO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 17:21   #3799
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Po cichu liczyłam, ze masz któryś wkład w kolekcji i że będzies zmogła porównac na zywo, ale przeciez nie każdy jest takim macoholikiem do kwadratu, jak ja
W każdym razie i tak dziękuje,ze pofatygowałas się porównaniami ze zdjęciami z netu
Kurcze mimo wszystko kusi mnie ten quad, mimo wiedzy, ze jest ciemny, ze nie ma szału, ze quady sa zazwyczaj gorsze od jedynek macowych. Bo myslę, ze z jasnym quadem będzie dawał sporo możliwości.

PP Imaginary mnie bardzo kręci swoim kameleonowym kolorem, jednakze obawiam się, ze na oczach będzie za ciemny, zwłaszcza jak na niego nałożę jakis granat. A jak pisałam wyzej, w ciemnych makijaż jest mi wyjątkowo nieciekawie (mam mała i chudziutką buzię).

Szminki Mattene tez mi wpadły w oko, ze zdjęć ze 3 kolory, a jak będzię na zywo to moze się przekonam coś koło połowy października ( a przynajmniej taką mam nadzieje).
Corii uwierz mi, że ja jestem MACoholikiem do podwójnego kwadratu Dzisiaj pogrzebałam trochę w zbiorach i zebrałam siły, bo zamierzam zrobić sporą kosmetyczną wyprzedaż, strasznie mnie ten ogrom przybija... Zakupiłam nawet mikroreklamę mam nadzieję, że pomoże

Co do makijaży mi ciemne odpowiadają, ale nie lubię zbyt przybrudzonych, szaro-burych kolorów... często przenosi się to na spojrzenie, oczy wydają się zmęczone, szczególnie pod koniec dnia... Teraz i tak największą fazę mam na szminki Nie mogę doczekać się Mattene...

Po za tym mam niecny MACowy plan A październikowa kolekcja tuż tuż

P.S - Jestem ciekawa czy prowadzisz jakiegoś beauty bloga? Gdzieś oglądałam (chyba na swatchowym) Twoje makijaże, są naprawdę ładne i chciałabym zobaczyć więcej...
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2011-09-19 o 17:23
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 19:47   #3800
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Corii uwierz mi, że ja jestem MACoholikiem do podwójnego kwadratu Dzisiaj pogrzebałam trochę w zbiorach i zebrałam siły, bo zamierzam zrobić sporą kosmetyczną wyprzedaż, strasznie mnie ten ogrom przybija... Zakupiłam nawet mikroreklamę mam nadzieję, że pomoże

Co do makijaży mi ciemne odpowiadają, ale nie lubię zbyt przybrudzonych, szaro-burych kolorów... często przenosi się to na spojrzenie, oczy wydają się zmęczone, szczególnie pod koniec dnia... Teraz i tak największą fazę mam na szminki Nie mogę doczekać się Mattene...

Po za tym mam niecny MACowy plan A październikowa kolekcja tuż tuż

P.S - Jestem ciekawa czy prowadzisz jakiegoś beauty bloga? Gdzieś oglądałam (chyba na swatchowym) Twoje makijaże, są naprawdę ładne i chciałabym zobaczyć więcej...
Własnie tak to wygląda, jak sie ma za dużo, potem nie wiadomo co z tym zrobić, a zużyć sie nie da nijak tak wielkich ilości na jedną osobę

Jaki jaki masz niecny macooowy plan?

Nie prowadzę żadnego bloga z kilku powodów, m.in. dlatego, że i tak jest wysyp blogów, a takich poczytnych zaledwie garstka, więc nie ma co się łudzić, ze sie dobije do "poczytnej elity" poza tym nie umiem ładnie i ciekawie wyrażać mysli i prezentować kosmetyków, no i jestem leń i nie miałabym ochoty prowadzić bloga A tym bardziej wstawiać swoich makijaży, które nijak nie dorównują większości na MM. Amen
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 20:21   #3801
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj w MACu i kupilam jeszcze jeden blyszczyk i kredke z Pro longwear .
Jestem zachwycona tymi blyszczykami (dla mnie to pomadki w plynie )
Trzymaja sie godzinami, pieknie wygladaja na ustach, bardzo napigmentowane.
Najlepsze ich blyszczyki!
Dorcia, na jaki odcień błyszczyka się skusiłaś?
Bo za mną chodzą "tylko" 4 odcienie - niestety Twoja wypowiedź skłania mnie do kupna wszystkich - niedobra Ty

Dziewczyny, produkujecie posty jak szalone, prrrrrrr

A i najważniejsze na koniec:

kasiaj85 - gratuluje obrony
agniecha4791 - Tobie tego co w podpisie
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 20:34   #3802
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, produkujecie posty jak szalone, prrrrrrr
Nieshya, a coś Ty, ostatnio zastój tu straszny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 20:43   #3803
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieshya, a coś Ty, ostatnio zastój tu straszny
W sumie to ja się rzadzej udzielam, więc pewnie stąd to wrażenie .
Aktywność na tym wątku jest jak sinusoida - wzmaga się przed wejściem nowych kolekcji, potem słabie, i znowu się podnosi przy następnej limitce
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 20:59   #3804
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
W sumie to ja się rzadzej udzielam, więc pewnie stąd to wrażenie .
Aktywność na tym wątku jest jak sinusoida - wzmaga się przed wejściem nowych kolekcji, potem słabie, i znowu się podnosi przy następnej limitce
Akurat przez ostatnie dni aktywność kuleje, mimo kolekcji wschodzących tuz tuż na horyzoncie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 21:17   #3805
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Mnie chyba nie stać na nową kolekcję i w ogóle robię sobie odwyk kosmetyczny...nie wiem jak to będzie. W każdym razie wolę sobie siedzieć cicho i za dużo nie oglądać, żeby nie kusiło, i żeby smutno nie było.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 22:35   #3806
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

przyszłam się Wam pochwalić troszkę wróciłam właśnie ze szkoły z moim jeszcze cieplutkim dyplomem zdałam z wyróżnieniem oczywiście Make Up Artist sam ten dyplom ze mnie jeszcze nie czyni, ale i tak jestem dumna
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 22:48   #3807
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
przyszłam się Wam pochwalić troszkę wróciłam właśnie ze szkoły z moim jeszcze cieplutkim dyplomem zdałam z wyróżnieniem oczywiście Make Up Artist sam ten dyplom ze mnie jeszcze nie czyni, ale i tak jestem dumna
Gratulacje!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 22:53   #3808
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
przyszłam się Wam pochwalić troszkę wróciłam właśnie ze szkoły z moim jeszcze cieplutkim dyplomem zdałam z wyróżnieniem oczywiście Make Up Artist sam ten dyplom ze mnie jeszcze nie czyni, ale i tak jestem dumna
Gratulacje Martuś
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 01:07   #3809
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
przyszłam się Wam pochwalić troszkę wróciłam właśnie ze szkoły z moim jeszcze cieplutkim dyplomem zdałam z wyróżnieniem oczywiście Make Up Artist sam ten dyplom ze mnie jeszcze nie czyni, ale i tak jestem dumna
Gratuluję !
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 06:39   #3810
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
najchłodniejszy jest Matte Bronze, mógłby byc nieco bardziej chłodny, ale nie jest żle
dzięki
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.