Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-22, 13:17   #451
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Hej !

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Najpierw pokażę Wam jak Warhol nie-wygląda w rzeczywistości... nawet po poprawkach Według mojego aparatu to niegroźna koralowa brzoskwinia albo brzoskwiniowy koral, cóż...
Jakie ładne bardzo bardzo mi się podoba
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mmrrr, fantastyczny jest ten piasek

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Malowanie pierdółek na paznokciach próba #2.
Jak słodko !
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na dzień dobry mam mani Yen nie patrz! Znowu serduszka

Szczegóły wiecie gdzie
cudowne
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Nie znoszą to chyba mało powiedziane
Klik

Edytowane przez 5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Czas edycji: 2015-02-22 o 17:46
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 13:36   #452
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mam tak samo, jak Ty żele, hybrydy, czy inne tipsy jestem w stanie zrozumieć, że się biegnie do kosmetyczki, ale zwykłe malowanie, no niet

to ja czekam na tą dupę szatana
na pewno z kolejnymi piłowaniami będzie jeszcze lepiej

borze, nie.. to chyba najbrzydsza kolekcja i najbrzydszy lakier ever z ChG
Niektórzy chyba po prostu wolą jak ktoś zajmie się ich paznokciami. Ja też w sumie tego nie rozumiem, ale nic mi do tego, jak ktoś lubi wydawać pieniądze, to niech wydaje.

Jak koleżanka odda mi czarny lakier to coś wymyślę. btw, czy Wasze znajome też tak pożyczają od Was lakiery? Bo "bez sensu kupować na jeden raz, nekofood ma to może pożyczy".
Mam nadzieję.

No widzisz, a mnie ta kolekcja zauroczyła, aż nie wiem który kolor chcę! A w TSOLY to już całkowicie się zakochałam, mimo że nie przepadam za piaskami, to dla mnie on jest jednym z najpiękniejszych laksów jakie widziałam. Wygląda jak puszysty śnieg albo zimowy sweter. Ale to chyba jeden z tych, które albo kochasz, albo nienawidzisz.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50364535]Jak słodko ! [/QUOTE]

Edytowane przez nekofood
Czas edycji: 2015-02-22 o 13:37
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 14:53   #453
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Witam się
Dołączam do Was, dopiero łapię paznokciowego bakcyla.. chyba z nudów hehe
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 14:54   #454
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Nekofood, chyba nie komentowałam Twojego słodkiego mani jest świetne!

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
wrzucam foty i lecę nadrabiać zaległości
wow, super wyglądają

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Kobiety chyba nie mogą znieść krytyki dotyczącej paznokci. Wczoraj jedna vlogerka jutuberka czy bóg wie jak to nazwać dodała zdjęcie swojego nowego mani na insta może któraś przypadkiem widziała. Do tej pory miała piękne kwadraty, później przy hybrydzie zapuściła i zrobiła migdałki również całkiem nieźle wyglądały. Wczoraj dodała zdjęcie hmm szponów? Oczywiście ludzie tak jak zawsze sypali komenatarzami ale tym razem głównie negatywnymi. Dziewczyna zamiast przyjąć krytykę to odpowiadała każdemu w niemiły sposób. Sama napisałam, o zbyt spiłowalnych boczkach to jedna wielbicielka i do mnie zasapała że zawsze znawca się znajdzie. Błagam jeśli prawa strona wskazówki wygląda jakby była wklęsła to chyba coś nie halo No ale cóż ja jestem tylko wielkim znawcą i laskę nie obchodzi czy coś wiem o paznokciach czy nie. Nie ogarniam po to wrzuca zdjęcia żeby je komentować a że tym razem nie było nad czym się podniecać
szokłam, jak zobaczyłam, że to o nią chodzi

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na dzień dobry mam mani Yen nie patrz! Znowu serduszka



Szczegóły wiecie gdzie
prześliczne, takie romantyczne

Cytat:
Napisane przez ek1994 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. jak widać nowa, mam nadzieje, że zostanę przyjęta pozytywnie.
Dziś mam takie pazurki, jakieś podpowiedzi?
ja jestem zdania jak reszta dziewczyn długie paznokcie będą długie również wtedy, jak je skrócisz ze 3 mm :P wtedy nie będą gubić kształtu a i krzywo rosnąć nie będą no i zalane skórki, ale to już wiesz

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Witam się
Dołączam do Was, dopiero łapię paznokciowego bakcyla.. chyba z nudów hehe
witaj pokaż paznokcie wkupne
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 15:01   #455
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Hanan26 niestety nie za bardzo mam czym się pochwalić na razie trochę Was poczytam i popodgladam, mogę?
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 16:16   #456
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Kobiety chyba nie mogą znieść krytyki dotyczącej paznokci. Wczoraj jedna vlogerka jutuberka czy bóg wie jak to nazwać dodała zdjęcie swojego nowego mani na insta może któraś przypadkiem widziała. Do tej pory miała piękne kwadraty, później przy hybrydzie zapuściła i zrobiła migdałki również całkiem nieźle wyglądały. Wczoraj dodała zdjęcie hmm szponów? Oczywiście ludzie tak jak zawsze sypali komenatarzami ale tym razem głównie negatywnymi. Dziewczyna zamiast przyjąć krytykę to odpowiadała każdemu w niemiły sposób. Sama napisałam, o zbyt spiłowalnych boczkach to jedna wielbicielka i do mnie zasapała że zawsze znawca się znajdzie. Błagam jeśli prawa strona wskazówki wygląda jakby była wklęsła to chyba coś nie halo No ale cóż ja jestem tylko wielkim znawcą i laskę nie obchodzi czy coś wiem o paznokciach czy nie. Nie ogarniam po to wrzuca zdjęcia żeby je komentować a że tym razem nie było nad czym się podniecać
Tak, widziałam nawet Twój komentarz
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 16:21   #457
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Niektórzy chyba po prostu wolą jak ktoś zajmie się ich paznokciami. Ja też w sumie tego nie rozumiem, ale nic mi do tego, jak ktoś lubi wydawać pieniądze, to niech wydaje.

Jak koleżanka odda mi czarny lakier to coś wymyślę. btw, czy Wasze znajome też tak pożyczają od Was lakiery? Bo "bez sensu kupować na jeden raz, nekofood ma to może pożyczy".
Mam nadzieję.

No widzisz, a mnie ta kolekcja zauroczyła, aż nie wiem który kolor chcę! A w TSOLY to już całkowicie się zakochałam, mimo że nie przepadam za piaskami, to dla mnie on jest jednym z najpiękniejszych laksów jakie widziałam. Wygląda jak puszysty śnieg albo zimowy sweter. Ale to chyba jeden z tych, które albo kochasz, albo nienawidzisz.

ja to najbardziej lubię, jak ja się własnymi paznokciami zajmuję szczerze, bałabym się oddać w czyjeś ręce, ciągle bym mówiła co jest nie tak i tylko się denerwowała

nie pożyczam, bo raz pożyczyłam to chyba się musiałam 2 tygodnie o zwrot upominać

dla mnie i kolekcja, i lakier okropny tak samo nie podoba mi się Essie Belugaria.. wygląda tak jakby ktoś ręce w smołę wsadził i holograficznymi heksami obsypał
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 16:51   #458
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ek1994 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. jak widać nowa, mam nadzieje, że zostanę przyjęta pozytywnie.
Dziś mam takie pazurki, jakieś podpowiedzi?
Witaj, na temat skórek już widzialam czytałaś, więc czekamy na progres Pokazuj koniecznie!
Co do długości.. nawet nie chodzi o to, że są za długie. Bardziej o to, że coś z tymi długościami między sobą jest nie tak. Zazwyczaj najlepiej wyglądają nastepujące proporcje: serdeczny, środkowy i wskazówka jednej długości (długość całej płytki, a nie tylko wolnego brzegu), mały 2mm krótszy, kciuk 2mm dłuższy. Zobacz jak jest u Ciebie? Może to tylko zdjęcie, ale mam wrażenie, że coś mi nie pasi tam. Z doświadczenia wiem, że wiecznie mam kciuk o wiele za długi, nie wiem chyba szybciej rośnie wariat. Wierz mi, zachowanie takich proporcji sporo daje. Migdałki ogólnie - super pomysł.

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Dziękuję. Ja już mam trochę wprawioną rękę bo rysuję i maluję... tylko że na paznokciach to zupełnie co innego, aż się zdziwiłam.
aaaaa widzisz, to nie długo będziesz obrazy reprodukować na paznokciach

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale piękne!
Dzięki Kochana!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
haha, nie da się nie patrzeć bardzo ładne mani, fajnie dobrane kolory. Szkoda, że serduszkowe
heheheh noo noo Dzięki Następne planowane mani powinno trochę ulgi dać po tych wszystkich słodkościach

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;50364535]
cudowne
[/QUOTE]Aaa dziękuję, dziękuję

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Jak koleżanka odda mi czarny lakier to coś wymyślę. btw, czy Wasze znajome też tak pożyczają od Was lakiery? Bo "bez sensu kupować na jeden raz, nekofood ma to może pożyczy".
Mam nadzieję.
nie lubię pożyczać.. czasem zaniosę do pracy jak ktoś chce zobaczyć coś konkretnego. A tak to dziewczyny przychodza do mnie na mani

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Witam się
Dołączam do Was, dopiero łapię paznokciowego bakcyla.. chyba z nudów hehe
Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Hanan26 niestety nie za bardzo mam czym się pochwalić na razie trochę Was poczytam i popodgladam, mogę?
Hej, pooookaż pooookaż Zawsze może coś doradzimy, łatwiej będzie ci się za nie zabrać Tylko pamiętaj, że tu dostaniesz kawę na ławę bez owijania w bawełne. Calkiem szczera i bezpośrednia opinia. Zdarza się, że sie na nas za to obrażają..

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
prześliczne, takie romantyczne
Fajnie słyszeć
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 16:56   #459
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Witam się
Dołączam do Was, dopiero łapię paznokciowego bakcyla.. chyba z nudów hehe
Hej!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Nekofood, chyba nie komentowałam Twojego słodkiego mani jest świetne!
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja to najbardziej lubię, jak ja się własnymi paznokciami zajmuję szczerze, bałabym się oddać w czyjeś ręce, ciągle bym mówiła co jest nie tak i tylko się denerwowała


dla mnie i kolekcja, i lakier okropny tak samo nie podoba mi się Essie Belugaria.. wygląda tak jakby ktoś ręce w smołę wsadził i holograficznymi heksami obsypał
Też bym się pewnie bała. Do malowania to może jeszcze bym dała, ale do majstrowania przy skórkach i kształcie raczej nie, naoglądałam się za dużo faili manikiurzystek. I nie mogę się nadziwić, że ktoś może nie lubić zajmować się paznokciami, dla mnie to jedno z najbardziej relaksujących zajęć. Może dlatego, że ja wiecznie coś muszę robić, nie potrafię się nudzić, a ze świeżo pomalowanymi paznokciami mam przymusową chwilę siedzenia na tyłku.

Kwestia gustu. Co do Belugarii to akurat się zgadzam, chyba jeszcze nie widziałam brzydszego lakieru, bardzo trafne porównanie do smoły.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
aaaaa widzisz, to nie długo będziesz obrazy reprodukować na paznokciach
Jak opanuję trzęsącą się rękę, to kto wie.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:00   #460
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry
Spierdaczyłam paznokcie, kształt znaczy się. Chciałam lekko skrócić i dooopa Ale jestem zła

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
wrzucam foty i lecę nadrabiać zaległości
Łaaaaa płytkę to Ty masz zabójczą Świetne mani

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Kobiety chyba nie mogą znieść krytyki dotyczącej paznokci. Wczoraj jedna vlogerka jutuberka czy bóg wie jak to nazwać dodała zdjęcie swojego nowego mani na insta może któraś przypadkiem widziała. Do tej pory miała piękne kwadraty, później przy hybrydzie zapuściła i zrobiła migdałki również całkiem nieźle wyglądały. Wczoraj dodała zdjęcie hmm szponów? Oczywiście ludzie tak jak zawsze sypali komenatarzami ale tym razem głównie negatywnymi. Dziewczyna zamiast przyjąć krytykę to odpowiadała każdemu w niemiły sposób. Sama napisałam, o zbyt spiłowalnych boczkach to jedna wielbicielka i do mnie zasapała że zawsze znawca się znajdzie. Błagam jeśli prawa strona wskazówki wygląda jakby była wklęsła to chyba coś nie halo No ale cóż ja jestem tylko wielkim znawcą i laskę nie obchodzi czy coś wiem o paznokciach czy nie. Nie ogarniam po to wrzuca zdjęcia żeby je komentować a że tym razem nie było nad czym się podniecać
Okropieństwo jak rozumiem, że co kto lubi ale tak jak pisała Viv, jak Ci 15 osób mówi, że nie jest dobrze to znak, że nie jest dobrze i nie brnij w głupie tłumaczenia bo się tylko ośmieszasz. Ale cóż .....

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O lakier mi chodzi .Czyli biały Konad tak? I stempel z MoYou odbija Ci bez problemu? Mój stempel ma, cholera jasna, takie humory, że do szału może doprowadzić - dosłownie z dnia na dzień lakier, który pięknie odbijał poprzednio, nagle nie chce przyklejać się do stempla

Absolutnie nie jest ciężki w obsłudze
Wszystko działa jak ta lala, Vivcia a może to wina zmywacza?? Ja mam 2 , zielona Isana do czyszczenia stempla i płytek ( i wszystko śmiga, powiem nawet, że biały Konad lepsiejszy od Essenca) a od Laury Conti, nawilżający, do doczyszczania skórek bo ten z Issany słabo doczyszcza Takie to trochę dziwne



Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na dzień dobry mam mani Yen nie patrz! Znowu serduszka
Mrrrrrr jesuuu jaki kształt

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Nie znoszą to chyba mało powiedziane
Klik
Jeszcze raz napiszę, jak dla mnie są okropne, wyglądają jak za grubo nałożone żele Kształt też

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hehe znam to, ja mam kilka stempli (Konad podwójny, MoYou podwójny szary i czarny, dwie gumki MoYou, BPS podwójny, BPS prostokątny) i wyobraź sobie, że każdy współgra z innymi wzorkami i z innymi lakierami! Masakra. Robilam wczoraj mani i zachciało mi się naklejek stemplowych pokolorowanych i ze stemplami miałam taką jazdę!!! W ogóle okazało sie, że mam jedną gumkę od MoYou która jest miękka! Na tyle, że mogę w nią wciskać paznokcieć! HURA horyzontalne wzorki już do was idę!!! Pozostałe gumki z MoYou twarde, okrągły stempel z BPS się trochę nastroił i coś tam odbija, prostokątny z BPS nie robi nic! Bądź tu człowieku mądry!
Nie mam porównania z innymi stemplami ( już niedługo to nadrobię , Konada wydałam ) ale u mnie MoYou odbija wszystkie lakiery, kwestia tylko ich napigmentowania i równego odbicia na pazurku ale to już inna inszość

Cytat:
Napisane przez ek1994 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. jak widać nowa, mam nadzieje, że zostanę przyjęta pozytywnie.
Dziś mam takie pazurki, jakieś podpowiedzi?
Dziewczyny juz napisały ale płytkę to Ty masz zabójczą

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Pewnie następne mani walnę mroczne jak doopa szatana, tak dla równowagi.
One są jeszcze trochę ostrzejsze, no nie idzie tego złapać na zdjęciu. Już nie mówiąc o tym, że wizaż skopał jakość. Ale ważne że ja jestem zadowolona z kształtu już prawie całkowicie.

Mi się jeszcze wydaje, że nie tylko kciuk ale też serdeczny jest nieproporocjonalnie długi. I mały wygląda jakby był spiłowany krzywo, idzie jakby w bok zamiast na prosto.
Właśnie ucięło mi Cię - świetne mani - mniamuśne

Popieram

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Jak koleżanka odda mi czarny lakier to coś wymyślę. btw, czy Wasze znajome też tak pożyczają od Was lakiery? Bo "bez sensu kupować na jeden raz, nekofood ma to może pożyczy".
Nie pożyczam serce by mi pękło a tak na serio wydaję jak za długo stoją - po co maja bidulki glucieć. Pokazuję tylko do macania w trakcie malowania No i jak się sensacja robi po otwarciu szuflady

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Hanan26 niestety nie za bardzo mam czym się pochwalić na razie trochę Was poczytam i popodgladam, mogę?
Pokazuj co masz doradzimy
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:04   #461
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Jak koleżanka odda mi czarny lakier to coś wymyślę. btw, czy Wasze znajome też tak pożyczają od Was lakiery? Bo "bez sensu kupować na jeden raz, nekofood ma to może pożyczy".
Mam nadzieję.
Nie pożyczam już, kilka razy mi się zdarzyło i zawsze coś było nie tak. Albo zgluciały lakier, albo zmywacz dolany, raz się doprosić nie mogłam i odzyskałam lakier dopiero po kilku miesiącach... niemal pusty nie ma teraz takiej opcji.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 17:10   #462
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Też bym się pewnie bała. Do malowania to może jeszcze bym dała, ale do majstrowania przy skórkach i kształcie raczej nie, naoglądałam się za dużo faili manikiurzystek. I nie mogę się nadziwić, że ktoś może nie lubić zajmować się paznokciami, dla mnie to jedno z najbardziej relaksujących zajęć. Może dlatego, że ja wiecznie coś muszę robić, nie potrafię się nudzić, a ze świeżo pomalowanymi paznokciami mam przymusową chwilę siedzenia na tyłku.

Kwestia gustu. Co do Belugarii to akurat się zgadzam, chyba jeszcze nie widziałam brzydszego lakieru, bardzo trafne porównanie do smoły.

no pomalować komuś ewentualnie bym pozwoliła, ale grzebanie przy kształcie albo skórkach - never
ja się zawsze zajmuję paznokciami podczas oglądania czegoś, odpalam sobie jakiś filmik na yt i słucham, czasami się spojrzę, jak czekam aż mi wyschną, to sobie coś pooglądam, poczytam książkę na laptopie/telefonie czasami mnie to wycisza, ale jak mam gorszy dzień z malowaniem, to potrafię kląć i 4 razy mani zmywać

racja, co osoba to inny gust okropny jest, na niektórych swatchach wygląda w miarę, a na niektórych.. tragedia


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Spierdaczyłam paznokcie, kształt znaczy się. Chciałam lekko skrócić i dooopa Ale jestem zła

nie wierzę Ci
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:21   #463
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Spierdaczyłam paznokcie, kształt znaczy się. Chciałam lekko skrócić i dooopa Ale jestem zła

Właśnie ucięło mi Cię - świetne mani - mniamuśne

Popieram


Nie pożyczam serce by mi pękło a tak na serio wydaję jak za długo stoją - po co maja bidulki glucieć. Pokazuję tylko do macania w trakcie malowania No i jak się sensacja robi po otwarciu szuflady
Bywa, na szczęście odrastają.

Dziękuję. Od razu mi wesoło jak na nie patrzę.

"I na co ci tyle tego?" My takie biedne niezrozumiane.

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nie pożyczam już, kilka razy mi się zdarzyło i zawsze coś było nie tak. Albo zgluciały lakier, albo zmywacz dolany, raz się doprosić nie mogłam i odzyskałam lakier dopiero po kilku miesiącach... niemal pusty nie ma teraz takiej opcji.
To to już zwykłe chamstwo.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no pomalować komuś ewentualnie bym pozwoliła, ale grzebanie przy kształcie albo skórkach - never
ja się zawsze zajmuję paznokciami podczas oglądania czegoś, odpalam sobie jakiś filmik na yt i słucham, czasami się spojrzę, jak czekam aż mi wyschną, to sobie coś pooglądam, poczytam książkę na laptopie/telefonie czasami mnie to wycisza, ale jak mam gorszy dzień z malowaniem, to potrafię kląć i 4 razy mani zmywać

racja, co osoba to inny gust okropny jest, na niektórych swatchach wygląda w miarę, a na niektórych.. tragedia
Aa, klnięcie i zmywanie chyba każdemu się czasem zdarzy. Bad nail day. Ja wtedy przeważnie przy 3. próbie się poddaję i maluję odżywką.

Tutaj np. wygląda jeszcze całkiem całkiem. Ale prawda, na 99% swatchy to jakaś tragedia.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:42   #464
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
"I na co ci tyle tego?" My takie biedne niezrozumiane.


Aa, klnięcie i zmywanie chyba każdemu się czasem zdarzy. Bad nail day. Ja wtedy przeważnie przy 3. próbie się poddaję i maluję odżywką.

Tutaj np. wygląda jeszcze całkiem całkiem. Ale prawda, na 99% swatchy to jakaś tragedia.

podstawowe pytanie mojej mamy


przy 3 nieudanej próbie wybieram bezproblemowy lakier wczoraj na szczęście mi się udało i wybrałam taki lakier, który mi nie sprawił kłopotów

mam wrażenie, że ten lakier wygląda najgorzej na zbliżeniach.. w sumie jak na niego patrzę to się zastanawiam ile ktoś siedział nad tymi buteleczkami, że coś takiego powstało. podejrzewam, że jakbym się tak konkretnie nawdychała oparów to bym wrzucała do lakieru co popadnie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 17:52   #465
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
widziałam to zdjęcie i shitstorm w komentarzach okropieństwo
też mi trudno uwierzyć, że to naturalki.. Olga kiedyś nosiła tipsy (na początkach jutuba), ale od długiego czasu miała swoje ładne. miała. migdałki też na początku były ładne, a potem stały się koszmarkiem ale święte oburzenie jak zwrócisz uwagę, ze nie wyglądają ładnie i dajesz rady co zmienić
Początków jej nie pamiętam ale w sumie kto wie co to jest Właśnie te pierwsze wersje migdałków były całkiem ładne Najlepiej nic nie mówić

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
O Borzeno! A miała całkiem ładne paznokcie
Otóż to

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Tak, widziałam nawet Twój komentarz
Na prawdę rzadko coś komentuję zazwyczaj się przyczajam no ale kiedy zobaczyłam w jaki sposób odpisuje innym to musiałam skomentować. Jednakże i tak najbardziej rozwaliła mnie jej "obrończyni"

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
tak samo nie podoba mi się Essie Belugaria.. wygląda tak jakby ktoś ręce w smołę wsadził i holograficznymi heksami obsypał
Do mnie również nie przemawia

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Okropieństwo jak rozumiem, że co kto lubi ale tak jak pisała Viv, jak Ci 15 osób mówi, że nie jest dobrze to znak, że nie jest dobrze i nie brnij w głupie tłumaczenia bo się tylko ośmieszasz. Ale cóż .....
Jeszcze raz napiszę, jak dla mnie są okropne, wyglądają jak za grubo nałożone żele Kształt też
Ale jest ładnie i koniec kropka




U mnie lakierowy detoks i intensywna kuracja mazidłami. Co drugi dzień zmywam i maluję diamentową eveline. Kremuję dłonie kilka razy dzienie i wmsarowuję go również w skórki i paznokcie. Przygotowałam również sobie nową oliwkę. Wygrzebałam buteleczkę z resztką wysuszacza essence wymyłam i przelałam olejek alterry. Teraz tylko czekać aż odrosną
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 18:02   #466
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlotqo Pokaż wiadomość
Hanan26 niestety nie za bardzo mam czym się pochwalić na razie trochę Was poczytam i popodgladam, mogę?
możesz, możesz, ale chętnie zobaczymy Twoje paznokcie Mgiełka dobrze powiedziała: doradzimy i powiemy co jest dobrze
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 18:21   #467
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Anula gratuluję wygrania konkursu Orly Tyyyyle nowych dzieci Ci się szykuje Ja nawet swoich wypocin nie wysyłałam, gdyż pół internetów brała udział a ja z moimi zdjęciami to się mogę schować
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 18:24   #468
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Początków jej nie pamiętam ale w sumie kto wie co to jest Właśnie te pierwsze wersje migdałków były całkiem ładne Najlepiej nic nie mówić


Do mnie również nie przemawia

jak przeszła z kwadratów na migdałki to się właśnie bałam tego, żeby nie walnęła czegoś takiego.. i moje najgorsze obawy się potwierdziły to fakt, grono fanek Cię zje za jedną niepozytywną opinię


mocno specyficzny lakier, chyba do mało kogo przemawia


no to lecę z mani ode mnie.. Orly - Space Cadet.
porysował się cholernik, następnym razem będzie z topem, ale już nie solo, bo po jakiś 4 dniach noszenia miałam już dość, za duża impreza.. ale jako dodatek do innego koloru może być całkiem sensowny (klik ten tuning bardzo spoko, kiedyś na pewno taki machnę ). wstydzi się przed aparatem pokazać co potrafi, nieśmiały chyba





---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Anula gratuluję wygrania konkursu Orly Tyyyyle nowych dzieci Ci się szykuje Ja nawet swoich wypocin nie wysyłałam, gdyż pół internetów brała udział a ja z moimi zdjęciami to się mogę schować

o rany!!! ale się cieszę!
Anula, gratulacje, wierzyłam w Ciebie z całego serducha! zasłużona wygrana..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 18:32   #469
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

no to lecę z mani ode mnie.. Orly - Space Cadet.
porysował się cholernik, następnym razem będzie z topem, ale już nie solo, bo po jakiś 4 dniach noszenia miałam już dość, za duża impreza.. ale jako dodatek do innego koloru może być całkiem sensowny (klik ten tuning bardzo spoko, kiedyś na pewno taki machnę ). wstydzi się przed aparatem pokazać co potrafi, nieśmiały chyba
bardzo fajny jest

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 18:37   #470
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Tak na wstępie
ANULA GRATULACJE
nananana WIEDZIAŁAM WIEDZIAŁAM WIEDZIAŁAM nananananann


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie wierzę Ci
Jutro coś tam zmaluje i wstawię- boli mnie przyrost w lewym wskaźniku

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Bywa, na szczęście odrastają.


"I na co ci tyle tego?" My takie biedne niezrozumiane.
Noooo a ja je szykowałam na stemple do porzygu i żopa
Taaa albo- jesssu jak w drogerii i woła jedna drugą- chodź, chodź zobacz ile ona tego ma i jak poukładane
Boszzz jak dobrze, że Wy mnie rozumiecie


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ale jest ładnie i koniec kropka


U mnie lakierowy detoks i intensywna kuracja mazidłami. Co drugi dzień zmywam i maluję diamentową eveline. Kremuję dłonie kilka razy dzienie i wmsarowuję go również w skórki i paznokcie. Przygotowałam również sobie nową oliwkę. Wygrzebałam buteleczkę z resztką wysuszacza essence wymyłam i przelałam olejek alterry. Teraz tylko czekać aż odrosną
Aaaaa dupa tam z tyłu
U mnie też regenerum w natarciu


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to lecę z mani ode mnie.. Orly - Space Cadet.
porysował się cholernik, następnym razem będzie z topem, ale już nie solo, bo po jakiś 4 dniach noszenia miałam już dość, za duża impreza.. ale jako dodatek do innego koloru może być całkiem sensowny (klik ten tuning bardzo spoko, kiedyś na pewno taki machnę ). wstydzi się przed aparatem pokazać co potrafi, nieśmiały chyba
Paznokcie Twe kocham ale ten lakier do mnie nie śpiewa siory siora
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 18:41   #471
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bardzo fajny jest

dziękuję


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Jutro coś tam zmaluje i wstawię- boli mnie przyrost w lewym wskaźniku


Paznokcie Twe kocham ale ten lakier do mnie nie śpiewa siory siora

coś Ty tam z nimi narobiła


dziękuję rozumiem, specyficzny jest i nie każdemu podejdzie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 19:10   #472
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jak przeszła z kwadratów na migdałki to się właśnie bałam tego, żeby nie walnęła czegoś takiego.. i moje najgorsze obawy się potwierdziły to fakt, grono fanek Cię zje za jedną niepozytywną opinię
no to lecę z mani ode mnie.. Orly - Space Cadet.
porysował się cholernik, następnym razem będzie z topem, ale już nie solo, bo po jakiś 4 dniach noszenia miałam już dość, za duża impreza.. ale jako dodatek do innego koloru może być całkiem sensowny
Moja siostra też jest na tym etapie, poradziłam jej zmianę na migdałki i teraz chodzi z czymś podobnym aż wczoraj przy sprzątaniu jeden się złamałam ale ani jej się śni obcinać i ma takiego jednego kikuta
Laker specyficzny ale z tym tuningiem faktycznie wyglądałby ciekawie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Aaaaa dupa tam z tyłu
U mnie też regenerum w natarciu
Zatem regenerujemy się wspólnie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 19:12   #473
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moja siostra też jest na tym etapie, poradziłam jej zmianę na migdałki i teraz chodzi z czymś podobnym aż wczoraj przy sprzątaniu jeden się złamałam ale ani jej się śni obcinać i ma takiego jednego kikuta
Laker specyficzny ale z tym tuningiem faktycznie wyglądałby ciekawie

weź jej zrób porządek z pozostałymi, jak będzie spała to wredne, ale przynajmniej będzie normalnie wyglądało, a nie jak pół doopy zza krzaka
kiedyś taki machnę i Wam pokażę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 19:30   #474
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

coś Ty tam z nimi narobiła


dziękuję rozumiem, specyficzny jest i nie każdemu podejdzie
No k^%*&#$%#$% a właśnie nic- skróciłam lekko nie wiem jak to sięstałono Równałam równałam i omasz
Jak już wcześniej u Ciebie go widziałam, wtedy też do mnie nie śpiewał

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Zatem regenerujemy się wspólnie
Bo w kupie siła

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
weź jej zrób porządek z pozostałymi, jak będzie spała to wredne, ale przynajmniej będzie normalnie wyglądało, a nie jak pół doopy zza krzaka
kiedyś taki machnę i Wam pokażę
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 19:37   #475
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No k^%*&#$%#$% a właśnie nic- skróciłam lekko nie wiem jak to sięstałono Równałam równałam i omasz
Jak już wcześniej u Ciebie go widziałam, wtedy też do mnie nie śpiewał

pokazuj te bidy, bo coś mi się nie chce wierzyć, że sobie zrobiłaś masakrę pewnie jak zwykle za bardzo panikujesz
ale.. ale.. przecież ja go dopiero w styczniu od Viv zaadoptowałam to jego pierwszy raz na moich paznokciach
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 19:48   #476
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

hejka dołączam sie do Was moje pazurki olejuję od 1,5roku. A bloga jednej z Was czytam od dawien dawna :P (serduszka były śliczne:P ) Jak na razie kombinuję z kształtem. Miałam migdałki i teraz wróciłam do kwadratów. Co do malowania niestety nie jestem perfekcjonistką ani nie mogę się pochwalić żadnymi malunkami ale i tak najmniejsza kreseczka na paznokciu sprawia mi frajde :P Aktualnie mam spiłowane paznokcie na zero, bo po zmiane pracy ciągle mi się rozdwajają i nie potrafie ich doprowadzic do ładu. No ale czekam, maluję i olejuję. Mam nadzieje że mnie z otwartymi ramionami przyjmiecie a oto moje paznokcie: kwadraty jakiś miesiąc temu przed spiłowaniem i migdałki jakiś czas temu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131226_174139.jpg (59,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131226_174156.jpg (59,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140324_150045.jpg (72,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140324_150058.jpg (57,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140401_155125.jpg (61,6 KB, 54 załadowań)
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 20:06   #477
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pokazuj te bidy, bo coś mi się nie chce wierzyć, że sobie zrobiłaś masakrę pewnie jak zwykle za bardzo panikujesz
ale.. ale.. przecież ja go dopiero w styczniu od Viv zaadoptowałam to jego pierwszy raz na moich paznokciach
Pokażę pokażę choć nie mam ochoty wcale a wcale Nie no dramatu strasznego nie ma ale są krótkie i boki ( nie wiem na jaki gwint) spiłowałam
Yyyyyy no to u Viv musiałam widzieć - przepraszam pomyłeczka ale macie obie tak ładne pazurki, że wiesz
Powiedz, że ładnie wybrnęłam

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
hejka dołączam sie do Was moje pazurki olejuję od 1,5roku. A bloga jednej z Was czytam od dawien dawna :P (serduszka były śliczne:P ) Jak na razie kombinuję z kształtem. Miałam migdałki i teraz wróciłam do kwadratów. Co do malowania niestety nie jestem perfekcjonistką ani nie mogę się pochwalić żadnymi malunkami ale i tak najmniejsza kreseczka na paznokciu sprawia mi frajde :P Aktualnie mam spiłowane paznokcie na zero, bo po zmiane pracy ciągle mi się rozdwajają i nie potrafie ich doprowadzic do ładu. No ale czekam, maluję i olejuję. Mam nadzieje że mnie z otwartymi ramionami przyjmiecie a oto moje paznokcie: kwadraty jakiś miesiąc temu przed spiłowaniem i migdałki jakiś czas temu.
Hej
Na ostatniej fotce kwadraty zapowiadają się przednio mimo, że niewiele widać i świetnie pomalowane przy skórkach
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 20:20   #478
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Anula gratuluję wygrania konkursu Orly Tyyyyle nowych dzieci Ci się szykuje Ja nawet swoich wypocin nie wysyłałam, gdyż pół internetów brała udział a ja z moimi zdjęciami to się mogę schować
Super! GRATULACJE!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to lecę z mani ode mnie.. Orly - Space Cadet.
porysował się cholernik, następnym razem będzie z topem, ale już nie solo, bo po jakiś 4 dniach noszenia miałam już dość, za duża impreza.. ale jako dodatek do innego koloru może być całkiem sensowny (klik ten tuning bardzo spoko, kiedyś na pewno taki machnę ). wstydzi się przed aparatem pokazać co potrafi, nieśmiały chyba
Lakier nie do końca moja bajka, ale paznokcie...

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moja siostra też jest na tym etapie, poradziłam jej zmianę na migdałki i teraz chodzi z czymś podobnym aż wczoraj przy sprzątaniu jeden się złamałam ale ani jej się śni obcinać i ma takiego jednego kikuta
Laker specyficzny ale z tym tuningiem faktycznie wyglądałby ciekawie
Chyba nic nie przeraża mnie bardziej w kwestiach paznokciowych.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
weź jej zrób porządek z pozostałymi, jak będzie spała to wredne, ale przynajmniej będzie normalnie wyglądało, a nie jak pół doopy zza krzaka
kiedyś taki machnę i Wam pokażę
Hahaha, zrób tak, zrób! Jak się obudzi i zobaczy zmianę, to powiesz, że to dobra wróżka przyszła i wyświadczyła jej przysługę.

Ratunku, cały dzień słucham tego i już nie mogę, to jest zbyt chwytliwe. « Je veux ci, je veux ça » - ja oglądająca swatche lakierów.

Robiłam dziś porządki w lakierach i wpadłam na pomysł na następne mani (tak właściwie to mam pomysł na około... 200? serio, zapisuję je sobie, żeby nie zapomnieć ). Może nie będzie bardzo mroczne, ale na pewno bardziej niż cukiernia na paznokciach.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podstawowe pytanie mojej mamy
Moja już na szczęście nie pyta, zrozumiała chyba w końcu że od wdychania oparów lakierowych przewróciło mi się w głowie. Teraz nawet chętnie korzysta z moich usług, aż byłam w szoku jak dała się namówić na błękit a potem na bordo, do tej pory tylko french i delikatny róż nosiła.

Edytowane przez nekofood
Czas edycji: 2015-02-22 o 20:18
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 20:55   #479
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
weź jej zrób porządek z pozostałymi, jak będzie spała to wredne, ale przynajmniej będzie normalnie wyglądało, a nie jak pół doopy zza krzaka
kiedyś taki machnę i Wam pokażę
Pasowałoby ale pewnie obudziłaby się z krzykiem

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Chyba nic nie przeraża mnie bardziej w kwestiach paznokciowych.
Hahaha, zrób tak, zrób! Jak się obudzi i zobaczy zmianę, to powiesz, że to dobra wróżka przyszła i wyświadczyła jej przysługę.
Niestety to ten typ, któremu nie da się zupełnie nic przetłumaczyć teraz będzie chodzić z takim jednym pipkiem i czekać aż odrośnie Ostatnio tak z kciukiem robiła, patrzeć na to nie mogłam mówiłam no ale cóż jak grochem o ścianę, chodziła tak prawie dwa miesiąca aż odrósł całkowicie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 21:11   #480
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Mam mani - obszerna notka na blogu i kupa zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08263_untitled.jpg (42,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08262_untitled.jpg (38,4 KB, 48 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.