Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 10:12   #2581
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wiem ja tam zawsze oczopląsu dostaję
[jakby Ci sie w miedzyczasie zmienila wizja jaka chcesz naklejke czy cos, to spokojnie do pon mozesz dac znac ]

odezwę się jakby coś, ale na razie boję się wchodzić na ich stronę

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Co do biegania to chyba kwestia oczekiwań - ja długo i dużo chodziłam, a odkąd biegam to zdecydowanie widzę różnice A co do kilimandzaro - nie robiłaś czasem coca-cola route? Bo ona rzeczywiście jest prosta, ale też dość komercyjna


jak planowałam to w ogóle nie brałam pod uwagę Marangu. Ale jak zaczełam więcej czytać to wychodzi że ma dużo plusów- pierwszy odcinek wiedzie przez piękny las deszczowy, czego nie ma podobno na Machame. I to był praktycznie najpiękniejszy dzień trasy.

Poza tym, najważniejsze, Machame jest podobno teraz bardzo zatłoczona, bo tam się śpi w namiotach, więc nie ma limitów osób, które mogą tam wpuścić. Tak więc podobno dzikie tłumy tam wędrują. No i na Marangu śpi się w domkach, wiem że to brzmi wygodnicko, ale jestem strasznie szczęśliwa, że nie wybraliśmy namiotów, bo było naprawdę baaaardzo zimno w nocy. To znaczy w domku dało się przeżyć, ale nie wyobrażam sobie nocy w namiocie. Poza tym trasy są krótkie, idzie się tylko kilka godzin w ciągu dnia, więc potem gnieżdzenie się przez resztę dnia w zimnym namiocie nie sprzyja wypoczynkowi przed zdobyciem szczytu.

Aha, i jeszcze najważniejsze- podczas ataku szczytowego( w srodku nocy- to pewnie wiesz) wszystkie trasy spotykają się, tak więc wszyscy idą tą samą drogą, tłumy jak na Marszałkowskiej, najdtrudniejsze jest wymijanie tych tłumów

No i na koniec- Marangu można zrobić w mniej dni - my mieliśmy najkrótszą opcję , co przy takich wysokich kosztach jest również istotne tak że ja jestem bardzo zadowolona z Kokakoli

Ale zazdroszcze wyjazdu do Tanzanii
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:34   #2582
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

odezwę się jakby coś, ale na razie boję się wchodzić na ich stronę

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------





jak planowałam to w ogóle nie brałam pod uwagę Marangu. Ale jak zaczełam więcej czytać to wychodzi że ma dużo plusów- pierwszy odcinek wiedzie przez piękny las deszczowy, czego nie ma podobno na Machame. I to był praktycznie najpiękniejszy dzień trasy.

Poza tym, najważniejsze, Machame jest podobno teraz bardzo zatłoczona, bo tam się śpi w namiotach, więc nie ma limitów osób, które mogą tam wpuścić. Tak więc podobno dzikie tłumy tam wędrują. No i na Marangu śpi się w domkach, wiem że to brzmi wygodnicko, ale jestem strasznie szczęśliwa, że nie wybraliśmy namiotów, bo było naprawdę baaaardzo zimno w nocy. To znaczy w domku dało się przeżyć, ale nie wyobrażam sobie nocy w namiocie. Poza tym trasy są krótkie, idzie się tylko kilka godzin w ciągu dnia, więc potem gnieżdzenie się przez resztę dnia w zimnym namiocie nie sprzyja wypoczynkowi przed zdobyciem szczytu.

Aha, i jeszcze najważniejsze- podczas ataku szczytowego( w srodku nocy- to pewnie wiesz) wszystkie trasy spotykają się, tak więc wszyscy idą tą samą drogą, tłumy jak na Marszałkowskiej, najdtrudniejsze jest wymijanie tych tłumów

No i na koniec- Marangu można zrobić w mniej dni - my mieliśmy najkrótszą opcję , co przy takich wysokich kosztach jest również istotne tak że ja jestem bardzo zadowolona z Kokakoli

Ale zazdroszcze wyjazdu do Tanzanii
My na Machame zdecydowaliśmy sie z dwóch powodów, raz ze jest łatwiejsza aklimatyzacja, a dwa - mam realcję z pierwszej ręki od znajomego, który robił obie te trasy i zdecydowanie poleca trudniejszą. Cała reszta to kwestia przygotowania, odpowiednich namiotów itp, damy radę. Czas nie jest dla nas ograniczeniem, bo i tak to będzie dłuższy wypad, myślę m.in. o zobaczeniu serengetii podczas wędrówki zwierząt itp itd, więc to i tak nie będzie dwutygodniowa wycieczka (choć niestety dopiero za rok) Ale jakby się tej góry nie zdobywało to i tak uważam, że to świetna sprawa i zazdroszczę, że już masz to za sobą ))
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:50   #2583
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

wdrapywanie na gore ze spaniem pod namiotem w zimnie to nie moje klimaty ale tego serengeti zazdraszczam
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:55   #2584
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość



Trochę, tak wstępnie i bez specjalnej wnikliwości, już poczytałam .
Na pewno spróbuję, bo nawet jeśli nie pomoże (głównie na spadek wagi), to nie powinna zaszkodzić .


Jak miałabym przeliczać gramy na kg masy ciała, to jednorazowo musiałbym chyba łyknąć całe opakowanie .
Postanowiłam, że jak już zamówię ten specyfik, to będę stosować wg dawkowania na ulotce. Nieważne, czy zadziała faktycznie, czy na zasadzie placebo, byle w ogóle zadziałał .


Butki fajne .
Ja kupiłam TAKIE botki, one mają taki sam obcas i podeszwę, jak Twoje. Bardzo ładnie się prezentują na nodze i są bardzo wygodne . Do rurek na pewno się nadadzą .
Co do spiruliny , to właśnie mam takie samo zdanie

A botki przepiękne , jak dobrze, że nie mam pieniędzy ....

Wczoraj jeszcze kupiłam od koleżanki korektor La Prairie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...treatment.html
To jest OSTATNI korektor jaki zamierzam testować ... jeśli ten nie spełni moich oczekiwań ,to odpuszczę ....

W każdym razie budżet na marzec wyczerpany w 130 %

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tu są TH w korzystnych cenach i dodatkowo w ten weekend -20% z hasłem:weekendjoy
cry:

No , ale chyba jak są już przecenione np 50 % ,to to dodatkowe 20% nie obowiązuje ? Bo cena za te buty http://www.eobuwie.com.pl/product-po...14684-212.html byłaby , aż nieprawdopodobna .....

Edytowane przez Tigerr
Czas edycji: 2013-03-15 o 11:00
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:18   #2585
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

zdenkowałam wczoraj eko-ampułkę

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Co do spiruliny , to właśnie mam takie samo zdanie

A botki przepiękne , jak dobrze, że nie mam pieniędzy ....

Wczoraj jeszcze kupiłam od koleżanki korektor La Prairie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...treatment.html
To jest OSTATNI korektor jaki zamierzam testować ... jeśli ten nie spełni moich oczekiwań ,to odpuszczę ....

W każdym razie budżet na marzec wyczerpany w 130 %
No raczej nie,ale za zapisanie się do newslettera masz -30zł bez względu czy nowa k,czy przecena.Sama ostatnio kupilam buty z przeceny i torebkę z NK.
Jutro też zamierzam kupić torebkę z NK,a buty przecenione,moze załapie obie rzeczy-20%


cry:

No , ale chyba jak są już przecenione np 50 % ,to to dodatkowe 20% nie obowiązuje ? Bo cena za te buty http://www.eobuwie.com.pl/product-po...14684-212.html byłaby , aż nieprawdopodobna .....


---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

kurcze skasowało moją odp


za zapisanie się do newslettera dają 30zł,na wszystko,bo ostatnio kupiłam torebkę z nowej kolekcji,a buty z przeceny i odliczyli od całości.
Ja jutro zamierzam kupić torebkę z NK,a buty z przeceny i liczę,że też od całości mi odliczą -20%

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Tiger jaka cena tych Twoich butów,bo ja mam jeszcze kupony,więc może sie na jakiś załapiesz.Zaraz Ci wypisze

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Bon o wartości 20zł -Nowa kolekcja przy zakupie powyżej 199zł,
Bon---"--- 50zł ---"---powyżej 499zł
---"--- 100zł ---"--- pow.999zł

BON 40zł za zakupy pow.399zł na wszystko,

szczegóły na PW

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

sprawdziłam,odejmuje kwotę od całości,mimo,że napisane na NK.Ja mam w koszyku jedną rzecz z przeceny i jedną z NK.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:42   #2586
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
w ogole z prowizjami jakby mi placili prowizje za wszystko na co namowie ludzi, to moglabym zrezygnowac z pracy i na prowizjach jechac tylko np w ciagu okolo roku namowilam 15 osob na iPhone
gdzie jest ma prowizja
Ajfon - srajfon . Nie chce .

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Nie, nie, dobrze, że analizujesz Ale przez zbyt szczegółową analizę , często zbyt łatwo się do czegoś zniechęcić
Ja spirulinę kupię, bo jest jakaś szansa, że na mnie zadziała odchudzająco, a jeśli nawet nie , to ma wystarczająco dużo innego dobroczynnego działania na organizm ... Bilans więc i tak wychodzi na plus ....
Smiem sie nie zgodzic. Od czytania nikt nie umarl. Od nadmiaru wiedzy tez. Ja rowniez pierwsza nie bede.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
To proszę od Nas
Dziekuje . Moze Twoj Armaniusz dzis juz bedzie?

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Jak miałabym przeliczać gramy na kg masy ciała, to jednorazowo musiałbym chyba łyknąć całe opakowanie .

Ha ha .

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja nie łykam tego, ale w formie maseczki jest super, polecam
U mnie zerowy efekt.
---------------------------------------------------
Widzialyscie? Ciekawe co to za kolekcja. Anno Domini 1995?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-03-15 o 11:54
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:46   #2587
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

piekne buty
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 11:51   #2588
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

A propo's wyjazdow o tematyce przyrodniczej to ja mam dwa takie wymarzone miejsca. Pierwsze to Wyspa Filipa (Australia). Codziennie o zachodzie slonca pingwiny wychodza z wody i maszeruja przez plaze .

Drugim miejsce sa oczywiscie Hawaje, czyli miejsce, gdzie odbeda sie moje potencjalne zaslubiny. Krajobraz zapiera dech.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:59   #2589
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Co do spiruliny , to właśnie mam takie samo zdanie

A botki przepiękne , jak dobrze, że nie mam pieniędzy ....

Wczoraj jeszcze kupiłam od koleżanki korektor La Prairie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...treatment.html
To jest OSTATNI korektor jaki zamierzam testować ... jeśli ten nie spełni moich oczekiwań ,to odpuszczę ....

W każdym razie budżet na marzec wyczerpany w 130 %



cry:

No , ale chyba jak są już przecenione np 50 % ,to to dodatkowe 20% nie obowiązuje ? Bo cena za te buty http://www.eobuwie.com.pl/product-po...14684-212.html byłaby , aż nieprawdopodobna .....
Swoje botki kupiłam z przeceny, więc chociaż tyle, za to w zeszłym roku kupiłam TAKIE jako nowość i to za pełną kwotę . Do tego te na koturnie nie wiedzieć czemu okazały się za małe (pomimo że z TH mam wszystkie w swoim normalnym rozmiarze) i musiałam wymieniać na rozmiar większe (przydałyby się połówki). Niemniej te koturny też polecam, zwłaszcza że są teraz przecenione - ja w ogóle nie umiem chodzić w wysokich butach, ale w tych wysokości się nie czuje.
Jeśli chodzi o obniżki w kilku sklepach w ramach gazetowych kuponów, to te rabaty procentowe raczej nie obowiązują od rzeczy już przecenionych, ale jakieś kupony "kwotowe" chyba tak .

Ten korektor La Prairie mam (ten najjaśniejszy), jestem dość zadowolona i nic mu zarzucić nie mogę, ale megaszału nie ma i nie wiem dlaczego .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:01   #2590
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
zdenkowałam wczoraj eko-ampułkę

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------



---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

kurcze skasowało moją odp


za zapisanie się do newslettera dają 30zł,na wszystko,bo ostatnio kupiłam torebkę z nowej kolekcji,a buty z przeceny i odliczyli od całości.
Ja jutro zamierzam kupić torebkę z NK,a buty z przeceny i liczę,że też od całości mi odliczą -20%

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Tiger jaka cena tych Twoich butów,bo ja mam jeszcze kupony,więc może sie na jakiś załapiesz.Zaraz Ci wypisze

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Bon o wartości 20zł -Nowa kolekcja przy zakupie powyżej 199zł,
Bon---"--- 50zł ---"---powyżej 499zł
---"--- 100zł ---"--- pow.999zł

BON 40zł za zakupy pow.399zł na wszystko,

szczegóły na PW

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

sprawdziłam,odejmuje kwotę od całości,mimo,że napisane na NK.Ja mam w koszyku jedną rzecz z przeceny i jedną z NK.
Dzięki ddiana , ale ja kupiłam już buty , wczoraj na allegro ...
Chętnie bym skorzystała z oferty, ale pusto w portfelu i jeszcze dług prawie 500 zł ...

Na dodatek torebka , na którą pożyczyłam pieniądze , już mi się nie podoba ...
Pochełpiłam się bo była przeceniona z ponad 800 na 330 zł ...
Jest b. ładna i elegancka i nawet modna , ale to nie jest TO ...
Stara jestem , a wciąz się łapię na takie chwyty marketingowe ..

James ... z czym się nie zgadzasz ? Przecież napisałam , że DOBRZE , że analizujesz ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:02   #2591
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39783311]A propo's wyjazdow o tematyce przyrodniczej to ja mam dwa takie wymarzone miejsca. Pierwsze to Wyspa Filipa (Australia). Codziennie o zachodzie slonca pingwiny wychodza z wody i maszeruja przez plaze .

Drugim miejsce sa oczywiscie Hawaje, czyli miejsce, gdzie odbeda sie moje potencjalne zaslubiny. Krajobraz zapiera dech.[/QUOTE]
No jak tam pingwiny spacerują, to nie dziwota .

Hawaje ... no cóż, może przy kolejnych zaślubinach ..., choć najpierw musiałabym mieć rozwód, a na razie się nie zanosi .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 12:15   #2592
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39783127]Ajfon - srajfon . Nie chce .



Smiem sie nie zgodzic. Od czytania nikt nie umarl. Od nadmiaru wiedzy tez. Ja rowniez pierwsza nie bede.



Dziekuje . Moze Twoj Armaniusz dzis juz bedzie?



Ha ha .



U mnie zerowy efekt.
---------------------------------------------------
Widzialyscie? Ciekawe co to za kolekcja. Anno Domini 1995? [/QUOTE]
Będzie
Już się nie mogę doczekać i cieszę małe dziecko z lizaka

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Dzięki ddiana , ale ja kupiłam już buty , wczoraj na allegro ...
Chętnie bym skorzystała z oferty, ale pusto w portfelu i jeszcze dług prawie 500 zł ...

Na dodatek torebka , na którą pożyczyłam pieniądze , już mi się nie podoba ...
Pochełpiłam się bo była przeceniona z ponad 800 na 330 zł ...
Jest b. ładna i elegancka i nawet modna , ale to nie jest TO ...
Stara jestem , a wciąz się łapię na takie chwyty marketingowe ..

James ... z czym się nie zgadzasz ? Przecież napisałam , że DOBRZE , że analizujesz ...
Pokaż tę torbę

Nie tylko Ty,mój syn cały czas się ze mnie śmieje,że nabieram sie na te ich oferty-20%,które co jakiś czas mam w skrzynce.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39783311]A propo's wyjazdow o tematyce przyrodniczej to ja mam dwa takie wymarzone miejsca. Pierwsze to Wyspa Filipa (Australia). Codziennie o zachodzie slonca pingwiny wychodza z wody i maszeruja przez plaze .

Drugim miejsce sa oczywiscie Hawaje, czyli miejsce, gdzie odbeda sie moje potencjalne zaslubiny. Krajobraz zapiera dech.[/QUOTE]
o Australii zawsze marzyłam i mam w planach,gdy będę na emeryturze kupić auto z domkiem i będę objeżdżać świat
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:45   #2593
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ooo z ciepłych miejsc to chętnie zawitałabym na Palau i Madagaskar
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:36   #2594
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
piekne buty
Kliknelas?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ooo z ciepłych miejsc to chętnie zawitałabym na Palau i Madagaskar


Tam nie ma pingwinow .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:49   #2595
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39785726]Kliknelas?





Tam nie ma pingwinow .[/QUOTE]

To mówisz, że telewizja kłamie?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:14   #2596
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
To mówisz, że telewizja kłamie?
Spisek .

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Ech, znalazlam pieknie buty. Rozsadek podpowiada, ze zmasakruje je na kostce w centrum w kilka chwil. Do tego z racji roznej dlugosci moich stop i problemow z rozmiarem pewnie i tak nie beda pasowac. Ale jakie ladne... .

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Przegladam Asosa, bo tez ta marke maja i tam mi sie trzy pary spodobaly .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:19   #2597
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39786445]Ech, znalazlam pieknie buty. Rozsadek podpowiada, ze zmasakruje je na kostce w centrum w kilka chwil. Do tego z racji roznej dlugosci moich stop i problemow z rozmiarem pewnie i tak nie beda pasowac. Ale jakie ladne... .[/QUOTE]

rozwiązanie jest proste kup je sobie oczywiście, a co, każdemu potrzeba trochę przyjemności w tym życiu, a żeby się nie zniszczyły wystarczy dokupić taki maleńki drobiazg jak limuzynę z szoferem cobyś w nich za dużo chodzić nie musiała

a propos naszego offtopa butowego dziś było na ten temat w ddtvn -jak dobrać buty do swoich gabarytów nóg - i o ile ta laska co się niby ma znac na modzie jako tako poubierała te różne panie w buty które najlepiej do nóg pasują, tak aż żal mi było słuchać jak kompletnie nie umiała tego sensownie uzasadnić w żadnym przypadku.
ogólnie jak to zwykle bywa w tego typu poradnikach - nic odkrywczego ani mądrego nie powiedzieli ( oczywiście najlepiej wszystkim pasują szpilki, tylko kto by w szpilach naokragło zasuwał, bo ja na pewno nie - no chyba żebym miała nóżki jak Corii, to wtedy słowo się rzekło ) ale jedno im się z naszą tu dyskusją zgodziło (podczytywał nas tu na pewno jakiś szpieg z krainy deszczowców - że duże platformy się do cienkich pęcinek nie nadają
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:23   #2598
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
rozwiązanie jest proste kup je sobie oczywiście, a co, każdemu potrzeba trochę przyjemności w tym życiu, a żeby się nie zniszczyły wystarczy dokupić taki maleńki drobiazg jak limuzynę z szoferem cobyś w nich za dużo chodzić nie musiała
Szczegoliki .

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a propos naszego offtopa butowego dziś było na ten temat w ddtvn -jak dobrać buty do swoich gabarytów nóg - i o ile ta laska co się niby ma znac na modzie jako tako poubierała te różne panie w buty które najlepiej do nóg pasują, tak aż żal mi było słuchać jak kompletnie nie umiała tego sensownie uzasadnić w żadnym przypadku.
ogólnie jak to zwykle bywa w tego typu poradnikach - nic odkrywczego ani mądrego nie powiedzieli ( oczywiście najlepiej wszystkim pasują szpilki, tylko kto by w szpilach naokragło zasuwał, bo ja na pewno nie - no chyba żebym miała nóżki jak Corii, to wtedy słowo się rzekło ) ale jedno im się z naszą tu dyskusją zgodziło (podczytywał nas tu na pewno jakiś szpieg z krainy deszczowców - że duże platformy się do cienkich pęcinek nie nadają
Do grubych tez nie. Wiem po sobie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:29   #2599
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Wrocławianki, dostałam smsa z Sephory, że w Factory likwiduje się ich salon i można liczyć na zniżki -70%. Była może któraś z Was? Warto jechać? Co i o ile jest przecenione?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 14:37   #2600
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
a propos naszego offtopa butowego dziś było na ten temat w ddtvn -jak dobrać buty do swoich gabarytów nóg - i o ile ta laska co się niby ma znac na modzie jako tako poubierała te różne panie w buty które najlepiej do nóg pasują, tak aż żal mi było słuchać jak kompletnie nie umiała tego sensownie uzasadnić w żadnym przypadku.
ogólnie jak to zwykle bywa w tego typu poradnikach - nic odkrywczego ani mądrego nie powiedzieli ( oczywiście najlepiej wszystkim pasują szpilki, tylko kto by w szpilach naokragło zasuwał, bo ja na pewno nie - no chyba żebym miała nóżki jak Corii, to wtedy słowo się rzekło ) ale jedno im się z naszą tu dyskusją zgodziło (podczytywał nas tu na pewno jakiś szpieg z krainy deszczowców - że duże platformy się do cienkich pęcinek nie nadają
Monia,ale jak sie komus takie klocki podobaja i dobrze sie w nich czuje i bedzie chodzic majac gdzies ostracyzm otoczenia, to why not?

Damon, przymierzalam z ciekawosci te czarne czolenka co wklejalas link. Fajne sa, no klasyka i elegancja, ale przyznam, ze spodziewalam sie czegos bardziej bombowego na zywo. Wsatwie wieczorem zdjecia, bo cyknelam je na kopytach.
A i numeracja jest zawyzona, w moim 38 bylo wygodnie, ale za luzno i gubilam buta, z kolei 37,5 rozmiarowo niby ok, ale z kolei pilo mnie w placec u lewej nogi, bo deczko ciasne. Wiec nie dziwie sie ze mialas problem i ze na polowke czekasz. Na pewno lepiej mniejsze kupic, bo sie rozciagna, niz klapiace juz teraz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-03-15 o 14:39
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:58   #2601
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Monia,ale jak sie komus takie klocki podobaja i dobrze sie w nich czuje i bedzie chodzic majac gdzies ostracyzm otoczenia, to why not?
kochana, ja wiem że jak się nieraz baba uprze to nie pomoże i woda z Wisły )) ale mowa była o ogólnych zasadach, a ostatecznie i tak każda wybiera dla siebie to , w czym sie najlepiej czuje i co ona lubi, a nie to w czym jej każą, nie?

i spokój mi tu juz z zachwalaniem kolejnych butów bo już z 5 par znalazłam co bym chciała ( w sumie nie mam czarnych czółenek chwilowo, więc teoretycznie mogłabym, ale nadal jakoś lotto mnie nie lubi
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:03   #2602
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
kochana, ja wiem że jak się nieraz baba uprze to nie pomoże i woda z Wisły )) ale mowa była o ogólnych zasadach, a ostatecznie i tak każda wybiera dla siebie to , w czym sie najlepiej czuje i co ona lubi, a nie to w czym jej każą, nie?

i spokój mi tu juz z zachwalaniem kolejnych butów bo już z 5 par znalazłam co bym chciała ( w sumie nie mam czarnych czółenek chwilowo, więc teoretycznie mogłabym, ale nadal jakoś lotto mnie nie lubi
No dokladnie

Poka poka, jakie buty Ci wpadly w oko?
Looknij na te czarne co Damon pokazywala, bo naprawde fajne i Ciebie w nich bym widziala
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:07   #2603
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Wrocławianki, dostałam smsa z Sephory, że w Factory likwiduje się ich salon i można liczyć na zniżki -70%. Była może któraś z Was? Warto jechać? Co i o ile jest przecenione?
Też dostałam SMS'a z tą informacją i właśnie się zastanawiam, co by tam można ciekawego upolować . Nie uśmiecha mi się jednak jechać w ciemno prawie 100 km, no ale jak się samemu nie sprawdzi, to nie będzie wiadomo czy warto .
Tak w ogóle to zmartwiła mnie ta informacja, bo lubiłam tam robić zakupy . Zwykle nie było tam dzikich tłumów, no i łatwiej było dostać produkty z jakiś limitek, które gdzie indziej już się wyprzedały.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:13   #2604
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też dostałam SMS'a z tą informacją i właśnie się zastanawiam, co by tam można ciekawego upolować . Nie uśmiecha mi się jednak jechać w ciemno prawie 100 km, no ale jak się samemu nie sprawdzi, to nie będzie wiadomo czy warto .
Tak w ogóle to zmartwiła mnie ta informacja, bo lubiłam tam robić zakupy . Zwykle nie było tam dzikich tłumów, no i łatwiej było dostać produkty z jakiś limitek, które gdzie indziej już się wyprzedały.
Ja od miesiecy zadnego smsa nie dostalam z S. Na zaden temat. Chyba musze przestac tam zakupy robic to im sie moze przypomni .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:13   #2605
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No dokladnie

Poka poka, jakie buty Ci wpadly w oko?
Looknij na te czarne co Damon pokazywala, bo naprawde fajne i Ciebie w nich bym widziala
no coś Ty, pozamykałam te wszystkie strony czymprędzej, żeby mi się przypadkiem nie klikło Ten Tommy miał kilka fajnych modeli, nie powiem, przytuliłabym.

te Damonkowe też mnie zainteresiły , ale za wysokie na moje możliwości. Ja muszę mieć na niezbyt wysokim obcasie albo słupku, z niewielką platformą z przodu, żebym się na prostej drodze nie zabiła. Mam w swych nielicznych zbiorach takie czerwone sandałki właśnie na fajnej szpilce i platforemce, że wygladają killerowo a wygodne jak nie wiem co zara wam poszukam

EDIT. wygrzebałam to są własnie idealne buty dla mojej nogi - solidne, stabilne, z podwyższeniem z przodu zebym umiała chodzić, bo jak obcas wysoki to mogiła - dwa kroki i padam.
To są moje dwie ulubione pary aktualnie, a ryjki będą trzecie
Potrzebuję (niekoniecznie na już) czarne jakieś w takim stylu, bo nie mam. Za darmo najlepiej jakby gdzieś dawali
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3765.jpg (78,8 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3766.jpg (113,9 KB, 55 załadowań)
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-03-15 o 15:27
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:15   #2606
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Skoro tak tu butowo to tez Wam pokaże które kliknelam ostatnio
https://schaffashoes.pl/obcasy_i_szp...pe_Jeans,29116
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:29   #2607
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no coś Ty, pozamykałam te wszystkie strony czymprędzej, żeby mi się przypadkiem nie klikło Ten Tommy miał kilka fajnych modeli, nie powiem, przytuliłabym.

te Damonkowe też mnie zainteresiły , ale chyba przywysokie na moje możliwości. Ja muszę mieć na niezbyt wysokim obcasie albo słupku, z niewielką platformą z przodu, żebym się na prostej drodze nie zabiła. Mam w swych nielicznych zbiorach takie czerwone sandałki właśnie na fajnej szpilce i platforemce, że wygladają killerowo a wygodne jak nie wiem co zara wam poszukam

EDIT. wygrzebałam to są własnie idealne buty dla mojej nogi - solidne, stabilne, z podwyższeniem z przodu zebym umiała chodzić, bo jak obcas wysoki to mogiła - dwa kroki i padam.
To są moje dwie ulubione pary aktualnie, a ryjki będą trzecie
Potrzebuję (niekoniecznie na już) czarne jakieś w takim stylu, bo nie mam. Za darmo najlepiej jakby gdzieś dawali
Mnie powalily dzis te. Bardzo w moim stylu. Drogie sa jednak jak cholera, wiec se dam spokoj .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:35   #2608
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Witajcie.. U nas zamiecie jak na Syberii conajmniej. Wyszlam dzis z domu, bo bylam umowiona na robienie swojego pierwszego tatuażu..Inaczej by mnie za nic nie wygonili. Ale co tam, jestem hardcorem. ..

James, bardzo dziekuje za informacje dot DHEA. Czy takie DHEA w kremie jest normalnie dostępne w aptece.. I czy pisząc o smarowaniu cytrynki, mialas na mysli TĄ cytrynkę

Ilios, ten chlebek calkiem niezly jest Ja go uwielbiam ze wszelakimi serkami kanapkowymi, wedlinka, warzywami, albo z makrela w pomidorach z puszki
A do do ajfonów, to ja jestem z tej drugiej opcji Mialam kiedys ajfona, jeszcze w UK i mi nie podszedl.. Zdecydowanie wole samsunga galaxy

Taszanta, zazdraszczam tej wycieczki z kokakolą

Tigerrr, mialam ten korektor. Nie byl zly, ale raczej traktowalam go jako rozświetlacz, nie jak korektor. Jako korektora uzywam tylko pancernej HR. Aczkolwiek na dzisiejszej śniezycy nawet HR nie dala rady.. W ogole mamy super pogodę na testowanie wytrzymalosci kosmetyków
I tak: revlon colorstay i HR nie daly rady - częsciowo zeszly z twarzy pod wpływem zamieci snieżnej
Cienie maczka i the balm dzielnie sie trzymaly . O dziwo tusz Guerlain ten nowy, nawet jednego sladu czarnego nie zrobil, pomimo, ze sypalo mi na rzęsy bardzo Pomadka Loreala nie dala rady (ale to standard)
Tigerr, a jaka masz tą torebkę, pokaz fote, wlasnie jestem w fazie szukania fajnej torebki.. A skoro Tobie nie pasuje, to moze mnie spasuje
Dziewczyny, ale macie wszystkie ladne te swoje nabytki butowe

I ja musze jakies kliknąc

A ja nadal sie zastanawiam jaki kolor armaniaka kupic (aczkolwiek dzis wydalam pieniądze, ktore mialam na niego przeznaczyc.. )
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:35   #2609
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Wróciłam wczoraj z dougiego z nowym shimmer brickiem Lilac Rose i różem Pastel Pink # 33 Bobbi Brown.
Obydwie rzeczy już kocham
Róż faktycznie jest odcieniem pomiędzy Pale Pink # 9 a Nude Pink # 29. Pięknie ożywia średnią karnację, a naniesiony na niego lekko shimmer brick Lilac Rose dodaje pięknego blasku Oczywiście ja nim traktuję też lekko powieki i dekolt. Bardzo udany zakup, a przyznam, że miałam obawy co do shimmer bricka, bałam się, że będzie za bardzo fioletowy. Nic takiego Będzie świetnie wyglądał na oliwkowej skórze, żółtawej cerze - takiej skłonnej do ziemistego wyglądu - bo ją będzie pięknie ochładzał, ale nie wpada w żaden filet, śliwkę itp. (jak Wild Rose).
W niedzielę wstawię foty.
Jestem na maksa walnięta, ale kocham bobbikowe róże i shimmer bricki
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:35   #2610
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39788054]Mnie powalily dzis te. Bardzo w moim stylu. Drogie sa jednak jak cholera, wiec se dam spokoj .[/QUOTE]

Ładne
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.