Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-06, 13:03   #4291
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Answear ma taki.program lojalnościowy ze co jakiś czas kupuje u nich za te punkty fajne rzeczy
Musze sie temu przyjrzec w takim razie
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:03   #4292
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
fajnie, tylko na śląsku chyba nie ma outletu CK?
a w fashion house Sosnowiec nie ma?



Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
A kupowalas kiedys jeansy z ck ? Mocno sie zastanawiam, czy nie kupic pary, ale nie wiem jak jakosc ich jeansow stoi.
Dla mnie jeansy w CK są niewygodne po prostu, więc nie pomogę co do jakości.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:04   #4293
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ja dobrze zrozumiałam. To znaczy, że te karty podarunkowe z rzodkiew nie działają w e-sklepie i trzeba prosić na infolinii o ich aktywowanie?



Apropos sztucznych rzęs i kępek to ja jestem absolutny antytalent do ich czyszczenia.Tuszuję tylko naturalne rzęsy, po czym naklejam sztuczne bez tuszowania. A i tak, jak uda mi się 2 razy użyć te same rzęsy, to już dobrze. Za którym razem jakoś je tak wywijam, że już nie nadają się do naklejenia na powiekę. Nie mam jakoś cierpliwości, zwykle zbieram w pudełku i jak mam czas to namaczam i starannie czyszczę. Ale nie cierpię tego robić, dlatego kupuję tanie kępki.
Te karty powinny być kiedyś aktywowane automatycznie, ale w praktyce różnie to bywa - na pewno kilka dni po zakupie nie działają z tego co widzę (moje doświadczenie + kilku osób). Podobno niektórym zdarzają się od razu aktywne karty
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:05   #4294
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nigdy nie miałąm przyklejonych rzęs, nie umiem sobie nawet wyobrazić jak to sie robi
przerasta to moje umiejętności a wygląda fajnie

na lato moze zrobię sobie 1:1 o ile znajdę kogoś, kto ma klej, od którego nie szczypią oczy, ostatnie razy co miałąm rzeski to przez ten klej wyrwałam sobie większość rzęs
sama woda jak wpadła w oczy to już masakra była
A duo z Ardell też Cię uczula?

Kępek nie należy naklejać na swoje rzęsy, a tuż powyżej na powiece. Te wystające końcówki kępek zamalowujemy na sam koniec eyelinerem.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Te karty powinny być kiedyś aktywowane automatycznie, ale w praktyce różnie to bywa - na pewno kilka dni po zakupie nie działają z tego co widzę (moje doświadczenie + kilku osób). Podobno niektórym zdarzają się od razu aktywne karty
Mam nadzieję, że do czerwca mi aktywują. Nie mam ochoty na zakupy stacjonarne. Wszystkie moje karty jak idiotka oczywiście pomieszałam i nie wiem, która ma doładowanie 50zł a która 100zł Na dodatek fakturę też gdzieś zgubiłam.

Mam pytanie, czy przy jednym zamówieniu w esklepie S. mogę użyć kilku kart podarunkowych?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-03-06 o 13:09
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:08   #4295
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
fajnie, tylko na śląsku chyba nie ma outletu CK?

No to ewentualnie polowanie na zalando, answear




Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a w fashion house Sosnowiec nie ma?




Dla mnie jeansy w CK są niewygodne po prostu, więc nie pomogę co do jakości.
E to lipa, jak niewygodne, chociaz moze sprobuje przymierzyc jakies, zeby sie przekonac na wlasnej skorze.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:19   #4296
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A duo z Ardell też Cię uczula?

Kępek nie należy naklejać na swoje rzęsy, a tuż powyżej na powiece. Te wystające końcówki kępek zamalowujemy na sam koniec eyelinerem.



Mam nadzieję, że do czerwca mi aktywują. Nie mam ochoty na zakupy stacjonarne. Wszystkie moje karty jak idiotka oczywiście pomieszałam i nie wiem, która ma doładowanie 50zł a która 100zł Na dodatek fakturę też gdzieś zgubiłam.

Mam pytanie, czy przy jednym zamówieniu w esklepie S. mogę użyć kilku kart podarunkowych?
Można użyć tylko jednej karty online. Do czerwca na pewno aktywują Ja dzwoniłam zapytać ile jest na karcie

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Ktoś pisał, że sprawdził wartości kart z tą kartą zamówienia - ja przed zadzwonieniem na infolinię też próbowałam to w ten sposób sprawdzić, ale u mnie te numery na karcie zamówienia są zupełnie inne, niż na kartach
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:20   #4297
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
No to ewentualnie polowanie na zalando, answear






E to lipa, jak niewygodne, chociaz moze sprobuje przymierzyc jakies, zeby sie przekonac na wlasnej skorze.
Ja jestem bardzo krytyczna co do wygody spodni, wiec dla Ciebie niekoniecznie będą niewygodne. U mnie muszą być mięciutkie i z dużą iloscią elastanu, nie znoszę spodni bo zaraz mnie gdzieś coś uciska itd. Właściwie odpowiadają mi Wranglery (choć nie powiedziałabym , że są wybitne jakościowo- poprzekręcały mi się szwy w jednych ) i modele lucy i eve z Vero Mody - mega wygodne, ale jakość taka sobie, nie ma tragedii ale nie ma rewelacji, ale też nie oczekuje po sieciówce nie wiadomo czego.

Ze swoich obserwacji zauważyłam, że im wygodniejsze jeansy tym mniej trwałe i odwrotnie.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A duo z Ardell też Cię uczula?

Kępek nie należy naklejać na swoje rzęsy, a tuż powyżej na powiece. Te wystające końcówki kępek zamalowujemy na sam koniec eyelinerem.



Mam nadzieję, że do czerwca mi aktywują. Nie mam ochoty na zakupy stacjonarne. Wszystkie moje karty jak idiotka oczywiście pomieszałam i nie wiem, która ma doładowanie 50zł a która 100zł Na dodatek fakturę też gdzieś zgubiłam.

Mam pytanie, czy przy jednym zamówieniu w esklepie S. mogę użyć kilku kart podarunkowych?

w esklepie tylko jednej mozesz użyć

własnie ja chyba będę się dowiadywać, bo potem nie chcę żeby w czerwcu problemy z tymi kartami były.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 13:23   #4298
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo krytyczna co do wygody spodni, wiec dla Ciebie niekoniecznie będą niewygodne. U mnie muszą być mięciutkie i z dużą iloscią elastanu, nie znoszę spodni bo zaraz mnie gdzieś coś uciska itd. Właściwie odpowiadają mi Wranglery (choć nie powiedziałabym , że są wybitne jakościowo- poprzekręcały mi się szwy w jednych ) i modele lucy i eve z Vero Mody - mega wygodne, ale jakość taka sobie, nie ma tragedii ale nie ma rewelacji, ale też nie oczekuje po sieciówce nie wiadomo czego.

Ze swoich obserwacji zauważyłam, że im wygodniejsze jeansy tym mniej trwałe i odwrotnie.




w esklepie tylko jednej mozesz użyć

własnie ja chyba będę się dowiadywać, bo potem nie chcę żeby w czerwcu problemy z tymi kartami były.
Jak Ci nie zależy na czasie, to napisz wiadomość przez formularz - odpiszą Ci za kilka dni, ale aktywują karty
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:25   #4299
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Prosiłam a kod do ekobiecej i cisza.
Wiecie co... pff... idę sobie na odwykowy.
Tam zawsze fajne kody rabatowe dziewczyny wrzucały.
Najdroższa cosmetix,
wiesz, mnie nie dziwi to, że ktoś ma ambicje celebryckie, ale to, że komuś ci celebryci imponują.
Ja wiem, są ludzie i ludzie. Nawet wśród celebrytów.
Wszystko ma jakieś podłoże.
A ile w tym wszystkim prawdy, ile kreacji, ile manipulacji i sztucznych tworów. To już każdy sam ocenia.
Nie jest tak wesoło.


Nooo...Bon Bons jest zacna i ciekawa.


Haha
ha.


Witamy Maszynistę,
smutno bez Ciebie było i pociąg tak jakby nagle zwolnił.

A te majtki CK to pewnie z aliekspresu, bo oryginalne są długowieczne i w życiu by nie zafarbowały. W końcu to CK.
Anulka- na e-kobiecta jest 10% zniżki na cały asortyment z wyjatkiem przecenionych. Parę stron wcześniej wrzuciłam info, gdzie jest lista sklepów i rabatów, jakie obowiązuje.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:30   #4300
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

jakie to rzęsy i co masz na policzkach?
nie wiem o co pytasz bronzer ? rozświetlacz?

bronzer : http://www.costasy.pl/esklep,produkt...nzer_lily_lolo

rozświetlacz : http://www.costasy.pl/esklep,produkt...nzer_lily_lolo

a rzęski o taki zestaw mam : http://www.ekobieca.pl/product-pol-1...l9TBoCT1nw_wcB
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:33   #4301
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Witam niedzielnie

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Lutowe denko

Zacne denko
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56888051]Treść usunięta[/QUOTE]

Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 13:33   #4302
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nie pójdę z Tobą w miasto bo mi co lepsze penta zabierzesz .
Śliczna .

Witam z rana i spadam dalej . Nie mam czasu na nic i pieniędzy . Lapek mi śmierdzi spalenizną, dziś musze zapłacić 850 zł za perfumy, jak żyć?.


Never ty masz większe 'oczy' a przecież to oczy są najważniesze
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:37   #4303
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jak Ci nie zależy na czasie, to napisz wiadomość przez formularz - odpiszą Ci za kilka dni, ale aktywują karty
a musze im numer karty podawać, czy numer zamówienia wystarczy ?

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość

oo słyszałam o tym rozświetlaczu dużo dobrego

Byłaś na tych targach, czy to nie Ty miałaś być i mi się pomieszało ?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:40   #4304
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Te karty powinny być kiedyś aktywowane automatycznie, ale w praktyce różnie to bywa - na pewno kilka dni po zakupie nie działają z tego co widzę (moje doświadczenie + kilku osób). Podobno niektórym zdarzają się od razu aktywne karty

U mnie zawsze same się aktywują, w regulaminie kart upominkowych jest zapis, iż karty są aktywne po 48 h od zakupu.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Witam niedzielnie

Zacne denko

Też by mi się przydał, bo jak muszę prasować, to mnie trzęsie




A gdzie takie cuda są?



http://zapachdomu.pl/wyszukiwarka-c0?szukaj=promocje
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:40   #4305
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a musze im numer karty podawać, czy numer zamówienia wystarczy ?




oo słyszałam o tym rozświetlaczu dużo dobrego

Byłaś na tych targach, czy to nie Ty miałaś być i mi się pomieszało ?
Miałam być, ale nie wypaliło, a na własną rękę nie miałam jak
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 13:46   #4306
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość


Never ty masz większe 'oczy' a przecież to oczy są najważniesze



---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jak Ci nie zależy na czasie, to napisz wiadomość przez formularz - odpiszą Ci za kilka dni, ale aktywują karty

Glam Kitty poszła na zakupy z kartami z esklepu, zobaczymy, co napisze po powrocie
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 14:01   #4307
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ws kart

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Najdroższa cosmetix,
wiesz, mnie nie dziwi to, że ktoś ma ambicje celebryckie, ale to, że komuś ci celebryci imponują.
Ja wiem, są ludzie i ludzie. Nawet wśród celebrytów.
Wszystko ma jakieś podłoże.
A ile w tym wszystkim prawdy, ile kreacji, ile manipulacji i sztucznych tworów. To już każdy sam ocenia.
Nie jest tak wesoło.
O wesoło nie jest. Pamiętam, jak w kolejce na jeden pokaz Jemioła, na którym na widowni znalazła się córka byłego prezydenta Kwaśniewskiego, zostałam dosłownie stratowana - m.in. przez blogerki. Pamiętam, że odpuściłam wtedy ten pokaz. Nie umiem się rozpychać łokciami.

Miło mi że jestem najdroższa Mam nadzieję, że nie chodzi o moje zapasy
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-03-06 o 14:06
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 14:04   #4308
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a musze im numer karty podawać, czy numer zamówienia wystarczy ?
Numer karty upominkowej Numer zamówienia ich nie interesuje - musisz podać tylko ten numer POD kodem kreskowym na karcie.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 14:10   #4309
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo krytyczna co do wygody spodni, wiec dla Ciebie niekoniecznie będą niewygodne. U mnie muszą być mięciutkie i z dużą iloscią elastanu, nie znoszę spodni bo zaraz mnie gdzieś coś uciska itd. Właściwie odpowiadają mi Wranglery (choć nie powiedziałabym , że są wybitne jakościowo- poprzekręcały mi się szwy w jednych ) i modele lucy i eve z Vero Mody - mega wygodne, ale jakość taka sobie, nie ma tragedii ale nie ma rewelacji, ale też nie oczekuje po sieciówce nie wiadomo czego.

Ze swoich obserwacji zauważyłam, że im wygodniejsze jeansy tym mniej trwałe i odwrotnie.
siostro dla mnie prawie każde spodnie są niewygodne, więc ciągle chodzę w sukienkach. Ostatnio ktoś w pracy mnie zapytał, czy ja w ogóle mam coś takiego jak spodnie Mnie do spodniach boli skóra na łydkach, jakby przez cały dzień nie oddychała Mam jedne jeansy- Levisy i nie zamienię na żadne inne- wygodne, idealnie dopasowane, podnoszą tyłek, zmniejszają optycznie biodra, nie spadają, nic się nie dzieje z nimi po praniu, nie zmieniają kształtu.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 14:15   #4310
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam po bardzo długiej nieobecności!
Niestety w lutym zrobiłam 50 nadgodzin, czyli mój luty w pracy miał dodatkowy tydzień, dzień i jeszcze dwie godziny. Nie było czasu na wizaż, kompletnie wypadłam z obiegu. Ale za to przebieram paluszkami i oczekuję fajnej wypłaty

A teraz do rzeczy. Wstawiam denko lutowe, nie jest bardzo duże ale ja jestem z siebie dumna. Niestety pod koniec tygodnia uzupełniłam zapasy. W Organique nabyłam szampon, maskę i żel pod prysznic o zapachu winogron i jeszcze żel magnolia.
Wczoraj byłam w S i kupiłam od TŻ na DK Chance EDP, a o siebie dla siebie krem EL Revitalizing Supreme w fajnym zestawie z 15 ml ANR, 7 ml serum New Dimension i 50 ml Perfectly Clean i do tego kosmetyczka (zestaw miał cenę o 10 zł niższą niż sam krem ). Za zakupy za ponad 600 po VIP-ach dostałam 3 próbki zapachowe, 2 pielęgnacyjne, cienie Sephory na urodziny i żel do demakijażu z Sephory (mini). Bywało lepiej.
Pozdrawiam Was i niestety w marcu nie będzie mnie więcej.
Aha zamierzam w marcu nabyć wyciskarkę Hurom, jak kupię to się pochwalę bo za chwilę zbankrutuje kupując wyciskane soczki.
Każde denko jest dobre super zakupy!
Ja jutro idę do D, ale chyba zwlokę się wcześniej z łóżka i pojadę na samo otwarcie. Tam są zawsze tłumy, a wolę kupić w spokoju.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja chciałam taką ze spiralką na końcu, jeden kolor mi się spodobał

Hah, u mnie też końcówki się porozdwajały Więcej jej chyba nie użyję
Ja też nie. Wolę posmarować paznokcie i skórki jakimś olejkiem, ta odżywka chyba poleci do kosza.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 14:20   #4311
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Ja mam spodnie takie niby jeansy ck ale czarne..
Są trwałe i wygodne ale musisz brać podDuwage ze ja mam mały tyłek i wąskie biodra wiec mi większość spodni spada z a te nie
Nie zbladly ani nic
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 14:40   #4312
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Witam
Właśnie oglądam relację na FB Sephory - i te same "pseudo-gwiazdki" co w zeszłym roku - była miss, Ślotała, Zielińska i chyba jakaś dziewczyna piłkarza. Traktują celebrytów jak wyrocznie. Mnie zniechęca takie skakanie wokół nich. Chcą reklam z nimi, dla mnie to są antyreklamy. A mówią, że to my jesteśmy pazerne na gratisy
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 14:52   #4313
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Miło mi że jestem najdroższa Mam nadzieję, że nie chodzi o moje zapasy

...ale tylko po części.

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Anulka- na e-kobiecta jest 10% zniżki na cały asortyment z wyjatkiem przecenionych. Parę stron wcześniej wrzuciłam info, gdzie jest lista sklepów i rabatów, jakie obowiązuje.
Dzięki.
Dziewczyny pomogły i ogarnęłam.

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Witam
Właśnie oglądam relację na FB Sephory - i te same "pseudo-gwiazdki" co w zeszłym roku - była miss, Ślotała, Zielińska i chyba jakaś dziewczyna piłkarza. Traktują celebrytów jak wyrocznie. Mnie zniechęca takie skakanie wokół nich. Chcą reklam z nimi, dla mnie to są antyreklamy. A mówią, że to my jesteśmy pazerne na gratisy
Witaj
A otwarcie Delikatesów w Koziej Wólce zaszczyci kuzyn Małysza.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 14:55   #4314
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A jak cenowo?
Cena 269,ale ja miałam bon 100zl. Cena w miarę. Ceny freya to ok. 250zl
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 14:57   #4315
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Co wątek sądzi (Natalia, Ola,neath i inne makowe i nie panienki)
o Face&Body F Mac C1?
Bo nie wiem, czy robić zakupy na ekobiecej, czy lepiej dołożyć i kupić maczkowy fluid.
Super Koszyk odpuszczam, gdyż liczę na kod na darmową dostawę.

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2016-03-06 o 15:05
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 14:58   #4316
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo krytyczna co do wygody spodni, wiec dla Ciebie niekoniecznie będą niewygodne. U mnie muszą być mięciutkie i z dużą iloscią elastanu, nie znoszę spodni bo zaraz mnie gdzieś coś uciska itd. Właściwie odpowiadają mi Wranglery (choć nie powiedziałabym , że są wybitne jakościowo- poprzekręcały mi się szwy w jednych ) i modele lucy i eve z Vero Mody - mega wygodne, ale jakość taka sobie, nie ma tragedii ale nie ma rewelacji, ale też nie oczekuje po sieciówce nie wiadomo czego.

Ze swoich obserwacji zauważyłam, że im wygodniejsze jeansy tym mniej trwałe i odwrotnie.
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
siostro dla mnie prawie każde spodnie są niewygodne, więc ciągle chodzę w sukienkach. Ostatnio ktoś w pracy mnie zapytał, czy ja w ogóle mam coś takiego jak spodnie Mnie do spodniach boli skóra na łydkach, jakby przez cały dzień nie oddychała Mam jedne jeansy- Levisy i nie zamienię na żadne inne- wygodne, idealnie dopasowane, podnoszą tyłek, zmniejszają optycznie biodra, nie spadają, nic się nie dzieje z nimi po praniu, nie zmieniają kształtu.
Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja mam spodnie takie niby jeansy ck ale czarne..
Są trwałe i wygodne ale musisz brać podDuwage ze ja mam mały tyłek i wąskie biodra wiec mi większość spodni spada z a te nie
Nie zbladly ani nic
Ooo mój temat. Też strasznie narzekam na jeansy, tzn. z czasem coraz bardziej, kiedyś mniej mnie uwierały. Wg moich obserwacji Wranglery i Lee mają najbardziej przyjemny materiał, ale też lekko się odkształcają/wiszą na tyłku i kolanach, Levisy najlepiej utrzymują kształt ale materiał mniej elastyczny Levisy też jako jedyne mi się przecierają i to ze 4 pary (na biodrach najczęściej), no ale też najczęściej noszone i prane.
Sieciówkowe spodnie pasują mi Zary basic, ale to miękki materiał, taki do biura bardziej.
Sieciówkowe jeansy to dla mnie zgroza, o ile nie lubi się co sezon wymieniać całej szafy - nie zachowują kształtu, szwy potrafią przetrzeć skórę i nie są dobrze skrojone.
Nie kupiłam sobie nowych spodni od jakichś 4 lat (tak tak ), ostro schodzę z tego co mam i jak będę nowe spodnie kupować to jeansy tylko Levisy, materiałowe - co najmniej Zara.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 15:06   #4317
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Każde denko jest dobre super zakupy!
Ja jutro idę do D, ale chyba zwlokę się wcześniej z łóżka i pojadę na samo otwarcie. Tam są zawsze tłumy, a wolę kupić w spokoju.

Ja też nie. Wolę posmarować paznokcie i skórki jakimś olejkiem, ta odżywka chyba poleci do kosza.
Co kupujesz w D.?
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 15:06   #4318
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Rzęski : love:
Super u Ciebie wyglądają
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 15:07   #4319
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Witam
Właśnie oglądam relację na FB Sephory - i te same "pseudo-gwiazdki" co w zeszłym roku - była miss, Ślotała, Zielińska i chyba jakaś dziewczyna piłkarza. Traktują celebrytów jak wyrocznie. Mnie zniechęca takie skakanie wokół nich. Chcą reklam z nimi, dla mnie to są antyreklamy. A mówią, że to my jesteśmy pazerne na gratisy
Oglądałam to i miałam niezły ubaw Te żałosne lizodupki spijały sobie z dzióbków żenujace wywody o niczym i jeszcze te przyklejone uśmieszki
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 15:09   #4320
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ooo mój temat. Też strasznie narzekam na jeansy, tzn. z czasem coraz bardziej, kiedyś mniej mnie uwierały. Wg moich obserwacji Wranglery i Lee mają najbardziej przyjemny materiał, ale też lekko się odkształcają/wiszą na tyłku i kolanach, Levisy najlepiej utrzymują kształt ale materiał mniej elastyczny Levisy też jako jedyne mi się przecierają i to ze 4 pary (na biodrach najczęściej), no ale też najczęściej noszone i prane.
Sieciówkowe spodnie pasują mi Zary basic, ale to miękki materiał, taki do biura bardziej.
Sieciówkowe jeansy to dla mnie zgroza, o ile nie lubi się co sezon wymieniać całej szafy - nie zachowują kształtu, szwy potrafią przetrzeć skórę i nie są dobrze skrojone.
Nie kupiłam sobie nowych spodni od jakichś 4 lat (tak tak ), ostro schodzę z tego co mam i jak będę nowe spodnie kupować to jeansy tylko Levisy, materiałowe - co najmniej Zara.
Musze sobie zapisać bo ja nie lubie za bardzo jeansow wiec moze kupie kiedyś takie bardziej miękkie
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 20:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.