Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-28, 07:50   #1171
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
PPD 20 - taką informację znalazłam na mleczku SPF 60, więc jak jest to mleczko z nowym oznaczeniem SPF 50 + to by się zgadzało.

http://www.vichy.de/DE-DE/htmlref/pr.../LEEVC001.html
Trochę niskie jak dla mnie to PPD Szkoda, bo już się cieszyłam, ze znalazłam filtr wchłaniający się jeszcze lepiej niż Antek AL i do tego z równie wysokim PPD. Cóż, nie można mieć wszystkiego Dziękuję za informację
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 09:16   #1172
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny a jak myślicie, filtry La roche posay mogą przez swoją zawartość alkoholu, podrażnić mnie tak jak zrobiła bioderma? Na razie mam Avenkę i jest O.K. W przyszłości zastanawiam się właśnie nad LRP.
I jeszcze jedno pytanie: Czy spf 40 to nie za mało??
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 09:29   #1173
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

uskow mnie mocno podrażniły filtry Biodermy, a z kolei AL La Roche - Posay mimo, że także ma w składzie alkohol sprawuje się brdzo dobrze. Niestety musisz sama sprawdzić na swojej skórze, u każdego inaczej dany preparat się zachowuje.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 10:36   #1174
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

LRP ma jeszcze wodę termalną, więc może się wyrównać
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 11:22   #1175
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

u mnie odwrotnie niz u Contax, przy LRP czułam szczypanie przy nakładaniu i w ciągu dnia, a przy biodermie nie
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 11:23   #1176
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny, czy mnie już oczy mylą, czy w AwS nie ma LRP DP w wersji 50+?? W ogóle LRP AL też dwa razy tam jest pokazane. Jedno ze zdjęcium, drugie bez i w w dodatku różnice cenowe...http://www.aptekawsieci.pl/index.php?id=sklep&page=11
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 11:31   #1177
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Shadi
link do antka DP
http://www.aptekawsieci.pl/index.php...war&tw_id=5720

Co AL to rzeczywiście jest umieszczony 2 razy i to w różnych cenach. Napisz do nich może ten droższy jest w jakimś zestawie.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 11:41   #1178
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dzięki wszystkim za rady

Contax, niestety mleczko Vichy dla dzieci mnie podrażnia, drażnią mnie tajemnicze opary, nie znoszę zapachu A AL będę musiała spróbować, wszystkie tak chwalicie

Erato, chyba będę musiała się rozejrzeć za jakimś pudrem - a strasznie nie chcę tego robić, nie chciałam się jeszcze "malować"... chociaż - tonujący, skrobia - więc prawie to robię. Tylko kupować kolejną rzecz...

Moningo, skrobii - ale kukurydzianej! (bo u mnie ziemniaczankę widać, i bardziej wysusza) - wogóle nie widać, łączy się idealnie z kremem. No naprawdę, nie będziesz wyglądała jak murzyn obsypany białym gipsem



Dzisiaj na paszczy wersja Biodermowa, i wysuszają mnie skubańce Ludzieee, kiedy ja się ostatnio świeciłam? (poza poranną aplikacją). Chce się ktoś zamienić cerą? Przyjmę mieszaną, oddam wrażliwy, suchy wiór
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 11:52   #1179
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

pisałam do nich kiedyś w kwestii DP i odpisali że to po prostu stara wersja, sprzed europejskiej zmiany paczka wciaż czeka na poczcie, dam wam znać czy wysłali 60 czy 50+
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 12:07   #1180
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
uskow mnie mocno podrażniły filtry Biodermy, a z kolei AL La Roche - Posay mimo, że także ma w składzie alkohol sprawuje się brdzo dobrze. Niestety musisz sama sprawdzić na swojej skórze, u każdego inaczej dany preparat się zachowuje.
Dzięki Ja chociaż dopiero zaczęłam Avene mam ochotę sobię kupić ten LPR DP, no i właśnie nie wiem, po po przeżyciu z Biodermą tragedia. A wczoraj niestety nie mogłam dostać skrobii kukurydzianej I muszę używać ziemniaczanej i to w hipermarkecie nie ma takich rzeczy

A ile kosztuje tak normalnie DP w Aptece?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 12:19   #1181
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

uskow DP kosztuje w aptekach internetowych ok. 51,00 złotych (tylko trzeba jeszcze doliczyć koszty przesyłki i ewentualnej opłaty za przelew), w realu pewnie trochę drożej,

http://www.aptekawsieci.pl/index.php...war&tw_id=5720
http://vena-vita.pl/product_info.php...oducts_id=2799
http://vena-vita.pl/product_info.php...oducts_id=2801

Skrobi kukurydzianej poszukaj jeszcze w sklepach ze zdrową żywnością.

Z kolei mckabi chce się pozbyć Dty flo
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=115911&page=4 - post 106.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 13:16   #1182
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziekuję za pomoc Myślałam, ze ta 60 DP, to juz cos innego. Musze wreszcie zamówić, bo już mam dość L'oreala
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 13:21   #1183
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Shadi AwS ma jeszcze stare (zeszłoroczne) oznaczenie DP. Ale nie wykluczone, że sprzedają już wersje z nowym oznaczeniem SPF 50+.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 15:47   #1184
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez L_V
Musze się wyżalic.

ŁĄziłam dzisiaj z mamą po centrum (mama tez się filtruje) i spotkałysmy jej koleżanke z pracy - Jolę. Jola, wg mnie ma ok 50 lat, ale mam mnie ośiwciła że mniej niż 40, czyli na stracie dodałam jej "dyche". Jola oznajmiła, że właśnie wraca z solatium, bo sobie kupiła karnecik za 100zł, w promocji był . Nic to. Weszłyśmy do sklepu, przymierzamy ciuchy. Jola do mnie:
- dziecino, co ty taka blada jesteś?
- bo się nie opalam
- a dlaczego nie? zobacz jak ja ładnie wyglądam
- bo opalanie jest niezdrowe
- czyś ty na głowe upadła...?

Moja mama w tym czasie bezczelnie dusiła się ze śmiechu w przymierzalni obok.

Ręce mi juz opadają. nie oplanaie się w społeczeństwie polskim podpada pod dział "choroby psychiczne". Może my się musimy wszystkie leczyć???

No to u mnie było trochę podobnie...a może nawet gorzej. Chłopak mojej siostry(teraz już były ) non stop chodził na solarkę ( u niego efekt był mocnego buraka na twarzy), no i kiedyś ze mną rozmawiał i taki tekst "wiesz co ty to powinnaś trochę zadbać o siebie..taka blada jesteś na solarium powinnaś pójść" aż mi szczęka opadła..poczułam się ja jakieś zaniedbane stworzenie...heh

No ale juz tak jest....miałam kiedyś epizod z solarium i nie powiem wciągnełam się na maksa..ale na szczeście już się wyleczyłam..chociaż muszę przyznać szczerze...patrzę z zazdrością na dziewczyny z brązową opalenizną - taką której żaden samopalacz ci nie da.
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 15:53   #1185
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
L_V u nas jeszcze dużo wody upłynie w Wiśle zanim zmieni się postrzeganie na to, czy ktoś się opala, czy nie. Jest to tym bardziej przykre, że takie opalanie niesie ze sobą więcej szkody niż pożytku. Ja to też znam z autopsji. Już od małego babcia mnie ganiała, żebym się opaliła jak najwięcej - bo ja taka bialutka, aż przezroczysta. I takie stwierdzenia słyszę ciągle. Mnie moja bladość na twarzy i ciele nic, a nic nie przeszkadza.
a propos babci... nie uwierzycie (ja sama się trzęsę jak sobie tylko o tym pomyślę) jak byłam malutka (ok 7 latek) jeździłam z dziadkami na wakcje do bułgari, no i w celu uzyskania pięknej opalenizny babcia mnie smarowała olejem....tak tak! takim kuchennym, a jak się awaruntowałam gdy chciała mi twarz wysmarować, to czekała aż zasnę...
Ach te babcie może stąd ta cera naczynkowa?
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 18:21   #1186
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny, dziękuję Wam bardzo za wsparcie. Kogo mogłam to dotknęłam, ale system mówi veto, więc będę na resztę z Was "czyhać" pokątnie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 19:15   #1187
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
Erato, sama gęstość dermablendu wymuszą bardzo dokładną aplikację - wprawdzie nie wklepywałam go jeszcze w filtr, ale uważam że trzeba by było conieco rozcierać
a nieprawda ja próbowałam metodą "klepane, nie wcierane" i fajnie wyglądał. Trzeba tylko rozetrzeć na palcach w bardzo cieniutką warstwę, żeby sobie machy nie strzelić On w ogóle fajnie wygląda na filtrze, no i dobrze kryje. Daje to trochę sztuczny efekt, ale to z powodu gęstości tego podkładu, a nie połączenia z filtrem.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 19:36   #1188
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie ma się co przejmować komentarzami odnośnie bladości Mi właściwie nic nie mówią, bom ja od zawsze mlecznobiała. Nadawałbym się do XIX wieku Ostatnio kolega się mnie spytał czy nie lubię się opalać. Dodam, że sam jest mocno opalony- taka uroda. Aż mnie korcilo, żeby mu powiedzieć, że właśnie mam filtr spf 100 na twarzy. Jednakże ugryzłam się w język, bo to byłby zbyt wielki szok dla niego A potem nastąpiła by lawina pytań.
Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 19:51   #1189
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Gween
Ostatnio kolega się mnie spytał czy nie lubię się opalać. Dodam, że sam jest mocno opalony- taka uroda. Aż mnie korcilo, żeby mu powiedzieć, że właśnie mam filtr spf 100 na twarzy. Jednakże ugryzłam się w język, bo to byłby zbyt wielki szok dla niego A potem nastąpiła by lawina pytań.
Ja parę tygodni temu miałam podobną sytuację, i odpowiedziałam z rozbrajającym uśmiechem i wszechogarniającą dumą, że w tym momencie mam na twarzy grubaśną warstwę filtra spf 100 Znajomy zamilkł i mam spokój po dziś dzień ...
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 19:56   #1190
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Pewnie się zastanawiał czy to ściema, czy prawda
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 20:05   #1191
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mania19
Ja parę tygodni temu miałam podobną sytuację, i odpowiedziałam z rozbrajającym uśmiechem i wszechogarniającą dumą, że w tym momencie mam na twarzy grubaśną warstwę filtra spf 100 Znajomy zamilkł i mam spokój po dziś dzień ...
Ja jednak nie mam sumienia tak szokować ludzi Zresztą potem na pewno by zadał setkę niewygodnych pytań typu: a po co? dlaczego? itp. Na szczęście teraz nikt mnie nie posądzi o trupią bladość Balsamy brązujące robią swoje, poza tym planuję zakup tonującej avenki
Gween jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 20:17   #1192
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
a nieprawda ja próbowałam metodą "klepane, nie wcierane" i fajnie wyglądał. Trzeba tylko rozetrzeć na palcach w bardzo cieniutką warstwę, żeby sobie machy nie strzelić On w ogóle fajnie wygląda na filtrze, no i dobrze kryje. Daje to trochę sztuczny efekt, ale to z powodu gęstości tego podkładu, a nie połączenia z filtrem.
a to zwracam honor - choć w przypadku moich blizn nakładanie cienkiej warstwy Dermablendu wypadnie pewnie tak samo jak w przypadku np. Ever fresha- choć muszę spróbować
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 20:20   #1193
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
a nieprawda ja próbowałam metodą "klepane, nie wcierane" i fajnie wyglądał. Trzeba tylko rozetrzeć na palcach w bardzo cieniutką warstwę, żeby sobie machy nie strzelić On w ogóle fajnie wygląda na filtrze, no i dobrze kryje. Daje to trochę sztuczny efekt, ale to z powodu gęstości tego podkładu, a nie połączenia z filtrem.
a nieprawda U mnie dermablend stosowany tą metodą daje efekt twarzy naturalnie wyfotoszopowanej, ale nie mającej nic wspólnego ze sztucznością. Uważam, że aby uzyskać taki efekt, odcień musi być idealnie dobrany, a na palcach musi być naprawdę bardzo niewielka ilość podkładu. Najlepiej nakładać go tylko tam gdzie trzeba np. policzki, nos, czoło. To pewnie także robi różnicę
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 20:25   #1194
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ahhh dermablend.... kiedys go nalozylam, bo mama miala duzo porbek i jest swietny Ale na filtrze nie udaloby mi sie nalozyc i niestety probki sie skonczyly
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 20:29   #1195
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Pewnie się zastanawiał czy to ściema, czy prawda
W taki razie, zastanawia się do dzisiaj bo od kiedy mu powiedziałam, przestał pytać

Biedak zapewne pomyśłał, że to jeden z tych szalonych pomysłów, które wprowadzam w życie na co dzień Moi znajomi się przyzwyczaili już, i chyba już ich nic nie jest w stanie zaskoczyć ...
Szkoda, bo akurat w tym wypadku (filtry) kieruje mną rozwaga
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 21:16   #1196
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
a to zwracam honor - choć w przypadku moich blizn nakładanie cienkiej warstwy Dermablendu wypadnie pewnie tak samo jak w przypadku np. Ever fresha- choć muszę spróbować
aga, spróbuj Żaden tam Everfresh Moja buziunia jest wciąż daleka od ideału, a wcześniej była taka, że baardzo dokładnie przerabiałam wszelkie superkryjące podkłady Więc wiem, o co Ci chodzi i zaręczam Ci, że Dermablend się nadaje na filtr i naprawdę jest kryjący. To hasło z "twarzą naturalnie wyfotoszopowaną" jest całkiem trafne
Mam próbkę na zbyciu, nr 25 Nude, chcesz?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 21:18   #1197
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A ja się dziś wyżalę. Nałożyłam dziś (drugi raz w mojej "karierze") Iwostin Solecrin i ...klapa.

Pozostawił mi na twarzy takie smugi, ze nawet skrobia nie była w stanie tego zatuszować. Tradycyjnie osadził się też na brwiach. A jednak skończy jako filtr na szyję. Ewentualnie jeśli na szyi się nie sprawdzi wystawię go na Targowisku.

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 21:23   #1198
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Erato, dziękuję, ale mam całą tubkę 20 - a właściwie już tylko połowę chodzi mi o to, że dla niektórych dziewczyn Dermablend służy za korektor, a mi niektórych blizn nawet trzy warstwy nie są w stanie przykryć postaram się wkleić zdjęcie z Dermablendem

ha, tylko nie przejmujcie się durną miną i oczkami - to było po 0,7
na policzkach rozświetlacz Sephory
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 21:29   #1199
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

agnieska, no to sorka - zrozumiałam, że nie używałaś dermablendu. A na filtrze używałaś? Ja próbowałam na Biodermie i wyszło b. fajnie.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 21:30   #1200
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

nie, tylko na Active C XL - używam teraz tylko na imprezy, a te są zazwyczaj porą wieczorową
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.